Το ξέρατε ότι uzumaki σημαίνει ανεμοστρόβιλος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Fan-Art    Η Teachan στο DeviantArt
Teachan
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 29, 2008 2:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 09 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 120 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την οθόνη... και πάντα αυτή θα βλέπω, αλλιώς πώς να απαντάω; Οπότε, μη ρωτάτε!
Λοιπόοοοοον...! Μιας και έκοψα ότι μπορώ να δείξω fanart εδώ, πιστεύω ότι ήρθε η ώρα να το κάνω.



Κάποια πράγματα που πρέπει να λάβετε υπ'όψιν:

1.Το fanart μου σχετίζεται με την εκάστοτε τρέλα μου, γι'αυτό μη με αρχίσετε με "ζωργάφισε και τίποτε άλλο" όταν βλέπετε ένα θέμα να επαναλαμβάνεται συνέχεια. Θα αγνοηθείτε.

2. Το fanart μου έχει shipping. Οποιος έχει σοβαρό πρόβλημα με ζευγαράκια, sexualized characters κ.τ.λ., να η πόρτα, από εκεί.

3. Να έχετε πάντα στο μυαλό ότι δουλεύω με μολύβι, χαρτί και τα ξερά μου. Γι'αυτό μόνο lineart-like εδώ, χρωματισμός γιοκ.

4. Το fanart με αστερίσκο (*) έχει τολμηρό περιεχόμενο (λιγάκι). Μη με κυνηγάτε μετα. Επίσης, θα έχουν και φίλτρο. Αν δε μπορείτε να το δείτε επειδή το απαγορεύει το DA, πάτε "download".

5. Όλα μου τα σχέδια μπορούν να βρεθούν στον λογαριασμό μου στο DeviantArt, http://darkslover.deviantart.com/ Καλοδεχούμενοι να ρίξετε ένα βλέφαρο.

Τέλος, να βλέπω σχόλια! Cool


Sleeping Beauty
Tifa Style
*Dream Love
Winter Love
Battle Mode
*Crucified
Dark Lolita
Summer Time 1
Summer Time 2
Peaceful Night
Unholy Martimony
Brittanica Cowboy
1.000 Hits
10.000 Hits

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 29, 2008 2:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

Τι να πω?? Φοβερές ζωγραφιές, μπράβο!!!!

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bibo
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 29, 2008 6:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 30 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Fokida Τώρα Βλέπω: Shugo Chara IKUTOXAMU
Apla telia.................. Shocked
.____

_________________
http://www.galaxiasfm.gr/
2-3 KA8E MERA KANW EKPOMBES SIDONISTITE!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 29, 2008 7:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
Hey mega Bravo! Exeis poly Talento!!!
Se katalavenw apolyta oson afora to lineart kathws kai to area kai pou zwgrafisma, kai egw to idio kanw. Smile
Elpizw na doume kialla tetoia sxedia sto kontino mellon Very Happy

_________________

www.finalfantasy-gr.tk
http://www.youtube.com/user/GamersOdyssey
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 29, 2008 9:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Για Hellsing-maniac είσαι απίθανη σκιτσογράφος...!

Θα πρέπει να τα δώσεις στην εταιρεία που έκανε τα Hellsing για να τα προσθέσει σαν Fan-Art ! Very Happy

Αν κρίνω από τα σχέδια μοιάζεις σαν να τελείωσες το Πανεπιστήμιο Καλλιτεχνικής ή comic-arts !

Συμβουλή: Άρχισε να φτιάχνεις Manga μίας που έφτασες στο καλύτερο επίπεδο του Mangaka ! Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Wadoria
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 10:13 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 329 Τόπος: Ιωάννινα Τώρα Βλέπω: bleach,Hero Tales,Elemental Gelad
wow!!καταπληκτικές είναι!!!μπορείς να μου κάνεις κανένα μάθημα μήπως και καταφέρω κι εγώ να ζωγραφίσω έτσι ? Laughing

_________________

See my Anime list!!
To decide what to do with the future is to be human.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 10:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Σιγουρα ειναι μολιβι? Αν και δεν ξερω ακομα τα κανω σωματα, μπορω κι εγω να κανω πρωσοπα, μα στο τελος ειναι παντα γεματα σβισιματα!
Ή εχεις πολυ καλη σβηστρα που δεν αφινει ηχνη, ή εχεις πραγματικα πολυ ταλεντο!
... ή απλα τα περνας απο το photoshop.

Τα σχεδια ειναι απιστευτα οπως και να'χει, αν και δεν μπορεσα να δω τα (*)...

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Xod
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 02, 2008 6:04 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 04 Δημοσιεύσεις: 395 Τόπος: Αθήνα, Ελλάδα
Λατρεύω τις ζωγραφιές γυναικών με μεγάλα στήθη! >:p~
(ελπίζω να μην ακούγεται διφορούμενο...)

Kite, φτιάξε έναν λογαριασμό στο ντέβιανταρτ για να βλέπεις όλα τα πονηρά που ζωγραφίζουν εκεί. Όσα επιτρέπονται, τα ελαφρά δηλαδή.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
maraki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 02, 2008 7:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 360 Τόπος: Mesa sto ntoulapi ths kouzinas me thn nuxterida mou ton Klamoudio Τώρα Βλέπω: Oneira, sa tainies einai
kKaneis apla ekplhktika lineart kopelia, einai ontws kalosxediasmena! na sou pw kati omws? 8a eixan akomh megalutero endiaferon ama eixan fwtoskiash h estw kapoio eidos tonikothtas(dn milaw gia xrwma,doulepse me molubi)peiramatisou k pisteuw oti 8a apogeiw8ei teleiws h douleia s...
auta.. pantws 3ana mprabo kai kalh sunexeia! Smile

_________________

"Ειμαι ο μεγαλυτερος, κατα 10 μερες, ενα ευτυχισμενο ορφανο που αγαπα την Λεϊλα,που αγαπα τον Αμιρ,που αγαπα τον θορυβο του οργισμενου ουρανου"
Enki Bilal-Le Sommeil du Monstre
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 02, 2008 7:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
Άπλα δεν ξέρω ποιο να πρωτοδιαλέξω ως αγαπημένο μου... Απλά τα λατρεύω όλα γιατί η Serras έτσι οπως την σχεδιάζεις μ΄αρέσει πιο πολυ από την original!

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης