Το ξέρατε ότι yuri σημαίνει κρίνος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Japan&Anime Party 25 Σεπτεμβρίου, Θεσσαλονίκη!
Somnium_in_Tenebris
Δημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 21, 2009 12:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 127 Τόπος: Thessaloniki
Hello!

Η Sakura Syndrome ξεκινά δυναμικά την 5η συνεχή της σαιζόν, με ένα αποκλειστικό, super special event!




Σε συνεργασία με την Darkest Labyrinth, την μεγαλύτερη δισκογραφική εταιρία της Ιαπωνίας που εξειδικεύεται στον πιο σκοτεινό, ηλεκτρονικό, gothic ήχο, με ξακουστά και πρωτοπόρα ονόματα όπως οι BLOOD, GPKISM, BLAM HONEY, Suicide Ali , Seileen, Takuya Angel κ.τ.λ., η Sakura Syndrome παρουσιάζει το πρώτο, επίσημο “Darkest Labyrinth Sponsored Event”!

To event, θα περιλαμβάνει σπάνιο οπτικοακουστικό υλικό των καλλιτεχνών της εταιρίας, αποκλειστική πρώτη ακρόαση επικείμενων κυκλοφοριών, καθώς και ενα Double Release Party! Ακούστε την νέα δισκογραφική δουλειά των Suicide Ali ,“Dai Υon Νo Waltz” καθώς και το νέο σινγκλ και PV των GPKISM με τίτλο “Barathrum”!

Το CD corner μας θα περιλαμβάνει εκτός των δυο ως άνω αναφερθέντων κυκλοφοριών, το νεό τριπλό CD+DVD των πρωτοπόρων της Industrial Ιαπωνικής σκηνής, BLAM HONEY.

Και φυσικά:

- Secret Band Presentation! Ποιό συγκρότημα εχουμε να σας προτείνουμε αυτή την φορά? Ανακαλύψτε το μετά την
ανακοίνωση των αποτελεσμάτων των διαγωνισμών!
- Όλα τα αγαπημένα σας τραγούδια και βίντεο
- Anime Music Videos
- Οι πιο fresh κυκλοφορίες
- Διαγωνισμός Cosplay
- Κλήρωση για μια 4μηνη υποτροφία για μαθήματα Ιαπωνικής γλώσσας
- Κλήρωση για δώρα από την Darkest Labyrinth
- Εκπλήξεις!



Πότε : Παρασκευή, 25 Σεπτεμβρίου
Που : Cofix (Λώρη Μαργαρίτη 11)
Ώρα : 21:00
Είσοδος : 4? (συμπεριλαμβάνεται ποτό)



΄Ολα αυτά μόνο στο Japan&Anime Party [Darkest Labyrinth Sponsored Event Vol.1]!


Θα σας δούμε εκεί! Laughing


____________________________________________________________________________________

Διευκρινήσεις

Σχετικά με τα request – ζητήστε το βίντεο/τραγούδι της επιλογής σας, στέλνοντας inbox, μήνυμα σε κάποιο από τα προφίλ μας, η μέσω της ιστοσελίδας μας!

Σχετικά με τις κληρώσεις

-Η διεξαγωγή τους θα γίνει μεταξύ 21:00 – 00:30
-Τα αποτελέσματα θα ανακοινώθούν μεταξύ 01:00 – 01:30, ενώ ο τυχερός που θα λάβει την υποτροφία θα ειδοποιηθεί και τηλεφωνικώς
- Παραλαμβάνετε το ειδικό κουπόνι «Ξένες Γλώσσες Ξυνή» από την είσοδο. Το κουπόνι έχει ειδικές εγκοπές και χωρίζεται στα δυο.
-Εφόσον επιθυμείτε να λάβετε μέρος στην κλήρωση για την 4μηνη υποτροφία, συμπληρώνετε το ονοματεπώνυμό σας και ένα τηλέφωνο στα αντίστοιχα πλαίσια.
-Εφόσον επιθυμείτε να λάβετε μέρος μόνο στις κληρώσεις για τα δώρα της Darkest Labyrinth και στον διαγωνισμό Cosplay, η συμπλήρωση προσωπικών στοιχείων δεν είναι απαραίτητη. Αρκεί ο αύξοντας αριθμός που αναγράφεται στο κουπόνι σας! Ψηφίστε το Cosplay της επιλογής σας και επιστρέψτε το αντίστοιχο μέρος του κουπονιού σε εμάς.
-Και στις δυο περιπτώσεις, φυλάξτε το δεύτερο μέρος του κουπονιού (με τον αύξοντα αριθμό και το λογότυπο)
-2 άτομα από το κοινό θα βοηθήσουν στην διεξαγωγή των διαγωνισμών. Μπορείτε να παραδίδετε τα κουπόνια στις κάλπες ή κατευθείαν σε μένα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Somnium_in_Tenebris στις Πεμ Σεπ 10, 2009 4:53 pm, 3 φορές συνολικά

_________________


http://www.bloodstainchild.com/
http://www.myspace.com/bloodstainchildmusic
http://www.facebook.com/pages/Blood-Stain-Child-Official/165152666847705



Sakura Syndrome - Events, DJ/VJ, Concerts, Promotion, Band Management

Links:
http://www.sakurasyndrome.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 30, 2009 12:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Αν ειμαι 25 του μηνος σε αδεια παλι τοτε πολυ πιθανο να ειμαι εκει.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Napster
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 30, 2009 3:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 17 Ιούλ 08 Δημοσιεύσεις: 583 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Εγω μπορει να ερθω....αμα δεν εχω τιποτα να κανω φυσικα... Laughing
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PortgasDAce
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 30, 2009 9:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 21 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 967 Τόπος: Podos Τώρα Βλέπω: One piece(monimo auto)
Ki egw lew na r8w Razz Ax exw xasei 1-2 cosplays kai 8elw na mai s auto Smile

_________________


I will make Whitebeard....the King
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 31, 2009 12:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Δεν μπορούσα στο προηγούμενο λόγω συνάντησης στο Kendo... Έρχομαι εκεί τώρα !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Somnium_in_Tenebris
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 10, 2009 12:43 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 127 Τόπος: Thessaloniki
Ananewsa to post me tin afisa kai oles tis aparaitites plirofories. Thank you for waiting ^.^ <3

_________________


http://www.bloodstainchild.com/
http://www.myspace.com/bloodstainchildmusic
http://www.facebook.com/pages/Blood-Stain-Child-Official/165152666847705



Sakura Syndrome - Events, DJ/VJ, Concerts, Promotion, Band Management

Links:
http://www.sakurasyndrome.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Animated
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 10, 2009 1:27 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
Θεε μου, παιζει να ερθω και εγω με τετοια βολικη ημερομηνια! Yay!

Btw, υπαρχει περιπτωση να δειξει σε οθονες amv και παρομοια βιντεο? Συνηθιζονται τετοιες προβολες απο οτι ξερω σε τετοια events.

(Απλα το ρωταω απο περιεργια, δεν εχω κανεναν αλλο σκοπο, promise!)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Somnium_in_Tenebris
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 10, 2009 4:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 127 Τόπος: Thessaloniki
Heheh~ anekathen vazame megales pososites amv sta party mas, anagrafetai allwste kai stin afisa Wink

See you there Smile

_________________


http://www.bloodstainchild.com/
http://www.myspace.com/bloodstainchildmusic
http://www.facebook.com/pages/Blood-Stain-Child-Official/165152666847705



Sakura Syndrome - Events, DJ/VJ, Concerts, Promotion, Band Management

Links:
http://www.sakurasyndrome.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PortgasDAce
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 10, 2009 8:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 21 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 967 Τόπος: Podos Τώρα Βλέπω: One piece(monimo auto)
Animated dwse to amv sou to wraio na to doume ekei...episeis na kanoume ki ena trapezi na sizitisoume gia tis e3eli3eis sto one piece Razz Razz Razz Anupomonw na ginei to party na vgw kai ligo vare8ika mesa Surprised

_________________


I will make Whitebeard....the King
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 25, 2009 11:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Μόλις γύρισα από το πάρτυ...

Αρκετά νέα ονόματα...και ΠΟΛΥ λίγοι παλιοί, από τους οποίους μόνο οι SSJGogeta, Mogdevil, Adventurer, Cassiel, Tsuki etc ήταν εκεί. Ως και η Jenna έχει έρθει...

Δυστυχώς για μένα δεν υπήρχαν πολλά άτομα και ήταν και σκοτεινά... Ευτυχώς βάλανε κλιματιστικά, αλλά αντέξανε λίγο αυτά... Πέθαναν από την ζέστη κι αυτά ! Razz

Κατά τα άλλα καλό ήταν το party !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PortgasDAce
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 26, 2009 6:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 21 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 967 Τόπος: Podos Τώρα Βλέπω: One piece(monimo auto)
Paides wraio party itan....pollous cosplayers eixe...(oso pane kai au3anode ap oti vlepw)...kai egnika itan arketa wraia (dn 8a anafer8w sti zesti ok....)

Ena parapono exw omws....sta 2-3 teleutaia partyz vazoune polu liga anime osts kai polu perissotera tragoudia apo sugrotimata....sta prwta party pou pigena ginotan to adi8eto kai me psiloxalase auto....(kai oxi mono emena)
Tespa padws me tosous cosplayers pou eida....8a du8w ki egw kai oi filou mou next time yay Very Happy Very Happy Very Happy

_________________


I will make Whitebeard....the King
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MitHuNa
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 26, 2009 10:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 29 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 3 Τόπος: θεσσαλονίκη
Ήρθα κ εγώ στην παρέα σας! Τέλεια ήταν το παρτι! εγώ το διασκέδασα και η μουσική ήταν καλή και απο θέμα ζέστης (εγω τουλάχιστον) δεν ένιωσα την παραμικρή ενόχληση!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 27, 2009 8:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
MitHuNa έγραψε:
Ήρθα κ εγώ στην παρέα σας! Τέλεια ήταν το παρτι! εγώ το διασκέδασα και η μουσική ήταν καλή και απο θέμα ζέστης (εγω τουλάχιστον) δεν ένιωσα την παραμικρή ενόχληση!


Μήπως επειδή έκατσες δίπλα από κλιματιστικό ? Razz

Εγώ όμως που φόρεσα φορεσιά Solid Snake, φορούσα 2πλές μπλούζες(ένα Urban Tiger πουκάμισο και μία μαύρη μπλούζα χειμωνιάτικη) δεν με πείραξε στην αρχή, αλλά στο τέλος με πονάει όλο το σώμα μου... Confused

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
cuppycake_alex
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 27, 2009 8:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 26 Σεπ 09 Δημοσιεύσεις: 10
ευτυχως τα καταφερα να ερθω και μπορω να πω με υπερηφανια....

ΗΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ!

ντυθηκα nana osaki αλλα δεν πρεπει να ειχε και πολυ επιτυχια το cosplay μου Rolling Eyes

μπορει καποιος να μου πει τι ηταν ντυμενες δυο κοπελες με πολυ μακριες ξανθιες περουκες?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 27, 2009 9:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
cuppycake_alex έγραψε:
ευτυχως τα καταφερα να ερθω και μπορω να πω με υπερηφανια....

ΗΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ!

ντυθηκα nana osaki αλλα δεν πρεπει να ειχε και πολυ επιτυχια το cosplay μου Rolling Eyes

μπορει καποιος να μου πει τι ηταν ντυμενες δυο κοπελες με πολυ μακριες ξανθιες περουκες?


Μάλλον την Flonne(Disgaea)... Δεν ξέρω στα σίγουρα...

Nana Osaki ? Δεν ήσουν ντυμένη με σχολικά ρούχα αυτή ?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης