Το ξέρατε ότι bunshin σημαίνει κλόνος, alter ego;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Comics Cave!
YaNsE
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 02, 2009 7:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 08 Δημοσιεύσεις: 457 Τόπος: Πάτρα. Τώρα Βλέπω: Νanatsuiro Drops ΚαΙ οΤι ΑλλΟ πΡοΛαΒαΙνΩ!
Άμα παραγγείλω ένα manga από το Comics Cave θα μου έρθει ποτέ ή μπααα... Εννοώ είναι αξιόπιστο Question
Δεν μπορώ, θέλω επειγόντως το manga FLCL(άρχισα να βλέπω το άνιμε και είναι απίστευτο κατά τι γνώμη μου) Razz

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 02, 2009 11:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Όταν λες για το Comics Cave αναφέρεσαι σ' αυτό;
http://www.comicscave.gr/shop/news.php?&cat_id=637
Aν ναι, αν και δεν μένω Θεσαλλονίκη και δεν έχω ψωνίσει από εκεί είναι από τα πιο φημισμένα κομικσάδικα. Τώρα με τις παραγγελίες πόσο γρήγορα τις φέρνει, τα έξοδα μεταφοράς (αν έχει) κ.ο.κ. δεν τα γνωρίζω, οπότε ας σε κατατοπίσει κάποιος που ξέρει καλύτερα (όλο και κάποιος θα ξέρει στο forum). Wink

Tώρα για το manga του FLCL είχα ακούσει από έναν φίλο μου (επίσης φανατικό της σειράς όπως κι εγώ) ότι δεν είναι το ίδιο καλό με το anime αλλά και πάλι θα το αγοράσω (για την συλλογή και μόνο).

Για άλλα μαγαζιά με manga τσέκαρε και το παρακάτω thread:
http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=8591
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 02, 2009 11:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Άκουσε τον Vetus, γιατί στην Αθήνα υπάρχουν ένα βουνό από otaku μαγαζιά, στα οποία μπορείς να παραγγείλεις ότι τραβάει η ψυχή σου !

Όσο για Θεσσαλονίκη για το λεγόμενο "Σπηλιά των Κόμικς" και τις παραγγελίες, θα πάω να ρωτήσω καθώς είναι γνωστοί μου από έναν φίλο μου καλό...Αν το θέλεις. Προς το παρόν πάρε από Αθήνα που είναι πίο κοντά ! Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 03, 2009 1:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Τι σημασία έχει αν η Αθήνα είναι πιο κοντά; Shocked Παραγγελία για να του τα φέρουν ταχυδρομικά θέλει, όχι να πάει να τα πάρει από κοντά μόνος του. Και δεν ανέφερα ποτέ να πάρει μονάχα από μαγαζιά της Αθήνα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
utsutsu
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 03, 2009 1:28 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 29 Φεβ 04 Δημοσιεύσεις: 1762 Τόπος: Αθήνα
DjDragon έγραψε:
Άκουσε τον Vetus, γιατί στην Αθήνα υπάρχουν ένα βουνό από otaku μαγαζιά, στα οποία μπορείς να παραγγείλεις ότι τραβάει η ψυχή σου !


Pera apo tin Parnitha k tin Penteli den iparhoun alla vouna stin Athina k idietera apo Otaku magazia Razz
Makari na itan etsi.

File Applerist den nomizo pos axizi na paragkilis apo elliniko comic shop otan sta tou exoterikou vriskis pio ftina. Den hanis omos tpt na rotisis k sto comic cave Wink

_________________
https://soundcloud.com/pressure-spirals/tracks
https://www.pressure-spirals.club/
http://pressuridion.blogspot.com/

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Thanos
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 03, 2009 1:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 13 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 85 Τόπος: Greece Τώρα Βλέπω: One Piece,Naruto,Bleach
Ότι θα σου έρθει η παραγγελία δεν υπάρχει αμφιβολία.
Δοκίμασε όμως να βρεις φθηνότερα sites. Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
YaNsE
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 03, 2009 9:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 08 Δημοσιεύσεις: 457 Τόπος: Πάτρα. Τώρα Βλέπω: Νanatsuiro Drops ΚαΙ οΤι ΑλλΟ πΡοΛαΒαΙνΩ!
Ευχαριστό πάρα πολύ Very Happy










Έχει επεξεργασθεί από τον/την YaNsE στις Κυρ Ιούν 14, 2009 11:33 pm, 1 φορά
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
noni-chan
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 13, 2009 11:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 13 Μάϊ 09 Δημοσιεύσεις: 19 Τόπος: Δάφνη Τώρα Βλέπω: naruto,death note,one piece....
eimai pl kainouria sto site opote den exw idea gia to pws leitourgei, opote deikste ligh katanohsh Razz
oson afora to vasiko 8ema gia to an to comics-cave einai aksiopisto..exei tuxh na kanw paragelia gia na mou ta feroun a8hna kai epeidh 8a efevga kai gia diakopec kai eprepe na exw kati na diavasw eipa na mou ta feroun me antikatavolh kai me courrier..
se 3 merec to eixa sta xeria mou.
plhrwsa me antikatavolh..

kata th gnwmh mou,to comics cave exei kapoia comics kai manga pio fthna apo alla a8hnaika alla exei kai kapoia pio tsimpimena..

afta.. Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
maggie
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 13, 2009 11:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 06 Απρ 09 Δημοσιεύσεις: 45 Τόπος: Σαλόνικα Τώρα Βλέπω: kaleido star
έχω αγοράσει manga από comics cave, συνήθως οι τόμοι είναι γύρω στα 13 eurο (εξαρτάται βέβαια και τι ψάχνεις ),για τα μεταφορικά δεν ξέρω πόσο χρεώνουν ,τώρα για το πόσο γρήγορα θα'ρθει εξαρτάται απ'το ποια σειρ'α θα παραγγείλεις,γιατί κάποια manga μπορεί να μην υπάρχουν στις αποθήκες τους κ τα φέρνουν από αλλού ,σ'αυτή την περίπτωση μπορεί να αργήσει
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noni-chan
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 24, 2009 10:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 13 Μάϊ 09 Δημοσιεύσεις: 19 Τόπος: Δάφνη Τώρα Βλέπω: naruto,death note,one piece....
έχω αγοράσει 2 φορές από το comicscave και έμεινα ικανοποιημένη..,αν εξαιρέσει κανείς τα έξοδα αποστολής που δεν είναι και λίγα..πάντως κάποια manga είναι πιο φτηνά 'κει παρά στης αθήνας..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 14, 2009 2:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
as kanw revive to 8ema XD
oi thmes ths spulias den einai kai oti kalutero sta manga 1-2? h diafora psilo kleutes alla ok ma na mou pei thn 1h fora oi metafrashs ths ..x.. kostizoun? Razz

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης