Το ξέρατε ότι asatte σημαίνει μεθαύριο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Ανακοινώσεις    And the Winner is...!!!
Kite
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 11, 2008 4:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Ηθελα εγω να τα κερδισω...
Δυστηχως ομως εκανα πρην λιγες μερες φορματ και δεν εβαλα το ακομα office για να διορθωνω τα ορθογραφικα... Sad
Δεν πηραζει....
Σηγχαριτιρια!
Διαφονω με το τα γραφοντε μικρες περιλιψεις, μα συμφονο παντα και απολιτα με το να μπενει καπιος στον κοπο να καταχορισει αγνωστους τιτλους οπως αυτον, που κατα πασα πηθανοτιτα, αλλα ατομα αγνοουν την υπαρξη του. Αν εχεις δει κι αλλους αγνωστους τιτλους, μην διστασεις να τους καταχορισεις να το μαθουμε κι εμεις. Very Happy

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
noname
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 11, 2008 7:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
Kite έγραψε:
Ηθελα εγω να τα κερδισω...
Δυστηχως ομως εκανα πρην λιγες μερες φορματ και δεν εβαλα το ακομα office για να διορθωνω τα ορθογραφικα... Sad
Δεν πηραζει....
Σηγχαριτιρια!
Διαφονω με το τα γραφοντε μικρες περιλιψεις, μα συμφονο παντα και απολιτα με το να μπενει καπιος στον κοπο να καταχορισει αγνωστους τιτλους οπως αυτον, που κατα πασα πηθανοτιτα, αλλα ατομα αγνοουν την υπαρξη του. Αν εχεις δει κι αλλους αγνωστους τιτλους, μην διστασεις να τους καταχορισεις να το μαθουμε κι εμεις. Very Happy

em vasika 21 lepta OVA einai ama egrafa polla kai exigousa 8a to kalipta olo kai 8a to xalaga gia ton viewer ^^ des to kai 8a katalaveis gia ti prama milaw ama sthn sunexia pisteveis pws prepei na proste8i kati h na allaxtei pes to mou ^^

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 11, 2008 9:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
noname έγραψε:
em vasika 21 lepta OVA einai
100% δικεολογιμενος! Very Happy
Απλα εχω δει μερικες κακες περιλιψεις που με τραυματισαν. π.χ. Διαβασε την πρωτη ταινια απο Slayers. Κανει spoiler ολο το εργο! Και να φανταστεις οτι η τορινη εκδοχη ειναι διορθομενη.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης