Το ξέρατε ότι hidoi σημαίνει κακό,απάνθρωπο,κλπ;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Perierga oneira
baka-neko
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 23, 2005 10:53 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 464 Τόπος: my own world... Τώρα Βλέπω: eeeeee..nai, auto akrivws.
To vradu eida oti hmoun me thn opikogeneia mou se ena 3enodoxeio sthn Iapwnia kai xairomoun giati 8a parw tosa polla manga kai anime etsi "apo thn paragwgh sthn katanalwsh" Razz, alla kati paixthke kai den mporousame na fugoume apo to 3enodoxeio, kai o 3enodoxos paizei na htan kai ligo psuxopa8hs.. lol! Meta den 3erw ti egine, giati 3upnhsa Embarassed

So, moirasteite ki eseis koula oneira pou exete dei! (prosoxh, na ta exete dei, na mhn ta vgalete apo tomualo sas Wink )

(An eseis oi mods 8ewrhsete oti auto to topic einai pure spam, kleidwste to eleu8era *slourp slourp* Razz)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
koznissj4
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 23, 2005 1:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 706 Τόπος: Θεσσαλονίκη
basika tora prosfata eida ena oneiro, sto opoio esfaza tin mana mou!!!

Ti na po, mallon me peiraksan i polles tainies Laughing

PS:to oneiro einai alithino... den to ebgala apo to mialo mou

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lost Reflection
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 24, 2005 4:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 1067 Τόπος: Encircled by sea
Polla kai poly perierga.

Weird Dreams pou eipan kai oi ...

_________________
Waves sweep the sand from my island.

R.I.P. Midnight
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
baka-neko
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 25, 2005 11:00 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 464 Τόπος: my own world... Τώρα Βλέπω: eeeeee..nai, auto akrivws.
Egw eixa dei kai to korufaio. Oti eixe xtuphsei to xelwnaki mou kai eixe spasei to kavouki tou kai gia na mhn pe8anei to eixame valei sto thlekontrol!!!!! O.o

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dark Fuuma
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 25, 2005 11:06 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 06 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 117 Τόπος: Θεσσαλονίκη
koznissj4 έγραψε:
basika tora prosfata eida ena oneiro, sto opoio esfaza tin mana mou!!!

Ti na po, mallon me peiraksan i polles tainies Laughing

PS:to oneiro einai alithino... den to ebgala apo to mialo mou
einai kairos na kaneis to oneiro sou pragmatikothta!!! Laughing kai otan teleiwseis perna kai apo edo mia bolta kai skotwse kai thn dikia mou giati den thn adexw alo!!! Laughing

anyway na kai ena oneiro pou ida tis proalles pera gia pera alithino...imoun leei se ena ksenodoxeio diakopes...ekei gnorisa mia kopelia kai ena pedi,pano pou arxisame na kanoume kalh parea(idios me thn kopelia Very Happy )malwsame gia kati den thimamai kai oi dio allaksan opsi kai arxisan na me dagwnoun sthn plath...friktoi ponoi sas leo kai den mporousa na adidrasw apo ton pono...ksipnisa kai adilifthika ti eixe ginei pragmatika... eixe spasei mia sousta sto krebati me apotelesma na me piezei kai na me ponaei sthn plath kai na nomizw oti sto oneiro me dagonoun... Laughing
(ana kairous blepw kai alla koula tha xarw na moirastw kai alla mazi sas)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
koznissj4
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 25, 2005 1:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 706 Τόπος: Θεσσαλονίκη
kainourio oneiro pera gia pera alithino...

O pappous mou exei pethanei edo kai 5 xronia. Proxthes sizitousa me kati filous mou gia ta fantasmata. Girisa spiti (meno stin giagia mou gia tis eksetaseis) kai anarotiomoun an tha mporouse na inai kai o papous mou fantasma, an auta pragmatika iparxoun.
Lagokoimamai ki ego to bradi, kai mallon me eixe parei gia ta kala o ipnos, alla fainotan poli alithino.
Eimai me to kefali girismeno ston toixo. ksafnika akouo na trizei to ksilino patoma, san bimata, alla arketa aerina. Meta ithela na giriso na do poios itan, alla mou kopikan ta podia (pou leei o logos....... paraligo na ta kano pano mou), ki ekei pou leo entaksei, stamatisan ta bimata, niotho ena bathouloma sto krebati, san na eixe katsei kapoios..... teleiose..... auto itan leo, tha pethano tora pou i kardia mou xtipaei san kompresser! meta ksipnisa to proi, alla to thimamai san na egine alitheia. Mporei na egne kai st'alitheia plaka plaka..... kai na nomizo pos to oneireutika.....

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AtErMoNo
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 25, 2005 1:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 08 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 540 Τόπος: Λάρισα Τώρα Βλέπω: Noein
Ακούστε αυτό: Είχα δει ότι είμουν σε μια superβιομηχανική πόλη με μια τεράστια πυραμίδα στο κέντρο της. Έκει βρισκόταν ο αρχηγός της πόλης ένα πράγμα μισό καρότο και μισό σκορπιός (και γ**ώ τα εφέ σου λέω) ο οποίος είχα μια μανία να παράγει LP των 133 (!!!) στροφών. Θύμαμαι και την μηχανή, κάτι σαν τυπογραφικό πιεστήριο να πούμε. Απ' ό,τι θυμάμαι περιπλανήθηκα λίγο όσπου σε ένα μπαρ βρίκα μια ομάδα από νάνους που τραβήξαν απ' το χέρι και μου είπαν "Γρήγορα μας κυνηγάνε!! Καλώς ήρθες στην επανάσταση!" Άρχισα κι έγω να τρέχω μέσα από στενά, υπονόμους και ταράτσες όσπου σε μια δώση ένας νάνος μου δείχνει μια καταπακτή και μου λέει "Μπες!" Μπαίνω κι εγώ και ξαφνικά βρίσκομαι να βγαίνω μέσα από κάτι θάμνους σε έναν αυτοκινητόδρομο τη νύχτα. Σε αυτό το σημείο η "κάμερα" ας πούμε του ονείρου, ξεζουμάρει αποκαλύπτοντας πως όλο αυτό προβάλονταν σε μια οθόνη κινηματογράφου!! Ξεζουμάρει ξεζουμάρει... και μετά δείχνει εμένα να κάθομαι στην αίθουσα με έναν φίλο μου ο οποίος γυρνάει και μου λέει : "Σου άρεσε ο Αρχοντας Των Δακτυλιδιών;" Shocked Shocked Μετά ξύπνησα για δουλειά... Shocked Shocked Shocked Shocked

_________________

"...Too much love will kill you..."
"...Αν μου δείξεις υπερβολική αγάπη θα σε κερατώσω..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 27, 2005 7:53 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
baka-neko έγραψε:
Egw eixa dei kai to korufaio. Oti eixe xtuphsei to xelwnaki mou kai eixe spasei to kavouki tou kai gia na mhn pe8anei to eixame valei sto thlekontrol!!!!! O.o


Η baka-neko κανει περιεργα θεματα (παντα), για περιεργα ονειρα! Laughing
Ωραιο αυτο, κερδισες screenshot!

Θυμαμαι παντως μια φορα, που εβλεπα ενα ματς ποδοσφαιρου στον υπνο μου... ξαφνικα, φευγουν οι παικτες, στα καλα καθουμενα (δεν ηξερα τις ομαδες), και μεσα μπαινουν...Pokemon!!! Ελεος... Με τραβηξαν μεσα, και επαιζα μπαλα με τα Pokemon... Shocked

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Dark Fuuma
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 27, 2005 11:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 06 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 117 Τόπος: Θεσσαλονίκη
fresko oneiro pedia...(pali koufo alla pada alithino)
imoun leei se ena megallo ktirio(h diakosmhsh mou thimize palati tou 15ou aiwna...mesa sto ktirio ypirxe mia terastia aithousa provolhs...th sygekrimenh fora epeze gundam wing...egw eblepa kataxaroumenos me mia plhthora allwn lamogiwn-filwn...enas alos logos pou hmoun xaroumenos htan oti eixa agorasei kati wraia gyalia hliou kai miopias mazi(eidika giala)kai ebgaza trela gousta,kai eblepa kala kai poulousa kai mourh...kapia stigmh den kserw pou ta exasa alla arxisa maniodos na ta psaxnw se olo to kthrio kai ade meta na ta brw se toso megalo ktirio...agonia,peripeteies alla telika den ta brika giati ksipnisa...kata th gnomh mou otan ime se edonh sinesthhmatikh forthsh ta blepw afta...tis teleutaies meres exw polu axgos logo eksetasewn(an kai einai B lukeiou,kai fetos den ine paneladikes Laughing )pados i agonia tou oneirou upodilwnei agxos,opios thelei kapia eksigish oneirou as apaeuthinthei se mena exw arketh empeiria sthn logikh eksigish oneirwn
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spirus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 27, 2005 12:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 05 Φεβ 05 Δημοσιεύσεις: 170 Τόπος: Athens
exei akousei kaneis thn periptwsh na katalabaineis oti oneireyesai thn wra oneireyesai? ayto mou symbainei kathe fora

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Xod
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 27, 2005 4:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 04 Δημοσιεύσεις: 395 Τόπος: Αθήνα, Ελλάδα
Εγώ σήμερα είδα πονηρό όνειρο, μετά συχγωρήσεως! Είδα πως είμουν (μεταμφιεσμένος ή μεταμορφωμένος) πενηντάρης, χοντρός, με γυαλιά και φαλάκρα (κάπως έτσι θα γίνω στα πενήνρα μου) και πως ήμουνα με μια πενηντάρα γυναίκα. Μετά αυτή ανακάλυψε πως δεν είμουν αυτός πραγματικά και με έδιωξε. Πολύ περίεργο όνειρο... |:)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AtErMoNo
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 27, 2005 9:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 08 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 540 Τόπος: Λάρισα Τώρα Βλέπω: Noein
spirus έγραψε:
exei akousei kaneis thn periptwsh na katalabaineis oti oneireyesai thn wra oneireyesai? ayto mou symbainei kathe fora

Σωστό! Κι εγώ το παθαίνω και όχι μόνο. Μπορώ να κανονίζω και το σενάριο, ή έτσι νομίζω. Πάντως μόλις μου συμβαίνει αυτό μετά από λίγο ξυπνάω. Πάνω στο καλό!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________

"...Too much love will kill you..."
"...Αν μου δείξεις υπερβολική αγάπη θα σε κερατώσω..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
baka-neko
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 27, 2005 11:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 464 Τόπος: my own world... Τώρα Βλέπω: eeeeee..nai, auto akrivws.
Egw ekana to senario otan hmoun mikrh Razz Twra nomizw oti oneireuomai kai ginontai pragmata st'alh8eia Razz (px 3upnhthri, thlefwno pou xtupaei klp Razz)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
spirus
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 28, 2005 12:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 05 Φεβ 05 Δημοσιεύσεις: 170 Τόπος: Athens
AtErMoNo έγραψε:
spirus έγραψε:
exei akousei kaneis thn periptwsh na katalabaineis oti oneireyesai thn wra oneireyesai? ayto mou symbainei kathe fora

Σωστό! Κι εγώ το παθαίνω και όχι μόνο. Μπορώ να κανονίζω και το σενάριο, ή έτσι νομίζω. Πάντως μόλις μου συμβαίνει αυτό μετά από λίγο ξυπνάω. Πάνω στο καλό!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

nai nai!! den krataei poly alla exeis plhrh synaisthhsh oti oneireyesai kai kaneis oti theleis mesa sto oneiro

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 28, 2005 3:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
To εξής όνειρο το είδα Σάββατο βράδυ στη τρίτη γύμνασιου την περίοδο εξετάσεων. Σημειωτέον την Δευτέρα έδινα εξετάσεις Ιστορίας κι είχα λιώσει στο διάβασμα μιας και δεν τα πάω τόσο καλά μ' αυτό το μάθημα, γι' αυτό το Σάββατο είχα πάει να δω την "Διάσωση του στρατιώτη Μπράϊαν" στο θερινό σινεμά του δήμου για να ξεδώσω από το διάβασμα και τελικά έγραψα πολύ καλά. Ιδού λοιπόν:

Ονειρεύτηκα ότι σηκώθηκα για να πάω στο σχολείο να δώσω εξετάσεις. Εντωμεταξύ, είχα βγει στο δρόμο με τις πυτζάμες, έκανα πατίνι πάνω στο μαξιλάρι μου (!!!) και πήγαινα προς την αντίθετη κατεύθυνση του σχολείου. Στη διαδρομή συνάντησα μερικούς συμμαθητές, οι οποίοι δεν με κορόιδεψαν ούτε επειδή ήμουν με τις πυτζάμες ούτε επειδή έκανα πατίνι στο μαξιλάρι. Μου είπαν μόνο: "Tι έγινε, Παλαιέ; (aυτό είναι το επώνυμό μου) Κάνεις κοπάνα;"

Ηθικό δίδαγμα: είχα πραγματικά ανάγκη από ύπνο. Razz Laughing
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 5
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης