Το ξέρατε ότι haru σημαίνει άνοιξη;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    4 story
cherry_blossom
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 15, 2009 12:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 325 Τόπος: Somewhere over the Rainbow
hello ! !

arxisa edw kai kamia vdomada na paizw to anaferomeno paixnidi...

omologo oti me kollise afou exei polles omoitites me to pasignosto rpg game tis Blizzard ! !

den mporousa omws na katalavw ti ennousan osoi mou elegan oti einai ethistiko......
Spoiler:
....twra omws mporw !! ! ! Razz Razz


eseis ti gnomi exete ???

leptomeries sto link http://www.4story.gr/

_________________



"It's the first day of the rest of your life"Timo Maas

Teithes my profile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 15, 2009 9:02 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά από την σελίδα που έδωσες μου κίνησε έντονα το ενδιαφέρον!
Χαίρομαι πραγματικά όταν γίνονται τέτοιες κινήσεις στην χώρα μας και εξελληνίζονται mmorpg του εξωτερικού!Το art του είναι απλά υπέροχο επίσης!

Θα το δοκιμάσω όταν βρω χρόνο!

Γνωρίζεις πόσο είναι η χωρητικότητα όταν το κατέβασες από την σελίδα?

edit:960mb το βρήκα,μια χαρά!!

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HIDEO
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 15, 2009 9:24 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 06 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 50 Τόπος: Greece Τώρα Βλέπω: Kenshin
Οπτικα φαινεται καλο παντως (θα το δοκιμασω συντομα) Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
cherry_blossom
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 15, 2009 2:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 325 Τόπος: Somewhere over the Rainbow
einai ontos polu kalo ! ! kai den 3erw vevaia an xreiazete game card i kati tetoio alla den nomizw..einai free ! !
an diapistosw kati tetoio tha to anakoinosw se auto to thread Smile Smile

alla mexri tote ri3te to mia matia kai perimenw entiposeis ! !

_________________



"It's the first day of the rest of your life"Timo Maas

Teithes my profile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 15, 2009 5:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
hm δεν γνοριζω πολα περι του θεματος μιας και τα online τα απευχθανομαι σαν το λαχανο με κρεας αλλα απο οτι ξερω αν οχι ολα τα περισοτερα online ειναι με καρτα

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 15, 2009 5:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
Το 4story οπως και πολλα αλλα mnorpg, που διαφημιζονται σε διαφορα site ειναι εντελως δωρεαν.
Εχω κατεβασει ενα παρομοιο mnoprg, και ειχα κανει τον χαρακτηρα μου αρκετα Level, αλλα μετα το παρατησα επειδη απο ενα σημειο και μετα τα Level παιρνοταν υπερβολικα δυσκολα.

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Napster
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 15, 2009 9:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 17 Ιούλ 08 Δημοσιεύσεις: 583 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Χμμμ...το εχω παιξει το παιχνιδι.....το επαιζα βασικα για 5 περιπου μηνες....αρκετα ωραιο παιχνιδι αλλα μετα το βαρεθηκα.... Laughing Laughing Laughing

Edit: Το παιχνιδι ειναι F-2-P.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 15, 2009 11:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
To paixnidi to epaiksa apo tote pou vghke...

- Heavily quest based me periorismeno arithmo quests ta opoia den akolouthoun to leveling tou xarakthra, pragma pou se anagazei na kaneis epanalamvanomena ta idia kai ta idia quests me sfragides gia na kalypseis to keno twn apaitoumenwn levels.

- O perissoteros kosmos pou to paizei apartizetai apo 12xrona h kai ligotero, pou xanoun thn psyxraimia tous pantou kai panta, syxnes erwthseis gia to poio aplo pragma kai anikanothta na paiksoun h na katalavoun tous mhxanismous tou paixnidiou.

- Kakometafrasmeno... ta quest se stelnoun se ena meros na skotwseis kapoion kai to onoma tou merous kai tou exthrou einai diaforetika.
O xarths einai sta agglika kai poloi pou den kseroun xanontai panefkola.

- Polla bugs... ALLA POLLA LEME!!! Merika skills den doulevoun katholou...

- To oti einai dwrean einai plasmatiko, oi perissoteroi exoun xalasei trella possa epeidh einai syndromhtiko RPG kai xrewnei ksexwrista tis "extra" yphresies tou.
Perissotera apo 15 evrw ton mhna pou apaitei h mhniaia plhrwmh enos kanonikou MMO.

- Unbalanced classes... afto ta leei ola.

O xarakthras mou prin stamathsw na paizw htan o Melidul kai tou aderfou mou h Meleena.

_________________

www.finalfantasy-gr.tk
http://www.youtube.com/user/GamersOdyssey
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
cherry_blossom
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 16, 2009 12:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 325 Τόπος: Somewhere over the Rainbow
polu safis eisia Zero ontos kapoia pragmata pou les alitheuoun ! !

omws sugnomi alla den tha sunfonisw me to "dodekaxrona" gt kai egw pou eimai 20 paizw kai an kai rwtisa merikes ilikies apo paixtes koimenontai ekei konta 17-23
kai an kapoios ithele na 3ekinisei ena tetoio paixnidi gia prwti fora logiko einai na min einai expert sto na paizei kai na xreiazete kapoies diefkriniseis i kai akoma se autonoita pragmata pou den ta paratirise kala ! ! (kai egw to exw kanei gi auto to lew)

e3allou oloi apo kapou 3ekinisame kai as min 3exname oti otan isouna kai c arxarios olo kai se kapoion apo ekei mesa tha tin espages me tin erwtiseis sou (opws kai egw twra)...apo kapou prepei na 3ekinisoun kai oi alloi...

asxeto auto pou tha pw alla tha ithela polu na pai3w dota se battle.net alla fovamai to kra3imo pou tha faw apo tous "empeirous players".an kai oses fores exw prospathisei exei apodeixtei oti paizw kalutera apo ekeinous...

_________________



"It's the first day of the rest of your life"Timo Maas

Teithes my profile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 16, 2009 12:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
Και εγω θα ηθελα να παιξω Dota μιας και εχω ακουσει απο φιλους μου οτι τα σπαει.
Το θεμα ειναι ομως οτι λογικα θα χρειαζεται συνδρομη και εγω δεν θα ηθελα να καταλαω τα λεφτα μου τοσο ευκολα.

Sorry για το Spam.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jorg στις Τετ Σεπ 16, 2009 12:50 pm, 1 φορά

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 16, 2009 12:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
hmmm και εγω επαιζα αλλα τοτε επαιζα οτι ναναι και κερδισα λιγο πλακα αλλα εχασα ωρες απο την ζωη μου. Razz πλακα κανω ο καθενας με τα γουστα του

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Napster
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 16, 2009 1:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 17 Ιούλ 08 Δημοσιεύσεις: 583 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Jorg έγραψε:
Και εγω θα ηθελα να παιξω Dota μιας και εχω ακουσει απο φιλους μου οτι τα σπαει.
Το θεμα ειναι ομως οτι λογικα θα χρειαζεται συνδρομη και εγω δεν θα ηθελα να καταλαω τα λεφτα μου τοσο ευκολα.

Sorry για το Spam.


Παιζε Garena και οχι battle.net....ειναι 1000 φορες καλυτερο....Δεν συμφωνω πως παιζουν 12χρονα το 4Story.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 16, 2009 2:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Παρακαλω μην κανετε ασχετα posts και μην απαντατε στα ασχετα posts. Κατα 2ον το battlenet φιλε Napster ειναι πλεον καλυτερο και γρηγοροτερο.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Napster
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 16, 2009 5:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 17 Ιούλ 08 Δημοσιεύσεις: 583 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Οχι φιλε Aoshi δεν ειναι γρηγορο....τι ενοεις γρηγορο??? Πως στο game δεν θα εχει lag κτλ??? Αυτο ειναι αναλογος με αυτον που κανει το game και στο battle.net ολα τα noobakia μαζευοντε.

Sorry για το Off-Topic....τελειωνω εδω.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 22, 2011 1:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Οι εντυπωσεις μου μεχρι στιγμης ειναι σχεδιον ιδιες με αυτους του GZ λιγα ποστς πιο πανω..

Αυτο που μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση ομως ειναι το απιστευτα UNBALANCED συστημα με τα εξτρα που αγοραζεις. οχι με gold, αλλα με ευρω..

Ενταξει, το ξερουμε οτι το παιχνιδι ειναι ψευτικα @δωρεαν@ , αλλα σεμνα....

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης