Το ξέρατε ότι yuugi σημαίνει παιχνίδι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    ΑΓΟΡΑ "RAVE MASTER" ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!
Ph0one_m4n
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 15, 2010 1:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 10 Δημοσιεύσεις: 15 Τόπος: Chania
ΠΑΙΔΙΑ...ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ 16ΧΡΟΝΟΣ ΟΠΟΥ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SITE ΠΟΥ ΝΑ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΟ MANGA "RAVE MASTER" ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ....ΟΠΟΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ SITE ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ...ΞΕΡΩ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΛΥΣΗ ΜΕ ΤΙΝ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΤΟ PAYPAL ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΟΝΟ....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ¨

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΛΖ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 15, 2010 5:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Δυστυχώς, εμείς είμαστε το ακριβώς αντίθετο απ' αυτό του μπαμπά σου. Εμείς δεν εμπιστευόμαστε την Ελλάδα λόγω τιμών. Εξωτερικό είναι πολύ καλύτερα. Η προπληρωμένη κάρτα και το paypal δεν θα σου κάνουν κακό. Το πρόβλημα είναι η ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ κάρτα, η οποία και φοβάται ο μπαμπάς σου λόγω των τραπεζοκλεφτών.

Για sites δεν ξέρω να σου πω...

Καλή τύχη στην αναζήτηση σου.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 15, 2010 5:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Κατσε ρε DjD, ποιοι ειμαστε οι εμεις που ειμαστε και αντιθετοι για τους αλλους? Μιλα για τον εαυτο σου.

Παλικαρε αφου θες να αγορασεις απο Ελλαδα ουτε εγω μπορω να σε βοηθησω με το μαγαζι αλλα μπορω να σε βοηθησω με την καρτα. Σου στελνω πληροφοριες με PM. Smile

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 16, 2010 2:09 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Για τέτοιου είδος απορίες ρίξε μια ματιά εδώ:
http://animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=8591

Για όλες τις οnline αγορές υπάρχει η επιλογή για πληρωμή μέσω paypal που και πιο διαδεδομένο είναι και πιο αξιόπιστο. Αλλά για λεπτομέρειες τσέκαρε το παραπάνω thread κι αν έχεις ακόμα απορίες ξαναρώτα εκεί. Με την ευκαιρία, δεν χρειάζεται να γράφεις με κεφαλαία διότι πέρα τ' ότι είναι σαν να γκαρίζεις είναι και κουραστικό στο διάβασμα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ph0one_m4n
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 16, 2010 2:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 10 Δημοσιεύσεις: 15 Τόπος: Chania
πρωτα συγνωμη για τα γραμματα...ετυχε... Cool

δευτερον...αν ειδες εχω κανει πρωτα στο δικο σου thread (πριν ανοιξω αυτο το θεμα) σχολιο πως ΚΑΝΕΝΑ απο τα site που προτεινεις δεν ειχε ολοκληρωτικα το rave master ...ειχε μονο το public τα vol. 3-4-5-6 απο τα 35 vol....οποτε καταλαβαινεις πως δεν με βοηθησε τελικα παρα πολυ το thread σου αρχικα...

καναμε μια συμφωνια με τον πατερα μου πωσ θα στειλω πρωτα e-mail (αλλα κανονικο τωρα οχι βλακειες) στο solaris.gr ζητωντας του να τα παραγγειλει ...αν δεν μπορεσει να τα βρει τοτε θα συμφωνησει (μιας κ ειχα τα γενεθλια μ πριν 1 βδομαδα και μ χρωσταει ακομα... Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Cool )


ΑΛΛΑ!, το solaris.gr μ εστειλε απαντηση λεγοντας μου πως εχει ηδη τους τομους 1 , 20+ ...δλδ λειπουν οι τομοι 2-19...εγω εχω τον 1 οποτε πρεπει να περιμενω για τους υπολοιπους απλα δεν τους βλεπω καν τους διαθεσιμους..μ λεει πως δεν υπαρχει αποτελεσμα για την αναζητηση που εκανα...οποτε του εστειλα απαντηση με τις εξης ερωτησεις:
[...]ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΤΟΥΣ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟΥΣ ΤΟΜΟΥΣ!


(παλι με κεφαλαια εγραψα....αλλα τεσπα....)

αυτα ηταν τα νεα μου απο εμενα...και ευχαριστω για ολες τις πληροφοριες που μου δωσατε!


ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΟ rave master ...!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 16, 2010 11:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
sou to elusa to problima sto thread gia agora manga tou filtatou Vetus Very Happy

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης