Το ξέρατε ότι joshi σημαίνει κυρία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    SoulCalibur
Slave_Zero
Δημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 04, 2003 4:46 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 03 Δημοσιεύσεις: 9 Τόπος: Naousa(Greece) - Portsmouth(England)
Re sis paides uparxei kanenas edo mesa pou na asxolite me to SC kai uparxei periptosh na asxolithei tora me to SC2???
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 12, 2003 11:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
yeap egw Cool

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Deadman
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 02, 2003 1:11 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 502
Kai go ligaki.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Yahiko
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 03, 2003 2:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Αθήνα
Προχτές το πήρα το Soul Calibur 2 για το PS2 και έχω κολλήσει στην κυριολεξία.Ολα αυτά τα σχόλια περι "το καλύτερο beu ολων των εποχών" κτλ. φαίνεται πως ευσταθούν.Εγώ δεν είχα παίξει το Soul Calibur(το 1),παρα μόνο το Soul Edge για το psx.Λοιπόν....Το παιχνίδι ξεκινάει με ενα αρκετα ενυπωσιακό βιντεάκι που μας δίνει μια μικρή γευση των χαρακτήρων που εμφανίζονται μέσα στο παιχνίδι.Μετά απο αυτό βρίσκεσαι σε ένα menu που χωρίζεται σε 4 ή 5 κατηγόριες και κάθε μια έχει υποκατηγορίες.Το πρώτο mode έχει τα γνωστα:arcade,survival,time attack,team battle,practise κλπ. To δευτερο mode ειναι το γνωστό σε όσους είχαν παίξει το Soul Edge και το Soul Calimbur adventure quest που είναι κάτι σαν story.Διαλέγεις τον χαρακτήρα που θές και ακολουθείς κάποια εμπόδια-αντιπάλους πηγαίντας σε διάφορα μέρη μέχρι να αποκτήσεις το πολυπόθητο σπαθί Soul Edge.Εμένα προσωπικά με παίδεψε αρκετά σε κάποια σημεία αλλα τελικά στο τέλος άξιζε τον κόπο κάθως με τον τερματισμό τού κερδίζεις νέους χαρακτήρες,extra modes κτλ. Αυτά είναι τα βασικά πράγματα του SC2.Ως γνωστόν στην εκδοση για το PS2 εμφανίζεται ως guest o Heihachi απο το Tekken...Εγώ πάντως για όσους θέλουν να "χαρούν" και να απολάυσουν περισσότερο το SC2 να το πάρουν για το ps2 μιας και ολοι ξέρουμε οτι για να απολάυσεις ενα beu πρέπει να υπάρχει και ο κατάλληλος χειρησμός(dual sock rulez!).Οι αλλες 2 εκδόσεις είναι καλύτερες ως αναφόρα τα τεχνικά χαρακτηριστά του παιχνιδιού... Σε γενικές γραμμές εμένα μου άφησε πάρα πολύ καλές εντυπώσεις και έτσι....σας το προτείνω ανεπηφύλακτα! Cool
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 26, 2003 9:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
Pos kai den proseksa tetoio topic toso kairo?!?!? Soul Calibur 2 Owwwwwnnnzzzzzzzz,den exo asxolithei me to 1(Soul Calibur panta) alla me to 2 asxolithika arketa,na kanonisoume napeksoume kamia fora Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Slave_Zero
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 29, 2003 12:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 03 Δημοσιεύσεις: 9 Τόπος: Naousa(Greece) - Portsmouth(England)
Nai to SC2 einia tromero paixnidaki.Egw bebaia exw asxolithei kai me to SC1 giro sta 4 xronia opote eimai tou klimatos.APo oti akousa tha ginei ena tournament ta xmas soulcalibur 2 kathos kai se alla paixnidia.Opote a einai na kanoume tpt ekei tha einai i katallili stigmi. Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SuperGohan
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 02, 2003 8:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 12 Οκτ 03 Δημοσιεύσεις: 7 Τόπος: Everywhere
Μην ξυνετε πληγες!Το κυνηγαω δυο βδομαδες να αγορασω το Soul Calibur II στο Gamecube και τελικα το βρηκα,κ ετσι σε μια-δυο μερες ειναι στα χερια μου!
Ειχα ξεσκισει το Soul Blade ή Soul Edge οπως αλλιως λεγοταν,δυστυχως Dreamcast δεν απεκτησα ποτε και δεν ασχοληθηκα πολυ με το SC μονο σε κανα ηλεκτρονικα σε μαγαζια!
Τωρα με βλεπω να το λιωνω με τον Link ως extra character!

_________________


www.dbzhellas.cjb.net
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 02, 2003 8:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
O link eine oreos,alla allo heihachi Razz Pare to sto ps2 kai ase ta gc,haahahahhaha,lol,plaka kano,pare opio thes kai ela na peksoume na gustaroume:P
To Souledge legotan sta ilektronika(den ksero an legotan etsi kai japoneziko) etsi an den kano lathos,se consola itan to gnosto soulblade-apo tis kaliteres eisagoges se game ever!- exo tin eftixia na to exo kiolas Very Happy
O spawn kalos eine?typas pantos eine sigoura:)
Ante,se kalh meria otan to pareis me to kalo:)

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SuperGohan
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 03, 2003 7:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 12 Οκτ 03 Δημοσιεύσεις: 7 Τόπος: Everywhere
Thanx ρε φιλε!

Το GC μου δεν τ αλλαζω με τιποτα!Εχω βαρεθει τον παππουκα Heihachi σε καθε Tekken ελεος,πλεον και στο SCII.. Laughing !Ενω ο Link ειναι πολυ τυπος,ξωτικο και ετσι,θυμιζει Αρχοντα των δαχτυλιδιων!
Δεν μου ρθε κ σημερα κ αρχιζω να τρωω τα λυσακα μου!Ελπιζω αυριο!
Χαλαρα να παιξουμε καμμια κοντριτσα...τις γιορτες θα ειμαι Αθηνα!
Ελπιζω ακομα την επομενη φορα που θα κανω ποστ εδω να εχω παιξει τουλαχιστον 2 ωρες το SCII...βασικη προυποθεση να μου εχει ερθει! Sad Smile

_________________


www.dbzhellas.cjb.net
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Slave_Zero
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 30, 2003 12:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 03 Δημοσιεύσεις: 9 Τόπος: Naousa(Greece) - Portsmouth(England)
Nai ontos o link einai oraios tipas an kai krima einai apoagoreumenos apo kathe eidous protathlimatwn.Epeiseis allos enas tromeros charactiras einai kai o spawn.Katapliktikos paiktis.sxetika grigoros kai dinami paromoia tou astaroth.einai twra 2 mines pou paize to paixnidi (sinaixomaina) Smile kai milame menw akoma kai simera afonos apo ta polla pragmata pou exoun prosthesei se auto pera ton new kinisewn ton paiktwn kai ton new xaraktirwn.

Twra ginete to 2o ethino tournoua pou to diorganonei to greekdojo kai tha pragmatopoihtheis stis 3 kai 4 ianouariou 2004 stin athina.gia opoiedipote plirofories i kai gia eggrafi peite mou.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Asgorath
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 01, 2004 3:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 29 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 54 Τόπος: Alexandroupoli/Greece
To kalitero fighting game pou exo paiksi , SC idika ton proto kairo pou vgike eixa ksetrelathi an kai den eixa dreamcast to epeza se enan filo. To Sc2 skopebo na to agoraso epidi eine kai auto pexnidara.....alla no money no funny. kai kati allo :rockon:NIGHTMARE RULES:rockon:

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Slave_Zero
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 01, 2004 11:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 03 Δημοσιεύσεις: 9 Τόπος: Naousa(Greece) - Portsmouth(England)
Nai ontos to soulcalibur itan ena apo ta kalitera games pou exw paiksei pote mou .Giauto eksalou asxolithika kai 3.5 xronia me auto Cool
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 02, 2004 12:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
Kapia stigmi prepei na kanoume ena home tournament,krima pou mas xorizei i apostash,tha efevgan gusta Very Happy
Distixos den boro na katevo athens gia to tournoua:/

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jehuti
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 02, 2004 11:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 01 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 213 Τόπος: Thesaloniki
Egw den epai3a to SC logo oti den eixa Dreamcast Crying or Very sad ,alla epai3a to SC2 kai mono ena pragma exw na pw einai paixnidara! Einai to pio grigoro kai to poio "realistiko" paixnidi tou eidous tou sto PS2. Poia etairia to ebgale omows Razz

_________________
Jehuti's sword will live forever!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
HIDEO
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 29, 2004 12:51 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 06 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 50 Τόπος: Greece Τώρα Βλέπω: Kenshin
KALI THASI Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης