Το ξέρατε ότι shima σημαίνει νησί;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Downloads/Αρχεία    Jumaru direct download !
TOS
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 16, 2005 6:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 28 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 78 Τόπος: France Τώρα Βλέπω: οτι πέσει στο χέρι μου
Ανέβασα σε μια σελίδα το πρώτο επεισόδιο του Jumaru, απο dvdrip με γιαπωνέζικη γλώσσα και ελληνικούς υπότιτλους ώστε να μπορέσετε να το κατεβάσετε με direct download.
Σημειωτεον, το dvdrip εχει γινει απο το ελληνικο group Animeclipse (http://www.animeclipse.tk) καθως επισης και η μεταφραση.
Αν θελετε μπορειτε να το κατεβασετε και με bittorent απο την σελιδα τους (απο εκει το κατεβασα)

Download εδώ : http://christos.free.fr/
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kenji
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 17, 2005 9:56 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 30 Σεπ 04 Δημοσιεύσεις: 911 Τόπος: Θεσ/νικη / Πάτρα Τώρα Βλέπω: Ton kafe pano sto grafeio
Καλημέρα. Thanks a lot TOS! Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xHATEBREEDx
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 18, 2005 10:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 07 Ιούλ 04 Δημοσιεύσεις: 171 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Τους λογαριασμούς του σπιτιού....
Να σαι καλα φιλε.
Απλως η προσωρινη σελιδα ειναι https://www.sharemation.com/Animeclipse/Webpage/Animeclipse.htm, οποτε αν θελει καποιος να τα κατεβασει, θα βρει τα torrents στο τμημα Releases.

_________________

AnimeClipse Fansubs
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
semis19
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 11, 2005 2:13 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 11 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 15 Τόπος: Άνω Γλυφάδα - Αθήνα Τώρα Βλέπω: Πάλι JUMARU!
Παιδιά καλώς σας βρήκα στην καινούργια στο φόρουμ σας και μένω έκλπηκτος με την οργάνωση και την υποδομή σας!
Θα ήθελα όποιος έχεις urls για επισόδεια του Plawress San Siro ας μου στείλει email ή ας ποστάρει (ήδη κατεβάζω το 1ο επισόδειο)
Σας ευχαριστώ μέσα από τη ψυχή μου που μου δώσατε πληροφορίες και εκπληρώσατε το ονειρό μου να δω τον Τζουμαρού στον υπολογιστή μου!
Σας είμαι ευγνώμων!
υγ: έχω μόνο 3 επισόδεια σε μία βιντεοκασσέτα (η μάχη με το σιδερένιο ιππότη, με τον Ικαρούσουϊν τη λατρεία και αυτή και στο καπάκι με τον Ματ Κουρικέιν που χάνει επειδή δεν προλαβαίνει να μπει στο ρινκ!)

_________________
"Eppur si muove … " – Galileo Galilei
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Yoname
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 12, 2005 12:21 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 11 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 31 Τόπος: n.moudania
gia auta ta video einai me ena paudi pou exei ena robot k polemaei me alous? Question ee?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
semis19
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 12, 2005 4:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 11 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 15 Τόπος: Άνω Γλυφάδα - Αθήνα Τώρα Βλέπω: Πάλι JUMARU!
Yoname έγραψε:
gia auta ta video einai me ena paudi pou exei ena robot k polemaei me alous? Question ee?

Ναι αυτά είναι! Αν δεν το έχεις δει απλά χάνεις!

_________________
"Eppur si muove … " – Galileo Galilei
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Yoname
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 12, 2005 2:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 11 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 31 Τόπος: n.moudania
ta eblepa palia sto topiko kanali tis xalkidikis ta evaze kathe mera kai itan telia Very Happy wra na ta xanathimithw!!! Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
phandom_assassin
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 17, 2005 11:32 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 17 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 4 Τόπος: apo ton bitho
thanks poli telia link

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
semis19
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 18, 2005 4:10 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 11 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 15 Τόπος: Άνω Γλυφάδα - Αθήνα Τώρα Βλέπω: Πάλι JUMARU!
Yoname έγραψε:
ta eblepa palia sto topiko kanali tis xalkidikis ta evaze kathe mera kai itan telia Very Happy wra na ta xanathimithw!!! Smile

Τα μεγάλα κανάλια γιατί δεν κάνουν το ίδιο! Αφού αυτά που βάζουν τα περισσότερα είναι της πλάκας! Άντε να μαθαίνουν και οι νεότεροι!

_________________
"Eppur si muove … " – Galileo Galilei
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης