Το ξέρατε ότι doitsu σημαίνει γερμανία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Ανακοινώσεις    Animeeting Θεσσαλονίκης - Σάββατο 6 Δεκεμβρίου 2008
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 13, 2008 12:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
Να'μαι κι εγω! Για τσακωστε μερικες φωτογραφιες απο το τριπλο meeting, ετσι για να ζηλεψατε οσοι δεν ηρθατε (αυτη τη φορα χρησιμοποιησα προγραμμα αφαιρεσης κοκκινων ματιων για να μη μου γκρινιαζουν οι AnimeClipsιωτες!)

(Καντε κλικ πανω στις παρακατω εικονες για να δειτε τη φωτογραφια σε πληρη αναλυση 7 Megapixels!)


Φωτο #1 ως #3 : Περιπου κατα τις 19:40 μπουκαραμε στο μαγαζι και προκαλεσαμε τον πανικο σε ολους τους παρευρισκομενους - η σερβιτορα οπως βλεπετε ακομα να το χωνεψει. Διπλα της επ΄ευκαιριας ειναι η Camus που νομιζε οτι μπορουσε να μου κρυφτει :hehehe:


Φωτο #4 & #5 : Στο ενδιαμεσο ο Adventurer βρηκε ενα τηλεσκοπιο και αποφασισε να ανακαλυψει την Αμερικη, αλλα αντι γι'αυτην ανακαλυψε τους μυες του Aoshi


Φωτο #6 ως #9 : Στην τελευταια ο phm σε ρολο "Τραβατε με κι ας κλαιω, lol".


Φωτο #10 & #11 : Στο διπλανο τραπεζι λαμβαναν χωρα ολες οι συζητησεις επιπεδου, κατω απο το αγρυπνο βλεμμα του Kite και του PSP του.


Φωτο #12 ως #14 : Ενω στο ακριβως διπλανο τραπεζι ηταν μαζεμενη η μιση τρελα του μαγαζιου


Φωτο #15 & #16 : Ειδικα αφοτου ηρθε και πηρε μερος ο LastQuincy (εχει αλλαξει ονομα τωρα αλλα ετσι θα τον γραφω απο δω και μπρος).


Φωτο #17 ως #19 : Τα ζευγαρακια της βραδιας!


Φωτο #20 ως #22 : Να και το γωνιακο τραπεζι στο οποιο καθοταν και ο Kenny. Με τα χιλια ζορια καταφεραμε να τον πεισουμε να φωτογραφηθει μαζι μας αφου αρνιοταν να ποζαρει "χωρις τα ρουχα της δουλειας μου".


Φωτο #23 ως #25 : Και να και το ηρωικο τραπεζι της AnimeClipse (ο καπνος στη δευτερη φαινεται σαν φαντασμα!).


Φωτο #26 ως #28 : Και με την AnO να επιδεικνυει τη φοβερη ικανοτητα της στα flowersticks κλεινουμε την αποψινη βραδια!


Τα λεμε στο Cosplay Party, dudes!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης