Το ξέρατε ότι fumetsu σημαίνει αθάνατος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    TV & Anime    Nees anime series sto ALTER
Irine
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 01, 2005 8:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 04 Δημοσιεύσεις: 767 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Xod έγραψε:
Καλέ και εγώ βλέπω την Χάιντι... >Very Happy
Η φωνή της Κάντυ - Σέηλορ Μουν πάντοτε μου φαινόταν εκνευροστική... Μακάρι να έβλεπα πως μοιάζει η ηθοποιός που παίζει την φωνή...

Θες να πεις ότι η ηθοποιός που έδωσε τη φωνή της στη Candy ήταν η ίδια με αυτή της Sailormoon; Πάντως, ξέρω ότι η Μάγια (Μάγια η μέλισσα) και η Sailormoon (STAR Channel DUB) έιχαν την ίδια ηθοποιό. Όντως σπαστική η φωνή της. Sad Confused

_________________
Α:Look up in the sky! Is it a bird? Is it a plane? Is it Superman?
B:No! It's a cat!
A:A cat?
B:Yeah! The Samurai Pizza Cats!
Vodafonη, ΤΙΜαριθμος, COSMOTEλος, πατQτ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 02, 2005 4:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
Irine egrapse:
Παράθεση:
Xod έγραψε:
Καλέ και εγώ βλέπω την Χάιντι... >
Η φωνή της Κάντυ - Σέηλορ Μουν πάντοτε μου φαινόταν εκνευροστική... Μακάρι να έβλεπα πως μοιάζει η ηθοποιός που παίζει την φωνή...

Θες να πεις ότι η ηθοποιός που έδωσε τη φωνή της στη Candy ήταν η ίδια με αυτή της Sailormoon; Πάντως, ξέρω ότι η Μάγια (Μάγια η μέλισσα) και η Sailormoon (STAR Channel DUB) έιχαν την ίδια ηθοποιό. Όντως σπαστική η φωνή της.


eeeee! liga logia gia to pio satanistiko anime pou kukloforise stin ellada! an mas akousoun paei to forum...

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Irine
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 03, 2005 11:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 04 Δημοσιεύσεις: 767 Τόπος: Θεσσαλονίκη
eeeee! liga logia gia to pio satanistiko anime pou kukloforise stin ellada! an mas akousoun paei to forum...[/quote]
Χμ, ελπίζω να μην το εννοείς αυτό! Mad ¶-καλο! [Δώρα,Big Brother 1 Έτσι,για να μην ξεχνάμε τα επιμορφωτικά προγράμματα της ελληνικής τηλεόρασης] Very Happy

_________________
Α:Look up in the sky! Is it a bird? Is it a plane? Is it Superman?
B:No! It's a cat!
A:A cat?
B:Yeah! The Samurai Pizza Cats!
Vodafonη, ΤΙΜαριθμος, COSMOTEλος, πατQτ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Glastenen
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 04, 2005 3:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 17 Απρ 05 Δημοσιεύσεις: 116 Τόπος: the deep well of desire
tha pathw emfragma se ligo me to alter Confused exei hamtaro nwris to prwi (den xserw edw kai poso kairo) kai eida sto programma gia mew mew power stis 11 para tetarto, alla ws gnwston oute xserei ti kanei sto programma tou...eixe totally spies ekeinh thn wra, pou shmainei oti to edeikse apo prin<_<

borei kapoios na mou pei an provalletai akomh to gundam kai poia wra?? Sad

pandws vlepw proodous...th mera pou tha ferei digi charat (ki as kanoun xali metaglwttish) tha tragoudhsw to chichioya zouo sta keramidia tou spitiou mou-elate na me deite Laughing

_________________
アフロ軍曹!!! (であります) XD
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 04, 2005 8:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Glastenen έγραψε:
tha pathw emfragma se ligo me to alter Confused exei hamtaro nwris to prwi (den xserw edw kai poso kairo) kai eida sto programma gia mew mew power stis 11 para tetarto, alla ws gnwston oute xserei ti kanei sto programma tou...

Hamtaro is sooooooooooooo cute! Κι έχει κι αρκετή πλάκα! (ε, ρε παμπαιδισμός! Razz ) Αν κι απευθύνεται κυρίως σε παιδιά προσχολικής ηλικίας, βλέπεται ευχάριστα κι από μεγαλύτερους, μιας κι είναι απ΄αυτά τα παιδικά anime που δεν υποβιβάζουν την νοημοσύνη των μικρών τηλεθεατών. Κι ευτυχώς, έχει γίνει κι ικανοποιητική δουλειά στην μεταγλώτισση.

Όσο αφορά την μεταγλώτισση; Ιδού μια φοβερή ατάκα σ' ένα επεισόδιο όπου ο Hamtaro γνωρίζει ένα άλλο χάμστερ με μαλλί punk και κιθάρα (την είχε δει πολύ j-rock, φαίνεται Razz ) και τον ρωτάει τ' όνομα του, αυτό απαντά:
"Τ' όνομά μου; Μμμμμμ...δεν θυμάμαι. Προχθές θυμάμαι ότι με λέγαν Σάκη Ρουβά. Χθες θυμάμαι ότι με λέγαν Μότσαρντ. Αλλά σήμερα...δεν θυμάμαι."
Πάλι καλά που αντί για Μότσαρντ δεν είπε Γιώργο Μαζωνάκη, ειδάλλως δεν θα το γλύτωνα το χαρακίρι.


¶ντε, και του χρόνου να φέρουν Rizelmine! Razz (καλά! μην βαράτε!)

Glastenen έγραψε:
pandws vlepw proodous...th mera pou tha ferei digi charat (ki as kanoun xali metaglwttish) tha tragoudhsw to chichioya zouo sta keramidia tou spitiou mou-elate na me deite Laughing

Μπα; Και γιατί να μην τραγουδήσουμε με χορωδία των τριων το Party Night;

Hold me baby UKIUKI lady
SUTORESU wa tamenaide
Touch me baby KIRAKIRA body
RIFURESSHU shiyou
Hold me baby odorouyo Sunday
kokoro ni mo eiyou
Touch me baby kibun wa Holiday
hoshizora no MERODII
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Glastenen
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 05, 2005 3:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 17 Απρ 05 Δημοσιεύσεις: 116 Τόπος: the deep well of desire
sakis rouvas? anarwtiemai ti metefrasan etsi (ton gakct mhpws???? Razz Laughing )

o hamtaro einai THEOS!! eimai dhlwmenh fan twn kawaii anime, se kanoun kai xairesai pou eisai anthrwpos Smile o hamtaro kai h puchiko einai ta pio xaritwmena pragmata pou epinohse pote h anthrwpothta^_____^

kala tha tragoudhsoume o,ti thete, ftanei na ftasoun edw prin na egkatastathw monima sta KAPH ths geitonias Confused

den mou apandaei kaneis gia to gundam kai fovamai oti to kopsane-_-;__;

_________________
アフロ軍曹!!! (であります) XD
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 05, 2005 8:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
oraio tragoudi! otan organo8eite gia na to tragoudisete peite mou na to kanw amv...

oso gia to gundam to kobw oti tin stamatisan edw ti seira..

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Irine
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 18, 2005 11:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 04 Δημοσιεύσεις: 767 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Σήμερα πέτυχα τυχαία στο ALTER ένα καινούριο anime, αμερικανοποιημένο εννοείται, στις 11:45. Λέγεται BATTLE B DAMAN. Δεν ξέρω τι λέει, μου φάνηκε βλακεία. Σε πρώτη πανελλήνια μετάδοση. Πού πάνε και τα βρίσκουν ήθελα να'ξερα! Question Confused Embarassed Shocked

_________________
Α:Look up in the sky! Is it a bird? Is it a plane? Is it Superman?
B:No! It's a cat!
A:A cat?
B:Yeah! The Samurai Pizza Cats!
Vodafonη, ΤΙΜαριθμος, COSMOTEλος, πατQτ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 19, 2005 5:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
Irine έγραψε:
Σήμερα πέτυχα τυχαία στο ALTER ένα καινούριο anime, αμερικανοποιημένο εννοείται, στις 11:45. Λέγεται BATTLE B DAMAN. Δεν ξέρω τι λέει, μου φάνηκε βλακεία. Σε πρώτη πανελλήνια μετάδοση. Πού πάνε και τα βρίσκουν ήθελα να'ξερα! Question Confused Embarassed Shocked



mallon prwti kai teleutaia "mono"-panellinia-metadosi einai auto...

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Stella Nox Fleuret
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 21, 2005 1:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 512 Τόπος: Tenebrae Τώρα Βλέπω: One Piece, YGO 5D's, Beelzebub, Freezing, D. Gray Man, k.a.
Nai poli vlakeia...san digimon moiazei me anamixei beyblade...kai mou aresei to anime einai tou 2005,kai den kanoun ton kopo na feroun kai to naruto pou einai tou 2002 i to mermaid melody pou einai tou 2003!
Imarton! Twisted Evil Twisted Evil
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
baka-neko
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 21, 2005 3:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 464 Τόπος: my own world... Τώρα Βλέπω: eeeeee..nai, auto akrivws.
Kai giati na mh feroun px to digi charat? (to panyo panyo.. pane kai sxoleio...exoun kai school uniforms... *nosebleed*) 'h to pita ten Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 21, 2005 3:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
baka-neko έγραψε:
Kai giati na mh feroun px to digi charat? (to panyo panyo.. pane kai sxoleio...exoun kai school uniforms... *nosebleed*) 'h to pita ten Smile


aporia... meta apo kati tetoia me ti muala na paei i simerini neolaia sto sxoleio???
Embarassed

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Stella Nox Fleuret
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 21, 2005 8:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 512 Τόπος: Tenebrae Τώρα Βλέπω: One Piece, YGO 5D's, Beelzebub, Freezing, D. Gray Man, k.a.
Ego leo na feroun to Mermaid Melody!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Yosimi
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 25, 2005 3:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 16 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 281 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του pc
Το Tokyo mew mew πώς σας φαίνεται Question Razz

_________________
visit www.iraklis.org
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 25, 2005 7:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
Yosimi έγραψε:
Το Tokyo mew mew πώς σας φαίνεται Question Razz


se parakalw! "Mew Mew Power" legetai! Razz
mporditsa fainetai...

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 4 από 5
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης