Το ξέρατε ότι yuuki σημαίνει θάρρος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Fan-Art    Ζωγραφιές μέσα στη τάξη...
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 15, 2008 8:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
Όλοι κάποια στιγμή θα έχουν βαρεθεί μέσα στη τάξη και θα βρίκανε κάτι να ασχοληθούνε. Λοιπόν εγώ κάτι που είχα βρει να ασχολούμε είναι να ζωγραφίζω μέσα στη τάξη. Είναι πολύ ωραίο να σας πω την αλήθεια.

Να μερικές που είχα κάνει την ώρα του μαθήματος....


http://i293.photobucket.com/albums/mm52/FearTheBlack/drawings/collonelo.jpg
Ο Collonelo από το Hitman Reborn τον οποίο έκανα στην ώρα των αγγλικών (http://s293.photobucket.com/albums/mm52/FearTheBlack/drawings/?action=view&current=collonelo.jpg)


http://i293.photobucket.com/albums/mm52/FearTheBlack/drawings/ulqu.jpg
Ulquiorra (http://s293.photobucket.com/albums/mm52/FearTheBlack/drawings/?action=view&current=ulqu.jpg0

http://i293.photobucket.com/albums/mm52/FearTheBlack/drawings/xanxus.jpg
Xanxus από Hitman Reborn (βαμμένος όμως, χάλια βαμμένος)
(http://s293.photobucket.com/albums/mm52/FearTheBlack/drawings/?action=view&current=xanxus.jpg)

Αυτά ήταν μερικά δείγματα 'βαρεμάρας'....Θα ήθελα να τα σχολιάσετε και φυσικά να βάλετε και τα δικά σας αν έχετε κάνει..

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
River
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 15, 2008 9:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 07 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 418
not bad!

_________________

I Wish To Be Forgiven...Zack...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kingkostas
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 1:20 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 20 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 647
Wraia einai, apla mou fainetai otita perigrammata exoun polu paxos.
keep up

_________________

[img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 3:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Χάλασες λίγο μόνο το forehead του Collonello, στο υπόλοιπο σύνολο όμως τα σπάει...

Του Ulquiorra μαμάτο...

Xanxus μου θυμίζει λίγο Itachi Uchiha...

Παιδιά δεν τον αδικώ που έγιναν έτσι χοντροκομμένες οι γραμμές...Στο σχολείο λογικά χρησιμοποιούσαν μολύβι τόσο που δεν του έδιναν χρόνο να τα κάνει πιο τέλεια...Κι από πάνω πάνω στο θρανίο είναι πράγμα δυσκολάκι γιατι αυτό λογικά του χαλάει την εικόνα...

Κατά τα άλλα συνέχισε μικρέ !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 10:06 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
River: Euxaristw polu! ^^

kingkostas: Nai to kserw giati ta eixa pathsei me markadoro ^^"

DjDragon: ^^ Nai, pragmati to exw xalasei polu...Thanks gia tou Ulquiorra.....O Xanxus Itachi Uchiha? Shocked Giati exei kokkina matia?

Nai einai polu duskolo sto 8ranio ase pou ka8omouna kai prwto 8ranio kai eprepe na to kruvw gia na mh me vlepoun oi ka8hghtes...

Ah, oxi oti me peirazei..alla eimai koritsi Razz

Eseis den exete kanei tpt mesa sth taksh? Logika 8a uparxoun stigmes tetoies....Kala 8a me peite mporei na vare8hkate na tis valete....^^"

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 3:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
XxWhiteDragonxX έγραψε:
Όλοι κάποια στιγμή θα έχουν βαρεθεί μέσα στη τάξη και θα βρίκανε κάτι να ασχοληθούνε. Λοιπόν εγώ κάτι που είχα βρει να ασχολούμε είναι να ζωγραφίζω μέσα στη τάξη. Είναι πολύ ωραίο να σας πω την αλήθεια.

Σε νιώθω απόλυτα: oι ατελείωτες ώρες βαρεμάρας στην τάξη δίνουν αφορμή ώστε να εμπνευστεί κανείς ωραία σχέδια για να ζωγραφίσει. Προσωπικά, να φανταστείς ότι κάθε φορά που τελείωνα μια τάξη πριν πετάξω τα βιβλία έσκιζα τις σελίδες με τα σχέδια που μου άρεσαν περισσότερο. Τις ζωγραφιές ακόμα τις έχω μαζεμένες σε διάφορες ζελατίνες (μην μου ζητήσεις να τις κάνω upload γιατί δεν είναι ιδιαίτερα καλές). Αλλά και στον στρατό όπου έκανα διαρκώς υπηρεσία θαλαμοφύλακα καθώς ήμουν άοπλος όταν δεν άκουγα μουσική στο mp3 player έπαιρνα ένα τετράδιο που είχα πρόχειρο και καταπιανόμουν στο σχέδιο.



Τώρα όσο αφορά τα δικά σου σχέδια...ωραία είναι. Πιάνει το χέρι σου. Smile Συνέχισε την καλή δουλειά. Wink Να φανταστώ ότι αν ήσουν προς τις τελευταίες θέσεις θα έκανες ακόμα πιο πολλά σχέδια, ε; Razz

DjDragon έγραψε:
Κατά τα άλλα συνέχισε μικρέ !

Συμβουλή Νο1: Τσεκάρουμε πρώτα το προφίλ ενός χρήστη για να δούμε αν είναι αγόρι ή κορίτσι πριν κάνουμε προσφωνήσεις του είδος.
Συμβουλή Νο2: Γιατί μου ακόυγεται αυτή η φράση λες και είσαι 70 χρονών ενώ δεν ξεπερνάς ούτε καν τα 30; Neutral Το ξέρω ότι δεν την είπες "μικρέ" υποτιμητικά, αλλά ο/η άλλος/η μπορεί να μην το βλέπει έτσι, γι' αυτό λίγο τακτ δεν βλάπτει. Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 3:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Εγώ όταν βαριόμουν, σχεδίαζα και έκανα εξάσκηση στα Kanji κατά την διάρκεια του μαθήματος... Laughing

Πολύ ωραίες οι ζωγραφιές σου, αλλά να προσέχουμε και στο μάθημα, ε??? Razz Razz Razz

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Yoshin
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 7:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 184 Τόπος: Ptolemaida Τώρα Βλέπω: Polla
sto sxolio ekana me ena filo paliotera manga (giauto dn ta piga telia stous va8mous Razz )
alla meta stamatisame kai sinexizoume sta spitia mas gia kaliteri poiotita Wink

_________________
Clannad is the best
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 7:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
Vetus έγραψε:
XxWhiteDragonxX έγραψε:
Όλοι κάποια στιγμή θα έχουν βαρεθεί μέσα στη τάξη και θα βρίκανε κάτι να ασχοληθούνε. Λοιπόν εγώ κάτι που είχα βρει να ασχολούμε είναι να ζωγραφίζω μέσα στη τάξη. Είναι πολύ ωραίο να σας πω την αλήθεια.

Σε νιώθω απόλυτα: oι ατελείωτες ώρες βαρεμάρας στην τάξη δίνουν αφορμή ώστε να εμπνευστεί κανείς ωραία σχέδια για να ζωγραφίσει. Προσωπικά, να φανταστείς ότι κάθε φορά που τελείωνα μια τάξη πριν πετάξω τα βιβλία έσκιζα τις σελίδες με τα σχέδια που μου άρεσαν περισσότερο. Τις ζωγραφιές ακόμα τις έχω μαζεμένες σε διάφορες ζελατίνες (μην μου ζητήσεις να τις κάνω upload γιατί δεν είναι ιδιαίτερα καλές). Αλλά και στον στρατό όπου έκανα διαρκώς υπηρεσία θαλαμοφύλακα καθώς ήμουν άοπλος όταν δεν άκουγα μουσική στο mp3 player έπαιρνα ένα τετράδιο που είχα πρόχειρο και καταπιανόμουν στο σχέδιο.



Τώρα όσο αφορά τα δικά σου σχέδια...ωραία είναι. Πιάνει το χέρι σου. Smile Συνέχισε την καλή δουλειά. Wink Να φανταστώ ότι αν ήσουν προς τις τελευταίες θέσεις θα έκανες ακόμα πιο πολλά σχέδια, ε; Razz

DjDragon έγραψε:
Κατά τα άλλα συνέχισε μικρέ !

Συμβουλή Νο1: Τσεκάρουμε πρώτα το προφίλ ενός χρήστη για να δούμε αν είναι αγόρι ή κορίτσι πριν κάνουμε προσφωνήσεις του είδος.
Συμβουλή Νο2: Γιατί μου ακόυγεται αυτή η φράση λες και είσαι 70 χρονών ενώ δεν ξεπερνάς ούτε καν τα 30; Neutral Το ξέρω ότι δεν την είπες "μικρέ" υποτιμητικά, αλλά ο/η άλλος/η μπορεί να μην το βλέπει έτσι, γι' αυτό λίγο τακτ δεν βλάπτει. Wink


η βαρεμάρα πάντα σε κάνει να ασχολείσαι με κάτι..ειδικά να ζωγραφίζεις ακόμη και αν δεν ζωγραφίζεις καλά..

καλά σίγουρα θα έκανα.. ειδικά σε μαθήματα που δεν έχουν τόση σημασία. ευχαριστώ πολύ πάντως.

καλά εντάξει δεν ήταν τίποτα φοβερό που με είπε μικρέ απλά το είπα για να το ξέρει..να μη με ξαναπεί. μην το παίρνεις τόσο σοβαρά ^^" εντάξει έχεις δίκιο αλλά και το παιδί δεν ήξερε. Να μη δημιουργήσουμε και φασαρία έτσι;

Girishajin έγραψε:
Εγώ όταν βαριόμουν, σχεδίαζα και έκανα εξάσκηση στα Kanji κατά την διάρκεια του μαθήματος... Laughing

Πολύ ωραίες οι ζωγραφιές σου, αλλά να προσέχουμε και στο μάθημα, ε??? Razz Razz Razz


Ω! Τα kanji είναι πολύ ωραία.

Ευχαριστώ πολύ Very Happy ...Βασικά τα έκανα στις ώρες των αγγλικών οπότε δεν είχα πρόβλημα. Και συνήθως η καθηγήτρια αυτή πιάνει άσχετες συζητήσεις που τις βαριέμαι π.χ τα σίριαλ στη τηλεόραση.

vagelis7 έγραψε:
sto sxolio ekana me ena filo paliotera manga (giauto dn ta piga telia stous va8mous Razz )
alla meta stamatisame kai sinexizoume sta spitia mas gia kaliteri poiotita Wink


Manga ε; Θα ήθελα και εγώ να κάνω...Κρίμα για τους βαθμούς ^^" Καλά σίγουρα στο σπίτι θα έχει καλύτερη ποιότητα. Άντε σας εύχομαι και να το βγάλετε κάποια στιγμή!! Very Happy

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 8:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
@Vetus:

1)Δεν ήξερα ότι είναι κορίτσι...Παίρνω πίσω το "μικρέ" και την λέω "μικρή"...Και είμαι 24...
2)Μου φάνηκε έτσι αγόρι γιατί έβαλε τον L και το xxxWhiteDragonxxx τόσο που την χαρακτήρισαν αγόρι...jaa, gomenasai.

@WhiteDragon:

1)Αν δεν είδες το Naruto + Naruto Shippuuden, τότε τράβα να το δεις...
2)Ναι ο Itachi Uchiha έχει κόκκινα μάτια και τα ρούχα που φοράει είναι ακριβώς τα ίδια με αυτά που ζωγράφισες(με την διαφορά στο ότι ο Itachi τα έχει τα ρούχα του με ροζ συννεφάκια).
3)Συγγνώμη, δεσποίνις μου...γιατί με αυτό το nick και το avatar σου σε πέρασα για αγόρι...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 9:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Wraies oi zegrafies, an htan pio leptes oi grammes tha htan akome kaluteres.

Sxetika ma ton Xanxus kai to poso moiazei me ton Itachi, eidika sta rouxa kamoia sxesh, des kai monos sou DjDragon, allo to ti fainetai.




_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 10:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Πράγματι...η διαφορά ήταν το ότι φορούσε από εκείνο το μπουφάν που φοράνε στο σχολείο οι Ιάπωνες...

XxWhiteDragonxX έγραψε:
Girishajin έγραψε:
Εγώ όταν βαριόμουν, σχεδίαζα και έκανα εξάσκηση στα Kanji κατά την διάρκεια του μαθήματος... Laughing

Πολύ ωραίες οι ζωγραφιές σου, αλλά να προσέχουμε και στο μάθημα, ε??? Razz Razz Razz


Ω! Τα kanji είναι πολύ ωραία.

Ευχαριστώ πολύ Very Happy ...Βασικά τα έκανα στις ώρες των αγγλικών οπότε δεν είχα πρόβλημα. Και συνήθως η καθηγήτρια αυτή πιάνει άσχετες συζητήσεις που τις βαριέμαι π.χ τα σίριαλ στη τηλεόραση.


Για να θελήσετε να βάλετε τα Kanji μην διστάσετε να μας πείτε να σας τα γράψουμε Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 16, 2008 11:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
DjDragon έγραψε:
@Vetus:

1)Δεν ήξερα ότι είναι κορίτσι...Παίρνω πίσω το "μικρέ" και την λέω "μικρή"...Και είμαι 24...
2)Μου φάνηκε έτσι αγόρι γιατί έβαλε τον L και το xxxWhiteDragonxxx τόσο που την χαρακτήρισαν αγόρι...jaa, gomenasai.

@WhiteDragon:

1)Αν δεν είδες το Naruto + Naruto Shippuuden, τότε τράβα να το δεις...
2)Ναι ο Itachi Uchiha έχει κόκκινα μάτια και τα ρούχα που φοράει είναι ακριβώς τα ίδια με αυτά που ζωγράφισες(με την διαφορά στο ότι ο Itachi τα έχει τα ρούχα του με ροζ συννεφάκια).
3)Συγγνώμη, δεσποίνις μου...γιατί με αυτό το nick και το avatar σου σε πέρασα για αγόρι...


1) Φυσικά και το έχω δει...αλλά δεν έχω ενθουσιαστεί και φυσικά ξέρω τον Itachi αλλά δε μοιάζουν καθόλου με τον Xanxus.
2) Ξέρω ότι έχει τα Sharingan και δεν έχουν καμία σχέση αφού είναι μουφάν αυτό που φοράει ο Xanxus. Και δεν είναι ροζ είναι κόκκινα σθνεφάκια.
3) Εμένα δε με πείραξε και το είπα ήδη...Και εγώ θα μπορούσα να σε περάσω για κορίτσι με το άβαταρ σου οπότε.......δε χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη γιατί δε με πείραξε απλά στο είπα για να ξέρεις. Οπότε μη το παίρνεις έτσι γιατί έτσι όπως το έβαλες φαίνεται πολύ ειρωνικό..πρόσεξε πώς τα βάζεις για να μη φάνεις κάπως στον άλλον που το βλέπει.

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 17, 2008 1:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
1)Αν είναι έτσι τότε είμαστε οκ...
2)Ναι το πρόσεξα μετά από το post του φιλτατού Kaiser...Αλλά στην όψη της γωνίας που τον ζωγράφισες τον Itachi μου θύμισε...
3)Τότε τέλος καλό όλα καλά...ΑΛλά να ξέρεις ότι υπάρχει στο forum το 90% από αγόρια και μόνο 10% είναι κορίτσια...Και οπότε καταλαβαίνεις σπάνια μπερδεύεται κανείς με αυτό Wink
4)Keep your good work up...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 17, 2008 9:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Παράθεση:
Ευχαριστώ πολύ ...Βασικά τα έκανα στις ώρες των αγγλικών οπότε δεν είχα πρόβλημα. Και συνήθως η καθηγήτρια αυτή πιάνει άσχετες συζητήσεις που τις βαριέμαι π.χ τα σίριαλ στη τηλεόραση.


Auth h ekpaideush sthn Ellada me trelainei pantws. [sarcasm]Dioti ama de 3eroume ti ginetai sta sirial ths thleorashs..'ore pou pame re pou pame'[/sarcasm].

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης