Το ξέρατε ότι yokan σημαίνει διαίσθηση;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Οδηγός αγοράς manga
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 15, 2010 9:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
8elw manga alla dn paizei na bgalw paypal h kati sxetiko e tote public!
opws anakalupsa psosfata mporhte mesw ton katastimatwn public na paragilete manga kala akousate an ta manga ta emporeuontai dn plironete tpt parapanw an dn ta emporeuontai plirwnete kati parapanw (metaforika,+++) egw pros to paron oti 8elw to exw paragilei (π.χ. trigun,vampire hunter d,etc .... afiste tapi eimai twra Very Happy )

*to mono pou xriazete ena onoma kai ena thlefwno (logika na exeis kai kartoula)

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ph0one_m4n
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 16, 2010 2:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 10 Δημοσιεύσεις: 15 Τόπος: Chania
sasuke-kun έγραψε:
8elw manga alla dn paizei na bgalw paypal h kati sxetiko e tote public!
opws anakalupsa psosfata mporhte mesw ton katastimatwn public na paragilete manga kala akousate an ta manga ta emporeuontai dn plironete tpt parapanw an dn ta emporeuontai plirwnete kati parapanw (metaforika,+++) egw pros to paron oti 8elw to exw paragilei (π.χ. trigun,vampire hunter d,etc .... afiste tapi eimai twra Very Happy )

*to mono pou xriazete ena onoma kai ena thlefwno (logika na exeis kai kartoula)



ksereis....pano se ayto to thema ...dld to public...prin ..(an eides ta proigumena p eipa...)anafera pos kanena ap'ayta ta site p anaferei dn exei to RAVE MASTER oloklirotika ...exei mono ta vol.3-4-5-6...dld sta 35 vol.(telika tosa einai) exei 4 ASXETA....opote moy einai axristo pros to paron to public.gr
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 16, 2010 2:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
Παράθεση:
ksereis....pano se ayto to thema ...dld to public...prin ..(an eides ta proigumena p eipa...)anafera pos kanena ap'ayta ta site p anaferei dn exei to RAVE MASTER oloklirotika ...exei mono ta vol.3-4-5-6...dld sta 35 vol.(telika tosa einai) exei 4 ASXETA....opote moy einai axristo pros to paron to public.gr


mono pou to emporeuontai mporhs na kaneis ena thlefwno h na pas apo ta public kai na ta paraggilhs as poume egw pariggila to mushishi vol 8-9-10 to opoio dn to fernoun sto katastima oute to exoun sto site tous alla emporeuontai to mushishi genika(uparxoun kapoia vol sto site kai kapoia sto katastima).

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ph0one_m4n
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 17, 2010 8:24 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 10 Δημοσιεύσεις: 15 Τόπος: Chania
sasuke-kun έγραψε:
Παράθεση:
ksereis....pano se ayto to thema ...dld to public...prin ..(an eides ta proigumena p eipa...)anafera pos kanena ap'ayta ta site p anaferei dn exei to RAVE MASTER oloklirotika ...exei mono ta vol.3-4-5-6...dld sta 35 vol.(telika tosa einai) exei 4 ASXETA....opote moy einai axristo pros to paron to public.gr


mono pou to emporeuontai mporhs na kaneis ena thlefwno h na pas apo ta public kai na ta paraggilhs as poume egw pariggila to mushishi vol 8-9-10 to opoio dn to fernoun sto katastima oute to exoun sto site tous alla emporeuontai to mushishi genika(uparxoun kapoia vol sto site kai kapoia sto katastima).



OK....euxaristo...tha dokimaso tin epikoinonia meso e-mail kai tha sou steilo apantisi!! EUXARISTO!(aplos sto solaris p prospathisa na ta paraggeilo m apantisan pos exoun eksantlithei oi tomoi 2-20 opote DN mporo na tous paraggeilo...giauto fobame min ginei k to idio edo!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 14, 2010 2:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Εκανα λογαριασμο paypal και αφου εδωσα τα στοιχεια μου, μου κρατησαν 1.50 ευρω για να μου στειλουν εναν τετραψηφιο κωδικο. Ομως δεν τον δειχνει μου σταλθηκε mail (για λογους προστασιας προφανως).
Για να τον δω πρεπει να παω στο μηχανημα της τραπεζας με την καρτα μου? Και αν ναι, σε περιπου ποσες μερες?

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ami
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 23, 2010 12:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: Digi-m0d ::
::Moderator::<br>:: Digi-m0d ::

Συμμετέχει από: 25 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 657 Τόπος: up up up <3 Τώρα Βλέπω: a bad bad boy.
Vagelio έγραψε:
Εκανα λογαριασμο paypal και αφου εδωσα τα στοιχεια μου, μου κρατησαν 1.50 ευρω για να μου στειλουν εναν τετραψηφιο κωδικο. Ομως δεν τον δειχνει μου σταλθηκε mail (για λογους προστασιας προφανως).
Για να τον δω πρεπει να παω στο μηχανημα της τραπεζας με την καρτα μου? Και αν ναι, σε περιπου ποσες μερες?

Βαγγελιώ νομίζω ότι και με ένα απλό τηλεφώνημα στην τράπεζά σου (και μετά την απαραίτητη πιστοποίηση των στοιχείων) μπορούν να στον πουν. Ο κωδικός λογικά θα φαίνεται και στις κινήσεις... αλλά δεν χάνεις τίποτα και με το τηλέφωνο...

_________________

[ m A k e A R T , n O T w A R ] | [ AP Forums: Γενικοί Κανόνες ]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 23, 2010 9:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Ami έγραψε:

Βαγγελιώ νομίζω ότι και με ένα απλό τηλεφώνημα στην τράπεζά σου (και μετά την απαραίτητη πιστοποίηση των στοιχείων) μπορούν να στον πουν. Ο κωδικός λογικά θα φαίνεται και στις κινήσεις... αλλά δεν χάνεις τίποτα και με το τηλέφωνο...

Πηγα σημερα να βγαλω λεφτα και εβγαλα και μια αποδειξη των τελευταιων μου κινησεων. Οντως μου το εχουν χρεωσει οποτε μαλλον θα εχουν στειλει τον κωδικο. Θα τους παρω τηλεφωνο, ευχαριστω Smile

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 28, 2010 4:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
Vagelio έγραψε:
Πηγα σημερα να βγαλω λεφτα και εβγαλα και μια αποδειξη των τελευταιων μου κινησεων. Οντως μου το εχουν χρεωσει οποτε μαλλον θα εχουν στειλει τον κωδικο. Θα τους παρω τηλεφωνο, ευχαριστω Smile

Μην ξεχάσεις, να σου πουν την "αιτιολογία" της συγκεκριμένης κίνησης, εκεί μέσα είναι ο τετραψήφιος κωδικός (πχ. "PAYPAL 4182").

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
AngelinaGalaxy2
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 31, 2010 7:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 85 Τόπος: Nikaia Τώρα Βλέπω: Chi's sweet home (balibedismos), Vampire Knight Guilty
Vetus έγραψε:


Solaris
> Κατάστημα 1
- Διεύθυνση: Μποτάση 6, Aθήνα - Tηλέφωνο: 210 38 41 065 - Ιστοσελίδα: http://www.solaris.gr/
> Κατάστημα 2
- Διεύθυνση: Κύπρου 59, Γλυφάδα - Τηλέφωνο: 210 89 83 271


Το Solaris στην Γλυφάδα έκλεισε Sad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 31, 2010 9:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Eκλεισε ή κλεινει ακομα ξεπουλωντας;

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 31, 2010 10:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Τhanks παιδια, τελικα μου εδωσαν τον κωδικο και ενεργοποιηθηκε το account~! Very Happy
Τωρα ψαχνουμε για καλα online manga shop ^^

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AngelinaGalaxy2
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 31, 2010 10:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 85 Τόπος: Nikaia Τώρα Βλέπω: Chi's sweet home (balibedismos), Vampire Knight Guilty
Monkey D Luffy έγραψε:
Eκλεισε ή κλεινει ακομα ξεπουλωντας;


Ekleise. gw dn phgaina ekei, alla sthn karta tou allou Solaris to diegrapsan, k tous rwthsa k eipan to Solaris sthn glufada ekleise...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 31, 2010 11:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Ξεχασα να ρωτησω αν εχει παραγγειλει κανενας απο το http://www.bookdepository.co.uk/WEBSITE/WWW/WEBPAGES/homepage.php που βρισκεται στα links της πρωτης σελιδας για να ακουσω γνωμες.
Βλεπω χαμηλες τιμες σε σχεση με τα υπολοιπα... παιζει τπτ με packaging/τελωνεια/φορους κλπ, ή θα μου ερθουν στην τιμη που που αναφερεται στο site; (εχει αρκετα μανγκα στα εξιμησι ευρω)

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 31, 2010 11:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Δεν εχει τελωνεια και τιποτα τετοια.Το παραγγελνεις στην τιμη που σου αναγραφεται και χωρις μεταφορικα,ολα κομπλε.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AngelinaGalaxy2
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 01, 2011 1:06 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 85 Τόπος: Nikaia Τώρα Βλέπω: Chi's sweet home (balibedismos), Vampire Knight Guilty
Vagelio έγραψε:
Ξεχασα να ρωτησω αν εχει παραγγειλει κανενας απο το http://www.bookdepository.co.uk/WEBSITE/WWW/WEBPAGES/homepage.php που βρισκεται στα links της πρωτης σελιδας για να ακουσω γνωμες.
Βλεπω χαμηλες τιμες σε σχεση με τα υπολοιπα... παιζει τπτ με packaging/τελωνεια/φορους κλπ, ή θα μου ερθουν στην τιμη που που αναφερεται στο site; (εχει αρκετα μανγκα στα εξιμησι ευρω)


Yup! Kai einai kai se teleia poiothta. Mono sta details na koitas thn glwssa, merika einai sta germanika etc.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης