Το ξέρατε ότι tori σημαίνει πτηνό, πουλί;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Movies/Series/Cinema    Death Proof
Garden
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 6:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 132 Τόπος: ΡΟΔΟΣ Τώρα Βλέπω: one piece,gakuen heaven,
exei dei kanenas thn teleutaia tainia tou Tarantino, an nai 8a h8ela thn gnwmh sas...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
spunakos
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 7:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 124 Τόπος: Στον κοσμο μου Τώρα Βλέπω: οτι δεν εχω τπτ να δω
An psaxneis gia peripetia drasis den 8a trela8eis i tainia bgike pio cult apo oti perimena ws tarantino fanboy prospa8ise na piasei allou ton theati opws se pio palies tainies tou.Dld egw p tin eixa dei cinema me tin parea m eimoun o monos fan tarantino k mou arese poly enw apo tis ypolipes antidraseis den eida k poly en8ousiasmo.Opote ama katafereis na mpeis sto klima tis tainias 8a goustareis poly opws k gw Razz

_________________
"Do, or do not. There is no 'try'." By Yoda
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Garden
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 8:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 132 Τόπος: ΡΟΔΟΣ Τώρα Βλέπω: one piece,gakuen heaven,
to Death proof to exw hdh dei kai egw sto cinema kai h katastash mou htan peripou san kai th dikh sou. Otan phgame emeis cinema prwth provolh, hmastan peripou 15 atoma kai hmastan monoi mas Razz, arese mono se treis Razz Razz , oloi oi ypoloipoi to ekrazan kai den mporw na katalavw giati, o an8rwpos einai apisteutos ka8e fora les oti den mporei na kanei kati kalo 3ana alla ka8e fora se afhnei hli8io!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
fusion
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 9:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 897
γενικά το Grindhouse project μου άρεσε, δηλαδή και ταινία του Robert Rodriguez, το "Planet Terror"...
cultίλα και καφρίλα.
και οι δύο ταινίες εξίσου ενδιαφέρον Very Happy

(δεν νομίζω πως μπορώ να είμαι αντικειμενικός μιας και οι είμαι φάν και των δύο παραγωγών/σκηνοθετών/whatever)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Garden
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 9:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 132 Τόπος: ΡΟΔΟΣ Τώρα Βλέπω: one piece,gakuen heaven,
same here oi tarantino kai rodriguez einai apisteutoi!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BATZET
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 14, 2009 8:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 12 Σεπ 08 Δημοσιεύσεις: 162 Τόπος: ATHENS Τώρα Βλέπω: ΔΙΑΦΟΡΑ
το Death proof κατα την γνωμη μου ειναι παρα πολυ καλο. και το σεναριο και η σκηνοθεσια. καφριλα αλλα πολυ σωστη ταινια.

_________________
Η ΤΕΧΝΗ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ, ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης