Το ξέρατε ότι gokigenyo σημαίνει αντίο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Τι σας προκαλεί ZETSUBOUSTA!!!!!!
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 25, 2008 7:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Εγώ όταν φτιάχνω κανένα progressive house κομμάτι και με ενοχλεί αυτό το σκατόσκυλο ή και κανάς θόρυβος κορναρίσματος ή και ο γέρος μου μου προκαλεί, με το αίμα στο κόκκινο, ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSAZETSUBOUTSA

Και με την πίεση μου στα ύψη !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ishida
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 26, 2008 2:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 88 Τόπος: Spiti mou Τώρα Βλέπω: Animes
Emena mou mou prokalei ZETSUBOUTSA se kapia pragmata i idia i Ellada (xoris pareksigisi kai egw ellinas eimai alla tha eithela iaponas....)

_________________


My royal self...Is above you pathetic humans
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Animated
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 27, 2008 7:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
Kanenas stin taksi mou dn vlepei anime....

ZETSUBOUSTAAAAAA....kai katara mazi Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
m@g1
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 27, 2008 7:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 1884 Τόπος: kalamata Τώρα Βλέπω: final fantasy and sadybell
ZETSUBOUSTA το παθαίνω όταν με εκνευρίζουν στο 'οταν μου λένε τι θα κάνω ενώ ξέρω πως γίνετε ZETSUBOUSTA !!!!!!!!!!!!!!!! Mad
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ishida
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 28, 2008 5:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 88 Τόπος: Spiti mou Τώρα Βλέπω: Animes
Animated sinfonw kai egw se afto pou les kai pera apo afto MONO EGW KAI AKOMA 1 ATOMO ASXOLOUMASTE ME ANIMES SE OLO TO SXOLEIO !!!!!!!(kai afto to palikari asxolite mono me to bleach)(kati einai kai afto toulaxiston!!!!)
ZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSA
ZETSUBOUTSA Mad Mad Mad Mad Mad

_________________


My royal self...Is above you pathetic humans
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kain
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 28, 2008 5:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 709
Όταν ο θειός μου μου μιλάει με εκατό προλόγους και παρενθέσεις ("Κοίτα, δεν είναι οτι δεν σε πιστεύω, αλλά λέω τώρα, και μην το πάρεις στραβά, επειδή βλέπω πως ακριβώς αντιδράς, και για να λέμε και του στραβού το δίκιο, μια απλή πρόταση κάνω τώρα... Ε, ξέχασα τι ήθελα να πω...") μου προκαλεί ZETSUBOUSTA!!!!

_________________

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Όταν οι αετοί πετούν ψηλά, η κοτσυλιά πονάει!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 29, 2008 12:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
ZETSUBOUSTA! Η δυμούτσουνη οχιά χημικος στο σχολειο ειναι απο τους ανθροπους που πιστευουν οτι ολοι εχουν Low IQ και προσπαθοντας να μου το αποδιξει γελιοπιηται σαν γυναικα. Και με εκδικηται στην βαθμολογια.
("Κοιτα αγωρι μου μπορει να σου ριχνω 8 χρωνια αλλα σε νιοθω σαν παιδι μου") ZETSUBOUSTAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 12:31 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Η Μεγάλη Τρίτη που μας πέρασε ήταν άκρως zetsubousta:

- Έχοντας βάλει την Κυριακή να μετατραπουν κάποια anime από mkv αρχεία σε mp4 για iPod για ένα φίλο μου που είναι στρατό συνειδητοποιώ την Δευτέρα πρωί που τα τσέκαρα (το βράδυ της Κυριακής είχα πάει Kavatza για το καθιερωμένο j-music party) ότι δεν εμφάνιζε τους υπότιτλους. Και μάλιστα, ένα απ' αυτά τα anime τα είχα μετατρέψει παλιότερα μ' επιτυχία σε mp4. Ό,τι ρυθμίσεις και να δοκίμασα, ό,τι άλλο πρόγραμμα και να δοκίμαζα, τσίφος. Κι όταν είχα ρωτήσει παλιότερα ένα φίλο μου που ασχολείται μ' αυτά δεν μπορούσε να βοηθήσει την κατάσταση. Κι επειδή παιδευόμουν με το θέμα από τις 1 το βράδυ μέχρι τις 5 το πρωί (μ' αποτελεσμά να κοιμηθώ 4 ώρες) χωρίς αποτέλεσμα (κι είχα ασχοληθεί και το πρωί με το θέμα αυτό). Zetsubousta!
- Όχι μόνο αργώ στο ραντεβού μου που είχα το πρωί μ' ένα άλλο φίλο μου αλλά τελικά το άλλο άτομο ήταν που άργησε επειδή τον είχε πάρει ο ύπνος λόγω εξάντλησης από την προηγούμενη μέρα. Zetsubousta!
- Να ξεχνάω ότι πρωί καθημερινής δεν είναι για να πηγαίνεις στην Δάφνη με αμάξι (όπου το αφήνω εκεί για να πάρω στην συνέχεια ταξί) με αποτέλεσμα να μην βρίσκω θέση για parking και το πάρκαρω αναγκαστικά σε γωνία όπου στην συνέχεια είχα την έγνοια μήπως είναι παράνομο να το παρκάρεις σε γωνίες κι έτρωγα πρόσθιμο (που ευτυχώς δεν έφαγα). Και τελικά τσάμπα πήρα τ' αυτοκίνητο μαζί μου καθώς υπολόγιζα ότι μετά το ραντεβού με το φίλο μου θα πήγαινα κατευθείαν δουλειά αλλά τελικά το σχολάσαμε νωρίς κι έτσι γύρισα σπίτι πριν πάω δουλειά. Τσάμπα η ταλαιπωρία και το άγχος για το αμάξι. Zetsubousta!
- Το manga του Blade of the Immortal που αγόρασα είχε φαγωμένες σελίδες προς το τέλος κι ορισμένες τσαλακωμένες σελίδες, πράγμα τ' οποίο δεν το συνειδοποίησα όταν το έπιασα στα χέρια μου στο μαγαζί απ' όπου τ' αγόρασα (Με τα manga είμαι ψείρας ως συλλέκτης που είμαι). Zetsubousta!
- Να με παίρνουν τηλέφωνο από την δουλεία για να πέρναγα να τους πήγαινα το μπλοκ για την πληρωμή ενώ ήμουν Αθήνα οπότε έπρεπε αναγκάστικα να το πήγαινα 8 το πρωί την Μεγάλη Τετάρτη (όπου το μεσημέρι φεύγω για Σέριφο). Δεν μπορούσαν να ειδοποιήσουν πιο έγκαιρα γι' αυτό; Zetsubousta!
- To βράδυ ενώ ήμουν μ' ένα άλλο παιδί κι ήταν να τον πήγαινα στο σπίτι του με το αμάξι στην Νέα Σμύρνη από την συνήθεια αλλά κι από την νύστα παραλίγο να πήγαινα Ηλιούπολη με το παιδί μαζί μου κι έτσι έπρεπε να έκανα τον κύκλο πάλι (πάλι καλά που έκανε παρατήρηση για το που πηγαίνω, ειδάλλως θα έφτανα σπίτι και θα έπρεπε να ξαναπήγαινα Νέα Σμύρνη πάλι). Zetsubousta!


ΟΛΗ Η ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΗ ZΕTSUBOUSTAAAAAAAAAAAA!



Σημείωση: Kαι να σας φαίνονται ασήμαντα όλα αυτά, για μένα που ώρες-ώρες πνίγομαι σε μια κουταλιά νέρο δεν ήταν (κυρίως επειδή έπεσαν όλα μαζί μαζεμένα).
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 1:32 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Εμένα :

1)Κάθε φορά που crasharei το VLC...
2)Κάποια plugins για το cubase sx 3 ΧΑΘΗΚΑΝ και έτσι δεν μπορώ να ολοκληρώσω τα κομμάτια που έκανα ΤΟΣΟ καιρό !
3)Κάτι μαλάκες που δεν seed αυτά τα anime στο ApexDC++ και όλο την κάνουν απο εκεί...
4)Κάθε τόσο και λίγο πέφτει χωρίς ανεξήγητο λόγο το DSL...

Μου προκάλεσε ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ZETSUBOUSTA !!!!!

Αχ θα τρελαθώ...ανέβηκε η πίεση μου στα ύψη !!!!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 8:06 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
ZETSOUBOUSTA?Ο στρατός,ότι συμπεριλαμβάνει και οι κακοί "άνθρωποι" όλου του πλανήτη.

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 9:50 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Cassiel έγραψε:
ZETSOUBOUSTA?Ο στρατός,ότι συμπεριλαμβάνει και οι κακοί "άνθρωποι" όλου του πλανήτη.

ZETSUBOU SHITA!!!!! Λυπαμαι τους νεους ZETSUBOU SHITA!!!!!

Spoiler:
Κι Ομως ZETSUBOU SHITA γραφεται κανονικα Confused

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 11:58 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
to oti oloi mou oi gnwstoi mou lene gia ta nime ma ti einai auta pou blepeis??5 xronwn eisai mou prokalei ZETSOUBOUSTA.............
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 12:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Οταν γεμιζουν απο το πρωι ως το βραδυ ολες οι φραπεδοκαφετεριες με τη νεολαια αυτης της χωρας , λες και ειναι πλεον σκοπος ζωης και δεν υπαρχει κατι πιο χρησιμο/επικοδομητικο και συναμα διασκεδαστικο να κανουν..
Και μαλιστα οταν γκρινιαζουν κιολας για τον τοπο!

Ε εκει δεν αντεχεις ,ξαφνικα ακους απο μεσα σου μια φωνη να δυναμωνει και να φωναζει "ZETSOUBOUSTA!!!"

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bibo
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 29, 2008 8:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 30 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Fokida Τώρα Βλέπω: Shugo Chara IKUTOXAMU
@roronoa zoro! : me 2.......Ta idia kai xirotera....tote ine an lew.....
ZETSOUBOUSTA!!!!!!!!!
Nomizw to oti ime 15 xronwn den exi kamia sxesi me to an mu aresi na blepw anime kai giauto neuriazw..............
kai fwnazw...ZETSOUBOUSTA!!!!!!!!!

_________________
http://www.galaxiasfm.gr/
2-3 KA8E MERA KANW EKPOMBES SIDONISTITE!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 30, 2008 3:04 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
T' ότι κάθομαι και μαζεύω υλικό από 'δω κι από 'κει (anime, videogames, manga κ.ο.κ.) κι αντι να κάτσω να τα χαρώ χαζολογάω στο internet (είτε μπαίνοντας σε forums, είτε διαβάζοντας διάφορα πράγματα στην Wikipedia, είτε κατεβάζοντας εικόνες, είτε βολτάροντας στο YouTube και δεν συμαζεύεται) μου προκαλεί zetsubousta. Aκόμα μεγαλύτερο zetsubousta μου προκαλεί το γεγονός ότι εξακολουθώ να το κάνω αυτό ακόμα κι όταν λέω στον εαυτό μου "Οκ, σήμερα δεν θα χαζομερήσω στο PC" αλλά όλο και παρασέρνομαι από το "λίγο ακόμα και πάπαλα".
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης