Το ξέρατε ότι juuryou σημαίνει βάρος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Downloads/Αρχεία    Κατεβάζει κανένας το Everything torrent;
NikosK
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 28, 2006 5:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 09 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 10
Για όσους δεν το ξέρουν είναι ένα torrent 157GB Smile Που περιέχει όλα τα Dōjinshi που έχουν εμφανιστεί στο δίκτυο μεχρι σήμερα.
Το κατεβάζω κι εγώ και είδα και άλλους Ελληνες να το κατεβάζουν και έτσι είπα να ρωτήσω. Εγώ έχω κατεβάσει 125GB και είμαι στο 80%.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noname
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 28, 2006 5:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
mpa not me ...
mia erwtish mono Razz poso kairo katevazeis afto to torrent ?

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Warchief
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 28, 2006 6:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 20 Δεκ 05 Δημοσιεύσεις: 172 Τόπος: Κατερίνη
Χεχε, ναι, το είχα πετύχει και όταν βγήκε, αλλά δε τόλμησα να το βάλω να κατεβαίνει. Από τις 6/2 που μπήκε η dsl (512) έχω κατεβάσει 450GB, δηλαδή θέλει 2 μήνες+ για να κατέβει αν πιάνω μέτριες προς καλές ταχύτητες. Να μου λείπει Razz

Θα σου στείλω σε pm δ/νση για να μου στείλεις τα πάντα σε DVD όταν κατέβει. Η μάλλον θα σου στείλω εγώ έναν σκληρό για να τον γεμίσεις και να τον στείλεις πίσω Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
NikosK
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 28, 2006 8:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 09 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 10
To κατεβάζω 5 εβδομάδες ήδη αλλά κατεβάζω κι άλλα μαζί οπότε δεν δίνω πλήρη ταχύτητα σε αυτό. Πάντως στην αρχή έπιανε άνετα 98-110kb/sec. Δυστυχώς τώρα δεν ειμαι σε αρχεία που δεν τα έχουν πολλοί οπότε έχω ταχύτητα 10-40kb.
Αν βρίσκεστε Κρήτη( Χανιά ή Ηράκλειο) ευχαρίστως να το πάρετε μόλις το κατεβάσω. Το ζήτημα είναι ότι θέλει περίπου 40 DVD για backup οπότε θέλει ωρες για να αντιγραφτεί.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης