Το ξέρατε ότι suzu σημαίνει καμπανα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενη
Σελίδα 17 από 20
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Πως διαλεξατε το nickname που εχετε τωρα?
Nikolakis
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 6:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 11 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 104 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: Anime
Το δικο μου...?
Ε...δεν θελει και πολυ Νικολα με λενε Laughing

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
oDy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 7:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 25 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 6 Τόπος: salonika
Το δικό μου δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλα ειναι τα 3 πρωτα γράμματα απο το ονομα μου (Οδυσσέας).πλεον ολοι ετσι με φωνάζουν το ''Οδυσσέας'' εχει σβήσει.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dimakos
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 21, 2008 1:59 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 17 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 25 Τόπος: Stin Ellada,kato apo tin Athina,pano apo tin Tripol,pio pera apo to Aigio, pou eimai?? Τώρα Βλέπω: Naruto (akoma), One piece, Texhnolyze
λοιπον για να δουμε... ξεκινησα με ero-sennin αλλα δυστηχος ο ero-sennin με προλαβε περασα στο Orochimaru αλλα δεν ηθελα να με περασετε για κ΅λοπαιδο, οποτε εκανα την αμεσως καλυτερη επιλογη. Dimis ειναι το Δημητρης στα Γερμανικα αν δεν κανω λαθος( οπιος γνωριζει αλλιως ας με διορθωσει) και ετσι με φωναζουν οι φιλοι μου απο τα μικρατα μου. Τωρα πια εγερασα, τωρα να το αλλαξω? Razz

_________________
Sieze the Day
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Thano$
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 24, 2008 11:12 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 99 Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuuden, One Piece, Persona -trinity soul-
Επειδή από μικρός μισούσα το Θανάσης το έκανα Θάνος που ακούγεται κάπως καλύτερο!
Ε, από αυτό προέκυψε και το nickname μου.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
aeron
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 25, 2008 11:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 252 Τόπος: Στο κρεβατι μ ξαπλα! Τώρα Βλέπω: Το μελλον...
Πορωμενη με την τριλογια του κοσμου του φιλιπ πουλμαν βρηκα ενα τεστ ας πουμε που σου ελεγε τι δαιμονιο εχεις και πως το λενε....Ε το δικο μου το λενε Aeron(και ειναι μαυρη γατα Laughing )
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ANBU
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 25, 2008 11:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 19 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 29 Τόπος: Kypro Τώρα Βλέπω: One Piece Naruto Bleach
ANBU ine oi idikes dinamis sto Naruto

_________________
aftos pou agapa arnite ton eafto tou
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 12:32 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Το δικό μου σημαίνει ποτό μαύρης μαγείας και το δίαλεξα πολύ παλία όταν έφτιαχνα τη πρώτη εξ'ολοκλήρου μπάντα μου στην οποία πέζω μόνο εγώ και δεν θέλω καποιον άλλο γιατί δέν μπορεί να καταλάβει κανείς τη μουσική μου.

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 29, 2008 9:18 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
xexexe wraio nick hellbroth k polu periergo........
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tony Tony Chopper
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 03, 2008 10:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 12 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 7 Τόπος: ΑΘΗΝΑ Τώρα Βλέπω: one piece, bleach, naruto
evala tony tony chopper apo to anime one piece giati ine ena apo ta agapimena mu anime kai o sigekrimenos enas poli astios xaraktiras se auto.... Very Happy

_________________
there is not a disease i can"t cure. I am not just the best doctor, i am also a brave pirate of the sea!!!
Chopper

Nami-swaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Ryuma
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 10, 2008 10:38 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 11 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 23 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Code Geass R2
Ο Ryuma είναι ένας χαρακτήρας από το thriller bark arc στο one piece (τον έχει δείξει στο anime απλά δεν έχει αναφερθεί ακόμα το όνομά του). Μπορεί να εμφανίζεται σαν κακός αλλά αν διαβάσετε το Wanted του Oda Eiichiro θα αλλάξετε γνώμη Smile

_________________
Never argue with an idiot. They will only drag you down to their level and beat you with experience
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 10, 2008 2:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
den prokeite na sas apokalypsw gt einai ligo paranomo an sas elega gi afto sas lew: just call me Bill
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vaker-Lee
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 12, 2008 1:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 30 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 38
Εγω το βγαλα απο το επωνυμο μου Razz Λιγο "πειραγμενο" βεβαιως βεβαιως αλλα ηταν καλουτσικο το αποτελεσμα Very Happy Cool

_________________
The world is light again! Very Happy
Just call me Drageloth Cool
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Smaragdia
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 18, 2008 8:33 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: Angel of Wrath::
::Moderator::<br>:: Angel of Wrath::

Συμμετέχει από: 14 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 641 Τόπος: Peiraus
εμενα ξεκινησε απο το Wow και εκτοτε ολοι με φωναζουν ετσι... το real name μου δεν υφίσταται Laughing Razz Razz .... οχι πως με χαλασε.....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
LionKingRigardo
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 18, 2008 10:51 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 30 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 5 Τόπος: thesssaloniki Τώρα Βλέπω: CLAYMORE (ean kai to exw teloiosei)
Ena exo na po . Ama exete dei to Claymore 8a katalabe. Kia 8a 8imi8eite ...
( AMA BARIESTE NA DIABAZETE MIN ANOIXETE TO SPOILER )

Spoiler:
otan to eida kolisa me ayto. etc skeytika kati gia apo ayto me rotise gia to nick sto register page. ginaikio onoma dn borousa na balo, mias kai oloi sxedon oi xaraktires einai ginekes.:
Phadom Miria, Teresa of the faint smile, Flashword Miria, h Clare kai paei legontas.
o Raki dn m arese san xaraktiras kai skeytika oti kapios kapos dinatos 8a m arese san nick. o Rigardo itan telika aytos (an kai exeine skoni kai 8ripsala apo tn Clare p ixe ginei I Teresa me toso Yoki p apeley8erose alla dn pirazei) kai to paratsoukli aytounou itan Lion King Rigardo . opote etc kai egeine.


(elpizo na min bare8ikate)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 03, 2008 12:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
ZZZzzzZZZ
Laughing Laughing Laughing
tespa to dikomou to to epelexa epidi mou arese to sarigun pou eixa prwto di ston sasuke opote...

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 17 από 20
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης