Το ξέρατε ότι bushidou σημαίνει κώδικας των σαμουράι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    AMV    Τα δικά μου AMVs
Brolli12
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 01, 2004 9:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 21 Τόπος: Πάτρα
Αυτά συνηθίζουν να τα λένε PIano Keys και γίνονται με premiere σε απαραιτητη συνεργασία με photosop.
θα σου στείλω αργότερα έναν οδηγό με mail.
Για ότι απορίες έχεις μετά κάνε PM καλύτερα για να μη γεμίσουμε το Forum.
Wink

_________________
Kakkarotooooooo!!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 01, 2004 9:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Σοστό αυτό brolli αλλά εγώ δεν ξέρω να κάνω divx / xvid έτσι η ποιότιτα των amv μου(ποιότητα εικόνας εννοώ) δεν είναι και πολύ καλή, θα έλεγα μέτρια εως κακή.....
Brolli σε εμένα δεν απάντησες όμως Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Brolli12
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 01, 2004 10:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 21 Τόπος: Πάτρα
Απάντησα.....

_________________
Kakkarotooooooo!!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Inu-sensei
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 01, 2004 11:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 21 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Πάτρα, neighbour's garden...
Gojeta-san, den thymamai an to exei anaferei ksana kaneis edo sto forum, alla yparxei enas poly analytikos kai euxristos guide gia to pos na vgazeis kali poiotita sta amv.
legetai: AbsoluteDestiny & ErMaC's Technical Guides to All Things Audio and Video
kai mporeis na ton vreis se auto to link:
http://www.animemusicvideos.org/guides/
prosopika me voithise para poly autos o guide, kai den nomizo na eixa kanei tipota xoris auton...
Episis sto idio meros mporeis na vreis kai kapoious allous guides, gia diafora pragmata oson afora ta amvs opos pos na kaneis kalo lip sync klp...
check it out!

_________________
who lives forever anyway...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 02, 2004 11:50 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Α brolli δεν το είχα δει εντάξει Smile

EDITED: Βρε παιδιά για να κάνω upload ένα amv στο animemusicvideos.org θα πρέπει να το ανεβάσω το amv αυτό σε ένα άλλο site και μετά να το κάνω upload ή μπορώ και από το pc μου να το βάλω απευθείας μέσα στον χώρο του animemusicvideos.org; Αν γίνεται το δεύτερο πως το κάνω;;;; Confused Confused Confused

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Inu-sensei
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 05, 2004 11:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 21 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Πάτρα, neighbour's garden...
Gojeta-san, gia na kaneis upload ena video sto animemusicvideos, prepei prota ap' ola na to kataxoriseis. Opos eisai loipon stin arxiki selida tou logariasmou sou, kaneis click sto Enter new video, akoloutheis tis odigies kai ftiaxneis ena log tou video sou me merika sxolia klp...
Meta kaneis click sto Upload Video (stin arxiki selida pali), kai sou dinei ti dieuthinsi kai stoixeia (user name & password) gia ton ftp server ston opoio tha kaneis to upload. Meta to mono pou xreiazesai einai ena programma diaxeirisis ftp (px CuteFTP) kai kaneis log in ston server kai kaneis upload to video mesa. Se genikes grammes auto, akoloutheis kai tis on-screen odigies opou xreiazetai..
Gia na kaneis upload ena video den xreiazetai na perimeneis 2 evdomades opos gia to download...

_________________
who lives forever anyway...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 06, 2004 3:00 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Ευχαριστώ παιδιά, επιτέλους κατάφερα να ανεβάσω ένα amv (με τα χίλια recconect και resume... Razz ). Το amv έχει τίτλο Cry For The Moon, Kenshin footage, Epica το συγκρότημα από τον SSJGogeslade. Όποιος θέλει το κατεβάζει αν και δεν είναι και η καλύτερη ποιότητα Crying or Very sad .
Απόψεις όλες δεκτές (ειδικά οι αρνητικές Rolling Eyes ). Αν ανεβάσω κι άλλο amv θα σας πω.

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 19, 2004 6:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Τελικά έπρεπε να το κάνω confirm και δεν το ήξερα.... Laughing Laughing Laughing Embarassed
Το έκανα confirm σήμερα οπότε όποιος θέλει μπορεί να πάει να το κατεβάσει Smile
Όπως είπα όλες οι γνώμες δεκτές και ειδικά οι αρνητικές Rolling Eyes

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 17, 2004 3:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Paides to savvato molis eftiaxa to proto mou amv thato anevaso osonoupo sto ftp mou tis sholis (molis valo kai ta copyrights pano Laughing ) kai tha doso link gia gnomes. Einai cowboy bebop me placebo .

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης