Το ξέρατε ότι kisoku σημαίνει νόμος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Aoshi's Photos! Japan, Anime & Cosplay Event @ Cofix!
kappa
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 04, 2008 5:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: Moderator ::
VIP .::. Podcaster

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 144 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Jdrama (kyriws)
Όντως Aoshi πού είναι η bwahaha φωτογραφία με το Bleach group? Ε? Εεε? Twisted Evil

Τζαστ κίντινγκ Cool

Holborn ανυπομονώ για το cosplay Very Happy Θα είναι μακράν το πιο πετυχημένο... You'll put all the sexy no jutsu cosplays to shame Cool

_________________


* MUSIC = life // * フエイスブック
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 04, 2008 5:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
kappa έγραψε:
DjDragon έγραψε:
Δεν θέλω να με δει ο άλλος αμά του πω αυτό...

Ο δικηγόρος του Death Note είναι για μένα ο Oichi Yagami...αχαχαχαχαχ....

Η κοπέλα στα δεξιά που ντύθηκε Suzumiya Haruhi, προηγουμένως ντύθηκε πριν 2 cosplay parties AMANE MISA !

Kappa, καλά θα κάνεις να αδυνατίσεις γιατί στην φώτο σε κάνανε χοντρή Razz

Πολύ kawai η Yoruchi...

Δεν μπόρεσα να έρθω γιατί διαβάζω για το 日本語のテスト(Τέστ Ιαπωνικών) που θα γράψω την Δευτέρα...

Θα έρθω σίγουρα στο επόμενο με cosplay ρούχα !


Καλή επιτυχία στο τεστ σου DjDragon, και άντε να σε δούμε επιτέλους (και ντυμένο, no less)...
Όσο για το σχόλιό σου περί εμού, νά'σαι καλά αν και είμαι ενήμερη από μόνη μου, δόξα τω θεώ μια στοιχειώδη αυτογνωσία την έχουμεν ^^ Είναι μες στο πρόγραμμα~
Η Haruhi/Misa στο προηγούμενο πάρτυ ήταν ντυμένη Άννυ από Candy Candy!! Και η προχθεσινή Mikuru-chan ήταν η Κάντυ αυτοπροσώπως... Πολύ καλά τα cosplay τους, από την καρδιά φτιαγμένα...
Όσο για τον δικηγόρο, μάλλον δεν καταλαβαίνω τι λες αλλά δεν πειράζει Ο___ο


Θα είδες κάπου το βίντεο το κωμικό με τον Χοντρό Yagami...Στο κωμικό βίντεο είχε ένα ολοίδιο βιβλίο που έκανε τον οποιοδήποτε χοντρό...Αυτό σου λέω kappa-dono !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kappa
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 04, 2008 5:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: Moderator ::
VIP .::. Podcaster

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 144 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Jdrama (kyriws)
DjDragon έγραψε:
Θα είδες κάπου το βίντεο το κωμικό με τον Χοντρό Yagami...Στο κωμικό βίντεο είχε ένα ολοίδιο βιβλίο που έκανε τον οποιοδήποτε χοντρό...Αυτό σου λέω kappa-dono !

Χμμμ θα το ψάξω σε κανένα YouTube για να καταλάβω επακριβώς τι εννοείς Cool Αν και I already have a pretty good idea

Αν και το παλικάρι έκανε τον Mikami Teru, αλλά τέλος πάντων Razz

_________________


* MUSIC = life // * フエイスブック
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kakashi-sensei
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 04, 2008 6:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 10 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 449 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 04, 2008 11:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
δεν ξέρω τι λέτε εγώ μια φορά πέρασα πολύ καλά μαζί σας το σάββατο και K την επόμενη φορά ελπίζω να κάθομαι πιο κοντά σου για να μη βαρεθείς καθόλου.

Aoshi χάρηκα που σε γνόρισα και καιρός εδώ μέσα κάποιος να κλείσει όλα αυτά τα άχρηστα thread και άσε τον μάριο να λέει ότι θέλει.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 12:08 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Hahahah, οκ μακαρι να ειμαι κοντα στην παρεα γιατι αυτος που μιλουσε με την kappa μονο ευγενικος δεν ηταν.
Θελεις να σου περιγραψω το περιστατικο? Μου αρεσε ενα πολυ ωραιο feature που ειδα σε ενα παιχνιδι και ηθελα να το εξηγησω στην Καταρινα κυριως. Και ξαφνικα γυρναει το κεφαλι και απανταει, κοβοντας με : "Δεν με ενδιαφερει, ειλικρινα" και ξαναγυρισει στην Καταρινα σε χρονο DT.
Λογικο, για να μην χαλασω την παρεα δεν εκανα φασαρια, αλλα ισως πρεπει να καταλαβει οτι πολλα απο αυτα που λεμε μεταξυ μας δεν μας ενδιαφερουν και πολυ, αλλα καλο ειναι να αφηνεις τον αλλον της παρεας να μιλαει, να πει αυτο που θελει δηλαδη. Για να δουμε την επομενη που θα του γυρισει μπουμερανγκ, και μαλιστα διπλο, θα του αρεσει?

Κατα τα αλλα, οταν εφυγες πηρα τη θεση σου και τα παιδια του anime.gr ηταν οντως πολυ ενταξει ατομα. Δεν παρεξηγηθηκαν (το κανω αυτο στους αλλους συχνα Razz ) και ηταν talkative. Στην επομενη εξοδο, μου λες. Smile
Περασαμε καλα, ας το ξανακανουμε! ^^

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 12:26 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Επιτέλους βρήκα το κουράγιο να ποστάρω σε αυτό το θέμα. Με έχει φάει η αϋπνία εδώ και δυο μέρες (όχι ότι δεν είχα χρόνο για ύπνο, αλλά απλά δεν με έπιανε) και δεν είχα τις απαραίτητες δυνάμεις για κανένα post. Γι'αυτό τον λόγο ποστάρω και τώρα στα δύο anime forums το ίδιο post Smile.Οι εντυπώσεις μου από το party ήταν καλές, αν εξαιρέσω την ζέστη που είχε πάνω, με αποτέλεσμα από την ξηρασία, ακόμα και τώρα να είναι "βαριά" η φωνή μου (όχι δεν έχω τέτοια φωνή για όσους με άκουσαν Razz),κατά τα άλλα δεν μπορώ να πω κάτι αρνητικό. Είχε πλάκα που γνώρισα νέα άτομα.
Πέρα από τον Adventurer που απορώ πως δεν βαρέθηκε να βγάζει φωτογραφίες ασταμάτητα όλη την ώρα, τον NTG που το σπαθί του δεν είχε "στεγνώσει" καλά, την Videl, καθώς και κάποια άλλα παιδιά που δεν ξέρω/θυμάμαι αν έχουν κάποιο nickname ή αν είναι γραμμένοι σε κάποιο forum που γνώριζα ήδη από νωρίτερα, χάρηκα που γνώρισα παιδιά όπως την MitHuNa που αρνιόταν, μάταια φυσικά, ότι ντύθηκε cosplay (Annie μην ξεχάσεις τις φωτογραφίες που λέγαμε please Smile),τον Mr Ayu-Mania που με κατατόπισε πλήρως για την ειδικότητα του στα japanese idols και την υπάρχουσα lolicon crisis του πάρτι (Razz) και τον phm που είναι από τα καλύτερα παιδιά! Την επόμενη μέρα έτυχε και τα είπαμε καλύτερα και με τον Uchiha Sasuke (τι το βρίζεις το παιδί βρε Aoshi Razz) συζητώντας φιλοσοφικά θέματα όπως "Γιατί καπνίζω;" (όχι εγώ Razz) και XcensoredX (εδώ επιλέγεις αν θα το κάνεις poll όπως είπες Smile),την kappa whose pouty face is chibi overkill XD, τον roricofan που το ξέρω ήδη από την αρχή των αιώνων (η αξιολόγηση σου για τα FF,Chrono & Eureka Seven ήταν άκυρες ότι και να λες Razz) και ένα άλλο πολύ καλό παιδί που μου διαφεύγει το nickname του και ήταν και στο party την προηγούμενη μέρα (αν το δεις αυτό θύμισε το μου Smile).
Επίσης περιστασιακά κάποια στιγμή είδα και τους [Aoshi], I_am_Neji, Erisabetsu (all during the party) & BarbasSs (the next day), αλλά δεν τα είπαμε και πολύ δυστυχώς.
Αν ξέχασα να αναφέρω κάποιο άτομο που τα είπαμε χίλια συγνώμη Smile
Ελπίζω την επόμενη φορά να γνωρίσω και τους υπόλοιπους. Για τα cosplay τι να πω. Απλά τέλεια. Προσωπικό highlight ήταν όλοι/όλες που ντύθηκαν χαρακτήρες από το Bleach. Πάντως πιστεύω ότι θα έπρεπε να είχε κλέψει την παράσταση όλο το Haruhi Team με το Hare Hare Yukai για να τους καταγράψει και ο Adventurer που πραγματικά πρέπει να γέμισε τις μισές και πάνω λήψεις του με τις Haruhi Girls (α ρε Γιάννη stalker XD).Δεν πρόσεξα αν οι προσπάθειες του Θόδωρου-sensei απέδωσαν στο τέλος και πέτυχε το εγχείρημα Razz. Εντωμεταξύ μου ήρθε η όρεξη και ήδη σκέφτομαι να δοκιμάσω και εγώ κάτι για cosplay την επόμενη φορά. Κάτι πρώτες ιδέες που μου ήρθαν όμως θέλουν δουλειά από πολλές απόψεις .Θα δούμε σε τι θα καταλήξω τελικά.
Περιμένω κιόλας το επόμενο. Απ’ ότι δείχνουν οι ημερομηνίες, κάθε δύο μήνες δεν γίνετε περίπου;

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kappa
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 5:22 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: Moderator ::
VIP .::. Podcaster

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 144 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Jdrama (kyriws)
Erisabetsu έγραψε:
δεν ξέρω τι λέτε εγώ μια φορά πέρασα πολύ καλά μαζί σας το σάββατο και K την επόμενη φορά ελπίζω να κάθομαι πιο κοντά σου για να μη βαρεθείς καθόλου.

Κι εγώ πέρασα καλά το Σάββατο, αν και κατά διαστήματα δεν είχα σε ποιον να μιλήσω~ I'll be counting on you for next time Cool

Κορυφαία ήταν, να το ξανακάνουμε οπωσδήποτε Very Happy

Cassiel έτσι το κόβουμε πάνω κάτω, τώρα κάτι ακούγεται για τέλη Ιουνίου, οπότε μάλλον πυκνώνουν τα cosplay events Very Happy Θα είσαι εκεί. Δεν ρωτάω, γιατί επιβάλλεται. Με cosplay αν γίνεται κι όλας. Άντε να δούμε και μερικούς άντρες να ντύνονται γιατί πολύ μονότερμα το πήραμε τα κορίτσια και αισθανόμαστε μόνες...

Μάι πάουτι φέης κιλς τζου!!! Laughing

_________________


* MUSIC = life // * フエイスブック
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 6:02 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
kappa έγραψε:
Erisabetsu έγραψε:
δεν ξέρω τι λέτε εγώ μια φορά πέρασα πολύ καλά μαζί σας το σάββατο και K την επόμενη φορά ελπίζω να κάθομαι πιο κοντά σου για να μη βαρεθείς καθόλου.

Κι εγώ πέρασα καλά το Σάββατο, αν και κατά διαστήματα δεν είχα σε ποιον να μιλήσω~ I'll be counting on you for next time Cool

Κορυφαία ήταν, να το ξανακάνουμε οπωσδήποτε Very Happy

Cassiel έτσι το κόβουμε πάνω κάτω, τώρα κάτι ακούγεται για τέλη Ιουνίου, οπότε μάλλον πυκνώνουν τα cosplay events Very Happy Θα είσαι εκεί. Δεν ρωτάω, γιατί επιβάλλεται. Με cosplay αν γίνεται κι όλας. Άντε να δούμε και μερικούς άντρες να ντύνονται γιατί πολύ μονότερμα το πήραμε τα κορίτσια και αισθανόμαστε μόνες...

Μάι πάουτι φέης κιλς τζου!!! Laughing


γιορς παουντι φεις κιλς δε χαρτ οφ δε μπιστ. Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 10:23 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Εφόσον το θέτεις τόσο "ευγενικά" Καταρίνα πως μπορώ να αρνηθώ Smile .Πάντως απορώ πως δεν σε κάλυψαν οι ανδρικές παρουσίες στο πάρτυ. Ίσως επειδή τα αιθέρια cosplay επικράτησαν αυτή την φορά και σε ποικιλία και σε ποιότητα Razz .Τώρα για τέλη Ιουνίου σίγουρα θα πέσει τρελός ιδρώτας εκεί μέσα. Οπότε επιβάλλονται "ελαφριά" cosplay. Embarassed !Μόνο μην δω να γίνεται κάποια άλλη μέρα εκτός Παρασκευή ή Σάββατο, γιατί σε μια τέτοια περίπτωση μάλλον την πάτησα λόγο δουλειάς και του ότι δεν μένω Θεσσαλονίκη. Αλλά ως τότε βλέπουμε.

ΥΓ: "τζου" = Rolling Eyes ?

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 11:30 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Cassiel έγραψε:
Εφόσον το θέτεις τόσο "ευγενικά" Καταρίνα πως μπορώ να αρνηθώ Smile .Πάντως απορώ πως δεν σε κάλυψαν οι ανδρικές παρουσίες στο πάρτυ. Ίσως επειδή τα αιθέρια cosplay επικράτησαν αυτή την φορά και σε ποικιλία και σε ποιότητα Razz .Τώρα για τέλη Ιουνίου σίγουρα θα πέσει τρελός ιδρώτας εκεί μέσα. Οπότε επιβάλλονται "ελαφριά" cosplay. Embarassed !Μόνο μην δω να γίνεται κάποια άλλη μέρα εκτός Παρασκευή ή Σάββατο, γιατί σε μια τέτοια περίπτωση μάλλον την πάτησα λόγο δουλειάς και του ότι δεν μένω Θεσσαλονίκη. Αλλά ως τότε βλέπουμε.

ΥΓ: "τζου" = Rolling Eyes ?


Ελαφρια ε? Αμα σου πω οτι η Sakusuki, UnionSagittarius και η Νικη θελουν να με κανουν Kankuro απο το Naruto (ο οποιος φοραει μαυρο ολοσωμο λες και εχει προβλημα στις αρθρωσεις) τι θα πεις? Rolling Eyes

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 12:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
[Aoshi] έγραψε:
Ελαφρια ε? Αμα σου πω οτι η Sakusuki, UnionSagittarius και η Νικη θελουν να με κανουν Kankuro απο το Naruto (ο οποιος φοραει μαυρο ολοσωμο λες και εχει προβλημα στις αρθρωσεις) τι θα πεις? Rolling Eyes

"Καλα να παθεις" Laughing

[Aoshi] έγραψε:
Δεν παρεξηγηθηκαν (το κανω αυτο στους αλλους συχνα Razz )

Το'χεις που να μην το'χες, επι ποση ωρα προσπαθουσα να καταλαβω αν το Photo War που κηρυξες στο Party το ελεγες σοβαρα ή οχι Evil or Very Mad Εμενα παντως απο τις φωτο σου πιο πολυ μου αρεσαν αυτες της Yachiru. Την πετυχες διανα!

Και οντως, τη φωτογραφια του bwahaha ποιος την εβγαλε; Δε φτανει που οταν την ειδα ημουν κατι χιλιομετρα μακρυα και σκοτωθηκα σε τρεις καρεκλες και ενα τραπεζι και εριξα κατω ενα μπουφαν και ενα σπαθι για να φτασω στον τοπο του εγκληματος και να δω οτι ολοι ειχαν φυγει Twisted Evil ας την δω τουλαχιστον!

Τις δικες μου φωτογραφιες θα τις βρεις στην τριτη σελιδα του thread του Cosplay Party. Αν νομιζεις οτι πρεπει να μετακινηθουν αλλου, be my guest Wink


*
Cassiel, "τζου" = "γιου"

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 12:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
[Aoshi] έγραψε:
Cassiel έγραψε:
Εφόσον το θέτεις τόσο "ευγενικά" Καταρίνα πως μπορώ να αρνηθώ Smile .Πάντως απορώ πως δεν σε κάλυψαν οι ανδρικές παρουσίες στο πάρτυ. Ίσως επειδή τα αιθέρια cosplay επικράτησαν αυτή την φορά και σε ποικιλία και σε ποιότητα Razz .Τώρα για τέλη Ιουνίου σίγουρα θα πέσει τρελός ιδρώτας εκεί μέσα. Οπότε επιβάλλονται "ελαφριά" cosplay. Embarassed !Μόνο μην δω να γίνεται κάποια άλλη μέρα εκτός Παρασκευή ή Σάββατο, γιατί σε μια τέτοια περίπτωση μάλλον την πάτησα λόγο δουλειάς και του ότι δεν μένω Θεσσαλονίκη. Αλλά ως τότε βλέπουμε.

ΥΓ: "τζου" = Rolling Eyes ?


Ελαφρια ε? Αμα σου πω οτι η Sakusuki, UnionSagittarius και η Νικη θελουν να με κανουν Kankuro απο το Naruto (ο οποιος φοραει μαυρο ολοσωμο λες και εχει προβλημα στις αρθρωσεις) τι θα πεις? Rolling Eyes


Θα πω "Ποιος θα παίξει τους/τις/τα Karasu, Kuroari & Sanshōuo;" 3 κούκλες...κούκλες...χμ...χμ...ΧΜ!?!? Μην μου πεις οι Sakusuki, UnionSagittarius και Νικη Laughing Razz !?!?! Πλάκα κάνω Embarassed .

Γιάννη νομίζω τελικά ότι το "τζου" ήταν ορθογραφικό λάθος και ήθελε να πει "τζονυ" meaning you Rolling Eyes

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 1:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
@ Adventurer :
Ναι, ποζαρε ειδικα για αυτες τις 2... Στην αρχη δεν ηθελε, ντρεποτανε... Στο τελος την καταφερα και ποζαρε.
Οι δικες σου βγηκαν ολες ωραιες, αλλα στη μεγαλη αναλυση φαινονται και τα pixel. Το story ειδικα ηταν ωραιο οπως το περιεγραψες, αλλα θα εμφανιστω εγω με Jounouchi Katsuya cosplay την επομενη φορα και παλι θα χασεις! Laughing

@ Cassiel :
Και οι 3 θα παιξουν τις γυναικες των puppets του Kankuro. Φαντασου να ερθω σε cosplay με Karasu που να φοραει σουτιεν...

Edit : Το bwahahaha το εχει η Sakusuki στη μηχανη της... Τουλαχιστον ετσι θυμαμαι, οτι με τη δικια της το βγαλαμε...

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 05, 2008 1:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Είπαμε ζέστη Aoshi αλλά όχι και τόσο Embarassed .Θα μας στείλουν καμιά δίωξη και θα χώσουν όλους τους cosplayers μέσα σε κανένα τρελάδικο Razz .Καλύτερα από φυλακή πάντως.Το cosplay σώζει ζωές Very Happy

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης