Το ξέρατε ότι fune σημαίνει πλοίο / βάρκα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Ανακοινώσεις    Post Count
holborn
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 1:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Από σήμερα και για την υπόλοιπη ζωή του AnimePlanet.gr το post count δεν θα μετράει για τις ενότητες:
- Γενικοί Κανόνες
- Dump Area
- Development Log
- Γενικές Συζητήσεις
- Animeetings και Events
- Γραφικά
- Μουσική
- Games
- Movies/Series/Cinema

H μπάρα συμμετοχής που φαίνεται στο προφίλ σας θα λειτουργεί κανονικά όπως τώρα, αλλά δεν θα μετριούνται στο σύνολο τα posts που θα κάνετε από σήμερα στις παραπάνω ενότητες.

Ο λόγος που το κάνουμε αυτό είναι για να ενθαρύνουμε όλους εσάς να μιλάτε περισσότερο για το αγαπημένο μας χόμπι και λιγότερο για τα υπόλοιπα θέματα.

Επίσης στο προσεχές μέλλον υπάρχει περίπτωση να υπάρξουν αλλαγές στον συνολικό αριθμό των posts σας καθώς θα γίνει μια προσπάθεια να αφαιρεθούν από το σύνολο τα post που έχετε κάνει μέχρι τώρα στις παραπάνω ενότητες.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 2:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
- Animeetings και Events
- Γραφικά
- Games
- Movies/Series/Cinema


Αυτα γιατι? Εχουν σχεση με Ανιμε.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 3:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Εννοούν ότι το forum κατέντησε αντί να είναι για anime να είναι όλα τα αλλα δηλαδή να spamaroume σε παιχνιδια τυπου παιγνιον και λιπά.Με το δίκιο τους πάντα έτσι δέν είναι κατι κακό.

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 4:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
sorry pou 8a sas stenaxwrhsei alla diafwnw ka8eta....dn mporei na milame gia anime k manga k na leme gia episodia k tetoia px leme gia to episodio 300kati k uparxoun atoma pou dn to exoun dei autoi dld dn mporoun na summetexoun????egw 8a anafer8w mono se emena k 8a pw oti opws blepete dn summetexw polu sto section anime k 3erete giati??giati asxoloumai ligo kairo me anme k dn katalabainw tipota apo oti lete..........sto naruto dn eimai sto epeisodeio 300+ opws k sto manga k etsi eimai ektos suzhthsew...........auto isxuei k se alla 8emata......mporw na milaw mono se kapoia pou einai mikra k pali sas xanw..........auta eixa na pw k ta eipa kaloproereta giati mou aresei polu auto to site.....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 5:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Παράθεση:
sorry pou 8a sas stenaxwrhsei alla diafwnw ka8eta....dn mporei na milame gia anime k manga k na leme gia episodia k tetoia px leme gia to episodio 300kati k uparxoun atoma pou dn to exoun dei autoi dld dn mporoun na summetexoun????egw 8a anafer8w mono se emena k 8a pw oti opws blepete dn summetexw polu sto section anime k 3erete giati??giati asxoloumai ligo kairo me anme k dn katalabainw tipota apo oti lete..........sto naruto dn eimai sto epeisodeio 300+ opws k sto manga k etsi eimai ektos suzhthsew...........auto isxuei k se alla 8emata......mporw na milaw mono se kapoia pou einai mikra k pali sas xanw..........auta eixa na pw k ta eipa kaloproereta giati mou aresei polu auto to site.....



Καλά μωρε σιγά το πράγμα που θα κάνουν ηρέμισε το μόνο που θα πάθεις θα είναι να μην λεει 100% στο συμετεχω στις συζητησεις Very Happy

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 6:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
roronoa zoro! έγραψε:
sorry pou 8a sas stenaxwrhsei alla diafwnw ka8eta....dn mporei na milame gia anime k manga k na leme gia episodia k tetoia px leme gia to episodio 300kati k uparxoun atoma pou dn to exoun dei autoi dld dn mporoun na summetexoun????egw 8a anafer8w mono se emena k 8a pw oti opws blepete dn summetexw polu sto section anime k 3erete giati??giati asxoloumai ligo kairo me anme k dn katalabainw tipota apo oti lete..........sto naruto dn eimai sto epeisodeio 300+ opws k sto manga k etsi eimai ektos suzhthsew...........auto isxuei k se alla 8emata......mporw na milaw mono se kapoia pou einai mikra k pali sas xanw..........auta eixa na pw k ta eipa kaloproereta giati mou aresei polu auto to site.....



Αυτό έγινε για την ελάττωση του spam πχ δεν μπορείς εσύ που είσαι ενάμιση μηνα και να έχεις 400 post.Εξάλλου δεν σου απαγόρευσε κανείς να συμμετέχεις σε αυτές τις κατηγορίες η μόνη διαφορά είναι ότι δεν θα μετρούνται τα post σου. δηλαδή ας πούμε δεν είναι λογικό να κάνεις 200 post στο παίγνιο πχ.Ο κάθε κανόνας βγαίνει για τη καλύτερη λειτουργία του φόρουμ δεν έχουμε σκοπό ούτε να σας τιμωρήσουμε ούτε να κάνουμε τους δυνάστες.

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 6:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Καλη αυτη η κινηση Smile


.

Οντως εχει παραγινει το κακο με τα [GAME] του στυλ "Παιγνιον" παρολο που εγω ανοιξα το συγκεκριμενο θεμα αλλα το ειχα ανοιξει τοτε για καλο σκοπο,ετσι για την πλακα και να ζωντανεψει το μερος που ηταν καπως πεσμενο.Πλεον απο οσο βλεπω χρησιμοποιείται κυριως απο καποιους για ανεβει το post count,κατι που ειναι ελεινο και τρισαθλιο.


Παράθεση:
sorry pou 8a sas stenaxwrhsei alla diafwnw ka8eta....dn mporei na milame gia anime k manga k na leme gia episodia k tetoia px leme gia to episodio 300kati k uparxoun atoma pou dn to exoun dei autoi dld dn mporoun na summetexoun????egw 8a anafer8w mono se emena k 8a pw oti opws blepete dn summetexw polu sto section anime k 3erete giati??giati asxoloumai ligo kairo me anme k dn katalabainw tipota apo oti lete..........sto naruto dn eimai sto epeisodeio 300+ opws k sto manga k etsi eimai ektos suzhthsew...........auto isxuei k se alla 8emata......mporw na milaw mono se kapoia pou einai mikra k pali sas xanw..........auta eixa na pw k ta eipa kaloproereta giati mou aresei polu auto to site.....


Και εγω αν το παρεις ετσι καλα καλα δεν εχω φτασει τις 50 σειρες, και βλεπω συνεχεια καινουρια θεματα με αλλες σειρες/ταινιες/ova που δεν όχι μόνο δεν τις εχω ξανακουσει αλλα ειναι μια ανεξαντλητη πηγη για να διαλεξω και να παρω.
.

Κανε και εσυ το ιδιο αν ειναι.Μην κολλας στο Naruto και το Bleach,υπαρχουν και αλλοι αξιολογοι τιτλοι που μπορεις να συζητησεις,ή τουλαχιστον να μαθεις για αυτους.

Ειναι ευκαιρια μιας και ειμαστε σε ελληνικο anime forum και τα βλεπουμε τα παντα στην γλωσσα μας εδω.

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alas
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 6:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 13 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 80 Τόπος: Κάπου κοντά στην Πάτρα
Εγώ πάντως μάλλον διαφωνώ με την απόφαση αυτή, δλδ σίγουρα τα games είναι ευκαιρία για spamfest και γι'αυτό δεν έχω ασχοληθεί ως τώρα με αυτά, αλλά απ'την καταπολέμηση των φαινομένων αυτών μέχρι την απενεργοποίηση του postcount σε τόσα πολλά subforums υπάρχει αρκετά μεγάλο χάσμα. Προσωπικά θεωρώ μια πιο μέση λύση καλύτερη, πχ άνω όριο η απενεργοποίηση του postcount στην γενική. Ίσως ακόμα θα μπορούσαν να δωθούν κάποια επιπλέον "εικονικά" προνόμια σε όσους συμμετέχουν περισσότερο στα anime-related sub-forums, πχ 5-6 ευφάνταστοι τίτλοι, κανά badge, κανά βραβείο τέτοια πράγματα... που παρότι ανούσια δίνουν παραδόξως ισχυρό κίνητρο.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 7:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Αυτο το post του holborn ηταν ενα test απο την δικια μου πλευρα.

Απο τα ολα παραπανω posts, μου δειξατε οτι το μονο που σας νοιαζει ειναι ο αριθμος των posts?

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Alas
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 7:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 13 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 80 Τόπος: Κάπου κοντά στην Πάτρα
Κοίτα να δεις και εγώ που νόμιζα πως αυτό το post του holborn ήταν μια ευκαρία για την κατάθεση ιδεών που πιστεύουμε θα βοηθήσουν στην αύξηση της κίνησης στα anime-related sub-forums... πως μπορεί να γελαστεί κανείς, ε;

[Aoshi] έγραψε:
Απο τα ολα παραπανω posts, μου δειξατε οτι το μονο που σας νοιαζει ειναι ο αριθμος των posts?
Και αν το ερωτηματικό στην δήλωση σου αυτή ήταν αβλεψία τότε με προσβάλεις και μάλιστα αναίτια γράφοντας κάτι τέτοιο.
Θες να απενεργοποιήσεις το postcount και γενικά ακόμα; Προχώρα σκασίλα μου, αλλά η κίνηση στο forum θα πέσει και αυτό είναι κανόνας. Βλέπεις είναι και αυτό(postcount) ένα απο τα ανούσια πράγματα που ανέφερα πιο πάνω πως λειτουργούν ως παραδόξως ισχυρά κίνητρα συμμετοχής.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alas στις Τρι Απρ 22, 2008 7:29 pm, 3 φορές συνολικά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
m@g1
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 7:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 1884 Τόπος: kalamata Τώρα Βλέπω: final fantasy and sadybell
pisteyw pos einai kali idea giati xsexniomastan kai postarame san treli xwris na to paroyme xampari mia xara to vrisko egw Very Happy k prosopika egw an postara parapanw den htan gia na exw parapanw ston arithmo apla xsexniomoyn eki kai pleon prosopika prospathw na postarw ligotero se themata asxeta apo anime Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την m@g1 στις Τρι Απρ 22, 2008 7:26 pm, 1 φορά

_________________

---------------------------------------
linkin park ..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 7:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
[Aoshi] έγραψε:
Αυτο το post του holborn ηταν ενα test απο την δικια μου πλευρα.

Απο τα ολα παραπανω posts, μου δειξατε οτι το μονο που σας νοιαζει ειναι ο αριθμος των posts?


Δεν νομιζω να υπαρχει καποιο "κερδος" μαζευοντας νουμερα στα Post. Ισως... Τοτε γιατι υπαρχουν εξ' αρχης αυτα τα νουμερα στα forum? Οποιος εχει τα περισσοτερα ειναι πιο παλιος ή ο πιο μαγκας? Confused Confused

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 7:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Alas, μιλαμε πιο ομορφα.
Δεν απαντατε στην ερωτηση μου, απλα θετετε δικα σας ερωτηματα. Δεν θελω ουτε να βγαλω το post count ουτε να μειωσω τον πλυθησμο του forum. Απλα εθεσα ενα ερωτημα.
Πριν με συνεχισετε να με συκοφαντειτε, αποφασιστε με ενα ναι ή ενα οχι σε αυτο που ρωτησα.
Βαζω εγω λογια στο στομα σας, Alas?

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 7:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
[Aoshi] έγραψε:
Αυτο το post του holborn ηταν ενα test απο την δικια μου πλευρα.

Απο τα ολα παραπανω posts, μου δειξατε οτι το μονο που σας νοιαζει ειναι ο αριθμος των posts?

Παράθεση:
Πριν με συνεχισετε να με συκοφαντειτε, αποφασιστε με ενα ναι ή ενα οχι σε αυτο που ρωτησα.

Ναι συμφωνω.
Spoiler:
Κανω οτι ειπες μην με πεις ηρωνικο Mad

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 7:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
GT, θελω να καταλαβετε οτι αυτο που προσπαθω να κανω μια συζητηση. Εαν αυτο στο spoiler ηταν ειρωνια, τοτε σταματαω την συζητηση εδω απο πλευρας μου. Δουλεια μου ειναι να κραταω το forum σε ταξη. Alas & GT, συνεχιστε μονοι σας. Εχω να δω και αλλα topics...

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 4
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης