Το ξέρατε ότι zutto σημαίνει συνεχώς;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Fan-Art    Τα σχέδια μου
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 21, 2008 3:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
opios exei msn steilte e-mail gia na sas kanw add giati ekei bazw plewn ta sxedia kai to manga mou
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
moonprincess1990
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 02, 2008 10:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 02 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 4


ελπίζω να σας αρέσει!!! Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 05, 2008 11:43 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
moonprincess1990 πολύ καλό κάπως έτσι ξεκίνισα και εγώ με πρόσωπα συνέχισε την ζωγραφική.
Παρεπιπτόντος έβαλα και το 2ο chapter από το manga μου εδώ http://cid-4383a7f5ed2deedf.spaces.live.com/ περιμένω εντιπόσεις.
Εδώ πιραματιζόμουν πολύ Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
moonprincess1990
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 08, 2008 2:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 02 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 4
σε ευχαριστώ πολυ Itachi_kun!!!! Very Happy τελειο το δευτερο κεφάλαιο!!!^__^θα ηθελα να δω το πρωτο!!μπορεις να μου δωσεις λινκ ή να το ψάξω εκει? Smile Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 09, 2008 11:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
εκεί το έχω στις φοτο γράφω το manga μου(whisper of a dream) δες και περιμένω σχόλια.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
luffy-993
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 15, 2008 10:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 32 Τόπος: βέροια Τώρα Βλέπω: πωπω αδιάκριτος...
Itachi_Kun1990 μπράβο!! μονο αφτο εχω να πω!! μπράβο και παλι μπράβο!!

εγώ εκανα τον brook αλλα μου βγείκε λιγο άθλιος.. τεσπα υπέροχη δουλειά!!! Very Happy Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 10:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
kai esy apo beroia? twra 3ekinw kati olodiko mou sto 3o chapter.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 10:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Itachi θα πρέπει να βρεις τον Kabamaroudi να σου κάνει conne με το Studio Ghibli να τα βγάλεις anime !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 17, 2008 12:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
αυτο είναι το ονειρο μου το anime οχι τοσο πολι το manga αλλά κατι περιμενει τον Kuro τι θα είναι αυτο? θα το μαθετε σε λιγο καιρό
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 02, 2008 12:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
Itachi_kun1990 skizeis file polu kalh doulia se ola osa exeis dixei... Very Happy Very Happy
dixe ki alla... Cool

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 31, 2008 5:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
μόλις ανέβασα και το 3ο μου chapter άργισε επειδή δεν είχα για 1 μήνα internet για δείτε μου και περιμένω εντιπώσεις. το link είναι αυτό.
http://cid-4383a7f5ed2deedf.spaces.live.com/photos/cns!4383A7F5ED2DEEDF!340/?startingImageIndex=0&commentsExpand=0&addCommentExpand=0&addCommentFocus=0&pauseSlideshow=0
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
PortgasDAce
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 31, 2008 8:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 21 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 967 Τόπος: Podos Τώρα Βλέπω: One piece(monimo auto)
Wraios...Exw vgalei ki egw mia istoria manga pou vasika tin eixa dei ston upno mou kai einai gamati 8elw na tn kanw se manga alla prepei na ew ore3i ki ebneusi....Padws m arese i doulia sou kai Luffy-993 vale ki esu ki as les pws einai xalia (Yohohohohoho Very Happy )

_________________


I will make Whitebeard....the King
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Koshin
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 14, 2008 12:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 24 Μάϊ 08 Δημοσιεύσεις: 182 Τόπος: Athina/Agia Paraskeui Τώρα Βλέπω: witchblade
Foveros...an prospathousa estw k ligo na kanw auta p kaneis sto xeri tha eixe skistei i kolla ap to svine-svine...parola auta an thes na asxolithis sovara pare ena pen-tablet , scannareta kai patiseta me kapoio programma sto pc, tha deixnei pro mexri aidias Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
cherry_blossom
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 14, 2008 12:24 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 325 Τόπος: Somewhere over the Rainbow
pwpw pragmatika einai uperoxa ola.....r auta sta skitsa ston tixo na fantastw oti esy ta ekanes???polu kala......ma ti lew???oxi mono kala......fantastika!!!! Razz Razz eisai genimenos gia na sxediazeis.....

_________________



"It's the first day of the rest of your life"Timo Maas

Teithes my profile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
m@g1
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 14, 2008 8:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 1884 Τόπος: kalamata Τώρα Βλέπω: final fantasy and sadybell
poli wraia mpravo nice

_________________

---------------------------------------
linkin park ..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης