Το ξέρατε ότι yuugi σημαίνει παιχνίδι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Angel Sanctuary
hellmasker2002
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 13, 2006 5:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 01 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 218 Τόπος: καπου αναμεσα στην πραγματικοτητα και την φαντασια Τώρα Βλέπω: τα δακτυλα των ποδιων μου...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hellmasker2002 στις Τετ Μάϊ 16, 2012 9:56 pm, 1 φορά
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SQUEE
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 01, 2006 2:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 01 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 21
kaori yuki ownz za world...exo diavasi till 14...angel sanctuary is good Wink

ps:there are 3 anime ovas

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
merlin
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 03, 2007 10:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 106 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: School Rumble
Χε χε επαναφέρω το θέμα, αλλά πρέπει να το πω.

Το Angel Sanctuary τα σπάει. Πάρα πολύ καλό.

Άντε να το δούμε να γίνεται και σείρα.

_________________
Τελικά οι διάφορες σειρές ανίμε είναι μίκρες ή εγώ της τελείωνω πολύ γρήγορα...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
maraki
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 04, 2007 8:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 360 Τόπος: Mesa sto ntoulapi ths kouzinas me thn nuxterida mou ton Klamoudio Τώρα Βλέπω: Oneira, sa tainies einai
ti en8ousiasmos kai autos egw to sixa8hka, den lew wraio sxedio wraio senario alla den ta paei kala apo skhno8esia kare, diabazetai polu duskola gi auto kai to parathsa (asxeta an exw 20 volumes sto pc mou) me kourase toso polu pou oute na to aggi3w den 8elw

_________________

"Ειμαι ο μεγαλυτερος, κατα 10 μερες, ενα ευτυχισμενο ορφανο που αγαπα την Λεϊλα,που αγαπα τον Αμιρ,που αγαπα τον θορυβο του οργισμενου ουρανου"
Enki Bilal-Le Sommeil du Monstre
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
merlin
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 04, 2007 8:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 106 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: School Rumble
Εγώ απεναντίας σίγουρα θα το ξαναδιαβάσω


Όταν το έχω πάρει όλο αυθεντικό, ήδη έχω 2 τόμους άλλοι 16 μου έχουν μείνει, οι υπόλοιποι 2 δεν έχουν γίνει ακόμα μετάφραση. Crying or Very sad

Άντε πότε η Viz media θα τους κάνει;;;;;

_________________
Τελικά οι διάφορες σειρές ανίμε είναι μίκρες ή εγώ της τελείωνω πολύ γρήγορα...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Tony_Redgrave
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 28, 2007 5:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 07 Δημοσιεύσεις: 22
Ωραίο Manga και ένα από τα αγαπημένα μου Smile
Η ιστορία πάει πάνω-κάτω όλη την ώρα, δηλαδή εκεί που σου δίνει hints ότι θα χαρείς/λυπηθείς/τσαντιστείς γίνεται το αντίθετο ή τίποτα από τα 2. Η ανάπτυξη και η σχεδίαση των χαρακτήρων είναι το αγαπημένο μου κομμάτι του συγκεκριμένου Manga ενώ το Anime βλέπεται ευχάριστα χωρίς όμως να είναι το ίδιο ενδιαφέρον. (μα καλά δείχνουν τον Sevi στο τέλος χωρίς καν να δίνουν ένα hint για το τι ρόλο βαράει Razz )
Και φυσικά Kira rules
http://www.geocities.com/yanaangel/as_test/kira.html

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Neo_Ark
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 28, 2007 12:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 45 Τόπος: Στου διαόλου τη μάνα Τώρα Βλέπω: Μπροστά μου, γιατι απο πίσω με κυνηγάνε οι δανειστές μου >.<
Χμ,αν και νεκρό to θέμα, το Angel Sanctury είναι το manga που με σημάδευσε ώς manga reader και έτσι,δεν μπορώ παρά να κάνω το πρώτο μου post σε αυτό.

Το AS είναι αναμφίβολα ένα απο τα καλύτερα manga τις Kaori Yuki (αν όχι το καλύτερο της),και σίγουρα ένα must για όποιον θέλει να λέγετε manga fan.

Υποθέτω πως την ιστορία more or less την ξέρετε και έτσι δεν χρείαζεται να μπώ σε λεπτομέριες.

Το AS πραγματεύεται με λεπτά ζητήματα όπως η ηθική η θρησκεία τα οποία μέχρι και σήμερα θεωρούμε απόλυτα και εκτός συζητήσεως (τουλάχιστον το μεγαλύτερο μέρος του κόσμου).Όμως μέσα από αυτό το manga φαίνεται πως η διαχωριστική γραμή μεταξύ καλού-κακού και σωστού-λάθους είναι πολύ λεπτή καθώς δαίμονες,αγγελοι και ανθρώποι βρίσκονται σε πρωτόγνωρες καταστάσεις και αποφασίζουν όχι με βαση τη καταγωγή τους αλλά βάση την προσωπικότητα τους,πως δεν υπάρχει τίποτα ιερότερο από τη φιλία που υπερνικά έχθρες και στερεότυπα και τίποτα ποιό ηθικό από την αληθινή αγάπη,αυτή που ξεπερνά ακόμα και τον θάνατο.

Η ιστορία δυστηχώς σε ορισμένα σημεία κάνει έντονη κοιλιά και καταντάει βαρετή.Τα πρώτα Hades chapters είναι αντιπροσωπευτικό παράδειγμα.Προσωπικά τα περνάω στα γρήγορα με μια μικρή ματια στα σημαντικά σημεία.

Σχετικά με το σχεδιασμό θα πρέπει να συμφωνήσω.Ο σχεδιασμός δεν είναι ο καλύτερος δυνατός,πολλές φορές κουράζει το μάτι και δεν σε βοηθάει να ακολουθήσεις τα γενότα.

Τέλος σχετικα με τους χαρακτήρες δεν θα έλεγα ότι είναι θυληπρεπείς ειδικά του Kira και του Katou.Ο Rociel τώρα είναι ειδική περίπτωση και έχοντας ως βάση τη προσωπικότητα του δεν νομίζω πως θα μπορούσε να σχεδιαστεί αλλιώς.Ο Rociel ήθελε πάντα να είναι όμορφος για να κρύψει την πραγματική του υπόσταση...

Μετά το πρώτο μου post υποθέτω πως είμαι και επίσημα μελος του forum. Laughing

_________________


The worst foe lies within the self...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Katan
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 04, 2007 10:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 26 Οκτ 03 Δημοσιεύσεις: 129 Τόπος: Atziluth Τώρα Βλέπω: Saiunkoku Monogatari
πρώτον, ντροπή μου που ακόμα δεν πόσταρα τίποτα εδώ....
δεύτερον, ....το Angel Sanctuary είναι ΤΕΛΕΙΟ....όποιος δεν το έχει διαβάσει, το χρωστάει στον εαυτό του και δεν το ξέρει. Όσον αφορά αυτά που αναφέρθηκαν για τον Rosiel, νομίζω ότι όταν έχεις τον πιο σύνθετο manga character που υπάρχει, το τελευταίο που θα πρέπει να σε χαλάσει είναι το ότι είναι θηλυπρεπής. Εξάλλου αυτό συμβαδίζει απόλυτα με την προσωπικότητά του, και δεν την μειώνει σε τίποτα.
Διαφωνώ στο ότι το στόρυ κάνει "κοιλιά". Προσωπικά δεν βαρέθηκα καθόλου, και μάλιστα εντυπωσιάστηκα από το γεγονός ότι όλοι οι χαρακτήρες αναπτύσσονται ικανοποιητικά(και είναι ΠΟΛΛΟΙ). Το manga αυτό καταρρίπτει όλα τα στερεότυπα, και δεν κάνει το διαχωρισμό "καλοί-κακοί", παρουσιάζοντας τη θετική και τη "σκοτεινή" πλευρά όλων των προσώπων.
Για μένα είναι όχι μόνο το καλύτερο manga της Kaori Yuki, αλλά το καλύτερο γενικά. Σε κανένα δεν έχω συναντήσει τόσο ολοκληρωμένους χαρακτήρες, έντονα συναισθήματα και εξαιρετικό σχέδιο.
Και κάπου εδώ σκάω, γιατί άμα συνεχίσω θα γράψω εκθέσεις.Laughing

Neo_Ark, δεν είσαι απλά official forum member, αλλά και member of the advanced human society of AS fans Laughing

_________________
Death to those with arrogance...!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 05, 2007 5:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Όχι να γράψεις εκθέσεις γιατί δεν πιστεύω στα μάτια μου... Θυληπρεπείς χαρακτήρες; Ο μόνος χαρακτήρας που αναρωτιόμουν για λίγο αν είναι γυναίκα ήταν ο Rociel και αυτό πήγαινε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ στον χαρακτήρα του. Για κοιλιά, δεν βρήκα πουθενά, ίσως να φταίει το ότι το διάβασα όλο το manga σε 1-2 μέρες (ναι και τα 20 volumes). Το γεγονός ότι έχει καταρίψει πολλά βασικά στερεότυπα, ειδικά στον τομέα της θρησκείας και ότι έχει τόσο μεγάλη ανάπτυξη χαρακτήρων, οι οποίοι όπως ανέφερε η Katan είναι και πολλοί για μένα το κατατάσει στα καλύτερα manga όλων των εποχών... Επίσης το σενάριο του όχι απλά ανατρεπτικό είναι, στο τέλος τραβάς και τα μαλιά σου και τέλος οι καταστάσεις που δημιουργεί είναι απλά φανταστηκές... Να αναφέρω ότι και το σχέδιο της Kaori Yuki, απλά τα σπάει.... Γενικά όποιος δεν το έχει διαβάσει αυτό το manga είναι χαμένος...

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Teachan
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 28, 2008 12:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 09 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 120 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την οθόνη... και πάντα αυτή θα βλέπω, αλλιώς πώς να απαντάω; Οπότε, μη ρωτάτε!
Ε, ναι είμαι η μόνη που πιστεύει ότι είναι μια αηδία και μισή... Μιας και αντιπαθούμε τη θρησκεία, να θεοποιήσουμε το όποιο manga τη σατυρίζει... καλά-καλά...

Angel Sanctuary = έκτρωμα, χωρίς φόβο και χωρίς πάθος...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Neo_Ark
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 06, 2008 4:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 45 Τόπος: Στου διαόλου τη μάνα Τώρα Βλέπω: Μπροστά μου, γιατι απο πίσω με κυνηγάνε οι δανειστές μου >.<
Παράθεση:
Μιας και αντιπαθούμε τη θρησκεία, να θεοποιήσουμε το όποιο manga τη σατυρίζει... καλά-καλά...


Μας κατηγορείς πως θεοποιούμε το Angel Sanctuary εξ'αιτίας της αντιπάθειας μας ως προς τη θρησκεία (πράγμα που αν και εν μέρει ισχύει για εμένα δεν αντιστοιχεί σε όλους), χωρίς να αντιλαμβάνεσαι πως το απεχθάνεσαι γιατί είσαι προσκολλημένη σε αυτή,με άλλα λόγια κάνεις αυτό που κατακρίνεις!Αν έμπαινες στο κόπο να το διαβάσεις όλο το manga θα καταλάβαινες πως δεν σατυρίζει, όπως αναφέρεις, αλλά δίνει μια γkρίζα απόχρωση στη τόσο απόλυτη ''ασπρόμαυρη'' θρησκεία και ίσως να σου δείχνει και κάποιες αλήθειες για αυτήν,αν βέβαια πάψεις να εθελοτυφλείς και να δεις με καθαρό βλέμμα.

Παράθεση:
Ε, ναι είμαι η μόνη που πιστεύει ότι είναι μια αηδία και μισή...


Όχι,και είναι λογικό.Όπου υπάρχουν πολλοί ανθρώποι υπάρχουν και πολλές γνώμες και οφείλουμε να το σεβόμαστε αυτό.Τώρα το ότι δεν έχουν καλό γούστο είναι άλλο θέμα...

Παράθεση:
Angel Sanctuary = έκτρωμα, χωρίς φόβο και χωρίς πάθος...


Μάλλον, λοιπόν, μιλάς χωρίς φόβο αλλά σίγουρα με κάποιο πάθος...

_________________


The worst foe lies within the self...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Teachan
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 13, 2008 3:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 09 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 120 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την οθόνη... και πάντα αυτή θα βλέπω, αλλιώς πώς να απαντάω; Οπότε, μη ρωτάτε!
Παράθεση:
Μας κατηγορείς πως θεοποιούμε το Angel Sanctuary εξ'αιτίας της αντιπάθειας μας ως προς τη θρησκεία (πράγμα που αν και εν μέρει ισχύει για εμένα δεν αντιστοιχεί σε όλους), χωρίς να αντιλαμβάνεσαι πως το απεχθάνεσαι γιατί είσαι προσκολλημένη σε αυτή,με άλλα λόγια κάνεις αυτό που κατακρίνεις!Αν έμπαινες στο κόπο να το διαβάσεις όλο το manga θα καταλάβαινες πως δεν σατυρίζει, όπως αναφέρεις, αλλά δίνει μια γkρίζα απόχρωση στη τόσο απόλυτη ''ασπρόμαυρη'' θρησκεία και ίσως να σου δείχνει και κάποιες αλήθειες για αυτήν,αν βέβαια πάψεις να εθελοτυφλείς και να δεις με καθαρό βλέμμα


Καλά εδώ γελάμε. Δεν είμαι θρήσκος άνθρωπος (μ'αρέσει το Hellsing, για να καταλάβετε) αλλά σιγά τα ωά με την ιστορία. Ό,τι της ήρθε στο μυαλό, έβαλε. Λένε οι φαν 'σατυρίζει τη θρησκεία, ζήτω!' και εγώ λέω, 'ε, και;'. ΠΟΣΕΣ αιρέσεις στον κόσμο υπάρχουν, σιγά τη φιλοσοφία που έχει αυτό. Και η γκρίζα απόχρωση στην ΙΔΙΑ τη θρησκεία είναι ορατή από τον καθένα με λιγο μυαλό (για να μιλήσω στην γλώσσα σου) ένα manga θα μου την πει; Ξεφτίλα. Εκτός κι αν είσαι 14 ΚΑΙ χωρίς κριτική σκέψη να κοσκινίζεις ό,τι σου σερβίρει ο πάσα ένας, συμπριλαμβανομένης της mangaka. Και για να το ξεκαθαρίσουμε, δε πιστεύω στο Θεό.

Γενικά, λες ότι δεν έχω γούστο, ή μάλλον καλύτερα, σε όποιον δεν αρέσει το Angel Sanctuary δεν έχει γούστο, μιλάω χωρίς να το έχω διαβάσει και είμαι υποκρίτρια. Μωρέ μπράβο!

Στην αρχή με έιχε αφήσει παγερά αδιάφορη, αλλά οι φαν του με έκαναν να το σιχαθώ.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
red pyramid
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 13, 2008 9:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 110 Τώρα Βλέπω: polla kai diafora
Ειρήνη παιδιά

Αν και μόλις πρόσφατα το άρχισα δεν θα έλεγα ότι μου έκανε κακή εντύπωση,απ' την άλλη δεν τρελάθκα κιόλα

Neo_Ark,κακό γούστο δεν υπάρχει Wink

Teachan,βασικά,χωρίς κατ' ανάγκη να διαφωνώ μαζί σου,αν κάποιος είχε γράψει τέτοιου είδους κριτηκή σε manga που μου αρέσει θα είχα αρχίσει το βρισίδι.Δεν είναι το ότι έχεις αρνητική γνώμη αλλά το πως την εκφράζεις Wink

Και επειδή διάβασα κάτι,όχι δεν πρόκειται τόσο μέσω τον manga να συνειδιτοποιήσεις κάτι για τη θρησκεία.Όμως δεν νομίζω ότι κάποιος μπορεί να κατηγορίσει ένα manga ή ένα καλλιτέχνη για κάποιες απόψεις ή μυνήματα που έχει στο έργο του.Άκυρο επιχήρημα.

Τεσπά,ελπίζω σύντομα να παραγγείλω τους 2 επόμενους τόμους του manga για να έχω πιο κατασταλλαγμένη άποψη...

_________________
I found Jesus...He was behind the sofa the whole time.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Neo_Ark
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 14, 2008 11:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 45 Τόπος: Στου διαόλου τη μάνα Τώρα Βλέπω: Μπροστά μου, γιατι απο πίσω με κυνηγάνε οι δανειστές μου >.<
Ένα τελευταίο post για να δώσω ένα τέλος στην αντιπαράθεση γιατί, δυστηχώς, δεν έθεσα τα πράγματα όπως ήθελα στο παραπάνω post.

Παράθεση:
κακό γούστο δεν υπάρχει

Έχεις απόλυτο δίκιο.Για αυτό οφείλω να ζητήσω συγνώμη στη Teachan.

Παράθεση:
Και επειδή διάβασα κάτι,όχι δεν πρόκειται τόσο μέσω τον manga να συνειδιτοποιήσεις κάτι για τη θρησκεία.


Να διορθώσω και αυτό.Απλά λέω πως σε κάποιον άνθρωπο το AS (όπως και πολλά manga) δίνει το ερέθισμα να σκεφτεις κάποια πράγματα όσο λίγα άλλα αντίστοιχα anime/manga, και όχι να τα αποκομήσεις από το manga αυτό καθεαυτό!

@Teachan

Και μόνο ο τρόπος που γράφεις, με αποθαρρύνει από το να συνεχίσω τη κουβέντα.Αλλά θα σου πώ κάτι τελευταίο.ΔΕΝ αγαπάνε όλοι οι fan το AS γιατί σατυρίζει τη θρησκεία και όσοι το κάνουν απλά υποβιβάζουν την αξία του...

_________________


The worst foe lies within the self...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
red pyramid
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 14, 2008 1:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 110 Τώρα Βλέπω: polla kai diafora
Neo_Ark έγραψε:

Παράθεση:
Και επειδή διάβασα κάτι,όχι δεν πρόκειται τόσο μέσω τον manga να συνειδιτοποιήσεις κάτι για τη θρησκεία.


Να διορθώσω και αυτό.Απλά λέω πως σε κάποιον άνθρωπο το AS (όπως και πολλά manga) δίνει το ερέθισμα να σκεφτεις κάποια πράγματα όσο λίγα άλλα αντίστοιχα anime/manga, και όχι να τα αποκομήσεις από το manga αυτό καθεαυτό!


Μα αυτό έλεγα,απλά αυτό που είπα είναι ότι πέρα του ερεθίσματος δεν είναι καταναγκαστικό να ξεκινήσεις να σκέφτεσε για ένα θέμα απο ένα manga.Το ότι όμως αυτό το manga δίνει ερεθίσματα για κάποιες σκέψεις αυτό μόνο ως θετικό μπορεί να το πάρει κανείς και όχι ως αρνητικό όπως το παρουσίασε ο/η Teachan.Νομίζω το ίδιο λέμε Wink Smile

_________________
I found Jesus...He was behind the sofa the whole time.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης