Το ξέρατε ότι hinata σημαίνει μερος στον ηλιο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    TV & Anime    η Dott και το καγκουρώ
Darcia
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 28, 2005 12:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 782 Τόπος: Θεσσαλονίκη, μεγάλη φραπεδομάνα Τώρα Βλέπω: την τύφλα μου
θυμόσαστε καθόλου αυτο το κινούμενο σχέδιο; σίγουρα δεν ήταν γιαπωνέζικο. μάλλον βρετανικής παραγωγής. Δε μπορεσα να βρω περισσότερες πληροφορίες. Την είχα γράψει στο βίντεο παλιά αλλά τώρα χάθηκε. τελευταία φορά που την είδα ήταν το 1987. Νομίζω είχα δει δύο ταινίες.

Οσους δεν την έχουν δει συνδιάζει πραγματικό background των υπέροχων τοπίων της Αυστραλίας με κινούμενα σχέδια. Μόνο η Ντοτ και τα ζώα είναι κινούμενα σχέδια. Η μουσική θυμάμαι ήταν ωραία όπως και η σκηνή με τις τελετές των Αβορηγήνων. Μου φαίνεται η Ντοτ στην αρχή είναι ανθρωπος και μετα μετατρέπεται σε κινούμενο σχέδιο.

όποιος/α θυμάται κάτι ή μπορεί να βρει πληροφορίες θα του/της είμαι ευγνώμων. ήταν από τα καλύτερα κινουμενα σχεδια που είχα δει.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noname
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 28, 2005 12:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
twra pou to anafereis prepei na to eixa dei mia fora ... alla hmoun malon polu
mikros gia na thimamai kati apo thn upothesh ... thimamai to kangkouro kai to background ... tpt parapano ....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης