Το ξέρατε ότι naka σημαίνει μέσα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Movies/Series/Cinema    Underworld: Rise of the Lycans
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 16, 2008 11:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
GT4md έγραψε:
Τωρα γιατι μου θυμισε το Legasy of Kain Confused


Εμένα δεν μου θυμίζει καθόλου Legacy of Kain, καθώς το παιχνίδι είναι πόλεμος ανθρώπων εναντίον βρυκολάκων, ενώ αυτή η ταινία είναι πόλεμος Λυκανθρώπων εναντίον Βαμπίρς. Οπότε καμία σχέση με το θρυλικό παιχνίδι !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
serenity_halliwell
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 17, 2008 12:11 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 03 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: σπίτι μου... Τώρα Βλέπω: Bleach,Fullmetal Alchemist
Eνδιαφέρον!!Αν και εγώ περίμενα τη συνέχεια του 2 και όχι την αρχή της ιστορίας,παρ'όλα αυτά θέλω να το δω..

_________________
Yesterday is history
Tomorrow is mystery
Today,it's a gift
That's why they call it present
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Koshin
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 17, 2008 1:42 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 24 Μάϊ 08 Δημοσιεύσεις: 182 Τόπος: Athina/Agia Paraskeui Τώρα Βλέπω: witchblade
Vasika to prwto ta eixe ola ..mia apisteuti prwtagwnistria kai mia tromera skoteini k got8iki atmosfaira sto paron...To 2 patata, oso gia to 3 miazei pio epiko k ap ta 3 alla den m leei kati me tn apousia tis kate>>!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Animated
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 17, 2008 10:33 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
Δεν εχω δει καμια απο τις 2 προηγουμενες ταινιες, (και δεν νομιζω να τις δω ποτε....) αλλα...

Spoiler:
γιατι ρε να χρησιμοποιησουνε στην τριτη ταινια σαν soundtrack το If i was your vampire??? αφου ειναι ηδη το soundtrack του Μax Payne!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ellorai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2008 10:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 739 Τόπος: Στο Pigeon
Animated έγραψε:
Δεν εχω δει καμια απο τις 2 προηγουμενες ταινιες, (και δεν νομιζω να τις δω ποτε....) αλλα...

Spoiler:
γιατι ρε να χρησιμοποιησουνε στην τριτη ταινια σαν soundtrack το If i was your vampire??? αφου ειναι ηδη το soundtrack του Μax Payne!


Το τραγούδι παίζει στο trailer... δεν είναι απαραίτητο να είναι και στο soundtrack της ταινίας.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kilrathi
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 18, 2008 1:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 26 Αύγ 08 Δημοσιεύσεις: 57 Τόπος: Θεσσαλονικη-Καβάλα Τώρα Βλέπω: Πολλά και διάφορα
Δεν ξέρω που το θυμήθηκαν,αλλά δεν υπάρχει περίπτοση να μην την δω.Και ας μην παιζει η Beckinsale(αν γράφεται ετσι)οπως αναφέρθηκε ποιο πάνω.Προσπαθώ να βλέπω οποια ταινία με βαμπιρ η/και λυκανθρώπους η ζομπι(ασχετο) υπάρχει.Για αυτό τις ψάχνω.Εδω είδα το "Αίμα και σοκολάτα".Αυτήν δεν θα δω????
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης