Το ξέρατε ότι doku σημαίνει δηλητήριο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γραφικά    Just another digital gallery, dudes!
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 16, 2004 12:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Yo! Check this out: http://www.grafistas.gr/vetus/index.html
Είναι η πρώτη μου online digital gallery που ανεβάζω στο internet με photoshop σαχλαμαρίτσες που δημιούργησα. Η σελίδα θα ανανεώνεται κάθε φορά που ολοκληρώνω μια δουλίτσα στο photoshop, οπότε, αν δεν βαριέστε, να ελέγχετε συχνά το site μου.

Όταν ξεμπερδέψω και με τις εξετάσεις, οπότε και θα έχω ολοκληρώσει όλες τις photoshop εργασίες που πρέπει να παραδώσω τότε, θα φτιάξω και το online portofolio σε ξεχωριστό site, οπότε είναι περιττό να τις ανεβάσω στην προσωπική μου σελίδα, δηλαδή την παραπάνω με το όνομα Nightshady's Realm.

Have fun and take care!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Menghus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 16, 2004 1:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 30 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 481 Τόπος: Ξάνθη Τώρα Βλέπω: Πολλά και διάφορα
Παρ' ότι δεν είναι οι εικόνες στο στυλ μου μου αρέσουν αν και πρέπει να πω πως παίζεις πολύ με το κόκκινο χρώμα...

_________________


Βαρύς ο κόσμος να τον ζήσεις, όμως για λίγη περηφάνεια - τ' άξιζε!
Γ. Σεφέρης
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 16, 2004 2:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!Το πες και το κανες dude! Tωρα για τις εικονες σου εχουν απ'οσο ειδα πολλους fighting χαρακτηρες ενω η ποιοτητα ειναι πολυ ωραια!Μερικες εχουν και κωμικο θεμα!Αλλα σαν κι αυτη με το Cat-girl καμια,ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!LOOOOOOOOOL.......*Blademaster_X dies a happy man*.Keep updating! Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hikotsimaru
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 16, 2004 7:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 22 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 52 Τόπος: Τριτη πορτα δεξια
"All characters are copyright of their respective owners"!!!!!!!!!!
Φιουυυυυυυυυ! ευτυχως γιατι αλλιως θα ειχα προβλημα να κοιμηθω το βραδυ! Razz

Επιτελους! (thought it took you some time) Ειναι ολες καφριλες αλλα πολυ κοκκινες βρε αδερφε!
Rock on dude!

_________________
From green to red our days pass by waiting for a sign to tell us why are we dancing all alone. Collect some stars to shine for you and start today 'cause there're only a few...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Party-Pooper
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 16, 2004 10:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 16 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 88 Τόπος: Pireaus,Ag.Dimitris
oraia re file alla mipos mporeis na ftiakseis kai kati pio poliploko?pisteuo oti eisai se poli kala epipeda kai oti tespa fige kai apo to kokkino toso poli re aderfe mou bgike to mati Laughing
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 16, 2004 11:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Σας "κοκκίνησα" όλους, ε; Έλα, όμως, που αυτό το χρώμα πιστεύω ότι ταιριάζει περισσότερο με τις εικόνες που χρησιμοποίησα, δηλαδή το κόκκινο στο μαλλί του Iori και το κόκκινο γιλέκο και καπέλο του Terry. Θα δοκιμάσω, όμως, και με άλλα χρώματα για να μην σας χαλάσω το χατίρι.

Όντως, μπορώ να φτιάξω και καλύτερα πράγματα φίλτατε Party - Pooper, αλλά δεν είχα τον χρόνο και κυρίως την όρεξη να φτιάξω τέτοια εξαιτίας των εργασιών που έχω να φτιάξω για το μάθημα photoshop στην σχολή. Please be patient.

Βlademaster, το κωμικό artwork αποτελείται από photos που τράβηξα ο ίδιος στο ασανσέρ - ελληνιστί ανελκιστήρα - της σχολής μου για να σπάσουμε πλάκα μ' ένα φίλο μου Laughing...αλλά μην το πείτε σε κανέναν ...

"All characters are copyright of their respective owners" Την φράση αυτή, Hikotsimaru, θα την δεις να παίζεται σε πάμπολλα anime και videogames fanarts σε άλλα sites. Π.χ. όταν κάνει κάποιος fanart του Sonic στο κάτω μέρος του fanart artwork θα γράφει "Sonic (C) Sega". Τρεχαγυρευόπουλε τώρα Wink ...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης