Το ξέρατε ότι warui σημαίνει κακός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    Love Hina για PSX και Dreamcast
powerboy
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 27, 2004 11:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 01 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 1351 Τόπος: Ρόδος Τώρα Βλέπω: Hayate No Gotoku, Ichigo Mashimaro, Seto No Hanayome
Όσοι παρακολουθούν τα posts μου ξέρουν ότι είμαι αρρωστημένος με το Love Hina (κυρίως το Manga αλλά και το Anime).

Έμαθα πρόσφατα ότι το Love Hina έχει βγεί για Dreamcast και PSX. Το παιχνίδι στο Dreamcast λέγεται Love Hina Smile Again. Λένε ότι είναι βασισμένο στο Manga (ΟΧΙ στο Anime) και ότι είναι αρκετά καλό.

Ξέρει κανένας τίποτα για αυτά τα παιχνίδια;

_________________

Θέλετε να δείτε την κορούλα μου;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Izumi
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 28, 2004 10:00 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 28 Αύγ 03 Δημοσιεύσεις: 128 Τόπος: In the hell
Χμ από εσένα έμαθα πως έχει βγει Love Hina Game. Δεν είχα ακούσει τίποτα μέχρι στιγμής και δεν ξέρω αν αληθεύει κάτι τέτοιο.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RiZeR
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 06, 2004 12:06 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 515 Τόπος: In a house without ceiling... Τώρα Βλέπω: Naruto . One Piece
Wow! an kai ligo arga diavasa oti vgike gia Dreamcast??? twra to vgalan i einai apo palia? Giati apo oti ksero i SEGA den vgazi games gia Dreamcast edo kai arketo kairo...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
powerboy
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 06, 2004 9:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 01 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 1351 Τόπος: Ρόδος Τώρα Βλέπω: Hayate No Gotoku, Ichigo Mashimaro, Seto No Hanayome
Νομίζω είναι από παλιά, λίγο πρωτού η Sega σταματήσει την παραγωγή Dreamcast.

Πάντως το Dreamcast δεν είναι τελείως νεκρό... Ίσως σας ενδιαφέρει να μάθετε ότι έχει γίνει αρκετά χρήσιμο στο... Hacking...

_________________

Θέλετε να δείτε την κορούλα μου;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 06, 2004 9:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Gia more info gia tis anexartites paragoges sto dreamcast, pou proerhontai kirios apo anexartites programmatistikes omades, kathos kai unofficial sequel mpeite sto www.dcemulation.com Deite episis oles tis teleutaies kiklofories pou ehei to dc

Hint -- Ta bannerakia tous einai korifaia Laughing
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RiZeR
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 06, 2004 10:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 515 Τόπος: In a house without ceiling... Τώρα Βλέπω: Naruto . One Piece
Gia mena to Dreamcast itan kai tha einai o agapimeni mou console.. afou se auto epai3a to pexnidi to opoio itan gia mena to apolyto gaming experience... fisika milaw gia ShenMue, tou opoiou paromoio den exw dei mexri simera.

Itan to kati allo!
Krima omws i SEGA...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
powerboy
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 07, 2004 7:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 01 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 1351 Τόπος: Ρόδος Τώρα Βλέπω: Hayate No Gotoku, Ichigo Mashimaro, Seto No Hanayome
To Shenmue ήταν όντως καταπληκτικό! Ίσως σε ενδιαφέρει να μάθεις ότι βρίσκεται στα σκαριά Shenmue 3.

Βασικά το Dreamcast ατύχησε από άποψη marketing καθώς ήρθε πάρα πολύ αργά σε μια αγορά που ήταν ήδη κορεσμένη. Σίγουρα όμως του άξιζε καλύτερη τύχη.

_________________

Θέλετε να δείτε την κορούλα μου;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
metal_lion
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 27, 2004 10:01 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 27 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 87 Τόπος: japan
einai poli palio pane petato kai pare ff-x-2 Twisted Evil

_________________
static-x
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης