Το ξέρατε ότι kochi σημαίνει απο 'δω;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    OST/J-Pop/J-Music    Searchin' Naruto Soundtrack
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 11, 2006 3:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
paidia mipws exete kana link i toulaxiston ton titlo tou kommatiou pou paizei sto naruto otan deixnei rock-lee vs kimimaro/ rock-lee vs gaara? ekei pou anoigei tis pules lew. an kserete plz peite mou kana link i estw ton titlo na to psaksw.
thnx gia ton xrono sas.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
KuRy-ou
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 11, 2006 11:13 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 22 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 147 Τόπος: Στην καρέκλα του σπιτιού μου! Τώρα Βλέπω: Την οθόνη μου!
GOD!!!! Καλά πως στο καλό δεν έτυχε να μάθεις για το [Narutofan]?? Εκεί έχει ότι θες. Όχι μόνο το OST I αλλά και το OST II και το III και όλα όσα υπάρχουν μέχρι στιγμής, της ταινίας, της δεύτερης ταινίας και λοιπά!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 12, 2006 3:11 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
kserw tis selides alla den to vriskw to kommati auto pou 8elw kai katevazw askopa kommatia. autos einai o logos pou rwtaw.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
KuRy-ou
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 12, 2006 4:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 22 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 147 Τόπος: Στην καρέκλα του σπιτιού μου! Τώρα Βλέπω: Την οθόνη μου!
Αααα... είπα και εγώ.... περίμενε να το βρω δυο λεπτά....

** Ψάχνει **
45 λεπτά αργότερα....

Φυσικά δεν μπορούσα να ξέρω ποια μουσική είναι σε ποια στιγμή έτσι έπρεπε να δω τα επεισόδια που λες Naruto vs Kimimaro και Rock Lee vs Gaara. Δυστυχώς δεν τα είχα στο pc μου γιατί τα έχω γράψει σε cd ή dvd, έτσι έπρεπε να ψάξω όλα τα cd και dvd που έχω. Μετά από 45 περίπου λεπτά (και αφού κόντεψα να χάσω το έργο μου Razz) βρήκα την μουσική που θες. Είναι από το Ost Ι και λέγεται "Need To Be Strong". Και ξέρεις αυτή η μουσική έχει κάτι το ιδιαίτερο. Για την ακρίβεια έπρεπε να ρωτήσεις πως λέγεται η μουσική που ο Naruto για ΠΡΩΤΗ φορά χρησιμοποιήσε τις δυνάμεις του Kyuubi στο επεισόδιο 16. Δεν θα έκανα 45 λεπτά για να το βρω αλλά θα στο έλεγα κατευθείαν. Φυσικά που να το ξέρεις αυτό αλλά επειδή είναι η μουσική "της οργής" θα καταλάβαινα αμέσως πως λέγεται. Κάθε έργο έχει 3-4 είδη μουσικής. Την "χαρούμενη", την "λυπημένη" της "οργής" κ.τ.λ....

ΥΓ: Και τι πειράζει αν κατεβάζεις άσχετα; Όλα από το Naruto ost είναι. Δεν έχεις Dsl?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 13, 2006 11:12 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
thnx kai sorry gia to xrono pou sou efaga. auto itan telika. den 8umomoun oti to eixe kai sto 16, gomen gomen Very Happy.
oxi dustuxws den exw dsl kai ta vriskw ligo skoura sto download! thnx again!

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
KuRy-ou
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 15, 2006 12:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 22 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 147 Τόπος: Στην καρέκλα του σπιτιού μου! Τώρα Βλέπω: Την οθόνη μου!
Μωρέ ο χρόνος δεν ήταν τίποτα.... Το κουφό ήταν... κουφό!!! Ήταν το επεισόδιο 16!! Το καλύτερο επεισόδιο. Από τα πρώτα (ε, καλά εγώ τα είδα ολα μαζί και μου φάνηκε από τα πρώτα...) που ήταν άξια να το δει κάποιος. Είχαν μια έξτρα πόρωση. Έκανα ένα μήνα για να δω την συνέχεια και αυτή η μουσική μου κόλλησε. Μα γινόταν να μην μου κολλήσει;

ΥΓ: Επειδή εγώ είμαι κολλημένη με το Naruto το βρίσκω παράλογο να μην τα κατεβάσεις όλα έστω και με Isdn (Pstn?). Κάνε μια προσπάθεια.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης