Το ξέρατε ότι hanayome σημαίνει νύφη;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 3 από 6
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    FMA manga discussion
jedi_fillis
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 12, 2009 6:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 1040 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: 3X3 Eyes, FMA: Brotherhood, FairyTail, Naruto Shippuden, Bleach
Greed.. Τι άλλο να πώ για αυτό το chapter.. Απλά respect! Ειδικά η ατάκα πρίν το unleash όπου προειδοποιεί τους εχθρούς του για το μακελιό, είναι όλα τα λεφτά!

Καλή βέβαια η σκηνή με τον Creed, αλλά για μένα δεν φτάνει με τίποτα το ending.. Με αυτό που έγινε στην Hawkeye, δεν υπάρχει περίπτωση ο Roy να κάτσει με σταυρωμένα χέρια. Κατά 99,99% θα ανοίξει την πύλη. Έχασε τον κολλητό του και την γυναίκα που αγαπούσε. Ε.. Λίγο θέλει να σου γυρίσει το μυαλό? Ακόμα όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο τρελογιατρός κρατάει τον Scar ζωντανό? Άραγε να χρειάζεται την δύναμη του χεριού του για κάποιο λόγο? Χμ..

Can't wait for next chapter! Cross fingers for Roy Rolling Eyes

_________________

"I always believed that in the ninja world those who break the rules and regulations are called trash.. "
Spoiler:

..But a friend told me that those who don't care about their companions are even worse than trash..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bleach155
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 24, 2009 5:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 17 Ιούλ 09 Δημοσιεύσεις: 17 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Είμαι στο 33 επεισόδιο της σειράς... θέλω να μάθω πιο chapter αντστοιχεί στο επεισόδιο... παρακαλώ Rolling Eyes

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 25, 2009 1:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Chapter 64 my friend! Απ'τα 101! ^^

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Bleach155
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 25, 2009 2:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 17 Ιούλ 09 Δημοσιεύσεις: 17 Τόπος: Θεσσαλονίκη
arigato ^^

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 10, 2009 9:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
τυφλωθικε ο Roy Crying or Very sad και ο Αl ειναι μησιμεριδα οπως ξερουμε και δεν περνει το σομα γι να παλεψει. Ρε την γκαντεμια μου ολοι οι γαπιμενοι μου χαρακτιρες γενικα η θε πεθενουν η θα ειναι οτι ναναι Wink

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 16, 2009 1:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Άσε ρε συ, πολύ χαλάστικα...Καημένε Roy, τι άλλο ου έχει μείνει να πάθεις? Ο πατέρας του πέθανε, ο μέντοράς του πέθανε, ο κολλητός του πέθανε, η κοπέλα που θέλει παραλίγο να πεθάνει (και ακόμα είναι σε πλατωνκό επίπερδο η σχέση τους) και τώρα τυφλώθηκε!? Δηλαδή αν είχε σκύλο θα είχε πεθάνει κι αυτός...! Πάντως σιγά σιγά φτάνουμε κοντά στη λύση του "μυστηρίου" να δούμε τελικά τι θα γίνει μ'αυτές τις Πύλες...
Παρεπιμπτόντως, το ότι όλοι έχασαν τα συγκεκριμένα μέρη του σώματός τους πολύ καλό, δεν περίμενα να κάνει τη σύνδεση!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
jedi_fillis
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 17, 2009 2:33 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 1040 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: 3X3 Eyes, FMA: Brotherhood, FairyTail, Naruto Shippuden, Bleach
Iam blind!! IAM BLIND!! Razz

Γιατί? Γιατί έπρεπε τα μάτια? Ας έπερνε κάτι άλλο.. Όχι τα μάτια.. Τώρα δύο ενδεχόμενα υπάρχουν.. ή να έχει μείνει τελέιως crippled και useless ή να μας δείξει για άλλη μία φορά πόσο imba είναι και βρεί ένα τρόπο το ελλάτωμα του να το κάνει πλεονέκτημα.. Always bet on Roy. Cool

Ένα πράγμα δεν έχω καταλάβει ακόμα.. Για πιο λόγο το σώμα του Al είπε στην ψυχή, ότι όταν επιστρέψει για δεύτερη φορά θα φέρει μόνο καταστροφή? Αρχίζει το σώμα και αποκτά ανεξαρτησία από την ψυχή του Al?

Και για το τέλος: Wrath VS Scar.. Run for your lives!! Razz

_________________

"I always believed that in the ninja world those who break the rules and regulations are called trash.. "
Spoiler:

..But a friend told me that those who don't care about their companions are even worse than trash..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
K1ra20
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 14, 2010 6:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 02 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 594 Τόπος: hueco mundo Τώρα Βλέπω: naruto-bleach-one piece-HxH(2011)-beelzebub-bakuman,k diafores movies
m kanei poli megalh ediposh p iparxei tosos keros na graftei kati gia ena ekseretiko manga opos ine to FMA Shocked
tespa pola exoune ginei sta teleftea chaps,opos o 8anatos tou wrath,i o prosfatos 8anatos k tou pride(an k o pride dn pe8ane akrivos.....m fenete Surprised ....ok to sigikrimeno dn to ksekokaliazw opos kanw me ala manga Rolling Eyes ) i i gamath ultimate form tou homunculus/father p petaei kati aktines tifla na xei to dragonball Cool

tespa pados fenomenika to anime ta prolavenei OLA mias k liga chap fenete na exoune minei akoma Razz

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 16, 2010 12:12 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Χα χα! Όχι και Dragonball! Δεν ξέρω, είναι φοβερό όπως πάντα και τώρα έχουν πέσει και οι μάχες...Απλώς δεν κατάλαβα τι είπε για τον Ed εκεί σε μια φάση...Τον είπε homonculus ή μου φάνηκε? Θα τρελαθώ δηλαδή! Αν όντως τον είπε έτσι αυτό που οφείλεται? Στο ότι ο πατέρας του είναι κι αυτός λίθος οπότε, ε εντάξει, είναι λογικό να είναι έτσι...? Αχ δεν ξέρω, με τρώει αυτό, με τρώει, και καλά...Ο Pride την έπαθε άσχημα-πήγε να του πάρει το σώμα και κατέληξε έμβρυο!

Πάντως να πω την αλήθεια μ'άρεσε πολύ που και στ προηγούμενο chapter o Ed κι ο Al βοήθησαν το "μπαμπάκα" να αποκρούσει τον άλλον... Laughing Το fan-girl μέσα μου ξυπνάει όμως, beware Razz Αχ, το θέμα είναι πως θα τελειώσει και για κάποιον λόγο πιστεύω πως αυτή δε θα το τραβήξει απ'τα μαλλιά και θα το τελειώσει μόλις -και αν φυσικά- πεθάνει ο άλλος...Γενικότερα πιστεύω πως θα το τελειώσει "σύντομα" αλλά κάτι μέσα μου μου λέει ότι ένα μέλος της Elric οικογένειας θα πεθάνει. Εσείς τι νομίζετε?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
K1ra20
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 16, 2010 11:11 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 02 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 594 Τόπος: hueco mundo Τώρα Βλέπω: naruto-bleach-one piece-HxH(2011)-beelzebub-bakuman,k diafores movies
Fallen_Angel_Itachi έγραψε:
Χα χα! Όχι και Dragonball!


nai ok xavalediarika to eipa gia to dragonball ala parola afta http://www.mangastream.com/read/fullmetal_alchemist/106-103/61
lol Razz Razz

Fallen_Angel_Itachi έγραψε:
Αχ, το θέμα είναι πως θα τελειώσει και για κάποιον λόγο πιστεύω πως αυτή δε θα το τραβήξει απ'τα μαλλιά και θα το τελειώσει μόλις -και αν φυσικά- πεθάνει ο άλλος...Γενικότερα πιστεύω πως θα το τελειώσει "σύντομα" αλλά κάτι μέσα μου μου λέει ότι ένα μέλος της Elric οικογένειας θα πεθάνει. Εσείς τι νομίζετε?


8a pe8anei o alos fenete oti i seira plisiazei sto telos dn nomizw na tn glitosei(k 8a einai vlakia an tn glitosei,vgalei kenourious kakous klp Sad )etsi opos pane ta pramata Rolling Eyes
k an ine na pe8anei kapios 8a ine o babas.... Sad

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 16, 2010 12:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Χα χα, εντάξει, μπορεί σε μια επίθεση να φέρνει κααάπως...

Πάντως εγώ δεν ξέρω, έχω ένα φόβο πως μπορεί να σκοτώσει και τον Ed...Μου βγαίνει πού έντονα αυτό-ξες, ο μεγάλος αδερφός που έχει πάρει τα πάντα στις πλάτες του και προσπαθεί να κάνει τα πάντα κι έχει νικήσει και 2-3 homonculi? Σαν τον Roy κι αυτός, designated bad-ass! Θα δούμε, θα δούμε και ας ελπίσουμε να μην πεθάνει αυτός που φοβάμαι... Αν κι εδώ που τα λέμε ο μπαμπάς έχει πολλές περισσότερες πιθανότητε να τινάξει τα πέταλα-όπως και ο Al αν το καλοσκεφτείς με το σώμα που είναι και δεν είναι.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 09, 2010 11:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
ειδα το chapter σε raw και εμεινα 0.0 Surprised

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 10, 2010 9:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Που το βρήκες? Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 10, 2010 9:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα

πωπω αλλο ενα chapter εμεινε

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 10, 2010 11:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Why thanks a lot Itachi-kun ^^

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 6
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης