Το ξέρατε ότι warui σημαίνει κακός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Movies/Series/Cinema    Jyuken Sentai Gekiranger
Vasgoku
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 08, 2008 3:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 276 Τόπος: Cyprus Τώρα Βλέπω: onepiece, naruto, dragonballz, fullmetal alchemist,claymore,Great teacher onizuka
Παιδια έκανα upload το πρώτο επεισόδιο των Sentai(οι original) .Σας παρακαλώ κατεβαστε το είναι παρα πολύ καλο.Μην σκεφτείτε ότι είναι power rangers και δεν αξιζει ο κόπος απλα κατεβαστε το είναι Japanese με english sub Enjoy!!!!!!!!!!! Very Happy

http://www.megaupload.com/?d=PMVJQL51

_________________

i want to see what the number one hyper active knucklhead ninja has GOT!!!!!!Ahhhhhhhhhh!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 08, 2008 5:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
ήδη το subbaroun οι TV-Nihon.Θα τη βρείτε τη Live Action σειρά εκεί Direct Download.

Καλή ακρόαση...Απλά δεν μου αρέσει εμένα...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 08, 2008 8:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Άμα βρεις και μεταφρασμένο το Bioman θα 'σαι θεός. Το Jyuken Sentai Gekiranger προσωπικά το 'μαθα από το rhythm game Taiko no Tatsujin DS όπου το opening του εν λόγω sentai show συμπεριλαμβανόταν στην playlist του Taiko no Tatsujin DS. To τραγούδι απλά τα σπάει! Cool


http://www.youtube.com/watch?v=uhbb5wmSGGA


Vasgoku, εννοείται ότι δεν έχει καμία σχέση με Power Rangers: συγκρίνεται το αυθεντικό, ιαπωνικό πράγμα με τις σαχλο-αμερικάνικες απομιμήσεις των οπισθίων; Είναι σαν να βάζεις ιάπωνες να γυρίσουν ταινία western. Razz Ξέρω, υπερβάλλω λίγο, αλλά τι να κάνουμε... Rolling Eyes


Mε την ευκαιρία, κατέβασα το πρώτο επεισόδιο για να πάρω μια γεύση. Βλέποντάς το απλά μ' έκανε να ξανανιώσω παιδί θυμίζοντάς μου εποχές Bioman ( http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=1313&highlight=bioman ). Ήδη τώρα έβαλα να κατεβαίνει κι η υπόλοιπη σειρά.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης