Το ξέρατε ότι kowai σημαίνει τρομακτικό/ός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Movies/Series/Cinema    Avatar - James Cameron
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 30, 2009 11:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Jorg έγραψε:

@Vagelio
Spoiler:
Να ητανε και σε 3D.


Spoiler:
Μου το ειπες 100 φορες χθες στο σινεμα, οχι και στο forum! Φτανει! Evil or Very Mad

Παντως πιστευω πως θα ηταν οντως καταπληκτικη σε 3D οποτε οσοι δεν την εχουν τσεκαρει ακομα να την δουνε φοροντας εκεινα τα ωραια γυαλακια που σε κανουν να αισθανεσαι καπως... Laughing

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 30, 2009 11:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Vagelio έγραψε:
Jorg έγραψε:

@Vagelio
Spoiler:
Να ητανε και σε 3D.


Spoiler:
Μου το ειπες 100 φορες χθες στο σινεμα, οχι και στο forum! Φτανει! Evil or Very Mad

Παντως πιστευω πως θα ηταν οντως καταπληκτικη σε 3D οποτε οσοι δεν την εχουν τσεκαρει ακομα να την δουνε φοροντας εκεινα τα ωραια γυαλακια που σε κανουν να αισθανεσαι καπως... Laughing


Λογικά θα την δω το Σάββατο αυτό...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 31, 2009 2:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
Vagelio έγραψε:
Spoiler:
Μου το ειπες 100 φορες χθες στο σινεμα, οχι και στο forum! Φτανει! Evil or Very Mad
Παντως πιστευω πως θα ηταν οντως καταπληκτικη σε 3D οποτε οσοι δεν την εχουν τσεκαρει ακομα να την δουνε φοροντας εκεινα τα ωραια γυαλακια που σε κανουν να αισθανεσαι καπως... Laughing


Spoiler:
lol πλακα κανω μην νευριαζεις XD.


Θα πηγαιναμε και εμεις να τη δουμε σε 3D αλλα ολα τα εισητηρια ηταν sold out. Κριμα. Και ηθελα πολυ να την δω σε 3D.

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 02, 2010 8:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Την είδα εγώ ρε παιδιά. Απίστευτη ταινία.

Δεν θα πω τίποτα για την μουσική, αλλά είχαν δίκιο ορισμένοι ότι έχουν κάνει copy paste τη μουσική υπόκρουση. Αλλά το έχουν χέσει με το copy paste και την ανάμειξη των μουσικών τραγουδιών με τις πολεμικές σκηνές.

Σενάριο ήταν λίγο ότι να ναι. Πολύ απότομα άρχισαν την ταινία και πολύ απότομα την τελείωσαν, τόσο που δεν έχω καταλάβει ΠΩΣ έγινε αυτό και το πως τον βρήκαν αυτόν τον σακάτη φαντάρο. Το μοναδικό πράγμα που ΣΙΧΑΘΗΚΑ σε όλη την ταινία ήταν που ΠΗΓΑΝ ΔΕΞΙΑ-ΑΡΙΣΤΕΡΑ τους υπότιτλους !

Σαν εικόνα θύμιζε πολύ το Warcraft και σε κάποιες σκηνές έχω κλάψει πραγματικά. Γενικά η ταινία ήταν ανάμειξη της Utopia με τους δεινόσαυρους και των φανταστικών πλασμάτων και μου άρεσε πάρα πολύ ως εκεί. Οι Navy ήταν για μένα Μπλε Ξωτικά του Δάσους, αλλά αυτό που δεν μου άρεσε κάπως ήταν ότι είχαν το σχήμα μαύρων ιθαγενών. Ένιωθες σαν να έβλεπες μία ανάμειξη λευκών και μαύρων ανθρώπων, και αυτό δεν μου άρεσε καθόλου. Δυστυχώς κρατάει 3 ώρες και ήταν κάπως κουραστικό.

Σε γενικό επίπεδο του βάζω βαθμολογία 7/10.

Προσωπικά αυτό του έριξε πολύ Αμερικλανία ως το μεδούλι.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RiZeR
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 03, 2010 11:27 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 515 Τόπος: In a house without ceiling... Τώρα Βλέπω: Naruto . One Piece
epeidi diavasa polla comments kai apo alla forum ki epeidi aurio tha paw na to dw i erwtisi mou einai i e3is, na tin dw 3d ? i kanonika? giati diavasa oti kapoious tous xalase to 3d klp.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 03, 2010 12:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
Εγω δεν την εχω δει σε 3D αλλα απο καποιους φιλους μου που την ειδαν ειπαν οτι ηταν φοβερη. Αρα σου συνιστω αυτη.

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 03, 2010 7:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Να την δεις 3D. Θα σου δώσουν δωρεάν γυαλιά για να την δεις, γιατί αν την δεις με γυμνό μάτι, θα δεις την εικόνα σαν 3 εικόνες η μία δίπλα από την άλλη σαν 3πλο frame rate.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 06, 2010 12:30 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Μολις επεστρεψα απο το μετωπο και εγω.

3d , max screen και κεντρο, ολα σχεδιασμενα μεσω net για να δω το 3d σε ολα του τα "μεγαλεια" για πρωτη φορα.

Λοιπον, καταρχας το 3d με εντυπωσιασε, αλλα οχι τοσο οσο περιμενα. Αλλα ενταξεια,ηταν αρκετα (ΠΟΛΥ) βασικα ζωντανο ολο το σκηνικο, σε σημειο που νομιζα οτι αν γυριζα δεξια μου θα εβλεπα Ναβί.

Σχετικα με το σεναριο εμενα προσωπικα μου αρεσε. Επιφανειακα ηταν απλο, αλλα μεσα ειχε βαθυτερα νοηματα που ηταν πραγματικα υπεροχα, ειδικα ολο αυτο το σκηνικο με

Spoiler:
το "lifestream" , την οικολογια και αγαπη για την φυση , το οτι οι Ναβι στην ουσια ηταν πιο "ανθρωπινοι" απο τους ανθρωπους οι οποιοι ηταν στην ουσια τα τέρατα εκεί. Μου αρεσε αρκετα αυτη η εναλαγη του man vs alien , απο την πλευρα των aliens


.

Για να ειμαι ομως ειλικρινης δεν μου αρεσαν καποια στοιχεια στην ταινεια

Spoiler:
τα mecha και τα ιπταμενα σκαφη των ανθρωπων ηταν απλα ασχημα.Μπορουσαν να τα κανουν καλυτερα αμα θελανε.Αλλα τετοιο χαλι , ειδικα στα πλατσουκομουρικα mecha δεν περιμενα να δω ακομα και απο το trailer.

Οι εξωγηινοι ηταν ψηλοι μπλε ανθρωποι-elves-thundercats που ιπευαν επισης εξωγηινα αλογα. Μπραβο φαντασια.


με κυριαρχο ΑΥΤΟ!!

Spoiler:
Που ηταν η "μεγαλητερη μαχη στην ιστορια του κινηματογραφου" και εγω την εχασα? Πολυ overhype επεσε για οχι κατι το τοσο σπουδαιο τελικα σαν "τελικη μαχη". Επρεπε να το υποπτεφθουμε, τα πολλα λογια ειναι φτωχια..


.

Αλλα στοιχεια ομως οπως τα τοπια τα βρηκα απλα μαγευτικά...!

Ένα 9/10 απο εμενα.





.

edit:

το σεναριο του avatar Razz

Spoiler:



http://avatarsucks.com/

Rolling Eyes Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kabez στις Πεμ Ιαν 07, 2010 1:22 pm, 1 φορά

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
punisher2
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 06, 2010 7:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 30 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 24 Τόπος: athens Τώρα Βλέπω: tpt
παιδια και εγω ελεγα οτι ειναι απλα μια ποκαχοντας στο μελλον, αλλα τελικα δεν ηταν!
ηταν κατι αλλο το οποιο δεν το περιμενα, το σεναριο ηταν ιδιαιτερα συγκηνιτικο και εξαισιο, οι ερμηνειες το ιδιο καταφεραν να βγαλουθν συναισθημα, το 3d απλα μαμησε (βεβαια ειναι το 2ο 3d που βλεπω Razz, το πρωτο, ηταν γενικως το πρωτο 3d στην Ελλαδα).
οι υποτιτλοι που πηγαιναν περα δωθες επισης εξαισιοι, το μονο που με χαλασε ειναι οτι ηταν κιτρινοι Razz

γενικως ηταν σιγουρα η πιο καλη ταινια που εχω εχω δει φετος (sci-fi παντα) και σιγουρα καλυτεροι απο του 2 προκατοχους της (τιτανικος, Dark knight)

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RiZeR
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 07, 2010 3:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 515 Τόπος: In a house without ceiling... Τώρα Βλέπω: Naruto . One Piece
to 3d super!
to concept (planites zwa klp) super !
to senario ... fail! (alla ok peri orekseos kolokithopita)

ki ontos poly pocahontas Neutral kai ameriklania pros to telos.


sorry Mr Cameron alla tin entypwsi pou mou ekanan alles tainies sou opws Alliens (2) kai Terminator 2 oute kan tin plisiase.

kai gia olous tous asxetous (pragmatika omws) pou tin onomasan ws tin kalyteri tainia
a) tis dekaetias
b) twn teleutaiwn 30 etwn...
c) sci-fi

thelis polla Avatar akoma gia na ftasis ta Star Wars kai to Matrix san sci-fi concept.

kai genika ap'oli tin tainia to "kati kainourgio" itan to 3d

ENOEITE oti gnwmes kai gousta einai auta.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 07, 2010 3:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Totaly agree Rizer Smile kai apo oti ida me tin eikona vgika swstos thanx gia ton xrono sou.

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
punisher2
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 08, 2010 1:13 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 30 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 24 Τόπος: athens Τώρα Βλέπω: tpt
RiZeR έγραψε:
to 3d super!
to concept (planites zwa klp) super !
to senario ... fail! (alla ok peri orekseos kolokithopita)

ki ontos poly pocahontas Neutral kai ameriklania pros to telos.


sorry Mr Cameron alla tin entypwsi pou mou ekanan alles tainies sou opws Alliens (2) kai Terminator 2 oute kan tin plisiase.

kai gia olous tous asxetous (pragmatika omws) pou tin onomasan ws tin kalyteri tainia
a) tis dekaetias
b) twn teleutaiwn 30 etwn...
c) sci-fi

thelis polla Avatar akoma gia na ftasis ta Star Wars kai to Matrix san sci-fi concept.

kai genika ap'oli tin tainia to "kati kainourgio" itan to 3d

ENOEITE oti gnwmes kai gousta einai auta.



δλδ τι μυνηματα σου περασε το ματριξ? πως ειναι αμερικανια στο τελος αφου την λεει στους αμερικανους για τον τροπο που ζουνε? και το star wars πιστευω οτι ειναι περισοτερο αμεικλανια και αντιγραφη απο οτι το αβαταρ και στο κατω κατω μην ξεχνας οτι το Αβαταρ ειναι η μονη πρωτοτυπη ταινια που εχτισε εναν μυθο γυρω της εδω και καιρο.....
και το Ματριξ δεν ειναι καν sci-fi....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 08, 2010 3:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
To avatar den einai prototipi tainia gia kanenan logo....

Kai to matrix pernaei minimata oxi pola alla pernaei opws px to thema me tis apofaseis pou mporeis na pareis kathws episis kai ti pezei me autous pou diikoun kai exoun ti dinami na kinvernane provata opws ginete ston kosmo mas.

Epipleon to paidi de milise gia na minimata sxetika me to an pernane minimata to matrix...

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
RiZeR
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 08, 2010 10:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 515 Τόπος: In a house without ceiling... Τώρα Βλέπω: Naruto . One Piece
katarxas, DEN milisa gia minimata ... milisa gia sci-fi (science fiction) concepts. i istoria tou Avatar gia emena prwsopika pou vlepw kai m'aresoun oi sci-fi tainies den mou entikse kati to kainourgio. "vrikan oi antrhwpoi neo planiti kai ton ekmetalevontai" nothing new really.

an einai ameriklania sto telos? kala twra den prepei na milas sovara, "YO! EGW AMERIKANO PARW MEGALO DRAKO GINW MAMIAS KAI ESEIS PROSKINATE KAI GKOMENAKI EMENA GOUSTARI PALI"
ela twra as ginooumai ligo pio wrimoi.

pio mytho extise to Avatar? :S oxi e3iga giati asxoloumai arketa me tainies kai auto pou les prwti fora to akouw! nai meta apo ta "best of the decade" "best of the last 30 years (rofl)" "best sci-fi ever" klp nai twra prostethike kai auto? "legendary" ? :S

to Matrix den einai sci-fi? einai dynaton na to les auto ? diladi osa dixnei to matrix isxyoun kai stin pragmatikotita? isws na min einai to klassiko sci-fi "Pew pew killing alliens on flying saucer" alla auto einai kai to apisteuto me to Matrix kai to Star Wars paliotera, oti itan prototipa stin epoxi tous .. eidika to Matrix pou xara3e neo dromo sto eidos kai prosfere nees texnikes (vlepe bulletime effect)

http://www.imdb.com/Sections/Genres/Sci-Fi/

pragmatika ti to prwtotypo eides sto avatar den mporw na to katalavw yparxoun apeira anime kai arketes tainies paromiou periexomenou.

auto pou PETIXE to Avatar einai APISTEUTI diafimisi e3ou kai o terastios arithmos esodwn. To matrix apo tin alli oute i mamaka tou den to i3ere kai omws apo pollous einai Top apla.

sygnwmi pou sta lew etsi xyma, eimai douleia kai diazomai.

edit: kai enoeite oti den plisiazei kan ta Alien/Terminator 2 tou idiou skinotheta, einai tainies tou '79 kai tou'91 antistoixa kai akoma kai simera exoun terastio arithmo fan.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 08, 2010 12:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
RiZeR έγραψε:


auto pou PETIXE to Avatar einai APISTEUTI diafimisi e3ou kai o terastios arithmos esodwn. To matrix apo tin alli oute i mamaka tou den to i3ere kai omws apo pollous einai Top apla.



Αυτο ξαναπέστο.
Το promotion του avatar σε περιοδικα, sites, trailers, συνεντευξεις ακομα και πολυ καιρο πριν, διημιουργησε τοσο μεγαλο overhype για την ταινεια που η επιτυχια ειχε ηδη "αγοραστει" μεσα απο την διαφημιση.Εδω πηγαν ατομα που απλα δεν τους αρεσουν οι sci-fi ταινειες να δουνε το avatar και οταν βγηκανε επαναλμβανανε τις φρασεις που ακουγανε απο τους φιλους τους/περιοδικα/τηλεοραση πριν μπουνε στην αιθουσα του κινηματογραφου: "απιστευτο!" "φοβερο!" "μοναδικο!" "τελειο το 3d!!!".
Ειδικα το τελευταιο ,αυτο με το 3d,επαιξε τεραστιο ρολο και ο κοσμος πηγαινε τουλαχιστον απο περιεργεια να δει πως ειναι αυτο το περιβοητο 3d.

Αυτο που πιστευω ειναι οτι το avatar εγινε κατι σαν "αξεσουαρ μοδας" (δεν βρισκω καλυτερο όρο για να το περιγραψω αυτη την στιγμη) , και αυτο ειναι πολυ μεγαλη μαγκια για τους παραγωγους. Υπενθυμιζω οτι αξεσουαρ μοδας ειχε γινει παλια και το βιβλιο Κωδικας Ντα Βινσι που η καθε πικραμενη που το τελευταιο βιβλιο που ειχε ανοιξει στην ζωη της ηταν το cosmopolitan που ξεφυλισε στο κομμωτηριο, ειχε διαβασει τον "Κωδικα" επειδη το ειχαν διαβασει και οι φιλες της, που το ειχαν διαβασει και οι φιλες απο τις φιλες της κτλ κτλ Να υπενθυμισω εδω οτι αξεσουαρ μοδας εχει γινει και το φατσοβιβλιο facebook και αλλα πολλα πραγματα.

Κατι τετοιο πιστευω συνεβη και με το αβαταρ.

.

Παρολα αυτα εξακολουθω να επιμενω οτι για εμενα αξιζε και με το παραπανω η ταινεια. Ισως να μην ηταν "η καλυτερη ταινεια των τελευταιων 15,0095 χρονων!!" αλλα παρολα αυτα εγω τουλαχιστον την φχαριστηθηκα. Cool

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης