Το ξέρατε ότι mizuumi σημαίνει λίμνη;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 3 από 6
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Katekyοu Hitman Reborn!
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 08, 2009 12:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
ΧD Ναι ρε συ, και εγώ στην αρχή λέω, πήρε και άλλα Katana? Και μετά λέω από το ζωάκι θα είναι.

Και ένα motivational στα γρήγορα (couldn't help it)

Spoiler:

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 08, 2009 12:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
τα digimon είναι πιο ωραία Cool

πωωω δε μπορώ να περιμένω μέχρι το επόμενο chap, και έχω και εξετάσεις. θα είναι ένα διάλλειμα Cool κάντε ένα διάλειμμα Cool

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 08, 2009 12:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
ΧD Όντως αλλά τα pokemon ήταν τα πρώτα που μου ήρθαν όταν είδα την εικόνα. Αν και τώρα που το λες πιο πολύ σε Digimon φέρνουν.

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 16, 2009 9:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
διαβάσατε το καινούριο chapter???? o_O

wow! παρεπιπτόντως ο Byakuran συνεχίζει να με την δίνει, τόσο σπαστικό δηλαδή. μόνο που βλέπω τη φάτσα του -_- τέλος πάντων, το chapter ήταν πάρα πολύ ενδιαφέρον!!

αλλά δε κατάλαβα ποιος είπες ότι φοράει επίσης school uniform? παρεπιπτόντως αδύναμα, και η κοπέλα και ο άλλος Cool πολύυυ αδύναμα.

καταλάβατε ρε σεις το σύστημα? ο_Ο δε ξέρω με την αδερφή μου βλέποντας τα νούμερα σκεφτήκαμε το εξής. ότι τα νούμερα συμβολίζουν ποια attributes θα πολεμήσουν.

πάει ο Tsuna, o Yamamoto, o Gokudera και δυο άσχετα ο_Ο
και από τους άλλους sun, 2 mist, 1 cloud.

ο byakuran είπες κιόλας participants, θα μπλεχτούν δηλαδή κάποιοι άσχετοι? ο_Ο τα κορίτσια μήπως ή κάποιος από τους άλλους? ο_Ο

http://www.onemanga.com/Katekyo_Hitman_Reborn/241/17/

α και από ότι φαίνεται, εκείνη την ουλή από την προπόνηση με το Squalo, πρέπει να την έπαθε ο Yamamoto.

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 16, 2009 9:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Αυτή είναι η πιο απλή, λογική εξήγηση. Ποτέ δε ξέρεςι τι κρύβει η Amano στο μανίκι της. Μέχρι τώρα δεν έχει σταματήσει να φέρνει τα πράγματα εκεί που θέλει με φοβερούς τρόπους....

Πάντως όντως, άρχισε να γίνεται πολύ σπαστικός...και εκεί που μπαινει στο καλό και σε πορώνι το chapter...τεεεεεεελείιιιιωσε! Άντε άλλες 7 μέρες για να δεις τι γίνεται μετά......

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 16, 2009 3:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Σου διορθωσα το λαθος. Razz

Kaiser οταν λες την ουλη εννοεις αυτην του Yamamoto TYL? Αυτη που εχει στο πιγουνι?

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 16, 2009 3:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Όταν λες διόρθωσες? Και δεν αναφέρω εγώ για την ουλή, αν και ναι λέγαμεότι για να έχει καλυμένο και το πιγούνι, εκεί την έπαθε την ουλή.

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
manu D ace
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 16, 2009 7:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 42 Τόπος: volos,kavala
Παράθεση:
καταλάβατε ρε σεις το σύστημα? ο_Ο δε ξέρω με την αδερφή μου βλέποντας τα νούμερα σκεφτήκαμε το εξής. ότι τα νούμερα συμβολίζουν ποια attributes θα πολεμήσουν.

πάει ο Tsuna, o Yamamoto, o Gokudera και δυο άσχετα ο_Ο
και από τους άλλους sun, 2 mist, 1 cloud.

ο byakuran είπες κιόλας participants, θα μπλεχτούν δηλαδή κάποιοι άσχετοι? ο_Ο τα κορίτσια μήπως ή κάποιος από τους άλλους?


Ουτε εγω το καταλαβα αλλα δεν νομιζω να γινει ετσι δλδ ο Byakuran εχει 2 mist guardians και αν προσεξατε υπαρχει η φλογα στον sun guardian και στους 2 participants που μαλλον αυτοι θα ξεκινησουν πρωτοι παντως δεν νομιζω να ειναι μαχες 2 vs 1.Και κατι που δεν εχω καταλαβει ακομα ο Reborn θα μπορει να συμμετεχει σαν participant?Αντε 7 μερουλες ακομα για να μαθουμε. Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 16, 2009 10:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Βασικά δε θεωρούσε δύι προς ένα αλλά ποιο attribute και σε τι αριθμό θα πολεμίσουν...δεν είναι αναγκαστικό να είναι guardians μη ξεχνάς ότι υπάρχουν και άλλο πχ Yamamoto/Basil είναι και οι δύο rain, ο Byakuran αντίστοιχα θα έχει και άλλο mist...Αλλά αυτά είναι υποθέσεις πάντα..αυτό που έχει σκεφτεί η Amano θα είναι σίγουρα πιο πολύπλοκο....

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 16, 2009 10:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
[Aoshi] έγραψε:
Σου διορθωσα το λαθος. Razz

Kaiser οταν λες την ουλη εννοεις αυτην του Yamamoto TYL? Αυτη που εχει στο πιγουνι?


πρόσεξε ποιος μιλάει Cool δε το είπε η αδερφή μου αλλά όντως την κάναμε αυτή τη συζήτηση.

Παράθεση:
Βασικά δε θεωρούσε δύο προς ένα αλλά ποιο attribute και σε τι αριθμό θα πολεμήσουν...δεν είναι αναγκαστικό να είναι guardians μη ξεχνάς ότι υπάρχουν και άλλο πχ Yamamoto/Basil είναι και οι δύο rain, ο Byakuran αντίστοιχα θα έχει και άλλο mist...Αλλά αυτά είναι υποθέσεις πάντα..αυτό που έχει σκεφτεί η Amano θα είναι σίγουρα πιο πολύπλοκο....


με κάλυψε τελείως ^^ αλλά δύο mist? σας λέω σίγουρα υπάρχει Mukuro από την άλλη πλευρά (όχι ότι τον Aoshi ενδιαφέρει αυτό)

όσο για τη φλόγα πραγματικά δε ξέρω, πρέπει να το έχει δουλέψει πολύ το θέμα πάντως ο_Ο δε πρόκειται να καταλάβουμε μέχρι να βγει το επόμενο chapter ^^ άντε άλλη μια εβδομάδα

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 16, 2009 10:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Υπομονή, 7 μέρες είναι μονο μωρέ [Ποοοοοοοότε θα βγει; Ποιος περιμένει 7 μέρες τώρα; Γιατί τοσο λίγες σελίδες; Το Reborn να πάρει κι άλλες] Και όπως έλεγα απλά πρέπει να περιμένουμε α δούμε...

Καλά, κόβω το΄χέρι μου ότι είναι ο Mukuro, όταν το έλεγα από την πρώτη μέρα που βγήκε το panel με τους Funerals με βρίζανε...ειδικά τα fangirls

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 22, 2009 11:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
χοα, το τελευταίο chapter ήταν φοβερό και το επόμενο φαίνεται ότι θα είναι το ίδιο. Όπως είδατε η Amano τελικά το έκανε πιο πολύπλοκο, αλλά αυτό που λέγαμε ότι θα μπουν τόσοι από κάθε element ήταν σίγουρο, έτσι και αλλιώς. Αυτό με τα targets με φάνηκε πολύ ενδιαφέρον, και το time limit το ίδιο με τα dying wills. Αναρωτιέμαι τι εννοούσε ο Irie με αυτό που είπε, ότι αυτός έκανε έτσι τον Byakuran. Ανυπομονώ για το επόμενο chapter ^^

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 22, 2009 11:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Ναι, από εδώ και πέρα σίγουρα θα γίνεται ΌΛΟ και πιο ενδιαφέρον. Απλά και πάλι μου φάνηκείγο Τ_Τ . Και ακόμα δεν έχουν αρχίσει και οι μάχες να φαντασετίς...Πάντβς, απ' ό,τι φαίνεται, για να είναι και ο Dino εκεί, θα παίξει και Varia σίγουρα ( Cool έτσι, για να μάθουν και αυτοί που λέγαν ότι δεν θα είναι).

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 23, 2009 7:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
δε ξέρω για Varia :/ γιατί έδειξε τους άσχετους και λογικά αυτοί θα είναι μόνο. Θα με πεις σε εκείνη τη σκηνή δεν ήταν ο Irie και ο Spanner. Εγώ θα ήθελα να μπει και Varia μες στο παιχνίδι αλλά δε το βλέπω. Ποτέ δε ξες όμως Laughing

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 30, 2009 12:26 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Μπορώ να πω ότοι άρισαν δυναμικά τα πράγματα (XD Πολύ easy rider έπεσε αλλά ήταν πολύ cool..."Β(Re)Born to be wiiiild.....). Και με την εφμάνηση του Squalo είναι πλέον standar ότι θα εμφανιστεί η Varia, χα!

Θέλω να δω πως θα εκελιχτεί το παιχνίδι πραγματικά! Καιείναι ακόμα η αρχή.

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 6
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης