Το ξέρατε ότι shita σημαίνει κάτω;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    AMV    hellsing amv
Dark Angelic
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 17, 2003 7:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 244 Τόπος: hellas
epeidi den exo kanei ena xrisimo post edo kai mines kai epeidi ksero oti oi perisoteroi eiste hellsing fans oriste ena link gia ena hellsing amv apo ena palio mou gnorimo apo ena kseno forum . osoi asxoleistai me amvs to pio pithanon einai na kserete ta NHMK studios kai ton tim stair aka Fluxmeister kai ta apithana video tou . enjoy


ftp://videos:amvs@128.223.199.127/Hellsing-Pompeii.mpg

*edit* topic moved sorry gia to lathos *edit*

_________________

For a blackened heart can only find beauty in darkness
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 18, 2003 1:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Φυσικά και τον ξέρω τον κύριο και την απίθανη δουλειά του. Προσπάθησα να κάνω hellsing music vid αλλά δεν μπόρεσα επειδή δεν βρήκα καλή μουσική. Sad

Πάντως δεν τα παρατάω και εαν βρω καλή μουσική να είστε σίγουροι ότι θα κάνω Smile

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sai
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 18, 2003 9:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 11 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 932 Τόπος: Patra
Ta NHMK studios kanoun tromerh douleia! Apo tous agaphmenous mou creators.
Kai to Pompeii den apotelei exairesh. Syn to oti einai to mono Hellsing amv pou ehw vrei kai vlepetai (kala kai to Mitternacht alla auto den einai mono Hellsing).

_________________
Δεν υπάρχει αλγόριθμος για τον έρωτα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2003 2:50 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
Alh8eia, o tupos gia allh mia fora ekane kati korufaio! Wink
Fusika, o Fulzmeister brhke kai to swsto kommati gia th douleia... Tetoia mesikh xreizetai ena tetoio anime gia AMV!!! Very Happy
NHMK rulez! Cool

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2003 4:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Μου φαίνεται ότι είναι πολλά άτομα που κάνουν τρομερή δουλειά εκεί. Δυστηχώς αυτό το amv δεν μου άρεσε πάρα πολύ επειδή πολύ απλά συνεχώς άλλαζε σκηνές, δηλαδή είχε πολλά filters τα οποία κουράζουν. Δεν λέω ότι αυτό που έκανε είναι εύκολο αλλά θα προτιμούσα να έβρισκε άλλο τραγούδι και να προσπαθούσε να κάνει τις σκηνές να πηγαίνουν με το τραγούδι παρά να τις έκοβε συνέχεια και να τις άλλαζε και να τις επαναλάμβανε.

Πάντως την επόμενη φορά σε παρακαλώ πες πόσα mb είναι το amv για να μην πάθουμε τίποτα.... Όχι τιποτά άλλο αλλά είμαι και με 56k σύνδεση και όταν είδα 52 mb περίπου παραλίγο να πάθω έμφραγμα Razz
Παρόλα αυτά το κατέβασα Smile

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2003 6:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 11 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 932 Τόπος: Patra
Koita, apo ena action music video kati tetoio perimeneis. Pes pws de vazeis filtra. Kai egw ta vriskw kourastika merikes fores. De tha allazeis th skhnh omws symfwna me to tragoudi? Allwste ta action amvs den ehoun lyric sing, ara de vlepw allo tropo na ginei.
Vevaia yparxei kai o tropos tou vic bond pou kanei speed up tis skhnes kai dinei etsi thn aisthish ths drashs.

Ahem, kai akoma ena tropos: Pairneis to "in the end", petas ena oloklhro epeisodeio dragonball na paizei pisw, to kaneis export se rm kai to kaneis upload sto internet. Idea

_________________
Δεν υπάρχει αλγόριθμος για τον έρωτα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2003 6:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
Kala, to klassiko problhma! Laughing
Alla to exw parei apofash na mh katebasw AMV pou na einai katw apo 50 MB, dld se asf, wmv, mov, rm kai alla polla parakmiaka formats! Confused
As einai kala o Sai pou katebazei aberta sto Uni kai mas promh8euei opote glitwnoume twra teleutaia ton kopo! Razz
Prohgoumenws ki egw to skeftomoun, alla an den exeis to Euphoria sthn 80ara ekdosh... Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dark Angelic
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2003 11:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 244 Τόπος: hellas
Παράθεση:
Μου φαίνεται ότι είναι πολλά άτομα που κάνουν τρομερή δουλειά εκεί. Δυστηχώς αυτό το amv δεν μου άρεσε πάρα πολύ επειδή πολύ απλά συνεχώς άλλαζε σκηνές, δηλαδή είχε πολλά filters τα οποία κουράζουν. Δεν λέω ότι αυτό που έκανε είναι εύκολο αλλά θα προτιμούσα να έβρισκε άλλο τραγούδι και να προσπαθούσε να κάνει τις σκηνές να πηγαίνουν με το τραγούδι παρά να τις έκοβε συνέχεια και να τις άλλαζε και να τις επαναλάμβανε.

Πάντως την επόμενη φορά σε παρακαλώ πες πόσα mb είναι το amv για να μην πάθουμε τίποτα.... Όχι τιποτά άλλο αλλά είμαι και με 56k σύνδεση και όταν είδα 52 mb περίπου παραλίγο να πάθω έμφραγμα
Παρόλα αυτά το κατέβασα


ta invert kai ta pola cuts einai to sima katatethen tou lol . simfono oti katadaei kapos kourastiko ala kai pali marese , eksartatai apo to video pada . gia paradeigma i pio sintheti douleia mou mou peire 3 mines ala i kaliteri douleia mou mou pire mia mera kai auto giati itan sentimental kai evala pola sauto to video

gia ta mb to kalitero einai peripou 20 mb parapano apti diarkeia tou amv . px an einai 4 lepta 60 mb ktl . eksartatai apo to encode pou kanei o kathenas vevaia . tora de me apasxolei kai toso to megethos an skefteis oti exo kai go 56k kai 360 amvs sto skliro mou ola katevasmena me auto hehe (xoria posa exo svisei kai posa exo kapsei se cd) . pados ali fora tha grapso kai posa einai gia na gleitosoume ta efragmata

_________________

For a blackened heart can only find beauty in darkness
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2003 11:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 11 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 932 Τόπος: Patra
Egw tha lega peripou 15mb to kathe lepto, alla einai polloi paragontes. To encoding pou dialegei o katheis mallon o pio shmantikos.

fallen me evales se skepseis kai kathisa na metrhsw kai ta dika mou amv. Ehw 317 amv sto sklhro mou kai arketa akoma se cd, ta opoia mallon den axizoun alliws tha ta xa perasei sto sklhro. Fysika den symperilamvanw ta rms giati
1on einai dolofonioa gia ta ams
2on kai pou ta xw, oute ta vlepw, oute tha kana to sfalma na ta dwsw pote se kanenan, ara einai sa na mhn ta xw Rolling Eyes

_________________
Δεν υπάρχει αλγόριθμος για τον έρωτα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 20, 2003 2:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Δεν ξέρω γιατί θάβεται έτσι τα .rm ρε παιδιά. Εμένα μια χαρά με εξυπηρετούν. Άλλωστε έχω βρει πολλά .rm με θεϊκή ποιότιτα video clips και θεϊκή ποιότητα amv.

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sai
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 20, 2003 3:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 11 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 932 Τόπος: Patra
Na sou pw. Ta rm me mikro megethos vgazoun poly kalyterh poiothta apo ta avi (divx gia thn akriveia kathws avi den einai typos encoding) me idio megethos. Omws kathws ta megethi twn arxeiwn megalwnoun, fainontai oi adynamies twn rm. Proswpika den exw vrei rm, oso megalo megethos kai na xei, pou na xei teleia eikona. Dhladh na vlepetai full screen xwris katholou pixeliasma, xwris paramorfwmena xrwmata kai xwris alla provlhmata sthn eikona. Gia thn akriveia, molis ftasoume ta 30 mb peripou, h diafora twn mpg kai twn avi apo ta ypoloipa formats einai olofanerh nomizw. An fysika kai autos pou ekane to encoding hxere th douleia tou.

_________________
Δεν υπάρχει αλγόριθμος για τον έρωτα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 21, 2003 4:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Εγώ έχω τέτοιο video που λες ότι δεν έχεις βρει Smile

Γενικά κι εγώ προσπαθώ να τα έχω σε .avi τα video μου για να μπορώ να τα χρισιμοποιώ στο premiere αλλά αυτόν τον καιρό με το πρόβλημα που έχω στο pc δεν μπορώ να δω τα .rm καθόλου, μου κολλάει ο real one player κι έτσι ότι βλέπω είναι avi, mpeg κλπ κλπ κλπ

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 21, 2003 5:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
Ase pou einai xalia teleiws kai o Real One Player gmt mou! Evil or Very Mad
Kai barus einai, kai ola mlkies kanei olh thn wra genika... Twisted Evil
O palios kalos RealPlayer apo thn allh htan foberos... Shocked
Anyway, kalutera avi kai gia mena para rm. Ki egw akoma den exw brei kalo rm arxeio me megalo mege8os... Sad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chise-san
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 25, 2003 3:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 43 Τόπος: Shuuji-kun's heart
Mou fenetai oti twra pou 8a to pw 8a eimai ligo alla to kalytero hellsing amv pou exw dei einai to pompei . 8eiko h kalytera topo8ethmeno DIAVOLIKO

_________________
kill because somebody was killed....
Get killed because he killed....
You think peace will ever come like this?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 26, 2003 2:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
Pws einai dunaton na eisai ti stigmh pou auto einai to nohma tou topic autou? Apla emeis to paratrabhksame ligaki... Embarassed

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης