Το ξέρατε ότι byouin σημαίνει Νοσοκομείο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Facebook




Τι γνώμη έχετε για το Facebook?

Το μεγαλύτερο φακέλωμα στην ιστορία! Μακρυά!
69%
 69%  [ 34 ]
Βρίσκω γνωστούς και παλιούς συμμαθητές.Είναι τέλειο και μου αρέσει!
30%
 30%  [ 15 ]

Σύνολο Ψήφων : 49


billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 30, 2008 5:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
Χεχε! Το σκέφτηκα, δεν τα έγραψα εγώ βέβαια ένα copy/paste έκανα από ένα ωραίο blog που διαβάζω. Υπάρχουν πολλοί που τα λένε αυτά ως τόσο αυτό το αρθράκι μου άρεσε αρκετά. Εγώ πρωσωπικά έχω facebook δεν έχω φώτο μου αφού για φίλους κάνω μόνο όσους ξέρω άρα δεν χρειάζετε καν. Επίσης αξίζει να σημειωθεί ότι μόλις διάβασα κάτι τέτοια άρθρα άλλαξα το όνομα μου σε An Onymous! Και θα αλλάξω και e-mail Razz Ξέρω ότι τα προηγούμενα ακόμα θα είναι φανερά αλλά τεσπα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
m@g1
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 30, 2008 5:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 1884 Τόπος: kalamata Τώρα Βλέπω: final fantasy and sadybell
den nomizw oti einai fakeloma pisteyw pws me ayto exw vrei toys filous moy pou eixame xathei kai xsana vrethikame kai thimomaste ta palia Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________

---------------------------------------
linkin park ..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dimitrisasp
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 31, 2008 2:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 31 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 418 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: One Piece, Hajime no Ippo
Ειναι μια μοδα που καποια στιγμη θα ληξει. Σιγουρα δεν ειναι το πιο αθωο site.
Αν κατσεις να διαβασεις τους ορους χρησης δεν υπαρχει περιπτωση να κανεις
profile. Προσωπικα έχω και τελευταια σκεφτομαι να το σβησω πολυ σοβαρα
αλλα απο την αλλη το χω συνηθισει.. Ασε και που δεν σβηνεται ποτε το
profile αλλα απλα αποσσυρεται απο κοινη θεα...

_________________

.::Τελευταίο οχυρό η φαντασία::.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Bibo
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 31, 2008 2:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 30 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Fokida Τώρα Βλέπω: Shugo Chara IKUTOXAMU
Lolz hihihihihi den 3erw gia esas emena me voi8aei sto promotion XD Very Happy

_________________
http://www.galaxiasfm.gr/
2-3 KA8E MERA KANW EKPOMBES SIDONISTITE!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ssj4Gokou
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 31, 2008 3:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 172 Τόπος: Volos,Athina Τώρα Βλέπω: Bleach,naruto,Tengen Toppa Gurren Laggan,Code Geass
To mono pou exw na pw einai oti WoW kata poly megalyteros ethismos apo to Facebook apla akoma den to exoun katalavei... Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
cherry_blossom
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 03, 2009 12:59 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 325 Τόπος: Somewhere over the Rainbow
Ssj4Gokou έγραψε:
To mono pou exw na pw einai oti WoW kata poly megalyteros ethismos apo to Facebook apla akoma den to exoun katalavei... Razz


exeis apoluto dikio (an kai vgainw ligo ektos thematos, sry paidia)
to agori mou pws tha to glitwsw pou exei pesei me ta moutra sto xazopaixnido (to WoW etsi to lew)??
prepei na kanw kati..

kai ton Jasperin apo to WoW poia tha ton vgalei?
i cherry_blossom pou xei dunami megali
tin apithani geusi na pineis,
ante san tin cherry_blossom na gineis!!!
Razz

_________________



"It's the first day of the rest of your life"Timo Maas

Teithes my profile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 03, 2009 2:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Αν σε παραταει για το WOW, στειλ'τον.
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να το γυρνας off-topic ομως.

Αν δεν εχετε κατι να συζητησετε ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ, παρακαλω ξανασκεφτειτε το πριν postαρετε.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Koshin
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 06, 2009 4:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 24 Μάϊ 08 Δημοσιεύσεις: 182 Τόπος: Athina/Agia Paraskeui Τώρα Βλέπω: witchblade
Exw varethei na akouw fakelwma ,fakelwma, fakelwma...Mou fainetai ena antikapitalistiko slogan tis epoxis pou thriamvevei stis theseis twn kommatwn sta panepistimia stis eidiseis kai sto mialo kathenos kaxipoptou xwris logo. Den mporw na katalavw gt na epireazei kapoion to an ta prwsopika tou stoixeia stelnontai sti CIA meso tou facebook efoson thelei na dimiourgisei ena logariasmo..
I idea tou facebook opws kai pollwn tetoion site m fainetai sxetika anoiti, alla sigoura o parapanw den tha itan logos gia na apotrepsw kapoion na ftiaxei logariasmo ekei..Sampws otan i CIA parakolouthei kapoion tha kanei type sto facebook..asteia pragmata.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
dimitrisasp
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 06, 2009 3:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 31 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 418 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: One Piece, Hajime no Ippo
Koshin έγραψε:
Sampws otan i CIA parakolouthei kapoion tha kanei type sto facebook..asteia pragmata.


Ακριβως.. Αν θελουν να σε βρουν αυτοι δεν θα καταλαβεις απο που θα σου ρθει...

_________________

.::Τελευταίο οχυρό η φαντασία::.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dm_Skouliki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 07, 2009 9:46 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 15 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 77 Τόπος: Πειραιάς Τώρα Βλέπω: Akihabara@Deep
Aπλά πρέπει να ξέρεις τον λόγο για τον οποίο το κρατάς. Ναι μου αρέσει να βλέπω φωτογραφίες φίλων μου για το πως περάσαν κάπου και επίσης με τρομάζει το πόσο μικρός είναι ο κόσμος.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 02, 2009 2:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Τις προάλλες που είχα πάει για συνεύντεξη στο Πλαίσιο γνώρισα μια κοπελίτσα που είχε πάει κι αυτή για συνεύντεξη. Πιάνοντας την κουβέντα μαζί της μου δήλωσε το πόσες ώρες αφιερώνει στο internet. Οπότε τι πιο λογικό να ρωτήσεις σε τέτοιες περιπτώσεις "ανταλλάσουμε msn;". Έλα όμως που δεν έχει msn (καθώς το βρίσκει...πολύπλοκο Shocked ) αλλά σελίδα στο Facebook. Φυσικά, λογαριασμό στο Facebook δεν έχω κι όταν αποφάσισα να φτιάξω ένα προκειμένου να δω την σελίδα της (καθώς και σελίδες αλλονών γνωστών μου αν τυχόν έχουν φτιάξει) μου 'ρθε στο μυαλό το εν λόγω thread και το ξανατσέκαρα από την αρχή μέχρι το τέλος (όταν το 'χα πρωτοδιαβάσει δεν είχα δώσει και ιδιαίτερη βάση καθώς δεν είχα ξετρελαθεί ποτέ με την ιδέα του Facebook). Oπότε αυτό που θα κάνω είναι να φτιάξω λογαριασμό μεν αλλά με άλλο e-mail, με ψεύτικο ονοματεπώνυμο, ελλειπές προσωπικά στοιχεία του τύπου "που μένω και τι ηλικία έχω" (εκτός κι αν δεν γίνεται, οπότε θα δώσω ψεύτικα) και για avatar φυσικά κάποια φωτογραφία όπου θα φοράω π.χ. καμιά χαρτοσακούλα στο κεφάλι. Laughing
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 02, 2009 4:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Vetus έγραψε:
Τις προάλλες που είχα πάει για συνεύντεξη στο Πλαίσιο γνώρισα μια κοπελίτσα που είχε πάει κι αυτή για συνεύντεξη. Πιάνοντας την κουβέντα μαζί της μου δήλωσε το πόσες ώρες αφιερώνει στο internet. Οπότε τι πιο λογικό να ρωτήσεις σε τέτοιες περιπτώσεις "ανταλλάσουμε msn;". Έλα όμως που δεν έχει msn (καθώς το βρίσκει...πολύπλοκο Shocked ) αλλά σελίδα στο Facebook. Φυσικά, λογαριασμό στο Facebook δεν έχω κι όταν αποφάσισα να φτιάξω ένα προκειμένου να δω την σελίδα της (καθώς και σελίδες αλλονών γνωστών μου αν τυχόν έχουν φτιάξει) μου 'ρθε στο μυαλό το εν λόγω thread και το ξανατσέκαρα από την αρχή μέχρι το τέλος (όταν το 'χα πρωτοδιαβάσει δεν είχα δώσει και ιδιαίτερη βάση καθώς δεν είχα ξετρελαθεί ποτέ με την ιδέα του Facebook). Oπότε αυτό που θα κάνω είναι να φτιάξω λογαριασμό μεν αλλά με άλλο e-mail, με ψεύτικο ονοματεπώνυμο, ελλειπές προσωπικά στοιχεία του τύπου "που μένω και τι ηλικία έχω" (εκτός κι αν δεν γίνεται, οπότε θα δώσω ψεύτικα) και για avatar φυσικά κάποια φωτογραφία όπου θα φοράω π.χ. καμιά χαρτοσακούλα στο κεφάλι. Laughing


Poli arga man to asthenoforo einai kath' odon gia na se mazepsoune, xers poukamisaki pou koumponei sti plati ;P

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 04, 2009 5:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Um...what?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 04, 2009 5:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Συμφωνω με την BATZET.
@ billmcnik
Ευχαριστω που εκανες τον κοπο και εγραψες ολα αυτα. Θα τα εκτυπωσω και θα δωσω στους φιλους μου (που εχουν facebook) να τα διαβασουν, θα με διασκεδασουν πολυ οι εκφρασεις τους Laughing

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 04, 2009 10:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Vetus έγραψε:
Τις προάλλες που είχα πάει για συνεύντεξη στο Πλαίσιο γνώρισα μια κοπελίτσα που είχε πάει κι αυτή για συνεύντεξη. Πιάνοντας την κουβέντα μαζί της μου δήλωσε το πόσες ώρες αφιερώνει στο internet. Οπότε τι πιο λογικό να ρωτήσεις σε τέτοιες περιπτώσεις "ανταλλάσουμε msn;". Έλα όμως που δεν έχει msn (καθώς το βρίσκει...πολύπλοκο Shocked ) αλλά σελίδα στο Facebook. Φυσικά, λογαριασμό στο Facebook δεν έχω κι όταν αποφάσισα να φτιάξω ένα προκειμένου να δω την σελίδα της (καθώς και σελίδες αλλονών γνωστών μου αν τυχόν έχουν φτιάξει) μου 'ρθε στο μυαλό το εν λόγω thread και το ξανατσέκαρα από την αρχή μέχρι το τέλος (όταν το 'χα πρωτοδιαβάσει δεν είχα δώσει και ιδιαίτερη βάση καθώς δεν είχα ξετρελαθεί ποτέ με την ιδέα του Facebook). Oπότε αυτό που θα κάνω είναι να φτιάξω λογαριασμό μεν αλλά με άλλο e-mail, με ψεύτικο ονοματεπώνυμο, ελλειπές προσωπικά στοιχεία του τύπου "που μένω και τι ηλικία έχω" (εκτός κι αν δεν γίνεται, οπότε θα δώσω ψεύτικα) και για avatar φυσικά κάποια φωτογραφία όπου θα φοράω π.χ. καμιά χαρτοσακούλα στο κεφάλι. Laughing


Vetus σκέφτηκες ότι η τύπισσα μήπως ήθελε να σε σουτάρει και σου είπε ότι δεν έχει msn ? Razz
(is a joke Razz)

Μου φαίνεται αστείο η κοπελια να δίνει συνέντεξη στο πλαίσιο και να μην ξέρει να κάνει msn θα μου πεις για πωλήτρια πήγε πχ αλλα για το facebook θέλει email της φάνηκε πιο εύκολο να κάνει email και δεν μπορεί να κάνει msn ?Razz

Και για μείνω εντός θέματος το facebook είναι και αυτό ένα φαινόμενο της παγκοσμιοποίησης μας φέρνει πιο κοντά αλλα παράλληλα είμαστε πιο μακριά από ποτε ο ένας απτών άλλων.

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης