Το ξέρατε ότι agaru σημαίνει ανεβαίνω, ανέρχωμαι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Ιαπωνικό Λεξικό    Μάθετε Ιαπωνικά. Smart.fm
stavros13
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 29, 2010 1:42 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 15
Για τους λάτρεις της Ιαπωνικής Γλώσσας.

Καθώς σέρφαρα στο ίντερνετ σήμερα έπεσα πάνω σε μια ιστοσελίδα η οποία μου κίνησε το ενδιαφέρον.
Πρόκειται για μια σελίδα στην οποία γράφεσε δωρεάν και θέτεις στόχους μάθησης για να ολοκληρώσεις μέσω των e-μαθημάτων που προσφέρει. Την δοκίμασα και μπορώ να πώ πως είναι καλά σχεδιασμένη και προσφέρει καλά μαθήματα για Ιαπωνικά.

Κώδικας:
http://smart.fm/


Μόλις εγγραφείτε σαν μέλος πηγαίνετε στη κατηγορία "Goals" και επιλέξτε το πρόγραμμα Japanese Core 2000. Πρόκειται για ένα πρόγραμμα για αρχάριους με το οποίο μαθαίνεις τις 2000 πιο πολυχρησιμοποιημένες ιαπωνικές λέξεις (ουσιαστικά, ρήματα, επίθετα κτλπ). Αν είσαστε υψηλότερο επιπέδου γνώστης της Ιαπωνικής γλώσσας μπορείτε να δοκιμάσετε το Intermediate level (Core 6000). Για ανώτερου επιπέδου και απο αυτό δεν το έψαξα αλλά μπορεί να υπάρχει.

Προσωπική μου γνώμη είναι πως η σελίδα είναι πολύ καλή. Είναι ήδη bookmarked στο mozilla μου και όποτε έχω ελεύθερο χρόνο θα την χρησιμοποιώ.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shinomerlin
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 29, 2010 11:20 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 123
poo afto einai telio exo di kiala tetia ala afto einai to kalitero pouxo di pola apo ta prota ma8imata nomiza pos taksera ala den taksera sosta prepi na to dokimasoune osi 8eloune na ma8oune einai telio
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sukawia
Δημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 24, 2010 8:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 24 Αύγ 10 Δημοσιεύσεις: 15
θα το δοκιμασω, αν και φοβαμαι οτι θα τα θυμαμαι μονο μεχρι να τελειωσω το μαθημα D:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
New_Ace_Valentine
Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 30, 2010 2:31 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 05 Αύγ 10 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: Thessaloniki - Triandria Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuden,Bleach,One Piece.
Ευχαρηστώ πολύ μεγάλε..πάντα ήθελα να βρώ μία σελίδα που να τα πρόφερε κιόλλας!Έκανες υπέρωχη δουλειά...εγώ πάντα μόνο αρχεία με μαθήματα κατέβαζα,αλλά άν δέν ακούς είναι ποιό δύσκολα.Και πάλι μπράβο σου! Very Happy

_________________
Watashi wa kage ni ochiru koto wa arimasen!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης