Το ξέρατε ότι ase σημαίνει ιδρώτας;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Πανελλήνιες εξετάσεις
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 12, 2010 4:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
το έχεις στο τσεπάκι σου Junpei. νομίζω σε δίνουν ένα 400αρι για να πάρεις. και να περάσετε καλά όλοι τώρα που φεύγετε από το κλασικό ανιαρό οράριο που το έχω ξεχάσει εγώ. Παρεμπιπτόντως όταν γραφτείτε ψάξτε για το τι δικαιούστε να πάρετε γιατί υπάρχουν πολλά που θα σας βοηθήσουν.

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 12, 2010 5:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
@Jumpei
Τους σκιζεις ανετα Very Happy . Και με βαση των 12.000 μοριων, οχι μονο λαπτοπ, mac με τετραπυρηνο και πεντε terrabyte χωρο δικαιουσαι (να εχουμε και λιγο χωρo για τα anime XD)

Itachi_kun1990 έγραψε:
το έχεις στο τσεπάκι σου Junpei. νομίζω σε δίνουν ένα 400αρι για να πάρεις. και να περάσετε καλά όλοι τώρα που φεύγετε από το κλασικό ανιαρό οράριο που το έχω ξεχάσει εγώ. Παρεμπιπτόντως όταν γραφτείτε ψάξτε για το τι δικαιούστε να πάρετε γιατί υπάρχουν πολλά που θα σας βοηθήσουν.

Anooo... οταν λες τι δικαιουμαστε...... θα παρουμε δωρακι αν γραψουμε καλα? Ξερω οτι ακουγεται παραξενο, αλλα δεν ξερω τιποτα γιι αυτο Τ^Τ
Μπορεις να με διαφωτησεις αν ειναι ευκολο?

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 12, 2010 5:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
όχι laptop παίρνεται ανεξάρτητα το πώς έγραψε κάποιος και για όσους θα μπείτε μετά στις σχολές σας έχετε δικαίωμά όσοι με χαμηλό εισόδημα να πάρουν ένα χιλιάρικο. οι γονείς τα ξέρουν αυτά πιθανός πάντως δεν έχει σχέση με τον βαθμό και τέτοια

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 12, 2010 11:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Itachi_kun1990 έγραψε:
όχι laptop παίρνεται ανεξάρτητα το πώς έγραψε κάποιος και για όσους θα μπείτε μετά στις σχολές σας έχετε δικαίωμά όσοι με χαμηλό εισόδημα να πάρουν ένα χιλιάρικο. οι γονείς τα ξέρουν αυτά πιθανός πάντως δεν έχει σχέση με τον βαθμό και τέτοια

Η μαμα δεν τα ηξερε, και ειναι και καθηγητρια τρομαρα της >_<. Λογικα αυριο θα παει να ρωτησει τπτ συναδελφους, αν και δεν νομιζω να μας δωσουν κανενα laptop της προκοπης...

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
junpei
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 13, 2010 12:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Otaku & Order Otaku & Order

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 298 Τόπος: Town of Magnolia
Πώς τα πήγες με τα ειδικά μαθήματα Ευαγγελία ?

_________________
Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well armed lamb contesting the vote.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 13, 2010 1:05 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
kabez hint: μην δηλωσετε σχολη στην πολη σας. κοινως αποφυγετε να σπουδασετε στην πολη σας , εκτος αμα ειναι τοοοοσο πια μονοδρομος. ειδικα αν ειστε απο αθηνα να ξερετε οτι υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να βλεπετε λογω κλιματος την σχολη σας σαν μια τετάρτη λυκειου..
με σπουδες σε αλλη πολη δεν αναφερομαι απλα σε "φοιτητικη ζωη" και διασκεδαση που ακομα και στο πεμπτο ετος δεν θα εχετε ανακαλυψει τα ορια της (ω ναιιι!), αλλα.... θα δειτε.. αν ζησετε λιγο μακρυα απο το σπιτι θα σας κανει καλο σε πολλα πολλα πραγματα. οκ καποιοι την πατανε κιολας ετσι μιας και το πανε στο αλλο ακρο, αλλα τεσπα αυτοι θα την παταγαν οπως και να εχει και με αλλους τροπους.

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tristessa_326
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 13, 2010 4:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: LoL-i::
::Moderator::<br>:: LoL-i::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 1357 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την anime wishlist μου που όλο μεγαλώνει...
Kαλά αποτελέσματα everyone!

Όσο για το laptop, δίνεται επιδότηση έως και 400 ευρώ στο 25% των φοιτητών που μπήκαν με τη μεγαλύτερη βαθμολογία σε κάθε σχολή. Είναι λίγο νωρίς ακόμα, αλλά εδώ μπορείτε να μάθετε περισσότερα.
Βασικά, επιλέγεις laptop, πηγαίνεις με τα στοιχεία σου σε ένα οποιοδήποτε κατάστημα και πληρώνεις τη διαφορά.

_________________


JaME Ελλάδα :: JMusic.gr :: my LJ :: my last.fm
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 13, 2010 8:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
junpei έγραψε:
Πώς τα πήγες με τα ειδικά μαθήματα Ευαγγελία ?

Thanks για το ενδιαφερον jumpei (LOL με το ευαγγελια).
Εχουμε και λεμε: 16.135 μορια συνολο for me ^0^. Οι βασεις περυσι ηταν 17.000 μορια βεβαια, ενω υπηρχαν 13 κενες θεσεις για επαλ. Φετος ειμαι σιγουρη πως θα πεσουν τουλαχιστον κατα 1.000 μορια μιας και τα φετινα θεματα ηταν πολυ δυσκολοτερα ενω προστεθηκε και μια ακομα θεση για τα επαγγελματικα λυκεια (14). Με αλλα λογια ειμαι 99% σιγουρη πως θα περασω ^_^

Και περι ειδικων μαθηματων:
To ελευθερο σχεδιο με ξελασπωσε για καλα Very Happy . Μας ειχαν ομπρελα, ενα χωνι και μια χαρτινη κουτα τα οποια ενω φαινοταν αρκετα δυσκολα, αποδιχθηκαν ευκολα. Τα μαθηματα ελευθερου που εκανα στο ΕΠΑΛ καθως και αλλα τεσσερα τριωρα μαθηματα που εκανα στο φροντηστηριο (δεν θα τα εκανα κανονικα αλλα με τοσες απεργιες που εκανε ο sensei... =_= ) ηταν υπεραρκετα για να παρω 16, βαθμος που θεωρειται πολυ καλος για το συγκεκριμενο μαθημα. Κριμα που καμια σημαθητρια/ης δεν ειχε την ιδια αποψη Τ^Τ.
Οριστε και το φετινο θεμα
Spoiler:


Οσο για το γραμμικο σχεδιο, περιμενα να παρω γυρω στο 11 αλλα τελικα τα σαδιστικα κτηνη που μας εβαλαν το θεμα, καταλαβαν ποσο απαιτητικο ηταν και μας διευκοληναν καπως στην βαθμολογια (τελικα πηρα 13). Ποιανου ιδεα ηταν να βαλουν αυτο πραγμα σαν θεμα?
Spoiler:

Και επρεπε να κανουμε και τα γραμματα Twisted Evil , τα οποια δεν προλαβα να κανω (οχι πως ειχα την ορεξη). Θυμαμαι μαλιστα, σε μια φαση που δεν μου εβγαινε μια γωνια στο μετρημα, αρχισα να μυξοκλαιω μεσα στην ταξη και η καημενη η καθηγητρια που επιτηρουσε κοντεψε να φωναξει γιατρο! Καταραμενες αγχωτικες κρισεις Τ^Τ.... εκανα ακριβως οπως εκανε και ο death the kid (soul eater) οταν εγραφε διαγωνισμα στο σχολειο, ακριβως την ιδια απελπισια ειχα κι εγω Sad
Μετα απο20 λεπτα ηρεμησα ευτυχως και καταφερα να βρω που ειχα κανει την πατατα.

@Κabez
Ενδιαφερον αυτο που λες, και νομιζω πως καταλαβαινω τι θες να πεις (οταν χανεις κατι το εκτιμας). Βασικα δεν θα με πειραζε να σπουδασω και στο Ηρακλειο λογο οικονομικων προβληματων, αλλα φετος ερχομαι Αθηνα που εχει το μονο ΤΕΙ γραφιστικης. Aντε, να το ζησω απο κοντα αυτο που λες Very Happy .

@Τristessa
Thanks για το ξεκαθαρισμα (ειπα κι εγω, σιγα μην εδειναν σε ολους μας laptop).


Οσο για την διαμονη μου που ανυσυχουσαμε τοσο για τα εξοδα, η λατρεμενη μου θειουλα μου εταξε πως θα μου δωσει το νεοκλασσικο της στην ηλιουπολη , aishuteru yo oba-chan~! =w=
Bεβαια θα πρεπει να αλλαζω δυο μετρο, αλλα δεν βαριεσαι......... τουλαχιστον θα τα μαθω.

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tristessa_326
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 13, 2010 8:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: LoL-i::
::Moderator::<br>:: LoL-i::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 1357 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την anime wishlist μου που όλο μεγαλώνει...
Το θέμα στο ελεύθερο φαίνεται ΟΚ (αν και όταν είπες ομπρέλα, τα χρειάστηκα λίγο XD), αλλά wtf με το γραμμικό! Και 4 και πολύπλοκα; Κόψτε κάτι XD Ευτυχώς που ήταν επιεικείς στη βαθμολογία.

Άντε, με το καλό και το νεοκλασικό XD

_________________


JaME Ελλάδα :: JMusic.gr :: my LJ :: my last.fm
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
junpei
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 12:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Otaku & Order Otaku & Order

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 298 Τόπος: Town of Magnolia
Παράθεση:
Οσο για την διαμονη μου που ανυσυχουσαμε τοσο για τα εξοδα, η λατρεμενη μου θειουλα μου εταξε πως θα μου δωσει το νεοκλασσικο της στην ηλιουπολη , aishuteru yo oba-chan~! =w=

Yeah!!!! Από οκτώμβρη πάρτυ στις Βαγγελιώς!!!!
Τώρα πέρα της πλάκας,συγχαρητήρια και καλή διαμονή στο Κλεινόν Άστυ!!!!

_________________
Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well armed lamb contesting the vote.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 4:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
junpei έγραψε:
Παράθεση:
Οσο για την διαμονη μου που ανυσυχουσαμε τοσο για τα εξοδα, η λατρεμενη μου θειουλα μου εταξε πως θα μου δωσει το νεοκλασσικο της στην ηλιουπολη , aishuteru yo oba-chan~! =w=

Yeah!!!! Από οκτώμβρη πάρτυ στις Βαγγελιώς!!!!
Τώρα πέρα της πλάκας,συγχαρητήρια και καλή διαμονή στο Κλεινόν Άστυ!!!!


Nα δουμε αν θα κατεφερεις Βαγγελιω να επιβιωσεις εδω πανω ;D

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 4:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
junpei έγραψε:

Yeah!!!! Από οκτώμβρη πάρτυ στις Βαγγελιώς!!!!
Τώρα πέρα της πλάκας,συγχαρητήρια και καλή διαμονή στο Κλεινόν Άστυ!!!!

Hahaha, δεν με χαλαει, αλλα στον κατω οροφο θα μενουν οι θειες της θειας μου που ειναι χουφταλα και δεν νομιζω να τους αρεσουν πολυ τα παρτι Laughing
Κλεινον Αστυ, ε? Δεν ξερω τι ακριβως σημαινει αυτο αλλα για καποιο λογο με αγχωνει

@Kabez
Μην με τρομαζετε παιδια
Το μονο σιγουρο ειναι πως θα αναπολω το χωριο μου το Ηρακλειο ολη την ωρα, η Αθηνα ειναι τεραστια και εχει παρα πολυ κοσμο (εχω και μια αγοραφοβια εδω που τα λεμε...).
Παντως το μετρο ειναι πολυ ωραιο αν ξερεις τα δρομολογια Very Happy

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 25, 2010 10:23 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Περασα ΤΕΙ εσωτερικης αρχιτεκτονικης,διακοσμησης εσωτερικου χωρου και σχεδιασμου αντικειμενων. Μπορει να μην τα καταφερα με την γραφιστικη αλλα και αυτο πολυ καλο μου φαινεται, τα περισσοτερα μαθηματα φαινονται ευχαριστα:
Α εξάμηνο
-ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΧΕΔΙΟ Ι
-ΒΑΣΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ Ι
-ΧΡΩΜΑ Ι Υ
-ΠΛΑΣΤΙΚΗ Ι
-ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΕΧΝΗΣ Ι
-ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤ. & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ Ι
-ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
-ΣΧΕΔΙΑΣΤΙΚΗ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ Ι
-ΔΟΜΙΚΗ ΤΕΧΝΗ Ι
-ΡΥΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΠΙΠΛΟΥ Ι
-ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
-ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ Ι

Εχει κι αλλα ωραια εδω https://estudy.teiath.gr/unistudent/getProgramCourses.asp?mnuID=program;submnu1&level=1&depID=229&prID=32 αλλα βαριεμαι να κανω copy paste. Εσεις παιδια που περασατε;

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 25, 2010 10:41 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
αντε ρε συ μπράβο. απο εδώ μιας και ασχολίσε με το σχέδιο έχεις και επιλογές και για part time jobs

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
junpei
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 25, 2010 12:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Otaku & Order Otaku & Order

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 298 Τόπος: Town of Magnolia
Πέρασα πρώτος στα ΤΕΙ Αθηνών στο τμήμα Ηλεκτρονικής Cool .

_________________
Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well armed lamb contesting the vote.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 6 από 7
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης