Το ξέρατε ότι saiban σημαίνει δίκη;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γραφικά    Ερώτηση για Macromedia Flash 8
paris17
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 12, 2008 8:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 52
Παιδιά έχω κάνει κάποιες δουλειές στο πρόγραμμα Macromedia Flash 8 δεν ξέρω όμως πως γίνετε να της κάνω video η και κινούμενες εικόνες από Macromedia Flash 8 σε video η gif. Ξέρει κανεις κάποιο πρόγραμμα, εγώ έχω το SUPER και δεν μπορεί, όλοι την ώρα μου βγάζει ότι δεν μπορεί να γίνει. Οποιος ξέρει παρακαλώ ας γράψει. Ευχαριστώ. Wink Cool
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 12, 2008 9:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Από το export movie μπορείς να το κάνεις export ή απο το publish ή αλλίως

http://www.dmxzone.com/showDetail.asp?Newsid=14128&FromTypeId=26&source=Latest

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
paris17
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 13, 2008 1:26 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 52
Ευχαριστώ παρα παρα πολύ. Έχω ακόμα μια ερώτηση να κάνω από μια εικόνα GIF πως μπορούμε να βγάλουμε το background ώστε να αφήσουμε μονο την εικόνα τη εννοώ θα δείτε τώρα:

Θέλω να βγάλω το μαύρο φόντο ΕΝΤΕΛΏΣ ώστε να φανεί μονο η σπίθα που βγαίνει δηλαδή μονο το άσπρο αυτό που βγαίνει. Γίνετε και εάν ναι πως; Ευχαριστώ. Confused Cool
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 13, 2008 2:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Αυτό δέν ξέρω πώς γίνετε αλλά δεν είναι δύσκολο να το φτιάξεις κίολας νομίζω πολλά μπιλάκια στο photoshop φτιαγμένα είναι σε πολλλπλά σημεία με Movie clip Very Happy

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
paris17
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 13, 2008 10:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 52
Σε ευχαριστώ φιλε το έκανα μονος απλός πήρα της εικόνες τους της δέκα που σχημάτιζαν αυτό το effe και μετά και στης 10 με το Photoshop έβγαλα και από της 10 το μαύρο background τους και μετά της έβαλα στο flash και έκανα πάλι το effe αλλα έτσι όπως ήθελα εγώ. Ευχαριστώ πάντως για όλα. Wink Cool
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 13, 2008 12:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Τίποτα μωρέ απλά το flash τα σπάει και ασχολούμε και εγώ πολύ...
Χέρομαι που βοήθησα να σε καλά. Laughing

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης