Το ξέρατε ότι gochisousama σημαίνει ευχαριστία γεύματος (μετά);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Μουσική    Ο "ΘΕΟΣ" ΕΠΙΣΤΕΦΕΙ!!!
Z.E.D
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 4:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Φεβ 09 Δημοσιεύσεις: 169 Τόπος: larissa
Ανακοινοθηκαν και επισημα 50 live του ΘΕΟΥ MICHAEL JACKSON στο O2 arena του Λονδινου τα οποια ειναι ηδη sold out κατα 90%(!) http://www.michaeljackson.com/

Τα live ξεκινανε απο 8 Ιουλιου 2009 και τελειωνουν στις 24 Φεβρουαριου του 2010 με τους διοργανοτες να σκεφτονται ηδη την διοργανωση νεων εμφανισεων μεχρι τελους του 2010!!!!!

Οι τιμες των εισητηριων ξεκινανε απο 170-200 euro!!

Αυτο που προκαλει ενδιαφερον ειναι η σεναριολογια για εμφανηση του ΘΕΟΥ MICHAEL στην ΕΛΛΑΔΑ!!!

Οπως και να εχει οι απανταχου φαν του μεγαλου ΘΕΟΥ θα ειμαστε σιγουρα εκει...

Μην το σκεφτεσται!!αρχιστε να ψαχνεται για εισητιρια οσο προλαβενετε!!!!!!!!!!


_________________
Έτσι που λέτε φιλαράκια μου!
MONSTERS
HISTORY MAKERS-1-

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 5:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Και παλιότερα ήταν να ερχόταν στην Ελλάδα ο Michael πράγμα τ' οποίο δεν έγινε ποτέ. Ακόμα κι αν είναι ο αγάπημενος μου τραγουδιστής...200 ευρώ για μια συναυλία παραπάει! Twisted Evil
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 7:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Oh God...IT'S PEDOBEAR!!!!!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fusion
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 8:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 897
μέσα δεν είναι αυτός για υποθέσεις παιδεραστίας κ.τ.λ;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 9:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Οχι, ολα αυτα ειναι φημες. Smile

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 01, 2009 9:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Tι μέσα, καλέ; Shocked Σάμπως αποδείχτηκε ότι όντως ήταν παιδεραστής; Μην ακούω βλακειές (και please μην αρχίσετε το flaming).
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
utsutsu
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 02, 2009 10:27 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 29 Φεβ 04 Δημοσιεύσεις: 1762 Τόπος: Αθήνα
Το θέμα είναι πως το βλέπει κανεις. Ο άνθρωπος είναι ΚΑΛΛΙΤΈΧΝΗΣ. Δεν υπάρχει άλλος ΤΈΛΟΣ. Από εκεί k πέρα με ξενέρωσε απίστευτα το ότι έγινε λευκός. Είναι πολύ προσβλητικό για τους μαύρους k πεταμα των εκατομμυρίων που βγάζει. Να πως κατάντησε τώρα...να του πέφτει η μύτη k να μην μπορεί να μεινει για μια ώρα έξω στην ατμόσφαιρα Sad Στο θέμα παιδεραστίας δεν αποδείχτηκε κάτι αλλα η ρετσινιά k η υποψία θα μεινει... Sad
Ούτε k εγώ θα έδινα 200e τώρα. Στις δόξες του όμως ισως να τα έδινα Confused Razz Όταν ήταν να έρθει στην ελλάδα είχα πάρει εισιτήριο, 10.000 δρχ αν θυμάμαι καλά. Ακυρώθηκε για ξαφνική αδιαθεσία όπως είπαν k τα λεφτά μας τα επέστρεψαν.
Με χαροποιεί που τον ξαναβλέπω στην σκηνη k ειλικρινά εύχομαι να είναι ο Micheal που αγαπήσαμε αν και...δυσκολο Sad

Αυτον τον mj θελουμε... http://www.youtube.com/watch?v=PRfI82feIdU&feature=related


Έχει επεξεργασθεί από τον/την utsutsu στις Πεμ Απρ 02, 2009 10:39 am, 1 φορά

_________________
https://soundcloud.com/pressure-spirals/tracks
https://www.pressure-spirals.club/
http://pressuridion.blogspot.com/

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Z.E.D
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 02, 2009 10:38 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Φεβ 09 Δημοσιεύσεις: 169 Τόπος: larissa
Οταν εκανα το θεμα δεν περιμενα να εχει τοσους θαυμαστες ο ΘΕΟΣ σε αυτο το φορουμ!

Οσο για τα 200 ευρω... αυτες ειναι τιμες που βρικαμε σε "μαυρη αγορα", καθως τα εισητηρια εχουν ηδη εξαφανιστει...

Επισις αφορα την αρενα του σταδιου και οχι το διαζομα...

Εγω με εναν φιλο μου ηδη το σκεφτομαστε και ψαχνουμε για εξικονομιση χρηματων... Very Happy

_________________
Έτσι που λέτε φιλαράκια μου!
MONSTERS
HISTORY MAKERS-1-

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Koshin
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 02, 2009 11:10 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 24 Μάϊ 08 Δημοσιεύσεις: 182 Τόπος: Athina/Agia Paraskeui Τώρα Βλέπω: witchblade
Exw paratirisei oti akomi kai hardcore metalades pou stin ixo pop mousikis vgazoun afrous, M. Jackson akoune kai goustaroun arketa..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 02, 2009 11:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Καλα, οχι και θεος μην τα παρα λεμε. Ο jackson ειχε τον τιτλο του "βασιλια της ποπ" το χρυσο '80 (ομοιος η "βασιλισσα της ποπ" madonna).

Πριν δυο μηνες κατεβασα ολα τα αλμπουμ και single. Γενικος δεν μου περισσεύουν 200 εβρο.

-Περα απο αυτο ελπιζω να μην ειναι πρωταπριλιατικη ανακοινωση.

-Οι Ελληνες θα δωσουν χρημα να πανε και την επομενη μερα θα βριζουν το κρατος για το οικονομικο αδιεξοδο.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Z.E.D
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 02, 2009 11:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Φεβ 09 Δημοσιεύσεις: 169 Τόπος: larissa
GT4md έγραψε:
Καλα, οχι και θεος μην τα παρα λεμε. Ο jackson ειχε τον τιτλο του "βασιλια της ποπ" το χρυσο '80 (ομοιος η "βασιλισσα της ποπ" madonna).

Πριν δυο μηνες κατεβασα ολα τα αλμπουμ και single. Γενικος δεν μου περισσεύουν 200 εβρο.

-Περα απο αυτο ελπιζω να μην ειναι πρωταπριλιατικη ανακοινωση.

-Οι Ελληνες θα δωσουν χρημα να πανε και την επομενη μερα θα βριζουν το κρατος για το οικονομικο αδιεξοδο.


Aν εννοεις για τις εμφανισεις στην Αγγλια δεν ειναι.... Very Happy

Τωρα για ΕΛΛΑΔΑ ειναι μονο φημες.... Confused

_________________
Έτσι που λέτε φιλαράκια μου!
MONSTERS
HISTORY MAKERS-1-

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 02, 2009 11:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Όσο για μουσικά θέματα εγώ δεν εμπιστεύομαι ποτέ τις φήμες. Τις ακούω είτε από έμπιστα άτομα, όπου οι ίδιοι κανονίζουν τα events, είτε από τις αφίσες.

Όσο για το θέμα της παιδεραστείας, το έχουν δείξει στην τηλεόραση όντως και τον έχουν κατηγορήσει και οι γονείς της κοπέλας από όσο έμαθα. Είχε μάλιστα πάει φυλακή για λίγους μήνες.

Αν ήταν να έρθει εδώ Ελλάδα, θα το έλεγαν για εσάς τους πολίτες, από τις αφίσες. Αν τα μάθαινα από την αρχή από άλλα άτομα, θα σας τα έλεγα εγώ. Μην ακούτε ποτέ τις φήμες.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 03, 2009 10:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Καλα, το πηρες σοβαρα εσυ.
Again, πεταγομαι να σε διορθωσω οτι στο θεμα τις παιδεραστιας ναι ειναι φημες.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 03, 2009 3:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Z.E.D έγραψε:
Οσο για τα 200 ευρω... αυτες ειναι τιμες που βρικαμε σε "μαυρη αγορα", καθως τα εισητηρια εχουν ηδη εξαφανιστει...

Επισις αφορα την αρενα του σταδιου και οχι το διαζομα...

Eμ, πέστο έτσι και με τρόμαξες! Αν είναι σε πιο λογική τιμή (άντε, το πολύ μέχρι 50 ευρώ, ούτε σεντ παραπάνω) κι αν τυχόν γίνει το θαύμα κι έρθει τότε θα είμαι από τους πρώτους που θα κλείσου εισιτήριο (στην περίπτωση που έρθει επίσημα στείλε μου pm με την πρώτη). Κι όχι, δεν με νοιάζει αν έχει καταντήσει σαν τον κ*λο της μαϊμού, εφόσον θα τον ακούσω να τραγουδά και να τον δω να κάνει τα απίστευτα χορευτικά του αυτό είναι που μετράει. Κι ας φορέσει και χαρτοσακούλα που λέει ο λόγος.

Και ναι, gt4md, για μένα και για πολλούς άλλους παραμένει βασιλιάς της pop. Κι αν το αμφισβητείς, απλά πες μου κάποιον καλύτερο απ' αυτόν. Αλλά εδώ που τα λέμε, ακόμα και μεταγενέστεροι αστέρες της pop που δεν κράτησαν και πολύ στον χώρο, ούτε δημιούργησαν θρύλο σαν τον Michael τον αντέγραφαν στιγνά (τρανταχτό παράδειγμα ο Justin Timberlake).
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Z.E.D
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 03, 2009 3:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Φεβ 09 Δημοσιεύσεις: 169 Τόπος: larissa
Vetus έγραψε:
Z.E.D έγραψε:
Οσο για τα 200 ευρω... αυτες ειναι τιμες που βρικαμε σε "μαυρη αγορα", καθως τα εισητηρια εχουν ηδη εξαφανιστει...

Επισις αφορα την αρενα του σταδιου και οχι το διαζομα...

Eμ, πέστο έτσι και με τρόμαξες! Αν είναι σε πιο λογική τιμή (άντε, το πολύ μέχρι 50 ευρώ, ούτε σεντ παραπάνω) κι αν τυχόν γίνει το θαύμα κι έρθει τότε θα είμαι από τους πρώτους που θα κλείσου εισιτήριο (στην περίπτωση που έρθει επίσημα στείλε μου pm με την πρώτη). Κι όχι, δεν με νοιάζει αν έχει καταντήσει σαν τον κ*λο της μαϊμού, εφόσον θα τον ακούσω να τραγουδά και να τον δω να κάνει τα απίστευτα χορευτικά του αυτό είναι που μετράει. Κι ας φορέσει και χαρτοσακούλα που λέει ο λόγος.

Και ναι, gt4md, για μένα και για πολλούς άλλους παραμένει βασιλιάς της pop. Κι αν το αμφισβητείς, απλά πες μου κάποιον καλύτερο απ' αυτόν. Αλλά εδώ που τα λέμε, ακόμα και μεταγενέστεροι αστέρες της pop που δεν κράτησαν και πολύ στον χώρο, ούτε δημιούργησαν θρύλο σαν τον Michael τον αντέγραφαν στιγνά (τρανταχτό παράδειγμα ο Justin Timberlake).


Nα εισαι σιγουρος φιλε μου πως θα σε ενημερωσω με τη μια οταν το μαθω και επισεις θα ειμαι απο τους πρωτους που θα κατασκηνοσουν για μερες εξω απο τον χωρο της συναυλιας!!!! Very Happy Very Happy

Παντως ας μην χερομαστςε και πολυ γιατι δεν βλεπω ευκολα εξελιξεις... Sad

_________________
Έτσι που λέτε φιλαράκια μου!
MONSTERS
HISTORY MAKERS-1-

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 3
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης