Το ξέρατε ότι kaminari σημαίνει κεραυνός, βροντή;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Ανακοινώσεις    Animeeting Θεσσαλονίκης - Σάββατο 6 Δεκεμβρίου 2008
holborn
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 02, 2008 2:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki


Τριπλό Anime Meeting

6 Δεκεμβρίου 2008 - Καμάρα 17:00


Το Σάββατο 6 Δεκεμβρίου 2008 τα τρία μεγαλύτερα anime site της Ελληνικής κοινότητας (AnimePlanet.gr, AnimeClipse, aNiMe//GR) έχουμε ραντεβού όλα μαζί στην Καμάρα στις 17:00 για να πιούμε τον καφέ μας, να μιλήσουμε για τα θέματα που μας ενδιαφέρουν και πάνω απ' όλα να γνωριστούμε μεταξύ μας!

Η προσέλευση στο animeeting προβλέπεται μαζική, για αυτό φορέστε το καλύτερο χαμόγελό σας και ελάτε όλοι να γνωριστούμε και να περάσουμε ένα μοναδικό απόγευμα διαφορετικό από τα άλλα!

Σας περιμένουμε όλους!

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 02, 2008 3:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
Μάλιστα... Μάλιστα... αφού συναντηθούμε τι κάνουμε;;;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 02, 2008 4:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Δεν θα είμαι εκεί δυστυχώς. Θα πίνω εκείνη την ώρα καφέ στην Αθήνα.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 03, 2008 2:29 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
Πιθανοτατα θα περασω για καμια ωρα μονο αφου εχω κανονισμενα αλλα πραγματα. Next time ειδοποιηστε καμια βδομαδα νωριτερα εφοσον ειναι δυνατον (ξερω οτι αυτη τη φορα υπηρχαν ορισμενα προβληματα).

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noname
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 03, 2008 9:56 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
billmcnik έγραψε:
Μάλιστα... Μάλιστα... αφού συναντηθούμε τι κάνουμε;;;

8a plexoume ploverakia ........................... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 03, 2008 10:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Guess who's gonna be there! Razz

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
cherry_blossom
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 03, 2008 10:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 325 Τόπος: Somewhere over the Rainbow
PW-PW!!!!auto to savvato einai??Sad Sad
makari na mporousa na erthw...alla exw diavasma gia tin sxoli (katarameni fitotexnologia Mad )

xmm pantos tha einai kati diaforetiko apo ena cosplay party....tha ithela polu na mporousa, tin epomeni fora isws... Sad Sad

kala na perasete osoi pate.. Wink Wink

_________________



"It's the first day of the rest of your life"Timo Maas

Teithes my profile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 03, 2008 11:31 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
Aoshi 99,99% tha eimai thessalonikh ekeinh thn hmera, tha thlefwnhsw, an vrethoume erxomai an oxi sas snomparw olous Razz

_________________

www.finalfantasy-gr.tk
http://www.youtube.com/user/GamersOdyssey
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 03, 2008 3:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Ground_zero έγραψε:
Aoshi 99,99% tha eimai thessalonikh ekeinh thn hmera, tha thlefwnhsw, an vrethoume erxomai an oxi sas snomparw olous Razz


Ok πρεπει να σου εχω ηδη δωσει το τηλεφωνο μου, χτυπα μια και θα σε βρω. Cool

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 04, 2008 12:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
DjDragon έγραψε:
Δεν θα είμαι εκεί δυστυχώς. Θα πίνω εκείνη την ώρα καφέ στην Αθήνα.

Kαι μετά παραπονιέσαι που δεν γίνονται meetings στην Θεσαλλονίκη, Στρουμφο-Γκρινιάρη. Rolling Eyes
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 04, 2008 12:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
Vetus έγραψε:
DjDragon έγραψε:
Δεν θα είμαι εκεί δυστυχώς. Θα πίνω εκείνη την ώρα καφέ στην Αθήνα.

Kαι μετά παραπονιέσαι που δεν γίνονται meetings στην Θεσαλλονίκη, Στρουμφο-Γκρινιάρη. Rolling Eyes


Δεν είναι αυτό ρε απλά είπε να πάει Αθήνα μπας και δει στον ήλιο μοίρα με κάνα meeting και ΤΣΟΥΠ Σαλόνικα το meeting!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 04, 2008 2:04 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
billmcnik έγραψε:
Vetus έγραψε:
DjDragon έγραψε:
Δεν θα είμαι εκεί δυστυχώς. Θα πίνω εκείνη την ώρα καφέ στην Αθήνα.

Kαι μετά παραπονιέσαι που δεν γίνονται meetings στην Θεσαλλονίκη, Στρουμφο-Γκρινιάρη. Rolling Eyes


Δεν είναι αυτό ρε απλά είπε να πάει Αθήνα μπας και δει στον ήλιο μοίρα με κάνα meeting και ΤΣΟΥΠ Σαλόνικα το meeting!


Γενικά δεν είναι αυτό. Δίνω εξετάσεις στην Ιαπωνική Γλώσσα στις 7 Δεκεμβρίου. Και θα πρέπει να κατεβώ Αθήνα στις 5 Δεκεμβρίου, γιατί θέλω να διαβάσω να τα θυμηθώ όλα και πολλά για να αποφύγω εν μερεί το listening.Αν δεν ήταν οι εξετάσεις εκείνη την ημέρα, ενώ κανονικά θα γινόταν στις 1η Δεκεμβρίου, θα ερχόμουν στο meeting.

Vetus θα σας δω κάτω αν τύχει μαν !

Δεν παραπονιέμαι γιαυτό. Παραπονιέμαι γιατί εσείς οι Αθηναίοι έχετε τα καλά, όπως τα J-bands που σας ήρθαν Αθήνα και όχι εδώ ! Εξάλλου έχω ξανάρθει σε ένα τέτοιο meeting.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
noname
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 04, 2008 2:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
DjDragon έγραψε:
billmcnik έγραψε:
Vetus έγραψε:
DjDragon έγραψε:
Δεν θα είμαι εκεί δυστυχώς. Θα πίνω εκείνη την ώρα καφέ στην Αθήνα.

Kαι μετά παραπονιέσαι που δεν γίνονται meetings στην Θεσαλλονίκη, Στρουμφο-Γκρινιάρη. Rolling Eyes


Δεν είναι αυτό ρε απλά είπε να πάει Αθήνα μπας και δει στον ήλιο μοίρα με κάνα meeting και ΤΣΟΥΠ Σαλόνικα το meeting!


Γενικά δεν είναι αυτό. Δίνω εξετάσεις στην Ιαπωνική Γλώσσα στις 7 Δεκεμβρίου. Και θα πρέπει να κατεβώ Αθήνα στις 5 Δεκεμβρίου, γιατί θέλω να διαβάσω να τα θυμηθώ όλα και πολλά για να αποφύγω εν μερεί το listening.Αν δεν ήταν οι εξετάσεις εκείνη την ημέρα, ενώ κανονικά θα γινόταν στις 1η Δεκεμβρίου, θα ερχόμουν στο meeting.

Vetus θα σας δω κάτω αν τύχει μαν !

Δεν παραπονιέμαι γιαυτό. Παραπονιέμαι γιατί εσείς οι Αθηναίοι έχετε τα καλά, όπως τα J-bands που σας ήρθαν Αθήνα και όχι εδώ ! Εξάλλου έχω ξανάρθει σε ένα τέτοιο meeting.

Άντε καλή επιτυχία LOL

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kwstas21
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 06, 2008 6:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 08 Δημοσιεύσεις: 187 Τόπος: Grand Line Τώρα Βλέπω: baccano
Confused makari na mporousa na erxomoun an kai menw samo opote...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
cyborg
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 08, 2008 4:15 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 31 Αύγ 04 Δημοσιεύσεις: 70
Κρίμα δέν μπόρεσα να έρθω ! Ελπίζω να γίνει ακόμα ένα αρχές του αλλου μήνα να είμαι κι εγώ όπως και μερικοί άλλοι που δέν μπόρεσαν!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα ICQ Αριθμός

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης