Το ξέρατε ότι gohan σημαίνει γεύμα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Downloads/Αρχεία    Κατηγορίες anime
bratsos
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 18, 2010 5:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 12 Αύγ 10 Δημοσιεύσεις: 9 Τόπος: Οπου με παει το "τορ" Τώρα Βλέπω: Βλεπω αυτο που αλλοι μου δινουν να δω, αλλα για ποσο ?
Ειμαι αρχαριος στα ανιμε και στα φορουμς.

Θα ειθελα να μαθω εαν εδω στο ελληνικο φορουμ, εχει υποστηριξη ανα ειδος ανιμε..

Οπος σε πολλα ξενα ανιμε sites.

Δηλαδη πας σε ενα βιντεοκλαμπαδικο, και βλεπεις σε ενα σημειο, ταινιες τρομου, σε αλλο σημειο ταινιες πολεμικες κ.ο.κ ...

Εδω στο ανιμε πλανετ πως ακριβως παω ?
Βασικα μου αρεσουν ανιμε τρομου
Π.χ Το Elfen Lied ανηκει Α. 99% στην κατηγορια τρομου Β. 60% στην κατηγορια επιστημονικης φαντασιας Γ. 40% αισθηματικη κατηγορια.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 18, 2010 7:29 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 18, 2010 10:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
Ground_zero έγραψε:
Olo mazi 199% ?


lol Laughing

bratsos έγραψε:
Ειμαι αρχαριος στα ανιμε και στα φορουμς.

Θα ειθελα να μαθω εαν εδω στο ελληνικο φορουμ, εχει υποστηριξη ανα ειδος ανιμε..

Οπος σε πολλα ξενα ανιμε sites.

Δηλαδη πας σε ενα βιντεοκλαμπαδικο, και βλεπεις σε ενα σημειο, ταινιες τρομου, σε αλλο σημειο ταινιες πολεμικες κ.ο.κ ...

Εδω στο ανιμε πλανετ πως ακριβως παω ?



1o to site exei mono infos gia anime oxi torrent kai ddl.
Oi info gia ta anime einai omws kathgoriopoihmenes me bash to onoma, esu mporhs na ths katugoriopoihseis me bash to an einai Anime,Ova h movie. Mporhs episeis na ths kathgoriopoihseis me bash to studio, thn hmerominia probolhs h ton tupo tou anime, pio suggekrimena(check to spoiler):
Spoiler:

(me ton idio tropo ginontai kai h kathgoriopoihsh me bash thn hmerominia probolhs h ton tupo tou anime)


bratsos έγραψε:
Βασικα μου αρεσουν ανιμε τρομου
Π.χ Το Elfen Lied ανηκει Α. 99% στην κατηγορια τρομου Β. 60% στην κατηγορια επιστημονικης φαντασιας Γ. 40% αισθηματικη κατηγορια.


1o kapos etsi 8a eprepe na paei:
Το Elfen Lied ανηκει A. 60% στην κατηγορια επιστημονικης φαντασιας Β. 15% στην κατηγορια τρομου Γ. 25% αισθηματικη κατηγορια.
giati dn einai kai tromou Laughing

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 18, 2010 9:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
Πολύ ωραίες ιδέες για προσθήκη στην βάση δεδομένων. Everything taken into account...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bratsos
Δημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 20, 2010 5:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 12 Αύγ 10 Δημοσιεύσεις: 9 Τόπος: Οπου με παει το "τορ" Τώρα Βλέπω: Βλεπω αυτο που αλλοι μου δινουν να δω, αλλα για ποσο ?
ok, καταλαβα που ακριβως παω εδω περα.
Κανω κλικ σε ανιμε και μετα στην κατηγορια οπου ανηκει.
Okage de oku no. Jikan kyofu animeshirizu. Sayonara
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης