Το ξέρατε ότι niji σημαίνει ουράνιο τόξο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Movies/Series/Cinema    Eragon 2
ember329
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 3:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 31 Μάρ 07 Δημοσιεύσεις: 266 Τόπος: Cyprus - England Τώρα Βλέπω: Hetalia,Durarara,KHR
Ti?8a vgei 4o vivlio?Ma akoma to 3o na kikloforisei!

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 3:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
pw pw plaka kanete????
afou h 1 h tainia patwse

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
erouchinamadara
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 11:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 19 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 1063 Τόπος: Κουφια γη (τακλαμακαν συγκεκριμενα)
Καποιοι ποτε δεν μαθαινουν Wink

_________________


BAKA!!My legend start at the 12 century
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hinata
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 22, 2007 11:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 31 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 112 Τώρα Βλέπω: korean variety shows....Starking,Intimate note,Family Outing,Idol Army...
to trito vivlio to pio pithano einai na legete EMPIRE(Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ)kai tha kikloforisi 23 septemvriou 2008 gia perisoteres plirofories www.shurtugal.com Very Happy

_________________
Tohoshinki!!!!!!!!!Xiah,Hero,Micky,U-Know,Max
"Our friendship is stronger than all else because we're breathing the same air, speaking the same thoughts, and living one dream."Tohoshinki's Jaejoong
TVXQ Greece ANDROMEDA
ZE:A - All Day Long
http://www.youtube.com/watch?v=UzfCIPYT4zA
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ember329
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 23, 2007 1:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 31 Μάρ 07 Δημοσιεύσεις: 266 Τόπος: Cyprus - England Τώρα Βλέπω: Hetalia,Durarara,KHR
Hinata έγραψε:
to trito vivlio to pio pithano einai na legete EMPIRE(Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ)kai tha kikloforisi 23 septemvriou 2008 gia perisoteres plirofories www.shurtugal.com Very Happy

8a mas pe8anoun mexri na kikloforisei to vivlio Twisted Evil

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sailor_saturn
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 09, 2008 12:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 68 Τώρα Βλέπω: kimi ni todoke, dance in the vampire bund, night head genesis
Monkey D Luffy έγραψε:
Θα βγει και δευτερο;Συνεχιζουν την πατατα;Ελεος.


SuperGohanssj4 έγραψε:
Το Θρύλερ Συνεχίζεται...


bulmasmate έγραψε:
tsampa ta lefta pou edosa gia na to do to 1o.......
kalitera na evlepa paidiko.....


ήμαρτον.. πειτε τα.. Η ταινία ήταν απλά ελεεινή. απείχε παρασάγκας από το βιβλίο και ο ηθοποιός που έκανε τον έραγκον κάθε άλλο παρά ταλαντούχος ήταν.. κάτι σαν τον Ντάνιελ Ράτκλιφ στο ξανθό του μου έκανε..

όσων αφορά τώρα τα βιβλία εγώ είχα ακούσει ότι το τρίτο θα έβγαινε τώρα το δεκέμβρη αλλά δεν συνέβη τίποτα.. Πίστευα πάντως ότι θα είναι απλά τριλογία, κι όχι ότι θα συνέχιζε με τέταρτο βιβλίο ο Παολίνι (ο οποίος κατα την ταπεινή μου γνώμη είναι φανταστικός.. τόσο μικρός και έχει γράψει ένα τόσο καλό βιβλίο.. - βέβαια.. απ' ότι ξέρω οι γονείς του έχουν εκδοτικό οίκο, δεν ξέρω αν έχει να κάνει κάτι αυτό )

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
eni
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 10, 2008 2:24 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 14 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 170 Τόπος: thessaloniki Τώρα Βλέπω: Fullmetal alchemist
Δεν ξέρω τι κανουν οι γονεις του,εγω παντως εχω σπαστει με το βιβλιο του.Το πρώτο το διαβασα αφού έκανα μια μεγάλη παυση στο σημείο που διδάσκει ο Μπρομ τον Εραγκον.Το τελείωσα μόλις βγήκε η ταινία για να παω να τη δω.Τρωω την πρώτη σφαλιάρα.Μετά πήρα το δευτερο βιβλίο για ένα και μόνο λόγο:Τον Μερταγκ,ο οποίος είναι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας στον Εραγκον.Και τζάμπα τα λεφτουδάκια μου γιατί ο κ.Παολινι αποφάσησε να τον κάνει κακό.Ασε που πάλι το σταματησα λιγο μετά τη μέση γιατί έφτασα σε ένα απιστευτα κουραστικό σημείο(εννοώ χωρίς εξέλιξη,ανατροπές,περιπέτεια κτλπ).Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ενω ο Παολινι καταφέρνει να κερδίσει το κοινό με το σενάριο και τους ηρωες(εκτος του Εραγκον που για μενα ειναι ο πιο βαρετός) μετα σε ξενερώνει με τις μεγάλες παυσεις.Δεν ξέρω, τη γνώμη μου λεω απλώς.Λογικό αν καποιος διαφωνήσει και δεκτό.Αλλα δεν θέλω να φάω κι αλλη σφαλιάρα απο ταινια του.Ελεος πια!!Θα με σαπισει!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 10, 2008 1:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Όχι άλλοοοοοοοοο......please, ας βάλει κάποιος βόμβα στην παραγωγή!!!! Απο τις πιο αισχρές ταινίες που έχω δει!!! Τουλάχιστον, τώρα θα είμαι προετοιμασμένος και θα την αποφύγω....μακριά απο μας, ξου-ξου!!!

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης