Το ξέρατε ότι hana σημαίνει λουλούδι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Fan-Art    H xamenh korh tou Barbucci(^o^)
maraki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 02, 2008 1:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 360 Τόπος: Mesa sto ntoulapi ths kouzinas me thn nuxterida mou ton Klamoudio Τώρα Βλέπω: Oneira, sa tainies einai
prokeitai gia thn filh mou thn Dafnh, h opoia -o nai- paizei na einai h xamenh korh tou Alessandro Barbucci(autos pou sxediase to skydoll k tis witch)
bazw edw to link gia thn selida ths sto deviantart, h opoia-dn 3erw giati- einai arketa upotimhmenh, k dustuxws logw panellhniwn den exei pleon xrono na anebasei alla sxedia ths... deite auta k ama sas aresoun thn pshnw na anebasei tpt....
http://inoue109.deviantart.com/gallery/

_________________

"Ειμαι ο μεγαλυτερος, κατα 10 μερες, ενα ευτυχισμενο ορφανο που αγαπα την Λεϊλα,που αγαπα τον Αμιρ,που αγαπα τον θορυβο του οργισμενου ουρανου"
Enki Bilal-Le Sommeil du Monstre
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 02, 2008 2:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
paizei kai na min einai omws Smile
o barbucci xekinise sxediazontas gia tin disney italias Smile
nomizw h fili sou 8elei ligi velitosh Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Bibo
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 02, 2008 2:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 30 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Fokida Τώρα Βλέπω: Shugo Chara IKUTOXAMU
Wow!! I fili su pragmati ine oxi ligo POLI ipotimimeni!!
Ta erga tis ine pragmati poli wrea!! Prepi na tin pisis na anebasi kai alla emena mu aresun para poli!!
Kai pes tis oti kani poli wrea proswpa !! (^_^)
Pes tis na anebasi kai kanena ergo tis edw sto animeplanet!!! Laughing
Perimenume!!!

_________________
http://www.galaxiasfm.gr/
2-3 KA8E MERA KANW EKPOMBES SIDONISTITE!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 02, 2008 3:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
καλά ζωγραφίζει μολις είδα τις ζωγραφιές της. Εμένα ένα φίλο μου που ζωγραφίζει καλύτερα από εμένα πείγε σε διαγονισμό και έβγαλαν πρώτο ένα άνθρωπο να κοιτά τον ήλιο(σχέδιο βλακεία) δηλαδή ήμαρτων.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
maraki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 02, 2008 3:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 360 Τόπος: Mesa sto ntoulapi ths kouzinas me thn nuxterida mou ton Klamoudio Τώρα Βλέπω: Oneira, sa tainies einai
Erisabetsu έγραψε:
paizei kai na min einai omws Smile
o barbucci xekinise sxediazontas gia tin disney italias Smile
nomizw h fili sou 8elei ligi velitosh Smile

e3upnades.... sigoura exei peri8wria na ginei akoma pio gamath, alla skepsou ti kanei kai ama mporei na to kanei auto o opoiosdhpote.. e3allou auta einai ena tipota se sxesh me to ti allo exei kanei kai den exei prolabei na to anebasei... pou na deis kai tis protomes ths...

_________________

"Ειμαι ο μεγαλυτερος, κατα 10 μερες, ενα ευτυχισμενο ορφανο που αγαπα την Λεϊλα,που αγαπα τον Αμιρ,που αγαπα τον θορυβο του οργισμενου ουρανου"
Enki Bilal-Le Sommeil du Monstre
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 02, 2008 6:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Είναι πολύ ωραία!!!!!

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 02, 2008 11:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
maraki έγραψε:

e3upnades.... sigoura exei peri8wria na ginei akoma pio gamath, alla skepsou ti kanei kai ama mporei na to kanei auto o opoiosdhpote.. e3allou auta einai ena tipota se sxesh me to ti allo exei kanei kai den exei prolabei na to anebasei... pou na deis kai tis protomes ths...


ανυπομονώ να τις δω
είμαι σίγουρη ότι μπορεί να κάνει και καλύτερα φαίνεται αλώστε από τον τρόπο που σχεδιάζει.
να μη το αφήσει έτσι να συνεχίσει.
έχει πουθενά σχέδια με περισσότερη κίνηση;
μου άρεσε αυτό πιο πολύ απο όλα
http://fc03.deviantart.com/fs17/f/2007/188/e/2/Planet_by_Inoue109.jpg

και εντάξει ο barbucci είναι απο τους αγαπημένους μου δεν μου αρέσουν οι συγκρίσεις Razz
όμως η ανατομία σε μια απο τις πικ μου φάνηκε λίγο κάπως παράξενη.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 02, 2008 11:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
delete it please


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Erisabetsu στις Πεμ Ιαν 03, 2008 12:48 pm, 1 φορά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Xod
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 03, 2008 7:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 04 Δημοσιεύσεις: 395 Τόπος: Αθήνα, Ελλάδα
Αχ, μου αρέσει πολύ το στυλ της (και ζωγραφίζει πολλά όμορφα κορίτσια!) γι'αυτό παρακάλεσέ την να δημοσιεύει και εδώ τα έργα της, είμαι σίγουρος πως θα λάβει πολλά καλά σχόλια!

Ο Alessandro Barbucci μου φαίνεται καταπληκτικός, πολύ ερωτική είναι αυτή η skydoll, πράγματι... >:p~

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
maraki
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 04, 2008 1:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 360 Τόπος: Mesa sto ntoulapi ths kouzinas me thn nuxterida mou ton Klamoudio Τώρα Βλέπω: Oneira, sa tainies einai
hmoun sigourh oti 8a aresan idiaitera s esena Xod.... Very Happy

_________________

"Ειμαι ο μεγαλυτερος, κατα 10 μερες, ενα ευτυχισμενο ορφανο που αγαπα την Λεϊλα,που αγαπα τον Αμιρ,που αγαπα τον θορυβο του οργισμενου ουρανου"
Enki Bilal-Le Sommeil du Monstre
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kingkostas
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 06, 2008 4:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 20 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 647
Exei polu wraies douleies sto gallery ths. Elpizw na balei kai alla na doume. Na ths peis oti exei mellon an sunexisei na to psaxnei kai na douleuei. Giati lete oti einai upotimhmenh?

_________________

[img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
maraki
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 06, 2008 9:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 360 Τόπος: Mesa sto ntoulapi ths kouzinas me thn nuxterida mou ton Klamoudio Τώρα Βλέπω: Oneira, sa tainies einai
oooo
xronia kai zamania kingkosta, kairo exeis na peraseis ap ta merh mas^^
upotimhmeno einai to gallery ths epeidh dn exei pollous watchers.... pragma pou 8a EPREPE na exei
Dafnh einai ayth.....

_________________

"Ειμαι ο μεγαλυτερος, κατα 10 μερες, ενα ευτυχισμενο ορφανο που αγαπα την Λεϊλα,που αγαπα τον Αμιρ,που αγαπα τον θορυβο του οργισμενου ουρανου"
Enki Bilal-Le Sommeil du Monstre
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης