Το ξέρατε ότι nagareboshi σημαίνει αστέρι πou πέφτει;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Hokuto manga in greek
izo
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 4:09 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
Απολαυστε... τo θρυλικο και αγαπημενο ( δικο μου τουλαχιστον Laughing ) manga Hokuto no ken ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!

Το πρωτο και το δευτερο chapter μαζι, τα ξανακοιταξα, τα βελτιωσα και τα ανεβασα παλι πολυ καλυτερα!
θα τα βρειτε μαζι εδω: http://www.mediafire.com/?g5rd2mroroj


και η συνεχεια τους το 3ο Chapter

Και σε καλυτερη ποιοτητα απο τα αλλα, το 4ο!!! που σκαει μυτη και ο Shin...

Το 5ο κεφαλαιο εφτασε και πλησιαζει η μεγαλη μαχη Shin-Kenshiro στα επομενα chapters...

Εγινε και η η συνεχεια του προηγουμενου, το 6ο οπως και το 7ο!!! και
καπως ετσι ετοιμαστηκε και το 8ο chapter που ειναι και το τελευταιο του 1ου volume.

Τωρα ετοιμαζoνται τα chapter του 2ου volume! Και ετοιμο το 9ο!! Αντε να η μαχη shin-kenshiro που περιμεναμε http://www.mediafire.com/?0iwrgrg1exa
και η αδοξη ιστορια της Yuria και του Shin στο 10ο chapter.

Και με το 11ο κεφαλαιο (που αργησε αρκετα λογω βαρεμαρας περισσοτερο και οχι λογω Πασχα Embarassed gomene sai!! ) να το εδω http://www.mediafire.com/?jnm4t9w0mng
ξεκινα καινουργιο ark...και να το και ζεστο το 12ο chapter που πραγματικα τα σπαει!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την izo στις Τετ Μάϊ 07, 2008 3:27 pm, 18 φορές συνολικά
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Thano$
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 8:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 99 Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuuden, One Piece, Persona -trinity soul-
Εγώ γιατί δεν βλέπω από που το κατεβάζουμε? Μπορείς να μου πεις ποιο εικονίδιο είναι?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 11:30 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Perimenoyme kai ta epomena chapters. ^^

Thano$ έγραψε:
Εγώ γιατί δεν βλέπω από που το κατεβάζουμε? Μπορείς να μου πεις ποιο εικονίδιο είναι?

Kotzam eikonidio exei, vre! Razz


(Sorry gia ta greeklish alla to PC mou kanei kolpakia afthn thn stigmh kai den m' afhnei na grapsw me ellhnikoys xarakthres Twisted Evil )
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Thano$
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 12:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 99 Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuuden, One Piece, Persona -trinity soul-
Vetus έγραψε:
Perimenoyme kai ta epomena chapters. ^^

Thano$ έγραψε:
Εγώ γιατί δεν βλέπω από που το κατεβάζουμε? Μπορείς να μου πεις ποιο εικονίδιο είναι?

Kotzam eikonidio exei, vre! Razz


(Sorry gia ta greeklish alla to PC mou kanei kolpakia afthn thn stigmh kai den m' afhnei na grapsw me ellhnikoys xarakthres Twisted Evil )

Ωχ!!!! Μάλλον επειδή βιαζόμουν να φύγω δεν το είδα. Embarassed
Τέλος πάντων πολύ καλή δουλειά, περιμένουμε και τα επόμενα.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
izo
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 3:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
Vetus έγραψε:
Perimenoyme kai ta epomena chapters. ^^

Coming soon...Αλλα εχουμε και πολυ τρεξιμο γενικα... Θα δουμε πως θα κατσει... Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kain
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 8:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 709
Πολύ καλό izo, μπράβο! Ψήθηκα να δω και το Anime τώρα! Razz Θα περιμένω το επόμενο με αγωνία!

Μόνο δύο πράγματα που νομίζω πως θα κάνουν τη δουλειά σου πολύ καλύτερη. Πιστεύω πως θα ήταν πιο ωραίο μόνο με κεφαλαία γράμματα. Επίσης, μπορείς λες να κρατάς ένα standard μέγεθος στη γραμματοσειρά για όλα τα μπαλονάκια; Νομίζω θα ήταν καλύτερο έτσι το αποτέλεσμα...

Κι έτσι, όμως, δεν μπορώ να πω πως δεν ήταν απολαυστικό! Two thumbs UP!!!

_________________

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Όταν οι αετοί πετούν ψηλά, η κοτσυλιά πονάει!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
izo
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 10:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
Kain έγραψε:

Πιστεύω πως θα ήταν πιο ωραίο μόνο με κεφαλαία γράμματα. Επίσης, μπορείς λες να κρατάς ένα standard μέγεθος στη γραμματοσειρά για όλα τα μπαλονάκια; Νομίζω θα ήταν καλύτερο έτσι το αποτέλεσμα...

Kain ΤhanΧ για τα καλά σχολια!! Οσο για τις επισημανσεις, νουμπας ειμαι ακομα, πρωτη προσπαθεια ηταν... σιγα, σιγα πιστεύω θα ελθει η βελτίωση και τα καταλληλα προγραμματα στο PC για μια καλυτερεψη αυτης της προσπαθειας...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vasgoku
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 06, 2008 7:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 276 Τόπος: Cyprus Τώρα Βλέπω: onepiece, naruto, dragonballz, fullmetal alchemist,claymore,Great teacher onizuka
Πολύ καλό συνέχισε

_________________

i want to see what the number one hyper active knucklhead ninja has GOT!!!!!!Ahhhhhhhhhh!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
izo
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 07, 2008 11:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
Ετοιμο και το 3ο http://www.mediafire.com/?9jzd30btv5f απο αυτο το μερος και περα αρχιζει να διαφερει η πλοκη του μανγκα απο αυτη της σειρα ανιμε...

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Missing_Score
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 08, 2008 12:02 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 16 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 592 Τόπος: Narshe Τώρα Βλέπω: South Park (μη βαρατε!)
Hokuto στα Ελληνικα... Με ψηνει. Ωραιος φιλε

_________________

Μελος της Αγιας Τριαδας: Gatts, Zengar, Kenshiro
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Thano$
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 09, 2008 7:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 99 Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuuden, One Piece, Persona -trinity soul-
Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά και για την πολύ γρήγορη ετοιμασία των chapters!!!!!!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
izo
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 09, 2008 9:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
Thano$ έγραψε:
Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά και για την πολύ γρήγορη ετοιμασία των chapters!!!!!!

THANKS
NA KAI TO TETAPTO... http://www.mediafire.com/?nx2utmluyjd

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Thano$
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 10, 2008 9:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 99 Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuuden, One Piece, Persona -trinity soul-
Μόνος σου κάνεις όλη την δουλειά?
Ρωτάω γιατί πας υπερβολικά γρήγορα... Confused

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Missing_Score
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 10, 2008 11:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 16 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 592 Τόπος: Narshe Τώρα Βλέπω: South Park (μη βαρατε!)
Ωραιος! το ξαναλεω. Η μεταφραση εχει πολυ φαση "Θα το λιωσω το μουλικο!" Συνεχισε ετσι

_________________

Μελος της Αγιας Τριαδας: Gatts, Zengar, Kenshiro
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
izo
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 11, 2008 1:22 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
Missing_Score έγραψε:
Ωραιος! το ξαναλεω. Η μεταφραση εχει πολυ φαση "Θα το λιωσω το μουλικο!" Συνεχισε ετσι
Thanks!! Στη συγκεκριμενη αποδοση που γραφεις ξεπερασα τον εαυτο μου Laughing Laughing
Thano$ έγραψε:
Μόνος σου κάνεις όλη την δουλειά?
Ρωτάω γιατί πας υπερβολικά γρήγορα...
Ναι μονος, τωρα που εχω λιγο παραπανω ελευθερο χρονο το πηγαινω πολυ fast!! Να και το 5ο http://www.mediafire.com/?l3byhnjmqm8

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 3
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης