Το ξέρατε ότι kami σημαίνει μαλλιά;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    AMV    Tutorial για Music Videos και πρόγραμμα
john_vla
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 21, 2003 8:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 104 Τόπος: Χανιά-Κρήτη
Έχω κατεβάσει και έχω δει πάρα πολλά καταπληκτικά Music Videos και αποφάσισα να προσπαθήσω κι εγώ να κάνω... Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω αλλά μια προσπάθεια αξίζει. Ξέρω ότι καλύτερος τρόπος είναι το Adobe Premiere. Πήγα να το κατεβάσω αλλά δεν βρίσκω από που στο επίσημο Site και εξάλλου είναι για λίγες μέρες, μετά πρέπει να το αγοράσω. Ξέρετε που μπορώ να το κατεβάσω δωρεάν (μην ακούσω Kazaa); Και αν όχι είναι κανείς από σας που να θέλει να μου το δώσει με αντάλλαγμα μία ολόκληρη Anime σειρά μου (10CD το πολύ Please); Το θέλω πολύ αυτό το πρόγραμμα. Κανείς να ενδιαφέρεται please; Αν το έχετε και συμφωνείτε στείλτε μου ΠΜ να σας δώσω και την Anime list μου
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
yami-chan
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 21, 2003 8:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1132 Τόπος: tooku basho de..
Giati to Windows Movie Maker den s'aresei? Shocked Shocked Aplo kai eukolo..

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
john_vla
Δημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 22, 2003 8:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 104 Τόπος: Χανιά-Κρήτη
ΟΚ, κάνα Tutorial για το Movie Maker; Α, αν κάποιος έχει Adobe Premiere το θέλω κι αυτό
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 26, 2003 11:10 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
John vla euxaristws na sto dwsw egw tin 6,5 ean 8es alla ti pc exeis gia na to kaneis? Den 3erw ean einai to kalutero auth tin stigmh alla kanei tin douleia tou. Ena allo kalo einai to pinacle studio apo oso akousa alla akoma den to eida, otan paw 8es/nikh kai egatasta8w 8a sas pw tin gnwmh mou. Ti exeis me 10 cd anime?(ean exeis kati pou me endiaferei euxaristws 8a to epairna Razz)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
john_vla
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 27, 2003 7:13 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 104 Τόπος: Χανιά-Κρήτη
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για την προσφορά σου αλλά ο YamiYugi-sama καθότανε 1 ώρα και μου'φτιαξε Tutorial για Movie Maker. Δεν κάνει επαγγελματική δουλειά αλλά εμένα δεν με νοιάζει, τη δουλειά του την κάνει καλά. Έχω ήδη φτιάξει 2 Music Videos, δεν είναι και πολύ ωραία αλλά όχι και χάλια, ψιλοείναι καλά. Αν τα βρω σκουρά θα ξανασκεφτώ την προσφορά σου όσο για τη λίστα μου σου στέλνω ΠΜ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 27, 2003 10:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Okie 8a paw na to dw. Oso gia to movie maker den 3erw alla nomizw oti den mporei na vazei "kolpakia" opws mirror, blur, ghosting klp klp. Gia auto protimo premiere. Tespa ean pote 8elhseis pes mou na sou to steilw mazi me merika music vids mou gia na deis ti kanw Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Izumi
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 27, 2003 9:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 28 Αύγ 03 Δημοσιεύσεις: 128 Τόπος: In the hell
John_Vla μπορείς να μου δώσεις και εμένα το tutorial για το Windows Movie Maker;

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
john_vla
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 30, 2003 7:53 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 104 Τόπος: Χανιά-Κρήτη
DarkEmu έγραψε:
John_Vla μπορείς να μου δώσεις και εμένα το tutorial για το Windows Movie Maker;


Συγγνώμη αλλά το έσβησα!!! Embarassed Πάντως ζήτα από τον Yami-kun να σου το δώσει εφόσον δεν το έσβησε αλλιώς μπορώ να σου φτιάξω εγώ ένα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Cloud
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 13, 2003 4:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 03 Δημοσιεύσεις: 44 Τόπος: Nibelheim
Re cs... gia na ftia3ete ena kalo AMV, den xriazetai mono ena programma. Px egw xrhshmopoiw:

(Adobe After Effects 5.5): gia effe sta movies
(Cool Edit): gia na ftia3w ton hxo
(Ulead VideoStudio 7.0): gia movie editing
(LEAD Video Codec 1.1): gia kalhterh telikh sumpiesh

..epidh omws den leei na pw pou 8a ta brhte se full edition, mporeite na psa3ete monoi sas se kapoia "underground" sites. Rock On Dude!

_________________
"No one lives in the slums because they want to. It's like this train. It can only go where the tracks take it."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 23, 2003 10:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Cloud τι να σου πω, εγώ χρισιμοποιώ premiere 7.0 αυτή την στιγμή, και μετά real producher για να τα κάνω σε .rm που πιάνουν πολύ λιγότερο χώρο για να τα στέλνω. θα ήθελα να σε ρωτίσω το πρόγραμμα που χρισιμοποιείς για να τα φτιάχνεις (Ulead VideoStudio 7.0) κόβεις εκεί που θες ή στα κόβει μόνο του; Σπίτι έχω το after Effects 7.0 αλλά συνήθως μου αρκούν τα εφε που βάζω με το premiere, τι άλλο παραπάνω κάνει το after effects?

Εγώ έχω κάνει αρκετά καλά amv με dragonball κι ένα με kenshin λόγο έλειψης ποιότητας των episodes......

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Deadman
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 24, 2003 12:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 502
Gogeta ap osa mou xeis pei telika to premiere ti akribos ine?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 24, 2003 12:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Πρόγραμμα για να κάνεις μοντάζ βιντεάκια Smile

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Deadman
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 24, 2003 1:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 502
Kai mporeis kai na peraseis video apo camera?An kai gi ayto exei i camera ta progies tis.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 24, 2003 3:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Φυσικά και μπορείς αν και δεν ξέρω να το κάνω αυτό, μνπορώ να το μάθω μέσα σε πέντε λεπτά γιατί ένας φίλος μου χρισιμοποιεί το premiere με αυτόν τον τρόπο, δηλαδή να περνάει από την κάμερα στο premiere video Smile

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dark Angelic
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 24, 2003 3:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 244 Τόπος: hellas
uuumm giati oxi kazaa ? Shocked

ego xrisimopoio to premiere kai to aftereffects gia extra kolpakia giati einai kalitera apo osa exo xrisimopoiisei

gia na peraseis video apo camera ena aplo video in xreiazetai

_________________

For a blackened heart can only find beauty in darkness
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης