Το ξέρατε ότι uru σημαίνει πουλάω(ρήμα);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Επόμενη
Σελίδα 2 από 23
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Fan-Art    Anime χαρακτήρας...
kingkostas
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 23, 2006 9:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 20 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 647
Είναι..αλλά όταν στο τέλος βλέπεις τους καρπούς απο την προσπάθεια και την δουλειά που έκανες νιώθεις πως έχεις αποκτήσει μια τέλεια εμπειρία
(πήρες πολύ experience. 110000000 και level Exclamation )

Αυτό που βλέπεις δεν ήταν τόσο κουραστικό όσο το άλλο...
http://s12.photobucket.com/albums/a201/kingkostas/?action=view&current=kalo.flv

_________________

[img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MoBoRoS
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 23, 2006 4:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 602 Τόπος: Athens
Kalo... me premier to ekanes h apla me zoom out sto windows movie maker?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kingkostas
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 23, 2006 4:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 20 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 647
με το δεύτερο που είπες...
Τώρα που σε πέτυχα μέσα στείλε μου μια ζωγραφιά απο αυτές που έχεις στο γαλλερύ σου για να την κάνω μόνο με μαύρο περίγραμμα (inking). Επειδή δεν ξέρω τι να κάνω Very Happy
εαν φυσικά μου επιτρέπεις...
kostaking@gmail.com

_________________

[img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 25, 2006 1:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
omg apousiaza gia ligo kai exasa trela uploads! man den kserw ti kaneis pantws to kaneis polu kala... egw den exw kan tin upomoni na katsw na kanw kati tis prokopis! mono otan porwnomai trela diladi sxedon pote! exeis talento s'auta kai to mono pou mporw na pw einai "keep up the great job" (mallon 8a to exeis akousei arketes fores Razz)

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kingkostas
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 25, 2006 8:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 20 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 647
Σ'ευχαριστώ πολύ και εσένα και όλους για τις καλές κριτικές...

Λοιπόν ξέρετε πότε άρχισα να ζωγραφίζω (ιππότες, πολεμιστές κτλ.)? Αρχισα όταν ξεκίνησα πρίν πολλά χρόνια να παίζω το πιο τέλειο παιχνίδι του κόσμου που οξύνει την φαντασία του καθενός τόσο πολύ που να κάνει θαύματα (cough, cough)...TO D&D dungeons & dragons...

Εβλεπα ένα φίλο του ξαδέρφου μου που ήταν 5 χρόνια μεγαλύτερός μου να κάνει γαμάτες ζωγραφιές με νάνους , ξωτικά κτλ και τότε αποφάσισα να δουλέψω σκληρά και να έρθει η μέρα που θα τον περάσω στην τέχνη...
Δούλευα πολύ σκληρά (κάθε μέρα ζωγράφιζα και ζωγραφίζω τουλάχιστον 5 ώρες το βράδυ πιο πολύ εώς τις 1-2 (μή χαλάσουμε και τα μάτια μας και δεν μπορούμε να ζωγραφίσουμε ύστερα...)
Τέλος πάντων ζωγράφιζα πάρα πολύ...έκανα τα δικά μου παιχνίδια σαν Δ&Δ που άρεσαν στους φίλους μου και παίζαμε όλοι μαζί...βασικά θέλω να πώ άρχιζα να το διασκεδάζω πολύ...ακόμα κάποτε ζωγράφιζα κάρτες δικές μου με δικούς μου νόμους όπως Yu-gi-oh, Magic the gathering κτλ.
Πάντα κάθε φορά που με έβλεπα καλύτερο έλεγα οτι ανέβηκα lvl..(κάντε το και θα καταλάβετε πότε παίρνετε lvl) ζωγράφιζα, ζωγράφιζα και όχι μόνο..ήρθε για μένα η εποχή της αναγέννησης ... εκτός απο την ζωγραφική άρχησα να γράφω βιβλία...(Αποτέλεσμα του D&D)...όπως το πρώτο μου βιβλίο (The horizons of Eternity) το οποίο ήταν και το πρώτο απο τα παιχνίδια που δημιούργησα...

Αυτή η ιστορία δεν τελειώνει τόσο γρήγορα έχω πολλά να πώ αλλά σας έχω κουράσει αρκετά με όλα αυτά οπότε για να τελειώνουμε θα σας πώ πως τότε είχα πλέον περάσει τα σχέδια εκείνου του φίλου του ξαδέρφου μου που βασικά πρέπει να τον ευχαριστήσω που με έκανε να αρχίσω να σχεδιάζω με τόση πίστη.....

(Ελπίζω να σας άρεσε Very Happy )

_________________

[img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 25, 2006 9:21 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
kingkostas έγραψε:
Σ'ευχαριστώ πολύ και εσένα και όλους για τις καλές κριτικές...

Λοιπόν ξέρετε πότε άρχισα να ζωγραφίζω (ιππότες, πολεμιστές κτλ.)? Αρχισα όταν ξεκίνησα πρίν πολλά χρόνια να παίζω το πιο τέλειο παιχνίδι του κόσμου που οξύνει την φαντασία του καθενός τόσο πολύ που να κάνει θαύματα (cough, cough)...TO D&D dungeons & dragons...

Εβλεπα ένα φίλο του ξαδέρφου μου που ήταν 5 χρόνια μεγαλύτερός μου να κάνει γαμάτες ζωγραφιές με νάνους , ξωτικά κτλ και τότε αποφάσισα να δουλέψω σκληρά και να έρθει η μέρα που θα τον περάσω στην τέχνη...
Δούλευα πολύ σκληρά (κάθε μέρα ζωγράφιζα και ζωγραφίζω τουλάχιστον 5 ώρες το βράδυ πιο πολύ εώς τις 1-2 (μή χαλάσουμε και τα μάτια μας και δεν μπορούμε να ζωγραφίσουμε ύστερα...)
Τέλος πάντων ζωγράφιζα πάρα πολύ...έκανα τα δικά μου παιχνίδια σαν Δ&Δ που άρεσαν στους φίλους μου και παίζαμε όλοι μαζί...βασικά θέλω να πώ άρχιζα να το διασκεδάζω πολύ...ακόμα κάποτε ζωγράφιζα κάρτες δικές μου με δικούς μου νόμους όπως Yu-gi-oh, Magic the gathering κτλ.
Πάντα κάθε φορά που με έβλεπα καλύτερο έλεγα οτι ανέβηκα lvl..(κάντε το και θα καταλάβετε πότε παίρνετε lvl) ζωγράφιζα, ζωγράφιζα και όχι μόνο..ήρθε για μένα η εποχή της αναγέννησης ... εκτός απο την ζωγραφική άρχησα να γράφω βιβλία...(Αποτέλεσμα του D&D)...όπως το πρώτο μου βιβλίο (The horizons of Eternity) το οποίο ήταν και το πρώτο απο τα παιχνίδια που δημιούργησα...

Αυτή η ιστορία δεν τελειώνει τόσο γρήγορα έχω πολλά να πώ αλλά σας έχω κουράσει αρκετά με όλα αυτά οπότε για να τελειώνουμε θα σας πώ πως τότε είχα πλέον περάσει τα σχέδια εκείνου του φίλου του ξαδέρφου μου που βασικά πρέπει να τον ευχαριστήσω που με έκανε να αρχίσω να σχεδιάζω με τόση πίστη.....

(Ελπίζω να σας άρεσε Very Happy )


d&d fan kai esu? egw paizw edw kai tria xronia... tin idia porwsi na sxediazw tous xaraktires mou tin eixa kai egw... eidika me clerics kai wizards! aplws twra einai pou me pire i katifora.... egw den zwgrafiza kairo opws esu alla aplws oti ekana itan polu kalo gia proxeiro sxedio! pantws min afiseis auto to talento sou na paei xameno. keep improving man... (isws kapote filotimi8w kai ksekinisw kai egw tipota)

plaka plaka misa kai eipes d&d mou 8umises ena comic pou 8elame kapote na kanoume me tin parea mou vazontas mesa tous characters mas.. an to teleiwsw 8a sto steilw se pm na gelaseis me tis kotsanes mas. Razz

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kingkostas
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 25, 2006 9:31 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 20 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 647
Ωραία θα περιμένω να το δώ....θα σου μάθω μια δικιά μου τεχνική που θα σε κάνει αστέρι στο σχέδιο (αυτήν σε σένα και στον μοβορο)
πες μου το mail sou...

_________________

[img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kingkostas
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 25, 2006 11:04 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 20 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 647
Να και ένας νάνος (πάντα στο D&D νάνος ήμουν Dwarf fighter (Admar Coldwinter)..το όνομα του νάνου μου... και μια μισοτελειωμενη σελίδα manga...Smile

Σύντομα και αλλα....


και

_________________

[img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MoBoRoS
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 25, 2006 7:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 602 Τόπος: Athens
Proskhnw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poly kalos man!!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kingkostas
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 26, 2006 9:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 20 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 647
Thanks!!! Και άλλες σελίδες ...και κατι απο 3δ που κανω (ακέφαλο)



παλιά σελίδα μάνγκα


ενα παλιό τεστινγκ ανιματιον...
http://i12.photobucket.com/albums/a201/kingkostas/body-animation-training2.gif

παλιά εικόνα..


παλιά εικόνα


μια φορά να μην ξεσκίσω το bandwidth εγω?

Αστροφιτερς το πρώτο μου καλό μανγκα...

....αυτά για σήμερα (πολλά δεν είναι ? )

_________________

[img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MoBoRoS
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 26, 2006 3:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 602 Τόπος: Athens
Poly kala ola!! Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kingkostas
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 26, 2006 3:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 20 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 647
Euxaristw...kati egine kai den mporw na grapsw ellhnikous xarakthres.. lol

_________________

[img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kingkostas
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 28, 2006 4:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 20 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 647
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Belial
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 29, 2006 5:51 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 26 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 327 Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Mmmm, oraia pragmata blepo edo! Smile
bravo, eisai sto kalo dromo.

_________________


http://www.frogs-n-dogs.blogspot.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kingkostas
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 13, 2006 10:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 20 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 647
exw arketo kairo na postarw kati opote shmera tha postarw kati fresko pou to ekana inking kai toning to prwi... elpizw na sas aresei...Smile Arrow


_________________

[img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 23
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης