Το ξέρατε ότι uzumaki σημαίνει δίνη;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 8 από 15
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Trading Card Game Yu-Gi-Oh! pos sas fenetai???
Dark Angelic
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 2:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 244 Τόπος: hellas
o itachi_se ekane tin ekpliksi to savato sto games fair k vgike 3os apo tous 150 k me samurai deck parakalo! etsi na mathoun oloi oi netdeckers me ta 1000+ eu deck k oi gnostes klikes k psonares



gratz aibo Very Happy

_________________

For a blackened heart can only find beauty in darkness
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
itachi_se
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 5:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 292 Τόπος: Koropi Τώρα Βλέπω: twra de vlepw
Arigato aibo,Six samurai kai ta miala sta kagela!!!!O Shogun kai to reasoning edwsan polles nikes!

_________________
Death is our sanctuary and we seek it with pleasure
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 6:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
poso mou exei leipsei to deck mou...............5 ax gia ton phoenix, ton don zaloog, ton breaker kai ta sakuretsakia!!!!!!!! Sad Sad Sad
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Nikolakis
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 7:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 11 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 104 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: Anime
Ειχα παει θυμαμαι σε ενα τουρνουα στο Ξενοδοχειο President ηταν κανας αλλος?Ειχα νικισει 2 και εχασα στον 3ο...

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 20, 2008 7:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
pw re file porwsi to yu-gi-oh!palia epaiza me porwsh twra to paratisa.....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 9:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Dark Angelic έγραψε:
o itachi_se ekane tin ekpliksi to savato sto games fair k vgike 3os apo tous 150 k me samurai deck parakalo! etsi na mathoun oloi oi netdeckers me ta 1000+ eu deck k oi gnostes klikes k psonares



gratz aibo Very Happy


Τρια Ζητω για τον Itachi_se!!!!
ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ!!!!!!!!! Razz

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 9:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
zhtw zhtw zhtw!mprabo re itachi_se
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 24, 2008 12:57 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Zaraki, ακομα αυτο το deck που ειδα στην προηγουμενη σελιδα εχεις? Καλα δεν παιζει, μια καρτα στο side deck μου σε βγαζει εξω απο το παιχνιδι απλα...
Βαλε κανα καλο τερας ρε... με κανα μεγαλο attack, μεγαλο defense κι ετσι.
Επισης βαλε περισσοτερες trap και βγαλε μερικες magic...

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
itachi_se
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 24, 2008 1:24 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 292 Τόπος: Koropi Τώρα Βλέπω: twra de vlepw
Euxaristw paidia gia ta zhtw Razz ,itan ikanopoihsh mono kai mono pou piga kala me fan deck enadion twn kaliterwn deck pou paizodai se auto to format!!!

_________________
Death is our sanctuary and we seek it with pleasure
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 24, 2008 1:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
itachi_se έγραψε:
Euxaristw paidia gia ta zhtw Razz ,itan ikanopoihsh mono kai mono pou piga kala me fan deck enadion twn kaliterwn deck pou paizodai se auto to format!!!


Για τι format μιλαμε? Εγω παιζω παντα traditional, το να μη χρησιμοποιεις καποιες starter καρτες ειναι απλα ενας τροπος της konami να παρεις ενα booster pack για να τυχεις μια καρτα που κανει το ιδιο πραμα ακριβως με μια Forbidden (Advanced Format) οπως πχ το Monster Reborn, αλλα πρεπει να δωσεις 1000 life points και μια καρτα απο το χερι.

Traditional Format forever, δεν παιζω tournaments either way. Rolling Eyes
Also, να ξερετε οτι καποια decks που παιζουν με 1 μονο element πχ Flip Effect, Effect η ακομα και Trap decks ολα εχουν τις αδυναμιες τους. Υπαρχουν common cards που μπορουν ευκολα να αχρηστεψουν ενα ολοκληρο deck σαν αυτα...

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 25, 2008 11:26 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
[Aoshi] έγραψε:
Zaraki, ακομα αυτο το deck που ειδα στην προηγουμενη σελιδα εχεις? Καλα δεν παιζει, μια καρτα στο side deck μου σε βγαζει εξω απο το παιχνιδι απλα...
Βαλε κανα καλο τερας ρε... με κανα μεγαλο attack, μεγαλο defense κι ετσι.
Επισης βαλε περισσοτερες trap και βγαλε μερικες magic...


Δεν παιζω πολλες παγιδες, λιγες παιζω. Βασικα πηγα στα προκριματικα και σε πληροφορω οτι τα πηγα αρκετα καλα, απλα επειδη σε καποια φαση εκανα 3 ηττες εκανα drop. Κατα τα αλλα ειχα και νικες. Οταν εχανα τους αφηνα με 100 ζωη.Ποια καρτα απο το side λες??? Αν το deck δεν παιζει με την ιδια ban list που παιζω και γω λογικο ειναι να φαω ξυλο....Razz Αλλα μην ξεχνας οτι εχω και γω side!!!!Laughing

Παιδια τι εγινε και τα επειξα απιστευτο στα πρκριματικα και σπαστικα πολυ. Επαιζα εναντια σε καποιον που επαιζε με dark armed dragon το οποιο κανει τερατα remove, κατεβαζει τον dark armed dragon, σου αδειαζει το πεδιο και μετα χανεις...

Στο δευτερο γυρο ειχε 5 τερατα remove, σεταρει 2 καρτες και μου λεει παιξε. του σκαω 1500 ζημια και σεταρω πισω dark bribe, curse seal of the forbidden spell. παιζει και μου λεει return from the different dimension και του λεω dark bribe.χανει 4000 ζωη. Τα ψιλοπαιζει και μου λεει dimension fusion και του λεω curse seal of the forbidden spell. χανει 2000 ακομα. και μετα μου λεει return, μενει με 750ζωη και χανω... τα ειχε ολα... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
itachi_se
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 25, 2008 5:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 292 Τόπος: Koropi Τώρα Βλέπω: twra de vlepw
To deck me to Dad borei distixws na se nikisei s'na giro,reei para polli grigora an kai opws ta eipes zaraki itan kai polli tixeros autos ama eixe traviksei 2 return kai 1 dimension...Alli fora na anakateueis kala to deck tou adipalou giati polloi ta kolane mazi...u know..

_________________
Death is our sanctuary and we seek it with pleasure
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 25, 2008 5:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Βασικα το ανακατεψα καλα... ηταν τυχερος αποτι φαινεται...

Προπερσυ σε πανελληνιο ενας φιλος μου επαιξε με ενα πιτσιρικι.. Παιζουν το πρωτο παιχνιδι και ο φιλος μου το κερδιζει ψιλοχαλαρα, παρα το γεγονος οτι ο αλλος τραβουσε σαν τρελος και ειχε αμυνες( επαιζε με exodia)...
Βαζει ο φιλος μου διαφορες καρτες απο το side και ανακατευουν τις τραπουλες και ο φιλος μου ανακατευει την τραπουλα του μικρου μπας και ειχε κανει κατι και ειχε κολλησει τις καρτες, κοβει, ξανακοβει, ξαναξανακοβει και λεει στο μικρο. ''Εχασες, διαλεξε, θα παιξεις πρωτος??''
Και λεει ο μικρος ''Ναι''...
Τραβαει 5 καρτες και του λεει εχασες!!!!!!!!!!!!!!!!!Confused
Τραβηξε στις 5 πρωτες καρτες του πρωτου γυρου και τα 5 κομματια του Exodia!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Επειδη καποιοι απο σας ισως πουνε οτι ο φιλος μου με δουλευε, το ειδα με τα ματια μου...
Δε θελω να σχολιασω την πιθανοτητα να συμβει κατι τετοιο. Και να πεις οτι το παιδακι τα χε στησει παει στο καλο, αλλα του τα χιλιοανακατεψε!!!! Ειχα μεινει αφωνος..
Αυτο ειναι μια τρανη αποδειξη οτι η τυχη παιζει πολυ μεγαλυτερο ρολο σε αυτο το παιχνιδι, ακομα και αν η τραπουλα σου ειναι καλυτερη απο του αλλουνου.

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
itachi_se
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 25, 2008 5:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 292 Τόπος: Koropi Τώρα Βλέπω: twra de vlepw
XAXA plaka eixe auto me ton exodia 1o xeri...de lew paizei kai i tixi megalo rolo alla oxi to monadiko.To deck building kai h xrhsh twn kartwn pou exeis sto xeri me to kalitero dinato tropo(to perivohto skill..) ola mazi auta sou dinoun ti niki.
Padws an kai elega na to stamataga teleiws fetos to yugi probalw s8enares adistaseis... megalo narkwtiko to paixnidi...

_________________
Death is our sanctuary and we seek it with pleasure
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Hanayama
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 30, 2008 8:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 54 Τόπος: Aθήνα
Για αυτο μου αρέσουν τα card strategy games.
Στο σκάκι θα νικούσε πάντα ο καλύτερος αλλά στο Yu Gi Oh ...

Μου έχουν τύχει και εμένα άπειρα τέτοια. Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 8 από 15
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης