Το ξέρατε ότι shigoto σημαίνει δουλειά / εργασία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Τι σας προκαλεί ZETSUBOUSTA!!!!!!
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 30, 2008 3:15 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Vetus έγραψε:
"λίγο ακόμα και πάπαλα".


Δεν είσαι και ο μόνος...Εγώ έκανα μία βδομάδα την εργασία μου και ήμουν ζαλισμένος και πτώμα...Σήμερα που ήταν τελευταία μέρα το πρωί την είχα τελειώσει μου προκάλεσε Zetsubousta επειδή ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΜΑΜΗΜΕΝΟ το Word !!!!! Και επειδή βαριόμουνα να το ξανακάνω το έκανα αργότερα το βράδυ...Τώρα βαριέμαι να ξανακάνω τον έλεγχο ορθογραφίας που μου πήρε ένα τέταρτο να διορθώσω !!!

Zetsubousta οπότε... !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Smaragdia
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 9:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: Angel of Wrath::
::Moderator::<br>:: Angel of Wrath::

Συμμετέχει από: 14 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 641 Τόπος: Peiraus
οταν πρεπει να κανω κατι που δεν μου αρεσει... ZETSUBOUSTA!
οταν με τραβανε να παω στις θειαδες μου (ZETSUBOUSTA) και εκεινες αρχιζουν να κλαινε το μακαριτη.. (αχ κωστα κωστααα) ZETSUBOUSTA!!!

και γενικα οτιδηποτε με κανει να νιωθω οτι πνιγομαι ZETSUBOUSTA ZETSUBOUSTA ZETSUBOUSTA!

_________________
http://smaragdia.deviantart.com
http://www.conceptart.org/forums/showthread.php?p=2169677#post2169677
http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=7517&start=0
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ami
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 06, 2008 12:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: Digi-m0d ::
::Moderator::<br>:: Digi-m0d ::

Συμμετέχει από: 25 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 657 Τόπος: up up up <3 Τώρα Βλέπω: a bad bad boy.
Απόσταση=ZETSUBOUSTA...
Φωνές=ZETSUBOUSTA...
Διάλεξη=ZETSUBOUSTA...
Διπλωματική=ZETSUBOUSTA...

...Και τελευταία ένοιωσα ότι και Χίος, Trator=ZETSUBOUSTA...



Spoiler:
Ας μην το βάζουμε κάτω όμως.. Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 07, 2008 1:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Ami έγραψε:
...Και τελευταία ένοιωσα ότι και Χίος, Trator=ZETSUBOUSTA...[/spoiler]

Aυτό δεν το πολυκατάλαβα. Confused Για γίνε πιο σαφής. Rolling Eyes
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ami
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 07, 2008 2:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: Digi-m0d ::
::Moderator::<br>:: Digi-m0d ::

Συμμετέχει από: 25 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 657 Τόπος: up up up <3 Τώρα Βλέπω: a bad bad boy.
Vetus έγραψε:
Ami έγραψε:
...Και τελευταία ένοιωσα ότι και Χίος, Trator=ZETSUBOUSTA...

Aυτό δεν το πολυκατάλαβα. Confused Για γίνε πιο σαφής. Rolling Eyes


Απλά, στην Χίο που πήγα πρόσφατα, τα αυτοκίνητα, τα μηχανάκια που τρέχουν σαν διάολοι και φοβάσαι μην τα πάρεις μαζί σου, την νεολαία που έχει ξεφύγει, τον πανζουρλισμό σε κάθε δρομάκι, τα στέκια που αλλάζουν συνέχεια, την φασαρία, το να νοιώθεις ξένος στο νησί σου νομίζω ότι μπορεί να σε κάνουν να καταλάβεις τί εννοώ... Όσο για τον Trator άστο καλύτερα.. απλά μου προκαλλεί ZETSUBOUSTA. Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 07, 2008 10:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
ZETSUBOUSTA!!!!!!! Οι μετεορολογοι που λενε ζεστη και βρεχει, Κρυο και κανει ζεστη. Χαλανε τα σχεδια για βολτες. ZETSUBOUSTA!!!!!!!!!!

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 08, 2008 2:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Αχ θα τρελαθώ !!!

Τώρα δεν βγάζει ήχο καθόλου από τον υπολογιστή...Μου γαμήθηκε μάλλον η κάρτα ήχου !

Δοκίμασα re-install, εναλλακτικούς πόρους της κ.α. μέχρις και το FAQ της εταιρείας αλλά @@...

ZETSUBOUSTAAAAAAAAAAAAAA

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΚΙΧ ΑΠΟ ΠΑΡΑΓςΓΕΣ !!!!!!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Animated
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 08, 2008 3:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
ZETSUBOUSTAAAAAAAA

To Zetsubou Shita το γραφουνε Ζetsuboustaaaaaaaaaa!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 09, 2008 5:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
[1] Όταν βλέπεις ;eνα αυτοκίνητο που πάει σε χελώνα, πας να περάσεις το δρόμο και ξαφνηκα αυτό επιταχύνει. -Zetsuboushita

[2] Όταν ενώ έχεις ακούσει άπειρεσ φορεσ το 'Τι ειναι αυτά κινεζικα?' έρχετε το τελειωτικό χτύπημα από την γιαγιά σου την ΄ςρα που έχεισ πορωθεί με το αnime "΄Ρώσικα μιλάνε?''-Zetsuboushita!

[3] Όταν σε ξυπνάνε και μετα ακολουθεή η θεϊκή ερώτηση "Κοιμάσε?" . Παρόμοιως όταν σε καλούν στο σταθερό "'Ελα εισαι σπίτι?" -Zetsuboushita!

[4] Όταν περιμένεις να κατεβούν τα αρχεία ολόκληρης σειράς μέσω torrent έχοντας 2Mbps λεσ και βλέπεισ ταινια δράσης "Θα κατεβεί-Δε θα κατεβεί" -Zetsuboushita!


[5] Tην ώρα που κορυφωνετε η δράση και μπουκάρει ο πατέρας μου λες και έχει πάνω πινακίδα "I'm here to break the action'
Π: ΑΑγια γιον τσιν τσαν τσον χεχεχε
Me: =.= *DVD pause/Glare*
~ΖETSUBOUSHITA!

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bigbill
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 09, 2008 8:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 26 Αύγ 08 Δημοσιεύσεις: 43 Τόπος: Seoul
1) Όταν χάνω το λεωφορείο για λίγα δευτερόλεπτα Twisted Evil επειδή ξεκίνησε νωρίτερα και περιμένω κανένα μισάωρο για το επόμενο που ξεκίνησε αργοπορημένα.
2)Όταν γυρνάω σπίτι αυτή η κλασική ερώτηση "γύρισες"
3)Όταν τα σκυλιά γαβγίζουν την νύχτα Mad ενω έγω πρέπει να ξυπνήσω πολύ πρωί.

και για αυτό επίσης.
Παράθεση:
Όταν βλέπεις ;eνα αυτοκίνητο που πάει σε χελώνα, πας να περάσεις το δρόμο και ξαφνηκα αυτό επιταχύνει. -Zetsuboushita


ααα, την μεγαλύτερη ZETSUBOUSTA την νιώθω όταν κάνω ολόκληρο ταξίδι για να πάω στη σχόλη και τελίκα τη βρίσκω κλειστή (λόγο ξαφνικής κατάληψης). αν είναι δύνατον...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kain
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 17, 2011 9:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 709
Έβαλα επιτέλους με μερικά χρόνια καθυστέρηση να δω το Zan Sayonara Zetsubou Sensei, και θυμήθηκα αυτό το θέμα.

ZETSUBOUSTA!!!! Το necro-posting μου προκαλεί ZETSUBOUSTA!!

ZETSUBOUSTA! Το οτι έγραψα στο θέμα το zetsubou shitta "zetsubousta" μου προκαλεί ZETSUBOUSTA!

ZETSUBOUSTA! Το να περιμένεις πώς και πώς να βγει η συνέχεια ενός Anime και μετά να το ξεχνάς, καταλήγοντας να το δεις μετά από 3 χρόνια μου προκαλεί ZETSUBOUSTA!

ZETSUBOUSTA! Το γεγονός πως ό,τι θυμάμαι χαίρομαι μου προκαλεί ZETSUBOUSTA!

ZETSUBOUSTA! Αν δεν απαντήσει κανένας άλλος θα πάθω ZETSUBOUSTA!


http://www.youtube.com/watch?v=f-jGYAbjIOI

_________________

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Όταν οι αετοί πετούν ψηλά, η κοτσυλιά πονάει!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 18, 2011 3:04 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Mε επιασε χθες ενα zetsuboushita οταν το ζωντοβολο ο καθηγητης της ιστοριας αρχιτεκτονικης με αφησε στο μαθημα. Και ειχα γραψει 4 σελιδες το κερατο μου μεσα!!! ZETSUBOUSHITA!ZETSUBOUSHITA!ZETSUBOUSHITA!ZETSUBOUSHITA!ZETSUBOUSHITA!ZETSUBOUSHITA!ZETSUBOUSHITA!

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 18, 2011 11:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
- όταν γυρνάς σπίτι και οι δικοί σου λένε ο,τι είσαι όλη την ώρα έξω και άμα είσαι σπίτι σε λένε όλη την ώρα μέσα είσαι.

- όταν μόλις άνοιξα το play και μπουκάρει ο πατέρας και λέει όλη τη μέρα παίζεις.

-όταν ακούω αυτοκίνητο με full ένταση να περνά και και να έχει΄ήταν η ζωή μου κόλαση.

- όταν ακούω δε έχεις ζωή με αυτά βγες έξω για καμιά γκόμενα.

-όταν βλέπω μπαλούδια.

-όταν ο κούραδος θέλει να κάνουμε κύκλους με πράξεις μέσα για διασκέδαση

- όταν κάτι άκυροι καθηγητές επιμένουν το μην ασχολισε με τα παιδικά και τα games μεγάλωσες και μετά τους ακούς στο κινητό. "Τάκη δε σε συγχωρώ βγήκες για καφέ και δε με κάλεσες, Μήτσο το παλαμάρι του ταβερνιάρη ήταν αλλιώς από ότι περίμενα"

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 11, 2011 2:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kain
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 11, 2011 3:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 709
Οι φήμες για το τι πρόκειται να γίνει 25-26 του μήνα μου προκαλούν ZETSUBOUSTA!

Το οτι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν αληθινές μου προκαλεί επίσης ZETSUBOUSTA! Surprised

_________________

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Όταν οι αετοί πετούν ψηλά, η κοτσυλιά πονάει!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης