Το ξέρατε ότι akai σημαίνει κόκκινο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Ανακοινώσεις    Post Count
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 7:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Επειδή πολλά ακούγονται κοιτάξτε να δείτε αν πιστεύετε ότι προσπαθούμε να κάνουμε χούντα εδώ μέσα τότε λυπάμαι ειλικρινά.Εδώ μπαίνουμε επειδή έχουμε όλοι ένα κοινό που λέγεται "ανιμε".Αλλα επειδή υπάρχει το φαινόμενο του spam σε πολύ έντονο κλίμα το τελευταίο καιρό μπήκαμε σε αυτή την απόφαση.Αν είναι δυνατόν να τσακωθούμε για ένα postcount.Εδώ είμαστε για να περάσουμε καλά.Δε νομίζω ότι το postcount είναι κάτι το συνταρακτικό δεν απαγορέψαμε να μη γράφεται αλλά δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα σε αυτόν το κανόνα.Ρε παιδιά πράττουμε για ένα καλύτερο αποτέλεσμα και για το φόρουμ και για εσάς.Απλά θέλουμε να δείχνετε κατανόηση δεν σας αφαιρέσαμε το λόγο μια μετατροπή κάναμε.Δηλαδή θέλετε να πιστέψω ότι μπήκατε στο φόρουμ για το postcount.?

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Alas
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 8:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 13 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 80 Τόπος: Κάπου κοντά στην Πάτρα
[Aoshi] έγραψε:
Alas, μιλαμε πιο ομορφα.
Δεν απαντατε στην ερωτηση μου, απλα θετετε δικα σας ερωτηματα. Δεν θελω ουτε να βγαλω το post count ουτε να μειωσω τον πλυθησμο του forum. Απλα εθεσα ενα ερωτημα.
Πριν με συνεχισετε να με συκοφαντειτε, αποφασιστε με ενα ναι ή ενα οχι σε αυτο που ρωτησα.
Βαζω εγω λογια στο στομα σας, Alas?
[Aoshi], όσο και αν ο τόνος μου ήταν αμυντικός, δεν νομίζω πως ήταν πρόσβλητικός απέναντι σε κανέναν, σε καμμία περίπτωση τουλάχιστον όσο ο απαξιωτικός δικός σου τόνος γραψίματος. Άλλωστε ξεκαθάρισα πως όσα γράφω είναι για την περίπτωση που το ερωτηματικό ήταν αβλεψία, δλδ το έβαλλες κατά λάθος, απ'την στιγμή που ήταν ερώτηση και όχι δήλωση δεκτό, αλλά δεν την εξέφρασες σωστά και πριν σχολιάσεις πως αγνοούμε την ερώτηση σου ή πως σου βάζουμε λόγια καλύτερα θα ήταν να εξέφραζες το ερώτημα σου πιο κατανοητά. Αφού λύθηκε αυτό το θέμα προχωρώ σε πιο άμεση απάντηση του ερωτήματος σου "το μονο που σας νοιαζει ειναι ο αριθμος των posts?", για μια πιο έμμεση δες το τελευταίο κομμάτι του προηγούμενου post μου, και λέω πως δυστηχώς σε αρκετά μεγάλη κλίμακα ναι, σίγουρα δεν είναι το μόνο αλλά τουλάχιστον για πρωτάρηδες και νέους(τόσο ηλικιακά όσο και internetοforumικά), το postcount είναι ένα απο τα πρώτα κίνητρα συμμετοχής(υπάρχουν βέβαια και άλλα, πρώτο-πρώτο το θέμα) σε μια community και είναι δουλειά αυτής να μπορέσει σύντομα να του δώσει κάποια ακόμα ισχυρότερα κίνητρα ώστε τόσο η παρουσία εκείνου όσο και η ποιότητα της community γενικώς να βελτιωθούν. Αυτό όμως ΔΕΝ γίνετε με απενεργοποίηση του postcount, been there seen that and it didnt work, το spam τώρα είναι εντελώς άλλο θέμα, ειδικά όταν είναι ανούσιο, βλακώδες και ούτε στο ελάχιστο διασκεδαστικό για κανέναν πλην των συμμετεχόντων, έβλεπα πριν κάτι μέρες εκείνο το ξεσάλωμα στα games της γενικής με μονολεκτικές απαντήσεις να πέφτουν σε ταχύτητα πολυβόλου χωρίς καν να είναι αστείες και έλεγα "μα τι κάνουν οι mods; τα'χουν δει δεν τα'χουν δει; Lock και warning αμέσως το κέρατο μου μέσα, lock και warning". Αυτά είχα να πω για την ώρα επι του πράγματος, αν υπάρχει κάποιο σκοτεινό σημείο σε όσα γράφω ευχαρίστως να το ξεκαθαρίσω.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
jedi_fillis
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 8:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 1040 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: 3X3 Eyes, FMA: Brotherhood, FairyTail, Naruto Shippuden, Bleach
Ποτέ δεν με ενδιέφερε το count post. Είναι ένα feature πολλών forums, αλλά είναι ένα σύστημα το οποίο μπορεί να γίνει corrupt πολύ εύκολα (βλέπε spams). Προσωπικά δεν μου καίγεται καρφί, αν είμαι Great Emperor of the Anime and Manga Library, ή ένας απλώς noob. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να βλέπω, να διαβάζω και να παρέχω πληροφορίες που είναι χρήσιμες. Ένα ποιοτικό post αξίζει 1000 spam.

Για μένα το καλύτερο θα ήταν να καταργήθει το post count τελείως, αλλά ξέρω ότι είναι πολύ απόλυτο αυτό και θα δυσαρεστούσε πολλά μέλη. Ίσως κάποια λύση να ήταν ένα σύστημα που ανάλογα σε ποιο subforum συμμετέχει πιο πολύ ο χρήστης να του δίνονταν και ένας τίτλος έτσι για το εφφέ Razz

Πραγματικά όμως με δυσαρεστεί πολύ όταν βλέπω μέλη του forum να ασχολούνται πιο πολύ με το πόσα posts έχουν και πόση γεμάτη είναι η "μπάρα" τους, παρά με την ουσία και το κλίμα του forum, δηλαδή την παρέα και την πληροφόρηση. Βλέπουμε μόνο ένα δέντρο και χάνουμε το υπόλοιπο δάσος guys..

_________________

"I always believed that in the ninja world those who break the rules and regulations are called trash.. "
Spoiler:

..But a friend told me that those who don't care about their companions are even worse than trash..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 9:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
emena den me peirazei oti stamathsate to post count se polles enothtes, afto pou me peira3e einai oti pra3ate xwris na rwthsete ta melh, na vazate mia pshfoforia.milhsate oi admins k oi mods kai apofashsate les kai to forum to xrhseimopeihte mono eseis
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 9:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
ama einai etsi k mporoume na summetexoume pantou tote kalh kinisi.dn me peiraqzei an den metriountai ta posts.......... Very Happy Very Happy Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 9:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
sorry gia to double post alla pisteuw oti auth i apofash 8a dhmiourgisei pollous kabgades sto site,dustuxws.......se auto pou eipes bill pisteuw pws oi mods epra3an swsta pou dn mas rwthsan giati apla dn mporoume na poume th gnwmh mas xwris na tsakw8oume k xwris na fanatizomaste.......egw dn antilegw sthn idea sas afou dn 8a katargi8oun auta ta threads alla oxi k to postcount,pisteuw oti einai mia endei3h gia ton ka8ena(xwris na ennow oti eimai sto site gia ta posts,to lew gia na mn pare3hgh8w...)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 9:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
8a dhmiourgwntousan kavgades???????ti kavgas mporei na dhmiourgh8ei otan pshfizeis sto poll? Shocked
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 9:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
re allo na psifizame mono k allo na bazame k sxolio giati autoi pou dn 8eloun na ginei auto 8a ebazan kati fanatiko k oi alloi pou 8eloun na ginei 8a tous apantagan,etsi arxizoun oi kontroules file mou apo to tipota
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 10:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
eipa egw na vazame sxolia?eipa na psifizame!tespa eimaste
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 10:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Το ξαναλέω το "ανιμεπλανετ" είμαστε όλοι τα μέλη είναι η δύναμη του "ανιμεπλανετ".Να σας ρωτήσουμε για τους κανονισμούς του φόρουμ?.Με συγχωρείς billmcnik αλλα που το έχεις ξαναδεί αυτό.? oO

Αυτός είναι ένα πρακτικός κανονισμός κατά του spam.Ας είμαστε λογικοί το ξαναλέω όταν αφορά τη καλή λειτουργία του φόρουμ και των μελών του είμαστε απόλυτοι βέβαια είμαστε ανοιχτή να ακούσουμε γνώμες.Αλλα σε παρακαλώ στο θέμα του spam και flames λειτουργούμε για το καλύτερο.Αν σε πειράζει ο συγκεκριμένος κανονισμός και επειδή δε ρωτήσαμε τα μέλη το κάναμε γιατί εμείς τρέχουμε για να σας κατατοπίζουμε και να ύπαρξη μια ισορροπία στο φόρουμ.Δε νομίζω ότι χρειάζεται ψηφοφορία για ένα τέτοιο θέμα.

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 10:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
@ Alas

Τωρα μιλας σωστα. Μια τετοια σωστα τεκμηριωμενη απαντηση περιμενα να ακουσω. Cool
Ο τονος του γραψιμματος μου (ναι θα σου κανω τη χαρη) ειναι απλος και ελευθερος. Ηθελα, με λιγα και απλα λογια να δηλωσω οτι δεν με ενδιαφερει το post count μεσα στο forum.
Το εχω πει πολλες φορες και σε αλλους. Ο γραπτος λογος ευκολα παρεξηγειται, και μερικοι απο μας πολλες φορες κανουμε λαθοι. Αυτο ομως ρε Alas δεν σημαινει οτι πρεπει να κανεις υποδειξεις 6 σειρων για ενα ερωτηματικο. Laughing
Τωρα, αν θες να μαθεις γιατι δεν με ενδιαφερει το post count? Βλεπεις ποτε οσους "παιζουν" με τα παιχνιδια στις Γενικες Συζητησεις να postαρουν ποτε σε θεματα για anime? OK, βλεπεις anime, αλλα εισαι σε forum anime... Για random θεματα υπαρχει καλλιστα το insomnia.gr και αλλα 496796569697697546 site για να βγαλει ο καθενας το αχτι του.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
holborn
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 10:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Περίμενα να δω αρκετές απόψεις πριν πω κάτι νεότερο.
Η κίνηση αυτή έγινε ύστερα από πολύ σκέψη και δεν μας κατέβηκε έτσι στα ξαφνικά.
Επίσης είναι η μοναδική κίνηση με την οποία όλοι θα λάβουν την ίδια αντιμετώπιση. Πχ γιατί να κλειδώσω το Παιχνίδι της mpoukitsas και να αφήσω του kabez ή του οποιουδήποτε? Δεν είναι μια μορφή διάκρισης αυτό?

Ένας άλλος λόγος είναι όπως είπα μια προσπάθεια να ανεβάσουμε τις συζητήσεις γύρω από τα anime γιατί έχουν πέσει πολύ τώρα τελευταία. Προσπαθούμε να αλλάξουμε προτεραιότητες στον τρόπο ποσταρίσματος δίνοντας παραπάνω κίνητρο για συζητήσεις ουσίας και όχι πέτα δυο post εδώ τρία εκεί και τι καλά περνάμε.

Ο alas κάπου ανάφερε και κάτι για budges, προνόμια κτλ κτλ.
Μην ανησυχείς για αυτό σε λίγο καιρό θα έχουμε και ανανεώσεις και σε αυτό τον τομέα καθώς είναι και αυτό ένα θέμα το οποίο το σκεφτόμασταν αρκετό καιρό τώρα.

Τέλος να κλείσω λέγοντας κάτι που δεν παρατηρήσατε. Κανείς δεν απαγόρευσε κανέναν να ποστάρει κάπου, απλά δίνουμε περισσότερα κίνητρα για συγκεκριμένες ενότητες.
Επίσης όπως είπα η μπάρα συμμετοχής θα συνεχίσει να ανεβαίνει και να λειτουργεί χωρίς καμία αλλαγή.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Alas
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 11:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 13 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 80 Τόπος: Κάπου κοντά στην Πάτρα
@[Aoshi]
Επειδή δυστυχώς γνωρίζω και εγώ απο ιδία πείρα, πόσο εύκολα παρεξηγήτε ο γραπτός λόγος στο net, γι'αυτό προσπαθώ να αναλύω τα πράγματα σε ένα ικανοποιητικό βαθμό.... είναι αλήθεια βέβαια πως το παρακάνω αρκετές φορές, εξ'ού και οι "6 γραμμές" για το ερωτηματικό... sorry for that.
Εδώ να σου πω, πως προσωπικά συμφωνώ μαζί σου για τον postcount, αδιάφορος είναι και για μένα, επι της αρχής διαφωνώ με αυτές τις κινήσεις όμως γιατί έχω δει πως έχουν επηρεάσει άλλα forum και δεν ήταν προς το καλύτερο, βέβαια μπορεί εγώ να έχω πέσει σε περιπτώσεις, αλλά την άποψη που έχω σχηματίζει όλα αυτά τα χρόνια που ασχολούμαι με το internet, αυτή και εκφράζω. Πάπας να τα ξέρω όλα δεν είμαι. Αυτό που λες αμέσως πιο κάτω για έλλειψη συμμετοχής των κατεξοχήν παιγνιοspammers σε πιο anime συζητήσεις, είναι σωστό και πιστεύω έχει να κάνει με έλλειψη ισχυρότερων κινήτρων απασχόλησης με αυτά. Να τονίσω όμως πως έλλειψη κινήτρου για κάτι(πχ κόψιμο του postcount στην γενική) δεν ισοδυναμεί με αύξηση του κινήτρου για κάτι άλλο(πχ posting στο animesection), χρειάζονται νέα κίνητρα, γι'αυτό και πρότεινα στο πρώτο μου post στο θέμα όσα πρότεινα.

@holborn
Μιας και το post σου είναι αμέσως πιο πάνω και δεν έχω πολλά να πω, δεν στο κάνω quote, απλά παραθέτω ένα σύντομο σχόλιο για κάθε παράγραφο όσων γράφεις, ελπίζω να μην έχεις πρόβλημα:
-Αγαπητέ μου η απάντηση σε αυτό είναι απλή: θέσπιση κανόνων έγκρισης για τα games. Δεν μπορείς να βάζεις στο ίδιο σακί ένα παιχνίδι όπως εκείνο που λέει βρες το anime στο οποίο ανήκει η φωτογραφία ας πούμε, με ένα που λέει γράφω μια πίπα και εσύ απαντάς με μια παρόμοια πίπα αμέσως μετά. Είναι προφανές πως το πρώτο απαιτεί κάποια σκέψη, είναι κάτι που δεν μπορεί ο καθένας να το κάνει, περνά ένα λογικό χρονικό διάστημα πριν το επόμενο post και συνάμμα είναι και διασκεδαστικό, το δεύτερο απο την άλλη είναι πρόσκληση για spam και κάνει bam απο χιλιόμετρα.
-Όπως έγραψα και λίγο πιο πάνω απαντόντας στον [Aoshi] πιστεύω πως η μίωση του κινήτρου απέναντι σε μια ενέργεια δεν οδηγεί σε αύξηση του κινήτρου προς μια άλλη.
-Χαίρομαι που το ακούω.
-Και πάλι όμως προχωρήσατε σε κάποιο περιορισμό, σε κάποιον που έχω εκφράσει πιστεύω τεκμηριωμένα γιατί πιστεύω πως είναι λάθος.

Αυτά για τώρα, για να μην ξεχνιόμαστε να θυμίσω πως όσα γράφω τα γράφω έχοντας το καλό του site στο μυαλό μου και να επισημάνω πως πρέπει όλοι οι απλοί χρήστες να ενδιαφερόμαστε γι'αυτό, μην επαναπαύεστε πως είναι υποχρέωση των έγχρωμων(πράσινων, κόκκινων) αναμεσά μας μόναχα, γιατί εσείς θα χάσετε. Σε τέτοιες κουβέντες αξίζει να συμμετάσχετε.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 12:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Ωραία και εγώ λέω δεν ξεκολάτε με αυτο το θέμα να τελιώνουμε.Ετσι και αλλιως ανεβαίνει δεν ανεβαίνει το post count το spam ειναι spam για να λέμε και την αλήθεια έτσι.Και εμένα προσωπικά μου τι δίνει απίστευτα οταν βλέπω 15 εκκατομύρια POst σε μια χαζομάρα έτσι.Μιλαω σε προσοπικο επίπεδο πάντα και οποιος έχει προβλημα το συζηταει μαζί μου και με κανέναν άλλο γιατι έγιναν και αυτα να παρακαλάμε άτομα για να μην μας την πουν άλλοι απο το forum.
Σορρυ κίολας αλλα καλά κανουν και μεγια τους μεχαρα τους για το καλο μας είναι και για να μαθαίνουμε περισσότερα για τα anime και όχι να ασχολουμαστε με βλακίες.

Για αυτους που είπαν ε εγω δεν ξερω όσα οι αλλοι οποτε τι να πω γιαυτο και Postarw αλλού.Γιαυτο ειμαστε ολοι μια παρεα για να μαθαίνουμε ο ενας απο τον αλλο μη ντρεπεστε ρωτηστε δεν δαγκωνουμε ισα ισα μας αρέσει να βοηθάμε.Ενα Pm δεν βλάπτει καθόλου ισα ισα βοηθάει.

Μεγια του με χαρα του ο αλλος να ποσταρει συνέχεια στο games section ο καθένας μπορει να μην γουστάρει να διαβάζει μανγκα η να βλέπει ανιμε αλλά να πέζει παιχνιδια με ήρωες όπως anime.

Και τελος αμα σας τρελένει τοσο οτι θα μιωθούν τα Post σας τι να πω βρε Admin και Mods αν μπορεί καποιος μιδενήστε τα δικά μου και δώστε τα τους αφου ειναι για να χαρούν γιατι όχι μαρέσει να βλέπω χαρούμενο κόσμο.

Ο τονος της φωνής μου ειναι καθαρά επιθετικός και αυτό λόγο αγανάκτησης αν προσέβαλα καποιον συγνώμη τι να πω ειμαι ηλίθιος και να παώ στη κόλαση...

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tsukabishi
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 1:56 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 21 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 32 Τόπος: SeRReS Τώρα Βλέπω: Τι έκανες πέρσι το καλοκαίρι στο DVD
Να μια πρόταση(έχει γίνει σε άλλο forum): 'Ολα τα members 0 post και να μην περνούν post όσο και όπου και αν ποστάρουν, end of story. (είχε επιτυχία εκεί αν και υπήρχαν αντιδράσεις).

_________________
Death is not the greatest loss in life,
the greatest loss is what dies inside of us while we live.

http://youtube.com/watch?v=rLnZ5jcsRpc&feature=related
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης