Το ξέρατε ότι za σημαίνει κάθισμα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 49, 50, 51  Επόμενη
Σελίδα 6 από 51
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    [Γνωριμία] πείτε μας για σας V2.0 :)
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 09, 2008 12:41 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
nikoraosu έγραψε:
Καλησπέρα... αισθάνομαι παππούς σε αυτό το site. "Τι ψάχνομαι εγώ με 19ρηδες", σκέφτηκα, "θα με πάνε μέσα για αποπλάνηση στο τέλος".

Είμαι 32 χρονών.


Xmm xero minimum pente atoma pou einai 30 kai vlepoun anime opote don't worry. Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 09, 2008 6:43 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
sailor_saturn έγραψε:
DjDragon έγραψε:

"19 χρονών και σπουδάζεις 3ο έτος ?Πως είναι δυνατόν?Κανονικά έπρεπε να είσαι 21 χρονών για να το σπουδάζεις ή 1ο ή 2ο έτος τέλος πάντων." Shocked


έχω κερδίσει χρόνο βρε! και εντάξει είμαι δεκαεννιά προς είκοσι αλλά σαν γυναίκα είπα να κρύψω κι εγώ κάτι! Wink δεν είναι τόσο άξιο απορίας! είδες;; Smile


LOL...ΟΚ...Τέλος πάντων καλά να περάσεις Sailor Saturn...Να ήμουν ο Tuxedo Mask για να σε γνωρίσω Razz

Spoiler:
j/k Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 10, 2008 1:24 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
nikoraosu έγραψε:
Καλησπέρα... αισθάνομαι παππούς σε αυτό το site. "Τι ψάχνομαι εγώ με 19ρηδες", σκέφτηκα, "θα με πάνε μέσα για αποπλάνηση στο τέλος".

Είμαι 32 χρονών.

Υπάρχουν κι άλλα άτομα στο forum γύρω στα 30 (που ποστάρουν και συχνά, μάλιστα) oπότε μην μάσας. Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 10, 2008 4:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Vetus έγραψε:
nikoraosu έγραψε:
Καλησπέρα... αισθάνομαι παππούς σε αυτό το site. "Τι ψάχνομαι εγώ με 19ρηδες", σκέφτηκα, "θα με πάνε μέσα για αποπλάνηση στο τέλος".

Είμαι 32 χρονών.

Υπάρχουν κι άλλα άτομα στο forum γύρω στα 30 (που ποστάρουν και συχνά, μάλιστα) oπότε μην μάσας. Wink


+1...Μην μασάς...και στα γειτονικά forums είναι κι άλλοι που είναι το ίδιο παππούδες και γιαγιάδες...εδώ έχουμε και μια γιαγιά...την Erisabetsu... Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vegetasmate
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 10, 2008 11:02 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 1163 Τόπος: Lala-land
as kalosoriso k ego kanenan...

welcome nikoraosu!!!!!

Spoiler:
Im back!!!Im back!!!MUA HA HA HA HA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

_________________
onee-san

We play hide and seek.....Hanamizawa style, of course
Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
haldir
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 11, 2008 11:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 09 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2 Τόπος: Πειραιάς Τώρα Βλέπω: Bleach, Blood+, Soul Eater, Ergo Proxy, Ghost Hound, Seirei no Moribito
Γειά σας παιδιά,καλή χρονιά,χρόνια πολλά.Είμαι 23 χρονών φοιτητής στα Τει Αθήνας.Το μικρόβιο μου το κόλλησε ένας φίλος μου πριν απο μερικά χρόνια όταν μου έδωσε να δώ το Full Metal Alchemist.Γενικά δεν έχω δει και πολλούς τιτλους απο τότε αλλά γενικά ψάχνομαι να μάθω περισσότερα γύρω απο τα anime και έτσι βρήκα το site σας.Αυτή την εποχή βλέπω τα Claymore,Darker than Black και Bleach.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
light&ryuk
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 12, 2008 1:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 07 Δημοσιεύσεις: 250 Τόπος: Μάλλον θα μείνω στα Χανιά Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuuden,Serial Experiments Lain
Καλώς όρισες λοιπόν haldir και να περνάς πάντα καλά!!!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Force Impulse
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 12, 2008 11:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 01 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 131 Τόπος: Ag.Paraskevi Τώρα Βλέπω: naruto, gundam seed,seed destiny
Ade, na pw kai egw mia kalosirthate sta nea melei an kai egw eimai neo melos prosopika. Laughing tsp have fun tipota alo kai kalo liosimo sto kalitero anime forum tou kosmou (kata tin gnomh mou) Cool Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
paris17
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 13, 2008 11:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 52
Geia sa eimai kainourgio melos kai xarika pou brhka epitelous ena xoro pou exoume kina endiaferonta. Me lene parh kai eimai 17 xronon meno 8essalonikh kai eimai kala. Confused
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
noname
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 13, 2008 11:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
welcome to all !!
have fun ^^ 'n watch anime lol

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sunnie
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 9:56 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 20 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 39 Τόπος: Athens - Greece Τώρα Βλέπω: Naruto, Bleach, Gungrave
Γεια σας και από εμένα αν και λίγο καθυστερημένα Razz .Ο βασικός λόγος για να κάνω ένα post εδώ είναι για να ευχαριστήσω όλους όσους προσπάθησαν/ούν για την ανάπτυξη αυτού του community και την πληροφόρησης μας γύρω από τον χώρο του anime.
Μιας και έκανα λοιπόν αυτό το post ας πω και λίγα πράγματα για μένα Razz.
Το όνομα μου είναι Στέφανος, είμαι 24 χρονών και ζω στην Αθήνα (δυστυχώς). Έχω τελειώσει προγραμματισμό και έχω κάνει αρκετά σεμινάρια μουσικής τεχνολογίας. Ασχολούμαι με web design, music production και video editing ως hobbies και μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια.
Επίσης επειδή διάβασα πιο πάνω το introduction ενός μέλους που αγχώθηκε με την ηλικία, θέλω να πω το εξής: Φίλε μου το anime είναι μια εναλλακτική μορφή της 7ης τέχνης το οποίο δεν έχει target group τα παιδιά. Με όλη αυτή την σαβούρα εξ Αμερικής (βλ. Hollywood) και με πολύ λίγες καλές ανεξάρτητες παραγωγές, το anime είναι μια διέξοδος. Ο μόνος λόγος που υπάρχει το “taboo” της ηλικίας είναι διότι οι περισσότεροι δεν γνωρίζουν τι είναι anime.

Συγνώμη για το μεγάλο introduction μου, αλλά δεν μπορούσα να αντισταθώ στο πειρασμό του σχολιασμού Razz

_________________
If you use your head, you won't get fat even if you eat sweets.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
UzumakiNaruto
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 1:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 05 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 18 Τόπος: thessaloniki Τώρα Βλέπω: one piece naruto shippuuden
eimai o kostas eiami 17 xronon k m aresei poli na blepo anime
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger ICQ Αριθμός
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 3:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Καλωσήρθατε και απο εμένα...Smile Φίλε Sunnie, έχεις απόλυτο δίκιο. Και εγώ είμαι μόλις 19, αλλά επειδή έχω μια ιδιαίτερη τρέλα με τις σινεφίλ ταινίες, μπορώ να σου πω ότι τα anime είναι κάτι ξεχωριστό απο αυτήν την Αμερικανικά προερχόμενη κουλτούρα (ταινίες, μουσική, κλπ, κλπ....) και σίγουρα, δεν είναι μόνο για παιδάκια. Ίσα-ίσα, πολλά απο τα anime έχουν στόχο καθαρά το ώριμο ηλικιακά κοινό.

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultimate_vegetto
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 5:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 10 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 12 Τόπος: Greece
an kai eimai kairo grammenos postaro twra edw...
me lene giannh eimai 21 xronon kai exw mia efesh idieteri 8a elega pros ta anime.
menw stin a8hna, petroupoli sygekrimena an kai h perisoteri eiste apo salonikh kai dystixos xanw poles anime synanthshs pou 8a h8ela na paw...
anyway elpizw na poume tis apopsis mas na ginoume mia megali parea kai na ta poume kai apo konta! Wink

see ya!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 15, 2008 6:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Καλωσήρθατε παίδες! Ελπίζουμε να σας δούμε και σε κανα προσεχές meeting για να γνωριστούμε καλύτερα. Άλλωστε, ένας από τους σκοπούς μας είναι να κάνετε και νέους φίλους και φίλες και in real life που να μοιράζεστε το πάθος για anime. Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 6 από 51
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 49, 50, 51  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης