Το ξέρατε ότι henji σημαίνει απάντηση (ανταπόκριση);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Wind of Change
Ellorai
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 8:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 739 Τόπος: Στο Pigeon
Από τις 20 Ιανουαρίου η καρέκλα του Λευκού Οίκου θα ανήκει στον Barak Obama. Ο "Chosen One" του λαού και των δημοκρατικών θα έρθει αντιμέτωπος με όλες τις προκλήσεις της πολιτικής, τις σκιές που κυβερνούν και θέλουν να προστατεύσουν τα συμφέροντά τους, την οικονομία και πάνω από όλα τον ίδιο του τον εαυτό και τους πειρασμούς....

Δε ξέρω αν θα τηρήσει τις υποσχέσεις του, δε ξέρω αν η θητεία του θα είναι το ίδιο ιστορική με την εκλογή του αλλά ήδη έκανε κάτι καλό..... έδωσε ελπίδα σε εκατομμύρια ανθρώπους σε όλο το κόσμο ότι επιτέλους η αλλαγή είναι εδώ.

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία και αυτό αποδεικνύεται καθημερινά από όλους τους ανθρώπους...

Ο αέρας της αλλαγής, Barak Obama, θα είναι άραγε αρκετά δυνατός για να φουσκώσει τα πανιά και να οδηγήσει το καράβι "Ο κόσμος" προς ένα καλύτερο αύριο;;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
noname
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 8:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
Ellorai έγραψε:
Από τις 20 Ιανουαρίου η καρέκλα του Λευκού Οίκου θα ανήκει στον Barak Obama. Ο "Chosen One" του λαού και των δημοκρατικών θα έρθει αντιμέτωπος με όλες τις προκλήσεις της πολιτικής, τις σκιές που κυβερνούν και θέλουν να προστατεύσουν τα συμφέροντά τους, την οικονομία και πάνω από όλα τον ίδιο του τον εαυτό και τους πειρασμούς....

Δε ξέρω αν θα τηρήσει τις υποσχέσεις του, δε ξέρω αν η θητεία του θα είναι το ίδιο ιστορική με την εκλογή του αλλά ήδη έκανε κάτι καλό..... έδωσε ελπίδα σε εκατομμύρια ανθρώπους σε όλο το κόσμο ότι επιτέλους η αλλαγή είναι εδώ.

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία και αυτό αποδεικνύεται καθημερινά από όλους τους ανθρώπους...

Ο αέρας της αλλαγής, Barak Obama, θα είναι άραγε αρκετά δυνατός για να φουσκώσει τα πανιά και να οδηγήσει το καράβι "Ο κόσμος" προς ένα καλύτερο αύριο;;


we will see pantws gia na ta kanei pio skata apo ton prokatoxo tou 8a prepei na prospa8isei polu XDDD

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ellorai
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 8:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 739 Τόπος: Στο Pigeon
Εγώ δε φοβάμαι αυτό...(καλά θα είναι αστέρι αν τα κάνει χειρότερα....) αλλά αν τελικά αποδειχθεί ότι θέλει να πάει ενάντιας σ'αυτούς που πραγματικά κυβερνουν το κόσμο, τότε η ζωή η δική του αλλά και της οικογένειάς του κινδυνεύει. Οι 2 πρόεδροι που πήγαν κόντρα στην "εξουσία" (Λίνκολν και Κένεντι) δολοφονήθηκαν.

Εγώ πάντως χάρηκα που βγήκε ο Ομπάμα μήπως και δει ο κόσμος μια άσπρη μέρα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
noname
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 9:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
Ellorai έγραψε:
Εγώ δε φοβάμαι αυτό...(καλά θα είναι αστέρι αν τα κάνει χειρότερα....) αλλά αν τελικά αποδειχθεί ότι θέλει να πάει ενάντιας σ'αυτούς που πραγματικά κυβερνουν το κόσμο, τότε η ζωή η δική του αλλά και της οικογένειάς του κινδυνεύει. Οι 2 πρόεδροι που πήγαν κόντρα στην "εξουσία" (Λίνκολν και Κένεντι) δολοφονήθηκαν.

Εγώ πάντως χάρηκα που βγήκε ο Ομπάμα μήπως και δει ο κόσμος μια άσπρη μέρα.

nai to skeftika kai gw auto ... alla einai kapws.... na to sizitasis prin kala kala analavei Razz

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 9:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Αν παει με το σταυρο στο χερι θα τον φανε 100%. Μου φαινετε καλος ανθρωπος.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pikatsou
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 9:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 08 Δημοσιεύσεις: 35 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Στην πολιτική δεν υπάρχει κανένας καλός άνθρωπος. Όσοι ήταν καλοί κατέληξαν ή δολοφονημένοι ή αποτυχημένοι.

Πάντως εγώ ένα έχω να πω "Μη μου πειράζετε τον Ο-μπάμια". Κάτι μου λέει πως θα μαγειρεύεται καλύτερα, και το κυριότερο, θα είναι πιο ευκολοχώνευτος από τον προκάτοχο του. Και ας ελπίσουμε πως είναι τουλάχιστον 10 κλάσεις ανώτερος του, αλλιώς το μέλλον του πλανήτη και της ανθρωπότητας αναμένεται δυσοίωνο στην επόμενη 4ετία.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pikatsou στις Πεμ Νοέ 06, 2008 9:50 pm, 1 φορά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
L's legacy
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 9:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 250 Τόπος: United Kingdom Τώρα Βλέπω: Μολις τελειωσα το Wolf's Rain-Φοβερο-
Δεν πιστευω οτι υπαρχει ανθρωπος σε αυτο τον κοσμο που να πιστευει οτι επειδη βγηκε κυβερνητης ο Ομπαμα θα αλλαξει κατι στο παγκοσμιο Staτus quo.Αυτοι που κυβερνουσαν θα κυβερνουν απλα αλλαζει ο μεσολαβιτης...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ellorai
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 10:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 739 Τόπος: Στο Pigeon
Μπορεί να αποτύχει....μπορεί να γίνει χειρότερος των προκατόχων του... μπορεί.. μπορεί... μπορεί....

Σημασία έχει όμως ότι δίνει ελπίδα στο κόσμο... σε μια εποχή όπου η κατάσταση είναι σχεδόν άθλια, ο κόσμος μετά από χρόνια βρήκε τη δύναμη να σηκωθεί από το καναπέ του και να πάει να ψηφίσει γιατί στο πρόσωπο του Obama βλέπει κάτι που το έψαχνε χρόνια.

Σιγουρα όσο μεγαλύτερη είναι η ελπίδα άλλο τόσο ισχυρή θα είναι και η απογοήτευση σε περίπτωση αποτυχίας. Αλλά αυτό που έχει σημασία είναι ότι ο κόσμος ελπίζει και η ελπίδα θα του δώσει δύναμη να βγει από το γολγοθά αυτό.... ( Μου θύμησε μια ταινία με τον Robin Williams στην οποία υποδυόταν έναν πολωνό σε στρατόπεδο συγκέντρωσης των ναζί και με τα ψέματά του ότι οι σύμμαχοι έρχονται, έδινε ελπίδα στους κρατούμενους, ελπίδα να συνεχίσουν μέχρι να έρθει η πραγματική σωτηρία...)


Το χρώμα του δέρματός του και η καταγωγή του έκαναν ιστορική την εκλογή του.... ας ελπίσουμε ότι το πιθανό μεγαλείο της ψυχής του θα κάνει ακόμα πιο ιστορική την κυβέρνηση του....

Προσωπικά αμφιβάλω αν θα τον αφήσουν...αλλά ελπίζω.

Prepare for the worst, hope for the best.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
River
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 07, 2008 12:58 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 07 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 418
prosopika fovame gia ton Obama
giati
i perivoiti White Power Clan
CCC an thimame kala...tha propsathisoun na ton katharisoun

_________________

I Wish To Be Forgiven...Zack...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
L's legacy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 07, 2008 2:26 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 250 Τόπος: United Kingdom Τώρα Βλέπω: Μολις τελειωσα το Wolf's Rain-Φοβερο-
Η CCC που λες δεν εχει δυναμη να καθαρισει εναν President παρα μονο "μαυρους τησ γειτονιας"
Το μονο που μπορει να καθαρισει τον Ομπαμα ειναι τα αντικρουομενα συμφεροντα και να τον ακναουν να φανει οτι ειναι ρατσιστικο!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 07, 2008 3:53 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
L's legacy έγραψε:
Δεν πιστευω οτι υπαρχει ανθρωπος σε αυτο τον κοσμο που να πιστευει οτι επειδη βγηκε κυβερνητης ο Ομπαμα θα αλλαξει κατι στο παγκοσμιο Staτus quo.Αυτοι που κυβερνουσαν θα κυβερνουν απλα αλλαζει ο μεσολαβιτης...
+1

Ομπαμα ξε-Ομπαμα, ιδια ακριβως κατασταση θα εχουμε και του χρονου και του παραχρονου και ουτω καθ'εξης.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
powerboy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 07, 2008 3:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 01 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 1351 Τόπος: Ρόδος Τώρα Βλέπω: Hayate No Gotoku, Ichigo Mashimaro, Seto No Hanayome
Ο Ομπάμα έχει ήδη κάνει ιστορία στις εκλογές. Πως; Είναι ο μοναδικός υποψήφιος στα τελευταία 80 χρόνια που δεν έχει πάρει λεφτά από Lobby. Αυτό το κατάφερε χρησιμοποιώντας το διαδίκτυοι με την βοήθεια του τυπά που έκανε το Facebook. Μπόρεσε να μαζέψει λεφτά από δωρεές του απλού κοσμάκη, κάπου στα 600 εκατομμύρια δολάρια, πολύ περισσότερα από τους αντιπάλους του.

Βλέπετε, μέχρι τώρα στις εκλογές ο κάθε υποψήφιος πρόεδρος ήταν αναγκασμένος να προσκυνά τα διάφορα λόμπυ (πετρελαϊκές, συμφέροντα, κτλ) έτσι ώστε να μαζεύει λεφτά για να κάνει καμπάνια. Αυτό σήμαινε ότι ο έκαστος πρόεδρος, όσο καλές προθέσεις και να είχε ήταν σκλάβος των συμφερόντων των λόμπι που τον χρηματοδότησαν. Γιατί νομίζετε ότι ο Bush, πήγε και αποκάλεσε "Μακεδονία" τα Σκόπια την επομένη των εκλογώ του 2004; Γιατί το Αλβανικό λόμπι τον είχε εξαγοράσει.

Ο Ομπάμα αποφάσισε είπε στον κόσμο "δεν θέλω να είμαι υποχείριο κανενός γι´ αυτό βοηθήστε με¨ και μάζεψε τα λεφτά της καμπάνιας του από τον απλό κοσμάκη. Χρησιμοποίησε ένα πανέξυπνο σύστημα χρηματοδότησης το οποίο τον έκανε κυριολεκτικά αδιάφθορο. Επέστρεψε τις επιταγές που του έστειλαν τα λόμπυ με τον πιο ηχηρό τρόπο κάτι που δεν έκανε κανένας άλλος υποψήφιος μέχρι τώρα. Εκμεταλλεύτηκε την δυνή του ρητορική ικανότητα (σας προτρέπω να ακούσετε τους λόγους που βγάζει στο YouTube), έμπνευσε τον κόσμο και αυτός τον ανέδειξε.

Επίσης χρησιμοποίησε το διαδίκτυο εξαιρετικά αποτελεσματικά για να πολεμήσει την λάσπη που του έστελναν οι αντίπαλοί του. Όταν ο Rove, ο Bush, και τα παπαγαλάκια έριχναν λάσπη, ο Ομπάμα έδειχνε μέσω του διαδικτύου ποιος έστελνε την λάσπη, γιατί έστελνε την λάσπη και ποιά ήταν η αλήθεια πίσω από την λάσπη. Στο http://www.fightthesmears.com ο Ομπάμα καταλόγισε τα ψέματα των αντιπάλων του και τα αντιμετώπισε αποτελεσματικά.

Για πρώτη φορά το διαδίκτυο αναδείχτηκε σοβαρή δύναμη στην ενημέρωση και την διαμόρφωση της κοινής γνώμης. Ο Ομπάμα το χειρίστηκε τέλεια και κατατρόπωσε τον αντίπαλό του. Ακόμα και τώρα το χρησιμοποιεί για να αυξήσει την δημοτικότητά του. Πηγαίνετε στο http://change.gov και δείτε τί έχει κάνει.

Βασικά εγώ πιστεύω ότι ο Ομπάμα θα είναι ένας εξαιρετικός πρόεδρος. Ήδη από την καμπάνια του φαίνεται ότι είναι ένας αρκετά έξυπνος και αποτελεσματικός ηγέτης ο οποίος έχει εξαιρετικό πνεύμα και ήθος κάτι το οποίο φαίνεται από τον τρόπο που χειρίστηκε την καμπάνια. Δεν έριξε λάσπη, αντίθετα άφησε τον αντίπαλο να ξεφτιλιστεί μόνος του, διακωμωδώντας μάλιστα τις επιθέσεις που γίνονταν εναντίον του. Δεν υποκλίθηκε στα ΜΜΕ, αντίθετα χρησιμοποίησε ένα νέο μέσο, το διαδίκτυο στον υπερμέγιστο βαθμό. Είναι σίγουρα ένας άνθρωπος που ξέρει να βρίσκει λύσεις.

Ειλικρινά δεν ξέρω εάν τα λόμπυ και τα συμφέροντα τον αφήσουν να κάνει αυτό που θέλει. Μπορεί να μην τον εξαγόρασαν, αλλά χρησιμοποιούν τώρα τον εκβιασμό, σημειώνοντας επίτηδες απώλειες και απολύωντας κόσμο για να κάνουν τον Ομπάμα να γονατίσει. Ελπίζω να είναι αρκετά έξυπνος και αποτελεσματικός, όπως ήταν στην καμπάνια του για να βρεί λύσεις.

Ναι, και εγώ φοβάμαι για την ζωή του. Το άτομο πάει να τα βάλει με τα μεγάλα συμφέροντα, να τελειώσει πολέμους και να συγκρουστεί κατευθείαν με το πεντάγωνο. Θα εκπλαγώ πολύ εάν βγάλει ζωντανός την τετραετία.

_________________

Θέλετε να δείτε την κορούλα μου;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Ellorai
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 07, 2008 4:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 739 Τόπος: Στο Pigeon
@powerboy

Συμφωνώ απόλυτα! Ο άνθρωπος απέδειξε πόσο έξυπνος και πολυμήχανος είναι αλλά και το ότι δε φοβάται να τα βάλει με κανέναν.

Θα πάρει χρόνο μέχρι να κάνει αισθητή την αλλαγή(σε περίπτωση που βρει τρόπο να το πετύχει) και για αυτό δε θα πρέπει να κριθεί βιαστικά.

Εγώ ποτέ δεν πολιτικοποιήθηκα...ποτέ δεν ασχολήθηκα με τη πολιτική αλλά τώρα θα προσπαθώ να ενημερώνομαι και να παρακολουθώ το έργο του.

Κρατάω μια πισινή γιατί δεν αρκεί να λες ότι θα φέρεις την αλλαγή αλλά πρέπει να το κάνεις κιόλας αλλά πιστεύω ότι αυτός θα το κάνει. Will see

Όσο για τη ζωή του, πιστεύω ότι αν καταφέρει και πάρει με το μέρος του την CIA και την πάει με τα νερά του τότε δεν θα έχει σοβαρά προβλήματα. Κάτι τέτοιο όμως δεν είναι εύκολο μιας και η υπηρεσία αυτή δεν αποτελείται από άτομα οι οποίοι φέρνουν το καλό με το σταυρό στο χέρι.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kabez
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 07, 2008 4:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Ο Obama είναι απλά ένα puppet, θα κάνει τα δικά του που θέλει, αλλά τώρα να σταματήσει τους πολέμους της Αμερικής (war on terror ,αυτή την αηδία πως το λένε τέλος πάντων) καθώς και τον ρόλο των USA- Παγκόσμιος Μπάτσος.. εεε..
Στο κάτω κάτω μην ξεχνάμε ποιοι πραγματικά κυβερνάνε την Αμερική (CNN και πετραιλαικές πχ) , και ότι είναι αυτοί που ορίζουν όχι μόνο ποιος θα γίνει πρόεδρος ή όχι,αλλά ποιος θα βγαίνει στα κανάλια και θα αποκτά τόση δημοτικότητα.

όπως είπε και ο Powerboy , δύσκολα θα βγει ζωντανός από όλο αυτό.Ζωντανοί βγήκαν ο Ρίγκαν και οι Μπους, ο Κένεντυ όμως βρέθηκε 5 μέτρα κάτω από το χώμα.Γιατί άραγε?


http://www.youtube.com/watch?v=_WSGwnz7XpY

(δείτε το μέχρι τέλος)

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ATANASHIOSU
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 07, 2008 7:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 22 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 723 Τόπος: Σαππόρο Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου.
Αν δε δούμε αποτέλεσματα δεν μπορούμε να κρίνουμε κανένα. Το σίγουρο είναι πάντως πως περιμένουμε περισσότερα αυτή τη φορά.

Ελπίζω κάποτε η Αμερική να παραδεχτεί τα έγκληματα που έκανε προς τους αυτόχθονες Ινδιάνους και τους Αφρικανούς που χρησιμοποιούσε ως σκλάβους τόσα χρόνια.

Φαντάζομαι πως όλοι οι ρατσιστές της Αμερικές θα έχουν γίνει πυρ και μανία που βγήκε ο Ομπάμα. Razz

_________________
ΤΑΠΑΝΤΑΡΕΙ
諸行無常
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης