Το ξέρατε ότι renkin σημαίνει αλχημεία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενη
Σελίδα 40 από 42
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Ποιο anime είδατε πρόσφατα και ποια η γνώμη σας για αυτό ?
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 19, 2010 6:32 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Mια από τις σειρές που είδα πρόσφατα και πιστεύω δεν αξίζει καν τον κόπο ν' ανοίξω thread γι' αυτό είναι το Αlien Nine. To εν λόγω anime πίστευα ότι θα ήταν το ίδιο κορυφαίο με το Narutaru (καθώς ένας από τους συντελεστές του Narutaru anime δούλεψε και στο Alien Nine) αλλά απογοητεύτηκα οικτρά. Η πρωταγωνίστρια είναι απίστευτη εκνευριστική με την διαρκής κλάψα της (ούτε τα μωρά δεν κλαίνε τόσο πολύ) και παρόλο που μ' αρέσουν τα παρανοϊκά anime όπως Narutaru, Serial Experiments Lain, Paranoia Agent (πλη του απογοητευτικού φινάλε του), Neo Genesis Evangelion κ.ο.κ. το Alien Nine ήταν τελείως brainfuck. Δεν ξέρω αν το manga είναι καλύτερο αλλά με το anime μου κόπηκε η όρεξη (άσε δε που έχω άλλα, πιο ενδιαφέρον manga να διαβάσω). Με πολύ γενναιοδωρία του βάζω 6/10. Αν και δεν το μετάνιωσα που το είδα αλλά με το που το τελείωσα το διέγραψα (συνήθως ό,τι anime μ' αρέσουν τις κάνω back-up μετά σε dvd). Οι πιο ψαγμένοι από έσας ίσως και να το δουν λίγο ενδιαφέρον αλλά για τους υπόλοιπους; Mακρία κι αλλάργα!
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=animeatt&aid=58

Πάω να δω κάνα-δυό επεισόδια Onegai my Melody για να στρώσει το μυαλό μου. Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 19, 2010 10:47 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Otogi Zoishi

Αυτό σίγουρα θα αρέσει στους φίλους της Ιαπωνικής ξιφασκίας. Έχει κι ωραίες μάχες.

Space Adventure Cobra

Όσοι έχετε δει τον Captain Harlock, συνιστώ να το δείτε όλοι. Της δεκαετίας του 80' τα γραφικά. Δεν έλειψαν κάποιες διαστημικές μάχες και μάλιστα έξυπνες και καλές.

Katanagatari

Καινούργιο anime. Όσοι έχετε δει το Shura No Toki, δείτε το! Έχει ιστορικά γεγονότα λόγω κάποιων ιστορικών τοπίων. Μόνο οι χαρακτήρες φανταστικοί είναι.

Αν δεν υπάρχουν στο database, θα τα ανεβάσω κάποια στιγμή.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 20, 2010 12:26 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Mόλις σήμερα είδα το Hiyokoi τ' οποίο είναι σιχαμερά χαριτωμένο. Ανυπομονώ να γίνει licensed το manga (έχουν βγει τρια volumes ως τώρα κι έχουν μεταφραστεί από fans μονάχα τρια chapters) κι ευελπιστώ στο μέλλον να γίνει κι anime σειρά. Οι λάτρεις των χαριτωμένων school/shojo/slice of life επιβάλεται να το τσεκάρουν. Ακόμα και να μην σας άρεσουν τέτοιου είδος anime η Hiyori θα σας αλλάξει γνώμη.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7995
http://www.mangaupdates.com/series.html?id=48496
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
noname
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 24, 2010 11:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
Vetus έγραψε:
Mόλις σήμερα είδα το Hiyokoi τ' οποίο είναι σιχαμερά χαριτωμένο. Ανυπομονώ να γίνει licensed το manga (έχουν βγει τρια volumes ως τώρα κι έχουν μεταφραστεί από fans μονάχα τρια chapters) κι ευελπιστώ στο μέλλον να γίνει κι anime σειρά. Οι λάτρεις των χαριτωμένων school/shojo/slice of life επιβάλεται να το τσεκάρουν. Ακόμα και να μην σας άρεσουν τέτοιου είδος anime η Hiyori θα σας αλλάξει γνώμη.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7995
http://www.mangaupdates.com/series.html?id=48496


well με φάνηκε υπερβολικά χαριτωμένο και το προσπέρασα XDDD

είδα Durara!! μέτρια σειρά

στα θετικά θα έβαζα το προσεγμένο αστικό background το όμορφο character design και τα υπέροχα OP k ED ... Οι χαρακτήρες ήταν γενικά ενδιαφέροντες ωστόσο σε αντίθεση με το baccano οι ιστορίες τους δεν ήταν τόσο καλά δεμένες σεναριακα με αποτέλεσμα να μου φανούν λίγο ξεκρέμαστοι και οι σκινές δράσης ήταν λίγες και απογοητευτικές ... επίσης μου άρεσε η δουλεία που έγινε με την Celty για να αντιμετωπιστεί η έλλειψη προσώπου οι animators και η Seiyuu που την ανέλαβαν έχω την εντίποση πως δουλέψαν κάπως παραπάνω για να μην χαθεί η εκφραστικότητα της ως χαρακτήρα ...

τώρα ξεκινάω Moyashimon και τα 2 πρώτα επεισόδια που είδα ήταν αρκετά αστεία ^^

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Zacktheskipper
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 02, 2011 1:28 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 09 Νοέ 10 Δημοσιεύσεις: 8 Τόπος: Athens Τώρα Βλέπω: Higurashi no Naku Koro Ni Kai
Πριν δυο μερες τελειωσα και εγω το Serial Experiments Lain......δεν θα πω πολλα γιατι πιστευω οτι εχει αναλυθει παρα πολλες φορες οσον αφορα το σεναριο θα σταθω ομως στο εξαιρετο animation το οποιο ηταν πολυ μπροστα για την εποχη του και στο αρκετα καλο εως τελειο voice acting.Ενα κλασικο διαμαντι που προτεινω ανεπιφυλακτα.

_________________
Aim for the sky in order for you to reach the earth
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 02, 2011 9:11 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Maze Megaburst Space

Όσοι έχουν δει το Slayer, σίγουρα θα εκτιμήσουν κι αυτή την κωμωδία περιπέτειας. Έχει και λίγη mecha μάχη.

Psychic Detective Yakumo

Για τους φίλους του Death Note, σίγουρα θα εκτιμήθει αυτό. Ο Yakumo είναι φτυστός ο Light Yagami, αλλά έχει την νοοτροπία detective του L. Όπως το λέει ο τίτλος, εμπλέκονται φαντάσματα από τα θύματα κάποιων δολοφονιών. Επίσης ότι πρέπει για φίλους αστυνομικού θρίλερ.

Είναι επίσης ολοκαινούργιο και βγήκε πρόσφατα και τελείωσε η εκπομπή του στην Ιαπωνία μόλις την προηγούμενη βδομάδα.

Shinryaku! Ika Musume

Αυτό το anime είναι χαριτωμένο και αυτό το κορίτσι είναι πιο χαριτωμένο. Κάποιες φάσεις είχαν πολύ γέλιο που μ' έκαναν να πεθάνω από τα γέλια. Κι αυτό καινούργιο μόλις από την προηγούμενη βδομαδα. Ότι πρέπει για τους φίλους της κωμωδίας!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Nicole x ikuto(i.k.z.n.k)
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 04, 2011 4:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 04 Φεβ 11 Δημοσιεύσεις: 1 Τώρα Βλέπω: GLASS MASK
Ειδα αρκετα anime ομως νομιζω οτι το ωραιοτερο ειναι το elfen lied η ιστορεια δεν υπαρχει και η lucy ειναι πολυ ομωρφη Very Happy

_________________
chihiro.......................
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noname
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 05, 2011 10:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
Ika Musume το είδα και εγώ , βασικά βλακεία έκανα έπρεπε να το αφήσω για το καλοκαίρι XDD
Τσπά η σειρά είναι OK περνάς ευχάριστα την ώρα σου, αλλά δεν έχει τπτ πρωτοτυπώ και βασίζεται στην περίεργη καλαμαροκατακτήτρια 100% για να βγάλει γέλιο ^^
κατά τα άλλα είναι η μόνη σειρά με Tentacles που δεν τα χρησιμοποιεί ως συνήθως Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 14, 2011 11:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Xθες είδα το Bungaku Shoujo τ' οποίο περίμενα πως και πως να ολοκληρωθεί για να το δω ολόκληρο.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&adb.search=Bungaku+Shoujo&do.search=search

(Aπό 'δω και κάτω ακολουθούν spoilers)

Spoiler:
Δυστυχώς από τις μεγαλύτερες απογοητεύσεις για το 2010. Πέριμενα να δω ένα ασυνήθιστο, χαλαρό slice of life anime τ' οποίο θα επικεντρωνόταν στην εκκεντρική κι ενδιαφέρουσα σχέση μεταξύ της Amano Tooko και του Inoue Konoha όπως ακριβώς βλέπουμε στο Bungaku Shoujo: Kyou no Oyatsu - Hatsukoi τ' οποίο και μου άρεσε αρκετά.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7294

Μετά στο Bungaku Shoujo: Memoire μπλέκονται κι άλλα πρόσωπα στην ιστορία.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7441
Χαρακτηριστικά, στο δεύτερο επεισόδιο βλέπουμε και το παρελθόν του Konoha με μια παλία του αγάπη, την Asakura Miu, τ' οποίο ήταν αρκετά δραματικό. Και μετά στο τρίτο επεισόδιο βλέπουμε κι άλλο ένα κεντρικό πρόσωπο στην ιστορία, την Kotobuki Nanase, η οποία -μα τι πρωτότυπο!- δείχνει κι αυτή ενδιαφέρον για τον Κοnoha αλλά με τον δικό της τρόπο και την οποία βλέπουμε ότι κάτι καταφέρνει μαζί του κι αφήνει υπόνειες ότι κάτι θα εξελιχτεί μεταξύ τους κι η Tooko απλά θα περάσει στην φιλική ζώνη όπως κι αρχικά φαίνεται στην ιστορία.

Ως εδώ καλάαααααααα. Έλα όμως που τα πράγματα περιπλέκονται στο Gekijouban Bungaku Shoujo κι η ιστορία παίρνει μια ροή που δεν περίμενα και που εξελίχτηκε με τέτοιο τρόπο που μ' έκανε να τραβάω τα μαλλιά μου και να με κάνουν να καταριέμαι για τον χρόνο που ξόδεψα για να δω όλο το anime. Tι εννοώ; Eνώ η ιστορία με την Miu θα μπορούσε να είχε τελειώσει στο παρελθόν κι απλά να βλέπουμε τις επιπτώσεις που είχε στην καθημερινότητα του Konoha...τσουπ! Ξαφνικά από το πουθενά εμφανίζεται ξανά μπροστά του για να συνεχίζει να του στοιχειώνει την ζωή. Κι αυτή εντάξει, καλή @#$%^&* είναι και μπλέκει τον τον Konoha με τα ψυχολογικά της και του κάνει την ζωή κόλαση αλλά κι αυτός καλό @#$%^&* είναι κι εξακολουθεί να τρέχει από πίσω της σαν σκυλάκι ενώ δίπλα του προσφέρονται δυο πολύ πιο αξιολόγες κοπέλες για δέσμευση (ο λόγος για την Tooko και την Νanase, φυσικά). Προσφέρθηκε μέχρι και ν' αυτοκτονήσει μαζί της αλλά ευτυχώς είχαμε την παρεμβάση της Tooko η οποία εμφανίστηκε ως απο μηχανής θεός πριν γίνει το κακό και πιο μετά η Nanase της έδωσε να καταλάβει μπροστά στον Konoha πόσο @#$%^&*εγωίστρια είναι μ' ένα ωραιότατο μπουγέλο και μια γερή σφαλιάρα (η αγαπημένη μου σκηνή στην ταινία η οποία μετά εξελίχτηκε σ' ένα ωραιότατο cat fight). Kαι μετά από πολλά και διάφορα εκεί που περιμένεις ότι ο Konoha θα συνεχίσει να είναι κολλημένος με την Miu...προς το τέλος της ταινίας η Tooko από 'κει που σε όλο το anime ήταν αλλόκοτη αλλά αγνή (και άκρως συμπαθητική κι ο μοναδικός λόγος που έκατσα να δω το anime μέχρι το τέλος) ξαφνικά πρέπει να φύγει για άλλη πόλη κι έτσι να δοκιμάσει κι αυτή να γίνει κι αυτή ολίγον τι drama queen και ωωωωωωωωωωωωωπ; Eκεί που σε όλο το anime την έβλεπες ως την καλή φίλη εκδηλώνει το πάθος της για τον Konoha δίνοντας του ένα παθιασμένο φιλί στα χείλια. WHAT THE F*CK? Aπό πότε είχε τέτοιο πάθος μαζί του και δεν το έδειχνε; Δεν ξέρω, στο manga μπορεί να εξελισόταν καλύτερα το σενάριο αλλά στο anime μας ήρθε τελείως ουρανοκατέβατο. Εμ, κι αυτός ο Konoha μας προέκυψε να παίζει σε τριπλό ταμπλό ενώ υποτίθεται ήταν το καλό παιδί της ιστορίας. @#$%^&*! Τελικά δεν διέφερε και πολύ από άλλα μέτρια harem anime με ηλίθια, εκνευριστικά drama σκηνικά. Kι εγώ δεν ήθελα να δω ένα τέτοιο anime. Αλλίως θα έβλεπα το Kimi ga Nozomu Eien τ' οποίο παράτησα από το πρώτο κιόλας επεισόδιο.

Αν και το Bungaku Shoujo είχε καλές κριτικές προσωπικά δεν θα συμεριστώ το πάθος άλλων ατόμων για το anime αυτό. Τώρα άμα σας άρεσουν romance drama του στυλ Kimi ga Nozomu Eien τότε λογικά θα σας αρέσει πάρα πολύ. Εαν όμως ακούτε Kimi ga Nozomu Eien και βγάζετε σπυριά όπως κι εγώ τότε ίσως καλύτερα ν' αποφύγετε το Bungaku Shoujo...ή μάλλον καλύτερα να δείτε μονάχα τα OVA (τ' οποία ήταν μια χαρά) και ν' αποφύγετε την ταινία. Υπάρχουν σαφώς καλύτερα romance drama anime όπως το Air TV και το ef - a tales of Memories/Melodies.


TannoBuchino έγραψε:
Shinryaku! Ika Musume

Αυτό το anime είναι χαριτωμένο και αυτό το κορίτσι είναι πιο χαριτωμένο. Κάποιες φάσεις είχαν πολύ γέλιο που μ' έκαναν να πεθάνω από τα γέλια. Κι αυτό καινούργιο μόλις από την προηγούμενη βδομαδα. Ότι πρέπει για τους φίλους της κωμωδίας!

H αγαπημένη μου σειρά για το 2010. Η δε Ika Musume έγινε πλέον από τις μεγάλες μου λατρείες. Συστήνεται σε όλους ανεπιφύλακτα. Ακόμα κι αν δεν σας πολυαρέσουν τα moe comedies το συγκεκριμένο anime θα το συμπαθήσετε, de gesso. Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 16, 2011 9:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Guin Saga

Αν έχετε δει την εικόνα αυτή, θα σας θυμίσει πολύ τον King από το Tekken. Αυτό το anime φαντασίας είναι βασισμένο σε μυθιστόρημα της Kaoru Kurimoto, η οποία απέβιωσε πρόσφατα λόγω καρκίνου, ο οποίος διαγνώστηκε το 2007, διδοντας το αποτέλεσμα να μην συνεχιστεί η σειρά σε Guin Saga 2. Sad Πραγματικά κρίμα και άξιζε όλα τα λεφτά αυτό το anime.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
noname
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 25, 2011 8:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
RAINBOW
αυτή την σειρά την περίμενα πώς και πώς, περίμενα ένα σκοτεινό και κάπως βίαιο seinen ... στον αντίποδα είδα μια φτηνιάρικη ιστορία με βαρετή σκηνοθεσία και ακόμα ποίο βαρετούς χαρακτήρες , ναι υπήρχαν αρκετές βίες σκηνές αλλά αυτός ο διαχωρισμός "καλών- αψεγάδιαστων " - "κακών - μέσα στα σκατά " ούτε καν στα shonen δεν τον βλέπεις ποία ... να μην αναφέρω τώρα την βαρετή αφήγηση και το ότι σε κάθε επεισόδιο είχαν wallpaper-like still frame με τις "σημαντικές -συγκινητικές " στιγμές 3-4 φορές (έλεος ) ... μεγάλη απογοήτευση απλά βλέπω τα επεισόδια πλέον για να λέω πως το είδα ως το τέλος ...

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 02, 2011 4:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Σήμερα μόλις τελείωσα το Okami-san to Shichinin no Nakama-tachi. Δεν είχα δει κανέναν να συζυτάει πουθενά για την σειρά αυτή και γι' αυτό μου φάνηκε απροσδόκητα καλή σειρά που αν κι όχι κάτι το ιδιαίτερα αξιομνημόνευτο έχει κάποιο ενδιαφέρον, βλέπεται αρκετά ευχάριστα και για μένα ήταν πολύ καλύτερη από άλλες υπερτιμημένες μετριότητες της J.C.Staff όπως το Toradora και το Index (κι όσο και να γκρινιάζετε και να έχετε ένσταση για τις απόψεις μου περί Toradora δεν πρόκειται να μου αλλάξετε γνώμη).

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7381
http://en.wikipedia.org/wiki/Ookami-san


http://www.youtube.com/watch?v=WvuNXkGvtiw


Σε κάποια φάση θα γράψω κι ένα thread για την σειρά αυτή.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kabez
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 09, 2011 9:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Ξεκιναω το highschool of the dead σημερα , μεχρι στιγμης οσες λιγες σκηνες εχω δει με τραβηξαν αρκετα.
(και ναι βλεπω την uncensored service για more fan service Cool )

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DesperateGamer
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 14, 2011 4:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 11 Δημοσιεύσεις: 2 Τώρα Βλέπω: One Piece, Death Note
One Piece! Cool

Το βλέπω από πέρυσι το καλοκαίρι πριν τις σχολικές εξετάσεις, εώς και σήμερα μέχρι να τελειώσει. Razz
Σχόλια: Μαμάει και δέρνει...

Death Note

Είμαι στο επεισόδιο 32 [36 έχει], εδώ και ένα μήνα τώρα.
Σχόλια: Η πλοκή απλά Γα-_-ει!

Υστερόγραφο: Θα αφιέρωνα λίγο περισσότερο χρόνο στην απάντηση μου αλλά έχω διάβασμα. Θα την αναπτύξω ίσως αργότερα. Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Killer-bee-senpai
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 02, 2012 11:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 02 Ιαν 12 Δημοσιεύσεις: 423 Τόπος: Hellas Τώρα Βλέπω: One piece, Naruto Shippuuden, HxH(2011), Gintama k.a.
teliwsa to elfien lied kai to cowboy bebop prosfata

to elfien lied einai ligo m@l@... se kapia simia , sxedon se ola

to cowboy bebop einai korifh
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 40 από 42
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης